Events Manager - en to nl_NL translation catalogue (1275 entries)

en:  is required.
nl_NL:  is vereist.

en: #s will be replaced by the date format below
nl_NL: #s zullen vervangen worden door het datumnotatie hieronder

en: %d Spaces
nl_NL: %d plaatsen

en: %d will be replaced by a number.
nl_NL: %d zal worden vervangen door een nummer.

en: %s Attributes
nl_NL: %s Attributen

en: %s Capabilities
nl_NL: %s rechten

en: %s Error. Try again?
nl_NL: %s Error. Opnieuw proberen?

en: %s Excerpts
nl_NL: %s Fragmenten

en: %s List Formats
nl_NL: Opmaak %s lijsten

en: %s List/Archives
nl_NL: %s lijsten/archieven

en: %s Options
nl_NL: Opties voor %s

en: %s Page
nl_NL: %s pagina

en: %s Pages
nl_NL: %s pagina's

en: %s Rows
nl_NL: %s Rijen

en: %s Settings
nl_NL: Instellingen voor %s

en: %s Submitted
nl_NL: %s verstuurd

en: %s added the event %s
nl_NL: %s heeft het evenement %s aangemaakt

en: %s added the event %s to %s.
nl_NL: %s heeft het evenement toegevoegd %s aan %s.

en: %s belonging to other sub-sites will have an extra slug prepended to it so that your main site can differentiate between its own %s and those belonging to other sites in your network.
nl_NL: %s die behoren tot andere subsites hebben een extra slug zodat de hoofdsite het verschil kan bepalen tussen zijn eigen %s en die van andere sites in je netwerk.

en: %s could not be deleted
nl_NL: %s kon niet worden verwijderd

en: %s could not be deleted.
nl_NL: %s kon niet worden verwijderd.

en: %s created.
nl_NL: %s aangemaakt.

en: %s custom post types can have archives, just like normal WordPress posts. If enabled, should you visit your base slug url %s and you will see an post-formatted archive of previous %s
nl_NL: %s aangepaste berichttypes kunnen archieven hebben, net zoals normale WordPress-berichten. Als dit ingeschakeld is, zal je basisslug %s een bericht-geformatteerd archief weergeven van eerdere %s.

en: %s deleted
nl_NL: %s verwijderd

en: %s excerpt
nl_NL: %s uittreksel

en: %s excerpt fallback
nl_NL: %s uittreksel fallback

en: %s is attending %s of the group %s.
nl_NL: %s gaat naar %s van de groep %s.

en: %s is attending %s.
nl_NL: %s gaat naar %s.

en: %s is replaced by username and %s is replaced by the user password.
nl_NL: %s wordt vervangen door de gebruikersnaam en %s wordt vervangen door zijn/haar wachtwoord.

en: %s is required.
nl_NL: %s is vereist.

en: %s list footer format
nl_NL: Opmaak %s lijstvoettekst

en: %s list header format
nl_NL: Opmaak van %slijsthoofding

en: %s list item format
nl_NL: Opmaak van %s lijstitem

en: %s must be set to yes for this to work.
nl_NL: %s moet op "ja" gezet worden om dit te laten werken.

en: %s page
nl_NL: %s pagina

en: %s successfully deleted
nl_NL: %s met succes verwijderd

en: %s successfully deleted.
nl_NL: %s succesvol verwijderd.

en: %s successfully duplicated.
nl_NL: %s met succes gekopieerd.

en: %s users cancelled bookings.
nl_NL: %s gebruikers hebben reserveringen ingetrokken.

en: %s will not be attending %s anymore.
nl_NL: %s gaat niet meer naar %s.

en: %s will not be attending %s of group %s anymore.
nl_NL: %s gaat niet meer naar %s van groep %s.

en: (not applicable with event ownership on presently, coming soon!)
nl_NL: (nog niet beschikbaar met evenementseigendom, nog even geduld!)

en: 1,2,3 or 2 (0 = all)
nl_NL: 1,2,3 of 2 (0 = alles)

en: <li>No events in this location</li>
nl_NL: <li>Geen evenementen op deze locatie</li>

en: <p>Events Manager is ready to go! It is highly recommended you read the <a href='%s'>Getting Started</a> guide on our site, as well as checking out the <a href='%s'>Settings Page</a>. <a href='%s' title='Don't show this advice again'>Dismiss</a></p>
nl_NL: <p>Events Manager is klaar om te starten! Lees eerst het <a href='%s'>snelstartadvies</a> op onze site, en bekijk de <a href='%s'>instellingen</a> eens. <a href='%s' title='Toon dit advies niet meer'>Sluiten</a></p>

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
nl_NL: <strong>FOUT</strong>: registratie mislukt. Gelieve de <a href="mailto:%s">webmaster</a> te contacteren.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
nl_NL: <strong>FOUT</strong>: gelieve een gebruikersnaam in te voeren.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
nl_NL: <strong>FOUT</strong>: gelieve je e-mailadres in te voeren.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
nl_NL: <strong>FOUT</strong>: het e-mailadres is niet geldig.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
nl_NL: <strong>FOUT</strong>: dit e-mailadres is al geregistreerd. Kies een ander adres of meld je aan.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
nl_NL: <strong>FOUT</strong>: deze gebruikersnaam is al geregistreerd. Kies een andere gebruikersnaam.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nl_NL: <strong>FOUT</strong>: de gebruikersnaam is niet geldig omdat hij ongeldige tekens bevat. Gelieve een geldige gebruikersnaam in te voeren.

en: <strong>Notes:</strong> Ticket availability not taken into account (i.e. you can overbook). Emails are not resent automatically.
nl_NL: <strong>Let op:</strong> er wordt geen rekening gehouden met het aantal beschikbare plaatsbewijzen (u kunt overreserveren). Bevestigings-e-mails worden niet automatisch opnieuw verzonden.

en: <strong>Notes:</strong> Ticket availability not taken into account when approving new bookings (i.e. you can overbook).
nl_NL: <strong>Let op:</strong> Er wordt geen rekening gehouden met het aantal beschikbare plaatsbewijzen (u kunt overreserveren).

en: <strong>Warning : </strong> Various features afforded to users with an account will not be available, e.g. viewing bookings. Once you enable this and select a user, modifying these values will prevent older non-user bookings from displaying the correct information.
nl_NL: <strong>Waarschuwing:</strong> verschillende opties voor gebruikers met een account zullen niet beschikbaar zijn, bijv. reserveringen bekijken. Als je dit inschakelt en een gebruiker selecteert, zal een wijziging aan deze waarden ervoor zorgen dat oudere "geen account"-boekingen geen correcte informatie kunnen weergeven.

en: A new event has been published by #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Edit this event - #_EDITEVENTURL <br/> View this event - #_EVENTURL
nl_NL: Er is een nieuw evenement gepubliceerd door #_CONTACTNAME.<br/>Evenement : #_EVENTNAME <br/>Data : #_EVENTDATES <br/>Tijd : #_EVENTTIMES <br/>Wijzig evenement - #_EDITEVENTURL <br/> Toon het evenement - #_EVENTURL

en: A new event has been submitted by #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Please visit #_EDITEVENTURL to review this event for approval.
nl_NL: Er is een nieuw evenement aangemeldt door #_CONTACTNAME.<br/>Evenement : #_EVENTNAME <br/>Data : #_EVENTDATES <br/>Tijd : #_EVENTTIMES <br/>Ga naar #_EDITEVENTURL om dit evenement te bekijken en/of goed te keuren.

en: A new user account has been created for you. Please check your email for access details.
nl_NL: Er is een nieuw gebruikersaccount voor jou aangemaakt. Je toegangsgegevens werden naar je mailbox gestuurd.

en: A previously published event has been modified by #_CONTACTNAME, and this event is now unpublished and pending your approval.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Please visit #_EDITEVENTURL to review this event for approval.
nl_NL: Een eerder gepubliceerd evenement is gewijzigd door #_CONTACTNAME, en dit evenement wacht op goedkeuring voor het gepubliceerd wordt.<br />Naam: #_EVENTNAME<br />Datum: #_EVENTDATES<br />Tijd: #_EVENTTIMES<br />Bezoek #_EDITEVENTURL om dit evenement goed te keuren.

en: A test email will be sent to your account email - %s
nl_NL: Er zal een test e-mail naar uw account e-mail (%s) worden verstuurd.

en: A user cancelled a booking
nl_NL: Een gebruiker heeft een reservering ingetrokken

en: A valid email
nl_NL: Een geldig e-mailadres

en: Abbreviated weekdays
nl_NL: Afkortingen voor weekdagen

en: Abbreviated weekdays?
nl_NL: Weekdagen afkorten?

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Add Event
nl_NL: Evenement toevoegen

en: Add Location
nl_NL: Locatie toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Event
nl_NL: Nieuw evenement toevoegen

en: Add New Event Category
nl_NL: Voeg evenementcategorie toe

en: Add New Event Tag
nl_NL: Evenementtag toevoegen

en: Add New Location
nl_NL: Nieuwe locatie toegevoegen

en: Add New Recurring Event
nl_NL: Voeg een nieuw Terugkerend Evenement toe

en: Add Recurring Event
nl_NL: Terugkerend evenement toevoegen

en: Add a start or end date (or both) to impose time constraints on ticket availability. Leave either blank for no upper/lower limit.
nl_NL: Geef een start- en/of einddatum op om een tijdsbeperking voor reserveringen in te stellen. Laat leeg als er geen limiet is.

en: Add a tax rate to your ticket prices (entering 10 will add 10% to the ticket price).
nl_NL: Voeg een BTW-tarief aan je tickets toe (voer 19 in om 19% aan de prijs toe te voegen).

en: Add br tags to HTML emails?
nl_NL: Voeg br tags toe aan HTML e-mails?

en: Add location
nl_NL: Locatie toevoegen

en: Add new ticket
nl_NL: Nieuw ticket toevoegen

en: Add or remove events
nl_NL: Evenement toevoegen of verwijderen

en: Add tax to ticket price?
nl_NL: BTW toevoegen aan de prijs van het plaatsbewijs?

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address:
nl_NL: Adres :

en: Admin Tools
nl_NL: Administratietools

en: Administrator Email
nl_NL: Beheerders e-mail

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced Search Fields
nl_NL: Uitgebreide Zoekvelden

en: After
nl_NL: na

en: All
nl_NL: Alle

en: All %s
nl_NL: Alle %s

en: All Ascending
nl_NL: Alles oplopend

en: All Categories
nl_NL: Alle categorieën

en: All Cities/Towns
nl_NL: Alle plaatsen

en: All Countries
nl_NL: Alle landen

en: All Day
nl_NL: Hele dag

en: All Day Message
nl_NL: Bericht op hele dag

en: All Descending
nl_NL: Alles aflopend

en: All Event Categories
nl_NL: Alle evenement-categorieën

en: All Event Tags
nl_NL: Alle evenementtags

en: All Events
nl_NL: Alle evenementen

en: All Regions
nl_NL: Alle regio's

en: All States
nl_NL: Alle staten

en: All countries text
nl_NL: Tekst voor "Alle landen"

en: All day
nl_NL: De hele dag

en: All events
nl_NL: Alle evenementen

en: All events link text?
nl_NL: Tekst voor "Alle evenementen"-link?

en: All events will be moved to trash.
nl_NL: Alle evenementen worden naar de prullenbak verplaatst.

en: All regions text
nl_NL: Alle regio's tekst

en: All states text
nl_NL: Alle staten tekst

en: All towns/cities text
nl_NL: Alle steden tekst

en: All your settings and events will be permanently deleted. This cannot be undone.
nl_NL: Al je instellingen worden permanent verwijderd. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: All your settings, including email templates and template formats for Events Manager will be deleted.
nl_NL: Al je instellingen, inclusief e-mailsjablonen en layoutsjablonen voor Event Manager zullen verwijderd worden.

en: Allow %s to appear in the built-in search results.
nl_NL: Sta toe dat %s verschijnen in de ingebouwde zoekresultaten?

en: Allow WordPress post-style archives.
nl_NL: Wordpress post-style archieven toestaan.

en: Allow anonymous event submissions?
nl_NL: Anonieme evenementeninvoer toestaan?

en: Allow bookings with registered emails?
nl_NL: Reserveringen met registreerde e-mail adressen toestaan?

en: Allow double bookings?
nl_NL: Dubbele reserveringen toestaan?

en: Allow guest bookings?
nl_NL: Reservaties van gasten toestaan?

en: Allow overbooking when approving?
nl_NL: Overboeking toestaan bij het goedkeuren?

en: Already Booked
nl_NL: Reeds geboekt

en: Already attending
nl_NL: Al geboekt

en: Already booked
nl_NL: Al gereserveerd

en: An email will be sent to an administrator of your choice when an event is published by users who are not administrators.
nl_NL: Er wordt een e-mail naar een beheerder naar uw keuze gestuurd als een evenement is opgegeven door gebruikers die geen beheerder zijn.

en: An email will be sent to the event contact if someone cancels their booking.
nl_NL: Er wordt een e-mail verzonden naar de contactpersoon voor het evenement als iemand zijn reservering intrekt.

en: An email will be sent to the event owner when their event is approved. Users requiring event approval do not have the <code>publish_events</code> capability.
nl_NL: Er wordt een e-mail gestuurd naar de eigenaar van het evenemnt als hun evenement is goedgekeurd. Gebruikers die goedkeuring nodig hebben beschiken niet over de mogelijkheid <code>publish_events</code>.

en: An email will be sent to your administrator emails when an event is submitted and pending approval.
nl_NL: Er wordt een e-mail naar beheerder e-mailadressen gestuurd als een evenement is opgegeven en wacht op goedkeuring.

en: An error occurred.
nl_NL: Er is een fout opgetreden.

en: An event with no bookings.
nl_NL: Een evenement zonder reserveringen.

en: Anonymous Submitter Info
nl_NL: Informatie anonieme toevoeger

en: Anonymous event submissions
nl_NL: Anonieme evenement invoer

en: Anonymous submitters cannot see or modify their event once submitted. You can customize the success message they see here.
nl_NL: Anonieme toevoegers kunnen het evenement niet zien of aanpassen zodra dit ingestuurd is. Je kan het "succesvol toegevoegd"-bericht dat zij zien hier aanpassen.

en: Appears as the first default search option.
nl_NL: Verschijnt als de eerste standaard zoekoptie.

en: Appears as the label for this search option.
nl_NL: Verschijnt als de label voor deze zoekoptie.

en: Appears within the input box.
nl_NL: Deze verschijnt in het invoervak.

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply global capabilities?
nl_NL: Globale competenties toepassen?

en: Approval Required?
nl_NL: Goedkeuring vereist?

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Are current events past events?
nl_NL: Huidige evenementen als voorbij beschouwen?

en: Are you sure you want to cancel your booking?
nl_NL: Weet je zeker dat je de reservering wilt annuleren?

en: Are you sure you want to delete all recurrences of this event?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle evenementen uit de reeks wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to detach this event? By doing so, this event will be independent of the recurring set of events.
nl_NL: Weet u zeker dat u het evenement wilt loskoppelen, hierdoor wordt het evenement losstaand t.o.v. de serie evenementen waar het deel van uitmaakte!

en: Are you sure you want to disable bookings? If you do this and save, you will lose all previous bookings. If you wish to prevent further bookings, reduce the number of spaces available to the amount of bookings you currently have
nl_NL: Weet u zeker dat je reserveringen wilt uitschakelen? Als je dit doet en opslaat, zullen alle reserveringen uit het verleden verloren gaan. Als je wilt voorkomen dat er nog reserveringen geplaatst worden voor dit evenement, kan je het aantal beschikbare plaatsen verminderen.

en: Are you sure you want to reschedule this recurring event? If you do this, you will lose all booking information and the old recurring events will be deleted.
nl_NL: Weet je zeker dat je dit terugkerende evenement wilt verplaatsen? Als je dit doet, zal je alle reserveringen en oude terugkerende evenementen verliezen.

en: Are you sure you want to reset Events Manager?
nl_NL: Weet je zeker dat je Events Manger wilt herinitialiseren?

en: Are you sure you want to uninstall Events Manager?
nl_NL: Weet je zeker dat je Events Manager wilt verwijderen?

en: As a site admin, you see all group events, users will only be able to choose groups they are admins of.
nl_NL: Als de beheerder kun je alle groepevenementen zien. Gebruikers zullen alleen de groepen kunnen zien waarvoor zij beheerders zijn.

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Assign bookings to
nl_NL: Reserveringen toekennen aan

en: Attributes
nl_NL: Attributen

en: Avail. Spaces
nl_NL: Aant. Plaatsen

en: Availability
nl_NL: Beschikbaarheid

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: Available Spaces
nl_NL: Beschikbare plaatsen

en: Available for
nl_NL: Beschikbaar voor

en: Available from
nl_NL: Beschikbaar vanaf

en: Available spaces
nl_NL: Beschikbare plaatsen

en: Available until
nl_NL: Beschikbaar tot

en: Awaiting Online Payment
nl_NL: Wacht op online betaling

en: Awaiting Payment
nl_NL: Wacht op betaling

en: Basic HTML is allowed in ticket labels and descriptions.
nl_NL: Basis-HTML is toegestaan in ticketlabels en -beschrijvingen.

en: Be aware that some themes will not work with this option, if so (or you want to make your own changes), you can create a file named <code>single-%s.php</code> <a href='#'>as shown on the WordPress codex</a>, and leave this set to Posts.
nl_NL: Wees erop bedacht dat sommige thema's niet werken met deze optie. Als dit het geval is (of je wilt eigen aanpassingen) kun je een bestand genaamd <code>single-%s.php</code> <a href='#'>zoals weergegeven in de wordpress codex</a> aanmaken en deze instellingen op 'berichten' laten staan.

en: Before
nl_NL: alvorens

en: Before you save your changes, you can quickly send yourself a test email by clicking this button.
nl_NL: Voordat je instellingen wijzigt kun je jezelf een email sturen door de knop te drukken.

en: Below are some additional options for individual pages and sections, which you can turn on to enforce custom styling provided by the plugin or off if you want to do your own custom styling.
nl_NL: Hieronder staat een aantal aanvullende opties voor individuele pagina's en secties. U kunt ze aanzetten om aangepaste styling vanuit de plug-in te forceren, of uitschakelen als u uw eigen styling wilt gebruiken.

en: Below you will find texts that will be displayed to users in various areas during the bookings process, particularly on booking forms.
nl_NL: Hieronder vind je teksten die aan gebruikers getoond zullen worden op verschillende plaatsen in het boekingsproces, vooral in boekingsformulieren.

en: Book Now
nl_NL: Reserveer nu

en: Booked
nl_NL: Gereserveerd

en: Booked Spaces
nl_NL: Gereserveerde plaatsen

en: Booker
nl_NL: Reserveerder

en: Booking
nl_NL: Reservering

en: Booking %s
nl_NL: Reserveringsstatus: '%s'

en: Booking %s.
nl_NL: Reserveringsstatus: '%s'.

en: Booking Cancellation Warning
nl_NL: Waarschuwing bij annulatie boeking

en: Booking Cancelled
nl_NL: Reservering geannuleerd

en: Booking Comment
nl_NL: Commentaar bij reservering

en: Booking Confirmed
nl_NL: Reservering bevestigd

en: Booking Cut-Off Date
nl_NL: Vervaldatum reservering

en: Booking Date
nl_NL: Reserveringsdatum

en: Booking Details
nl_NL: Reserveringsgegevens

en: Booking Email Templates
nl_NL: E-mailsjablonen reservering

en: Booking Form
nl_NL: Reserveringenformulier

en: Booking ID
nl_NL: Reserverings-ID

en: Booking Notes
nl_NL: Reserveringsnotities

en: Booking Pending
nl_NL: Reservering in behandeling

en: Booking Rejected
nl_NL: Reservering afgewezen

en: Booking Related Placeholders
nl_NL: Invoegcodes voor reserveringen

en: Booking admin pages
nl_NL: Reserveringen Admin-pagina's

en: Booking button feedback messages
nl_NL: Reserveringsknop feedbackberichten

en: Booking cancelled
nl_NL: Reservering geannuleerd

en: Booking cancelled email
nl_NL: E-mail "Reservering geannuleerd"

en: Booking cancelled email subject
nl_NL: E-mailonderwerp "Reservering geannuleerd"

en: Booking cannot be made, not enough spaces available!
nl_NL: Reservering mislukt. Er zijn onvoldoende plaatsen!

en: Booking complete
nl_NL: Reservering voltooid

en: Booking confirmed email
nl_NL: E-mail "Reservering bevestigd"

en: Booking confirmed email subject
nl_NL: Onderwerp e-mail "Reservering bevestigd"

en: Booking could not be %s.
nl_NL: Reservering kon niet %s worden.

en: Booking could not be created
nl_NL: Reservering kon niet worden uitgevoerd

en: Booking error
nl_NL: Reserveringsfout

en: Booking form feedback messages
nl_NL: Antwoordberichten reservatieformulier

en: Booking form texts/messages
nl_NL: Teksten op het boekingsformulier

en: Booking in progress
nl_NL: Reservering in behandeling

en: Booking note successfully added.
nl_NL: Reserveringsnotitie met succes toegevoegd.

en: Booking pending email
nl_NL: E-mail "Reservering wordt verwerkt"

en: Booking pending email subject
nl_NL: Onderwerp e-mail "Reservering in behandeling"

en: Booking rejected email
nl_NL: E-mail "Reservering afgewezen"

en: Booking rejected email subject
nl_NL: E-mailonderwerp "Reservering afgewezen"

en: Booking successful, pending confirmation (you will also receive an email once confirmed).
nl_NL: Reservering succesvol, maar ze moet nog bevestigd worden. Je ontvangt een e-mail zodra de reservering goedgekeurd is.

en: Booking successful.
nl_NL: Reserveren gelukt.

en: Booking...
nl_NL: Reserveren...

en: Bookings
nl_NL: Reserveringen

en: Bookings %s. Mails Sent.
nl_NL: Reserveringen %s. E-mails verstuurd.

en: Bookings Stats
nl_NL: Reserveringsstatistieken

en: Bookings Table Settings
nl_NL: Instellingen reserveringstabel

en: Bookings are closed for this event.
nl_NL: Er kunnen geen reserveringen meer worden geplaatst voor dit evenement.

en: Bookings closed
nl_NL: Reserveren gesloten

en: Bookings data
nl_NL: Reserveringsdata

en: Bookings disabled
nl_NL: Reserveringen uitgeschakeld

en: Bookings for %s
nl_NL: Reserveringen voor %s

en: Bookings have closed (e.g. event has started).
nl_NL: Er kunnen voor dit evenement geen reserveringen meer worden gedaan.

en: Bookings will not be confirmed until the event administrator approves it.
nl_NL: De reservaties zijn niet bevestigd totdat de evenementsbeheerder deze goedkeurt.

en: Bookings/Registration
nl_NL: Reserveringen/Registratie

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulkacties

en: By default, event spaces become unavailable once there are enough CONFIRMED bookings. To reserve spaces even if unapproved, choose yes.
nl_NL: Standaard worden plaatsen voor een evenement onbeschikbaar als er genoeg BEVESTIGDE reservaties zijn. Kies "ja" om plaatsen die nog niet bevestigd zijn ook als bezet te beschouwen.

en: By default, if a calendar day only has one event, it display a single event when clicking on the link of that calendar date. If you select Yes here, you will get always see a list of events.
nl_NL: Normaal wordt, wanneer een kalenderdag slechts één evenement bevat, een link naar dat evenement getoond. Als je hier "ja" kiest, wordt er altijd een lijst met evenementen getoond.

en: By default, when a booking is made by a user, this booking is tied to a user account, if the user is not registered nor logged in and guest bookings are enabled, an account will be created for them.
nl_NL: Normaal wordt een reservering gekoppeld aan een gebruikersaccount. Als de gebruiker niet geregistreerd of ingelogd is, en gastreserveringen zijn toegestaan, dan wordt er automatisch een account voor hen aangemaakt.

en: CSS File
nl_NL: CSS bestand

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Calendar Day Event List Settings
nl_NL: Instellingen voor evenementenlijsten per dag

en: Calendar events/day limit
nl_NL: Max. aantal aantal evenementen/dag in kalender

en: Can be in form of pixels or a percentage such as %s or %s.
nl_NL: Kan als pixels of een percentage, zoals %s of %s.

en: Can users cancel their booking?
nl_NL: Kunnen gebruikers hun reservatie annuleren?

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancelation complete
nl_NL: Annulatie voltooid

en: Cancelation error
nl_NL: Fout tijdens annulatie

en: Cancelation in progress
nl_NL: Annulatie in behandeling

en: Canceling...
nl_NL: Bezig met annuleren...

en: Cancellation
nl_NL: Geannuleerd

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories dropdown label
nl_NL: Categorieën dropdown-label

en: Categories list page
nl_NL: Categorieën-lijst pagina

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category IDs
nl_NL: Categorie-ID's

en: Category Related Placeholders
nl_NL: Invoegcodes voor categorieën

en: Category:
nl_NL: Categorie:

en: Change
nl_NL: Wijzigen

en: Changes saved
nl_NL: Wijzigingen zijn opgeslagen

en: Changes saved.
nl_NL: Wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Check Dev Versions
nl_NL: Controleer op ontwikkelaarsversie

en: Check this option if you want the event contact to receive an email when someone books places. An email will be sent when a booking is first made (regardless if confirmed or pending)
nl_NL: Zet deze optie aan als je wilt dat de contactpersoon voor dit evenement een e-mail ontvangt wanneer iemand plaatsen boekt. Er wordt een e-mail verstuurd als een reservering geplaatst wordt (ongeacht of deze bevestigd is of wacht op goedkeuring)

en: Check this option if you want to prevent the WordPress registration email from going out when a user anonymously books an event.
nl_NL: Zet deze optie aan wanneer u wilt voorkomen dat de Wordpress registratie e-mail wordt verzonden wanneer een gebruiker anoniem reserveert.

en: Check this option to enable Goggle Map integration.
nl_NL: Vink deze optie aan om Google Maps-integratie aan te zetten.

en: Checking for dev versions.
nl_NL: Zoeken naar ontwikkelaarsversies.

en: Checking...
nl_NL: Bezig met controleren...

en: Choose a color for your category. You can access this using the %s placeholder.
nl_NL: Kies een kleur voor uw categorie. U heeft toegang tot deze door gebruik te maken van de %s invoegcode.

en: Choose a parent user to assign bookings to. People making their booking will be unaware of this and will never have access to those user details. This should be a subscriber user you do not use to log in with yourself.
nl_NL: Kies een gebruiker om alle reserveringen aan toe te wijzen. Personen die een reservering maken merken dit niet en hebben nooit toegang tot deze gebruikerdetails. Dit moet een abonnee account zijn die u niet zelf gebruikt om in te loggen.

en: Choose an image for your category, which can be displayed using the %s placeholder.
nl_NL: Kies een afbeelding voor uw categorie, deze kan worden getoond door gebruik te maken van de %s invoegcode.

en: Choose from most used event categories
nl_NL: Kies uit de meest gebruikte categorieën

en: Choose from most used event tags
nl_NL: Kies uit de meest gebruikte evenementtags

en: Choose how prices are displayed. <code>@</code> will be replaced by the currency symbol, and <code>#</code> will be replaced by the number.
nl_NL: Kies hoe prijzen worden getoond. <code>@</code> zal vervangen worden door het valutasymbool, en <code>#</code> zal vervangen worden door de waarde.

en: Choose how to format your group heading dates. Leave blank for default.
nl_NL: Kies hoe de data van uw Groep Headers ingedeeld moeten worden. Laat leeg voor standaard.

en: Choose how to format your group headings.
nl_NL: Kies hoe u uw groep hoofding wil opmaken.

en: Choose whether or not to display a login form in the booking form area to remind your members to log in before booking.
nl_NL: Kies of je het aanmeldscherm wilt weergeven in het reserveringsformulier. Hiermee kan je gebruikers eraan herinneren dat ze zich moeten aanmelden voordat ze reserveren.

en: Choose which order your tickets appear.
nl_NL: Kies in welke volgorde je tickets worden getoond.

en: Choose your currency for displaying event pricing.
nl_NL: Kies je valuta voor het weergeven van de evenementsprijs.

en: Choose/Upload Image
nl_NL: Kies of upload een afbeelding

en: City/Town
nl_NL: Plaats

en: City/Town:
nl_NL: Plaats :

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om aan/uit te schakelen

en: Close Ticket Editor
nl_NL: Ticket Editor sluiten

en: Collapse All
nl_NL: Alles inklappen

en: Columns to export
nl_NL: Kolommen exporteren

en: Columns to show
nl_NL: Weergegeven kolommen

en: Comment
nl_NL: Opmerking

en: Confirmation email could not be sent to admin. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
nl_NL: Bevestigingsmail kon niet naar admin verstuurd worden. De registreerder zou de mail ontvangen moeten hebben (alleen admin's zien deze waarschuwing).

en: Confirmed
nl_NL: Bevestigd

en: Confirmed Spaces
nl_NL: Bevestigde plaatsen

en: Confirmed booking email
nl_NL: E-mail voor reserveringsbevestiging

en: Congratulations! Your email settings work.
nl_NL: Gefeliciteerd! Je e-mailinstellingen werken!

en: Could not send email.
nl_NL: De e-mail kon niet worden verstuurd.

en: Count
nl_NL: Aantal

en: Country
nl_NL: Land

en: Country:
nl_NL: Land :

en: Create a location or start typing to search a previously created location.
nl_NL: Maak een locatie aan of start met typen om een eerder aangemaakte locatie te zoeken.

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Currency Format
nl_NL: Valuta

en: Custom fields are the same as attributes, except you cannot restrict specific values, users can add any kind of custom field name/value pair. Only available in the WordPress admin area.
nl_NL: Aangepaste velden zijn hetzelfde als attributen; alleen kan specifieke waarden niet beperken. Gebruikers kunnen alle mogelijke namen of waarden toevoegen. Alleen zichtbaar in het WordPress-administratiepaneel.

en: Customize Feedback Messages
nl_NL: Pas feedbackberichten aan

en: Customize the message your user sees when they submitted their event.
nl_NL: Pas het bericht aan dat gebruikers zien wanneer ze hun evenement hebben opgegeven.

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Format
nl_NL: Datum opmaak

en: Date Picker Format
nl_NL: Datumopmaak

en: Date Separator
nl_NL: Datumscheidingsteken

en: Date and Time
nl_NL: Datum en tijd

en: Date and Time formats follow the <a href="%s">WordPress time formatting conventions</a>
nl_NL: Datum en tijdsnotaties zijn conform de <a href="%s">WordPress tijdsnotatie conventies</a>

en: Date and time
nl_NL: Datum en tijd

en: Date/Time
nl_NL: Datum/Tijd

en: Dates
nl_NL: Data

en: Dates must have correct formatting. Please use the date picker provided.
nl_NL: Data moeten de juiste opmaak volgen. Gelieve de datumkiezer te gebruiken.

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>You have requested #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_EVENTNAME.<br/>When : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Where : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>Your booking is currently pending approval by our administrators. Once approved you will receive an automatic confirmation.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
nl_NL: Beste #_BOOKINGNAME, <br/>Je hebt een reservering geplaatst van #_BOOKINGSPACES plaats(en) voor #_EVENTNAME.<br/>Datum: #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Locatie: #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>Je reservering is in behandeling en wacht op goedkeuring van onze beheerders. Zodra je reservatie goedgekeurd is ontvang je een automatische bevestiging.<br/>Met vriendelijke groet,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>You have successfully reserved #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_EVENTNAME.<br/>When : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Where : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
nl_NL: Beste #_BOOKINGNAME, <br/>Wij hebben uw reservering voor #_BOOKINGSPACES plaats(en) voor #_EVENTNAME ontvangen. Datum: #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Locatie : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>Met vriendelijke groet,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been cancelled.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
nl_NL: Beste #_BOOKINGNAME, <br/>De door jou verzochte reservering voor #_BOOKINGSPACES plaatsen voor #_EVENTNAME op #_EVENTDATES is geannuleerd.<br/>Met vriendelijke groet,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been rejected.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
nl_NL: Beste #_BOOKINGNAME, <br/De door jou verzochte reservering voor #_BOOKINGSPACES plaatsen voor #_EVENTNAME op #_EVENTDATES is afgewezen.<br/>Met vriendelijke groet,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_CONTACTNAME, <br/>Your event #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been approved.<br/>You can view your event here: #_EVENTURL
nl_NL: Beste #_CONTACTNAME, <br/>Je evenement #_EVENTNAME op #_EVENTDATES  is goedgekeurd.<br/>Je kan je evenement hier bekijken: #_EVENTURL

en: Decimal Point
nl_NL: Decimale punt

en: Decline
nl_NL: Afwijzen

en: Default %s color
nl_NL: Standaard %s kleur

en: Default %s list format
nl_NL: Standaardopmaak %s lijsten

en: Default %s list options
nl_NL: Standaard %s lijst opties

en: Default Category
nl_NL: Standaardcategorie

en: Default Country
nl_NL: Standaard Land

en: Default Location
nl_NL: Standaardlocatie

en: Default Location Country
nl_NL: Standaardland

en: Default archive ordering
nl_NL: Standaard sortering archief

en: Default distance
nl_NL: Standaard afstand

en: Default distance unit
nl_NL: Eenheid voor Standaard Afstand

en: Default event archive ordering
nl_NL: Standaard sortering evenementen archief

en: Default event list format
nl_NL: Standaardopmaak voor evenementenlijsten

en: Default event list format footer
nl_NL: Opmaak van de voettekst van een evenementenlijst

en: Default event list format header
nl_NL: Opmaak voor de standaard lijsthoofding

en: Default event list ordering
nl_NL: Standaardsortering van evenementenlijsten

en: Default list ordering
nl_NL: Standaard sortering lijst

en: Default map height
nl_NL: Standaard kaart-hoogte

en: Default map width
nl_NL: Standaard kaart-breedte

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Image?
nl_NL: Afbeelding verwijderen?

en: Delete User
nl_NL: Gebruiker verwijderen

en: Delete selected
nl_NL: Verwijder geselecteerde

en: Depending on server settings, some sending methods may ignore this settings.
nl_NL: Afhankelijk van de serverinstellingen zullen sommige verzendmethoden deze instellingen negeren.

en: Deprecated Attributes
nl_NL: Verouderde attributen

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Detach
nl_NL: Loskoppelen

en: Details about the event.
nl_NL: Details van het evenement.

en: Details about the location.
nl_NL: Details over het evenement

en: Dev Mode active: Just a friendly reminder that you are updating to development versions. Only admins see this message, and it will go away when you disable this <a href="#pro-api">here</a> in your settings.
nl_NL: Ontwikkelaarsmodus actief: Dit is een vriendelijke herinnering dat je gaat upgraden naar ontwikkelaarsversies. Enkel administrators zien dit bericht, en het zal verdwijnen als je dit <a href="#pro-api">hier</a> uitschakelt in je instellingen.

en: Development Versions &amp; Updates
nl_NL: Ontwikkelaarsversies &amp; updates

en: Disable  WordPress Thumbnails?
nl_NL: Verkleinde WordPress afbeeldingen uitschakelen?

en: Disable new registration email?
nl_NL: E-mail voor nieuwe reserveringen uitschakelen?

en: Disable thumbnails?
nl_NL: Thumbnails uitschakelen?

en: Disable title rewriting?
nl_NL: Titelherschrijvingen uitzetten?

en: Discounts (After Taxes)
nl_NL: Kortingen (inclusief BTW)

en: Discounts Before Taxes
nl_NL: Kortingen exclusief BTW

en: Display %s as
nl_NL: Geef %s weer als

en: Display a list of event locations on Events Manager.
nl_NL: Laat een locatielijst zien in Events Manager.

en: Display a list of events on Events Manager.
nl_NL: Toon een evenementenlijst in Events Manager.

en: Display calendar in events page?
nl_NL: Kalender weergeven op de evenementenpagina?

en: Display events on your blog.
nl_NL: Evenementen weergeven op uw blog.

en: Display global %s on main blog?
nl_NL: Toon globale %s op hoofdblog?

en: Display global events on main blog?
nl_NL: Geef globale evenementen op het hoofdblog weer?

en: Display locations on your blog.
nl_NL: Geef locatie weer op uw blog.

en: Display login form?
nl_NL: Het aanmeldformulier weergeven?

en: Display your events in a calendar widget.
nl_NL: Laat evenementen zien in een kalenderwidget.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
nl_NL: %1$s&#8211;%2$s van %3$s worden getoond

en: Displaying Event
nl_NL: Getoond evenement

en: Displaying User
nl_NL: Getoonde gebruiker

en: Displays %s from all sites on the network by default. You can still restrict %s by blog using shortcodes and template tags coupled with the <code>blog</code> attribute. Requires global tables to be turned on.
nl_NL: Geef standaard %s van alle sites in het netwerk. Je kan nog steeds %s blokkeren per blog door gebruik te maken van shortcodes en sjabloontags tezamen met de <code>blog</code> attribuut. Globale tabellen moet daarvoor aan staan.

en: Distance Values
nl_NL: Afstand waarden

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Drag items to or from the left column to add or remove them.
nl_NL: Sleep onderwerpen van of naar de linker kolom om ze toe te voegen of te verwijderen.

en: Duplicate
nl_NL: Duplicaat

en: Duplicate %s
nl_NL: Dupliceer %s

en: Duplicate this event
nl_NL: Evenement kopiëren

en: ERROR : Email Not Sent.
nl_NL: ERROR: E-mail niet verzonden.

en: Each event spans %s day(s)
nl_NL: Elk evenement duurt %s dag(en)

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit %s
nl_NL: %s aanpassen

en: Edit Booking
nl_NL: Reservering bewerken

en: Edit Details
nl_NL: Wijzig details

en: Edit Event
nl_NL: Evenement bewerken

en: Edit Event Category
nl_NL: Categorie aanpassen

en: Edit Event Tag
nl_NL: Evenementtag bewerken

en: Edit Location
nl_NL: Locatie bewerken

en: Edit Recurring Event
nl_NL: Terugkerend Evenement aanpassen

en: Edit Recurring Events
nl_NL: Terugkerende evenementen aanpassen

en: Edit User
nl_NL: Gebruiker bewerken

en: Edit events
nl_NL: Evenementen aanpassen

en: Edit location
nl_NL: Locatie wijzigen

en: Edit locations
nl_NL: Locaties aanpassen

en: Edit/View
nl_NL: Bewerken/Weergeven

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Exists
nl_NL: E-mails

en: Email Sent.
nl_NL: E-mail Verzonden.

en: Email Settings
nl_NL: E-mailinstellingen

en: Email event owner?
nl_NL: E-mail evenementbeheerder?

en: Email events admin?
nl_NL: E-mail evenementbeheerder?

en: Email not sent.
nl_NL: E-mail is niet verzonden.

en: Email sent successfully to %s
nl_NL: E-mail succesvol verstuurd naar %s

en: Emails
nl_NL: E-mails

en: Enable %s attributes?
nl_NL: %s attributen aanzetten?

en: Enable %s custom fields?
nl_NL: %s Aangepaste velden toestaan?

en: Enable Archives?
nl_NL: Archieven inschakelen?

en: Enable Comments?
nl_NL: Reacties inschakelen?

en: Enable Dev Updates?
nl_NL: Ontwikkelaarsversies inschakelen?

en: Enable Google Maps integration?
nl_NL: Google Maps-integratie aanzetten?

en: Enable No-User Booking Mode?
nl_NL: "Geen account"-reserveringenmodus inschakelen?

en: Enable advanced fields?
nl_NL: Uitgebreide zoekvelden inschakelen?

en: Enable bookings?
nl_NL: Reserveringen toestaan?

en: Enable categories?
nl_NL: Categorieën gebruiken?

en: Enable global tables mode?
nl_NL: "Global tables mode" toestaan

en: Enable locations?
nl_NL: Locaties gebruiken?

en: Enable recurrence?
nl_NL: Terugkerende afspraken toestaan?

en: Enable registration for this event
nl_NL: Registratie voor dit evenement inschakelen

en: Enable tags?
nl_NL: Tags inschakelen?

en: Enables additional advanced search fields such as dates, country, etc.
nl_NL: Schakelt aanvullende "geavanceerd zoeken"-velden in, zoals datums, land, etc.

en: End
nl_NL: Eind

en: Enter a maximum number of spaces (required).
nl_NL: Voer het maximaal aantal plaatsen in (vereist).

en: Enter a number.
nl_NL: Voer een nummer in.

en: Enter a ticket name.
nl_NL: Voor een ticketnaam in.

en: Error mailing user
nl_NL: Fout bij het e-mailen van de gebruiker

en: Errors
nl_NL: Fouten

en: Event
nl_NL: Evenement

en: Event Approved
nl_NL: Evenement goedgekeurd

en: Event Bookings Dashboard
nl_NL: Evenement reserveringen dashboard

en: Event Categories
nl_NL: Evenementcategorieën

en: Event Category
nl_NL: Evenementcategorieën

en: Event Date(s)
nl_NL: Evenementdata

en: Event Details
nl_NL: Details evenement

en: Event Edit and Submission Forms
nl_NL: Evenement edit en bevestiging formulier

en: Event Image
nl_NL: Afbeelding evenement

en: Event List Limits
nl_NL: Limiet van evenementenlijsten

en: Event Locations
nl_NL: Locaties van evenementen

en: Event Manager Options
nl_NL: Instellingen van Event Manager

en: Event Manager titles
nl_NL: Event Manager-titels

en: Event Name
nl_NL: Evenementnaam

en: Event Options
nl_NL: Evenement-opties

en: Event Published
nl_NL: Evenement gepubliceerd

en: Event Re-Submitted
nl_NL: Evenement opnieuw opgegeven

en: Event Reapproved
nl_NL: gebeurtenis opnieuw goedgekeurd

en: Event Related Placeholders
nl_NL: Invoegcodes voor evenementen

en: Event Submission Forms
nl_NL: Evenement invoerformulieren

en: Event Submission Templates
nl_NL: Sjabloon "Versturen Evenement"

en: Event Submitted
nl_NL: Evenement opgestuurd

en: Event Tag
nl_NL: Evenemententag

en: Event Tags
nl_NL: Evenementen steekwoorden

en: Event Time(s)
nl_NL: Evenementtijden

en: Event approved email
nl_NL: E-mailtekst "Evenement goedgekeurd"

en: Event approved subject
nl_NL: Onderwerp "Evenement goedgekeurd"

en: Event booking forms
nl_NL: Reserveringsformulieren voor evenementen

en: Event could not be attached.
nl_NL: Evenement kon niet worden gekoppeld

en: Event could not be detached.
nl_NL: Evenement kon niet worden losgekoppeld

en: Event detached.
nl_NL: Evenement losgekoppeld

en: Event format
nl_NL: Opmaak evenementen

en: Event fully booked
nl_NL: Evenement volgeboekt

en: Event is fully booked.
nl_NL: Dit evenement is volgeboekt

en: Event list scope
nl_NL: Bereik evenementenlijst

en: Event name
nl_NL: Evenement naam

en: Event published email
nl_NL: Email "Evenement gepubliceerd"

en: Event published subject
nl_NL: Onderwerp "evenement gepubliceerd"

en: Event re-attached to recurrence.
nl_NL: Evenement opnieuw toegevoegd aan de voorstellingenreeks.

en: Event reapproved email
nl_NL: Email evenement opnieuw goedgekeurd

en: Event reapproved subject
nl_NL: Onderwerp evenement opnieuw goedgekeurd

en: Event resubmitted email
nl_NL: Email evenement verstuurd

en: Event resubmitted subject
nl_NL: Onderwerp evenement verstuurd

en: Event start date/time, location name
nl_NL: Evenement startdatum/tijd, locatie

en: Event starts at
nl_NL: Evenement start om

en: Event submission notifications will be sent to emails added here.
nl_NL: Bericht van een opgegeven evenement wordt verstuurd naar deze e-mailadressen

en: Event submitted email
nl_NL: Email "Evenement Verstuurd"

en: Event submitted subject
nl_NL: Onderwerp "Evenement Verstuurd"

en: Event title format
nl_NL: Opmaak van de Evenementen-titel

en: Event titles
nl_NL: Evenement titels

en: Event tooltips format
nl_NL: Opmaak van de Evenementen Tooltips

en: Event.
nl_NL: Evenement.

en: Event/Location admin pages
nl_NL: Evenement/Locatie Admin-pagina's

en: Events
nl_NL: Evenementen

en: Events Calendar
nl_NL: Evenementenkalender

en: Events I'm Attending
nl_NL: Evenementen die ik bijwoon

en: Events Manager Settings
nl_NL: Instellingen van de Events Manager

en: Events Manager Test Email
nl_NL: Events Manager Testmail

en: Events Manager imposes a minimal amount of styling on websites so that your themes can take over.
nl_NL: Events Manager legt een minimale stijl aan websites op, zodat uw thema het kan overnemen.

en: Events With Bookings Enabled
nl_NL: Evenementen waarbij reserveren mogelijk is

en: Events cannot start after they end.
nl_NL: Evenementen kunnen niet starten nadat ze begonnen zijn.

en: Events current and next month
nl_NL: Evenementen in de huidige en volgende maand

en: Events list page
nl_NL: Evenementen-lijst pagina

en: Events next month
nl_NL: Evenementen in de komende maand

en: Events page
nl_NL: Evenementenpagina

en: Events page grouping
nl_NL: Groepering evenementenpagina's

en: Events page grouping date format
nl_NL: Datumnotatie van de Evenementen-pagina groepering

en: Events require a user to own them. In order to allow events to be submitted anonymously you need to assign that event a specific user. We recommend you create a "Anonymous" subscriber with a very good password and use that. Guests will have the same event permissions as this user when submitting.
nl_NL: Een eigenaar is vereist voor een evenement. Om evenementen anoniem toe te voegen moeten deze aan een specifieke gebruiker worden gekoppeld. Wij adviseren om een 'Anonieme' gebruiker aan te maken met een goed wachtwoord. Gasten hebben dezelfde rechten als deze gebruiker wanneer ze een evenement aanmelden.

en: Events start from
nl_NL: Evenement start van

en: Events this month
nl_NL: Evenementen van deze maand

en: Events within 12 months
nl_NL: Evenementen binnen de 12 maanden

en: Events within 2 months
nl_NL: Evenementen binnen de 2 maanden

en: Events within 3 months
nl_NL: Evenementen binnen de 3 maanden

en: Events within 6 months
nl_NL: Evenementen binnen de 6 maanden

en: Everyone
nl_NL: Iedereen

en: Example:
nl_NL: Voorbeeld:

en: Expand All
nl_NL: Alles uitvouwen

en: Export Bookings
nl_NL: Exporteer reservering

en: Export CSV
nl_NL: Exporteer CSV

en: Export these bookings.
nl_NL: Exporteer deze reserveringen.

en: Exported booking on %s
nl_NL: Reververingen ge&euml;xporteerd op %s

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: For a recurring event, a one day event will be created on each recurring date within this date range.
nl_NL: Voor een terugkerend evenement wordt een ééndaags evenement gemaakt op elke herhaaldatum binnen deze tijdsspanne.

en: For multiple emails, separate by commas (e.g. email1@test.com,email2@test.com,etc.)
nl_NL: Als je meerdere e-mailadressen wilt gebruiken, scheid ze dan met komma's (bv. 'email1@test.com,email2@test.com').

en: For recurring events that end the following day, ensure you make your event last 1 or more days.
nl_NL: Zorg dat het evenement 1 of meedere dagen duurt, voor terugkerende evenementen die de volgende dag eindigen.

en: For use with the %s placeholder
nl_NL: Te gebruiken met de %s invoegcode

en: For when start/end %s are present, this will separate the two (include spaces here if necessary).
nl_NL: Als start/eind %s aanwezig zijn, wordt dit teken gebruikt om ze te scheiden (voeg spaties toe indien nodig).

en: Formatting
nl_NL: Opmaak

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Fri
nl_NL: vrij

en: Friday
nl_NL: vrijdag

en: From
nl_NL: Van

en: From %1$s to %2$s
nl_NL: Van %1$s tot %2$s

en: Front-end management pages
nl_NL: Front-end beheerpagina's

en: Full Calendar
nl_NL: Volledige kalender

en: Full Calendar Options
nl_NL: Volledige kalender-opties

en: Fully booked
nl_NL: Volgeboekt

en: Future Events
nl_NL: Toekomstige evenementen

en: Future events
nl_NL: Toekomstige evenementen

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General JS
nl_NL: Algemeen JS

en: General Options
nl_NL: Algemene opties

en: General settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Geolocation Search
nl_NL: Geolocatie zoeken

en: Getting Help for Events Manager
nl_NL: Hulp bij Events Manager

en: Global %s slug
nl_NL: Globale %s slug

en: Global Map Format
nl_NL: Globaal kaartenformaat

en: Group Events
nl_NL: Groepeer evenementen

en: Group Ownership
nl_NL: Eigendom groep

en: Guest Default User
nl_NL: Standaardgebruiker gast

en: Guest User
nl_NL: Gastgebruiker

en: Guest Users
nl_NL: Gastgebruikers

en: HTML Allowed.
nl_NL: HTML toegestaan.

en: HTML allowed.
nl_NL: HTML toegestaan.

en: HTML is not accepted.
nl_NL: HTML is niet toegestaan.

en: Hidden by default?
nl_NL: Standaard verborgen?

en: Hide Advanced Options
nl_NL: Verberg geavanceerde opties

en: Hide Advanced Search
nl_NL: "Uitgebreid Zoeken" verbergen

en: Hide label
nl_NL: Verberg label

en: However, there were some problems whilst sending confirmation emails to you and/or the event contact person. You may want to contact them directly and letting them know of this error.
nl_NL: Er waren problemen bij het verzenden van bevestigingsmail naar jou en/of de contactpersoon van het evenement. Mogelijk kan je direct contact opnemen met hen, en hun op de hoogte stellen van deze fout.

en: Hundreds of free hours have gone into making this free plugin, show your support and add a small link to the plugin website at the bottom of your event pages.
nl_NL: Er zijn honderden uren besteed aan het maken van deze gratis plugin. Laat je steun blijken en voeg een kleine link naar de pluginwebsite toe aan de evenementenpagina's.

en: If HTML emails are enabled, br tags will automatically be added for new lines.
nl_NL: Als HTML e-mails aan staat, zullen automatisch br tags toegevoegd worden voor nieuwe regels.

en: If a booking is made and an email cannot be sent, this is added to the success message.
nl_NL: Wanneer een reservering is uitgevoerd, maar de bevestigingsmail niet verzonden kon worden. Deze tekst wordt toegevoegd aan het "succesvol"-bericht.

en: If a calendar day has only one event, you can force a direct link to the event (recommended to avoid duplicate content).
nl_NL: Als een kalendardag maar 1 evenement heeft, kan je een directe link forceren naar dit evenement. Dit wordt aanbevolen om gedupliceerde inhoud te vermijden.

en: If already attending and double bookings are disabled, this message will be displayed, followed by a link to the users booking page.
nl_NL: Als een gebruiker een evenement geboekt heeft en dubbele boekingen zijn uitgeschakeld, zal dit bericht worden getoond, gevolgd door een link naar de boekingspagina.

en: If an event does not have a category assigned when editing, this one will be assigned automatically.
nl_NL: Als een evenement geen categorie heeft toegewezen gekregen, dan wordt deze er automatisch aan toegewezen.

en: If an event lasts all day, this text will show if using the %s placeholder
nl_NL: Als een evenement de hele dag duurt, zal deze tekst getoond worden als de %splaceholder gebruikt wordt

en: If checked every booking must select one or the minimum number of this ticket.
nl_NL: Indien aangevinkt, moet iedere reservering één of het minimum aantal tickets selecteren.

en: If enabled, guest visitors can supply an email address and a user account will automatically be created for them along with their booking. They will be also be able to log back in with that newly created account.
nl_NL: Indien ingeschakeld kunnen ongeregistreerde gebruikers een emailadres invoeren. Een gebruikersaccount wordt dan automatisch aangemaakt bij het reserveren. Zij hebben de mogelijkheid om later weer in te loggen met dit nieuw gemaakte account.

en: If enabled, the latest dev version will always be checked instead of the latest stable version of the plugin.
nl_NL: Schakel deze optie in om de recentste ontwikkelaarsversie van de plugin op te halen in plaats van de laatste stabiele versie.

en: If enabled, users can book an event more than once.
nl_NL: Indien ingeschakeld kunnen gebruikers meerdere reservaties uitvoeren voor hetzelfde evenement.

en: If enabled, users can cancel their bookings themselves from their bookings page.
nl_NL: Indien ingeschakeld kunnen gebruikers zelf hun reservatie intrekken op hun reservatiepagina.

en: If guests cannot make bookings, they will be asked to register in order to book. However, enabling this will still show available tickets.
nl_NL: Als gasten niet kunnen reserveren, zal hen gevraagd worden zich te registreren om te kunnen boeken. Echter zal het inschakelen hiervan niet de beschikbare kaarten laten zien.

en: If left blank, no emails will be sent. Separate emails with commas for more than one email.
nl_NL: Indien leeg wordt geen e-mail gestuurd. Geef meerdere e-mailadressen op door ze met een komma te scheiden.

en: If left blank, the default value will be used.
nl_NL: Als hier niets staat, zal de standaarde waarden worden gebruikt.

en: If left blank, this email will not be sent.
nl_NL: De e-mail wordt niet verstuurd als dit veld leeg blijft

en: If set to yes the capabilities will be applied all your network blogs and you will not be able to set custom capabilities each blog. You can select no later and visit specific blog settings pages to add/remove capabilities.
nl_NL: Als deze optie op ja staat zullen de competenties op al je blogs op je netwerk toegepast worden en kun je deze niet per blog instellen. Je kunt later altijd nee kiezen en specifieke blog settingspagina's aanpassen.

en: If set to yes, a search form will appear just above your list of events.
nl_NL: Als je hier "ja" kiest, wordt er boven je evenementlijst een zoekformulier getoond.

en: If set to yes, a search form will appear just above your list of locations.
nl_NL: Als "ja" gekozen wordt, zal er een zoekveld net boven uw lijst met locaties worden getoond.

en: If set to yes, advanced search fields will be hidden by default and can be revealed by clicking the "Advanced Search" link.
nl_NL: Als "ja" wordt gekozen, worden geavanceerde zoekvelden standaard verborgen en kunnen onthuld worden door op de "Geavanceerd Zoeken"-link te klikken.

en: If set to yes, full sized images will be used and HTML width and height attributes will be used to determine the size.
nl_NL: Als "ja" is aangevinkt zal het volledig afbeeldingsformaat gebruikt worden. De HTML breedte en hoogte waarde zullen gebruikten worden om het formaat te bepalen.

en: If set to yes, the FullCalendar will be used instead of the standard calendar on the events page.
nl_NL: Als "ja" wordt gekozen, wordt de Volledige Kalender gebruikt in plaats van de standaard kalender op de evenementen-pagina.

en: If set to yes, your emails will be sent in HTML format, otherwise plaintext.
nl_NL: Als u hier ja kiest worden uw e-mails verzonden in HTML opmaak, anders is de opmaak platte tekst.

en: If set, the total number of spaces for a single booking to this event cannot exceed this amount.
nl_NL: Indien gekozen, kan het totaal aantal plekken voor een enkele reservering voor dit evenement deze hoeveelheid niet overschrijden.

en: If the user made a previous booking and cannot double-book.
nl_NL: Wanneer de gebruiker al een eerdere reservering heeft en niet dubbel kan reserveren.

en: If the user tries to make a booking with spaces that exceeds the maximum number of spaces per booking.
nl_NL: Als de gebruiker een reservering probeert te maken voor méér plekken dan het maximaal aantal plekken per reservering.

en: If the user tries to make a booking without requesting any spaces.
nl_NL: Wanneer een gebruiker probeert te reserveren zonder het aantal plaatsen op te geven.

en: If there are any new updates, you should now see them in your Plugins or Updates admin pages.
nl_NL: Als er nieuwe updates zijn, zouden ze nu onder Plugins of Updates moeten verschijnen in het administratiepaneel.

en: If there are member-only tickets, you can choose whether or not to show these tickets to guests.
nl_NL: Als er Members-only kaarten zijn, kunt u kiezen om deze kaarten wel of niet aan uw gasten te tonen.

en: If there's no fields to show in the main search section, this button will be used instead at the bottom of the advanced fields.
nl_NL: Als er geen velden getoond kunnen worden in de hoofd-zoeksectie, zal in plaats daarvan deze knop onderaan de geavanceerde velden gebruikt worden.

en: If this is incorrect, click cancel and try a more specific address.
nl_NL: Dit is niet correct. Klik op annuleren en probeer een meer specifiek adres.

en: If translations are left blank, the default value will be used.
nl_NL: Als vertalingen niet zijn ingevuld zal de standaarde waarden worden gebruikt.

en: If viewing a page for events on a specific date, this is the title that would show up. To insert date values, use <a href="http://www.php.net/manual/en/function.date.php">PHP time format characters</a>  with a <code>#</code> symbol before them, i.e. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/>
nl_NL: Wanneer je een pagina met evenementen op een specifieke dag bekijkt, wordt deze titel gebruikt. Gebruik <a href="http://www.php.net/manual/nl/function.date.php">PHP's tijdopmaaksymbolen</a> met een <code>#</code>-teken ervoor, bv. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/>

en: If you choose a group by mode, your events page will display events in groups of your chosen time range.
nl_NL: Als je kiest voor de groepeermodus zal je evenementen pagina evenementen tonen in groepen van het door jou gekozen tijdsinterval.

en: If you choose the Event post type whilst Events Manager is activated, you can also visit the <a href="%s">Events Manager settings page</a> for a few more options when displaying event information on your calendar.
nl_NL: Als u kiest voor het Evenement post type terwijl Events Manager is geactiveerd, kunt u ook terecht op de pagina <a href="%s"> Events Manager instellingen pagina </a> voor een aantal opties meer bij het weergeven van informatie over evenementen in uw kalender.

en: If you disable locations, bear in mind that you should remove your location page, shortcodes and related placeholders from your <a href="#formats" class="nav-tab-link" rel="#em-menu-formats">formats</a>.
nl_NL: Indien je locaties uitschakelt, schakel dan zelf je locatiepagina uit en haal evt. locatiegerelateerde invoegcodes uit je <a href="#formats" class="nav-tab-link" rel="#em-menu-formats">opmaak</a>.

en: If you enable tips, this information will be shown, which can include HTML.
nl_NL: Wanneer je tips inschakelt, zal deze informatie worden getoond. Deze kan HTML bevatten.

en: If you get a lot of pending bookings and you decide to allow more bookings than spaces allow, setting this to yes will allow you to override the event space limit when manually approving.
nl_NL: Als je veel onbevestigde reservaties hebt en beslist om meer reservaties toe te laten dan er plaatsen zijn, dan zal deze instelling je toelaten om het ruimtelimiet te overschrijven wanneer je reservaties manueel goedkeurt.

en: If you just want to deactivate the plugin, <a href="%s">go to your plugins page</a>.
nl_NL: Als je de plugin enkel wilt deactiveren, <a href="%s">ga dan naar je pluginpagina</a>.

en: If you prefer a ticket table like with multiple tickets, even for single ticket events, enable this.
nl_NL: Als je de voorkeur geeft aan een tickettabel met meerdere tickets, zelfs voor éénticketsevenementen, zet dan deze optie aan.

en: If you see any attributes under here, that means they're not used in Events Manager formats. To add them, you need to add the custom attribute again to a formatting option in the settings page. To remove any of these deprecated attributes, give it a blank value and save.
nl_NL: Als u hieronder attributen ziet staan dan zijn deze niet gebruikt in Events Manager layouts. Om ze toe te voegen moet u het attribuut opnieuw toevoegan aan een weergave optie op de instellingen pagina. Om één van deze niet aan te raden attributen te verwijderen, geef ze een lege waarde en kies opslaan.

en: If you see any attributes under here, that means they're not used in Locations Manager formats. To add them, you need to add the custom attribute again to a formatting option in the settings page. To remove any of these deprecated attributes, give it a blank value and save.
nl_NL: Als u hieronder attributen ziet, dat betekend dan dat deze niet gebruikt worden in Locaties Manager layouts. Om ze toe te voegen moet u het attribuut opnieuw toevoegan aan een weergave optie op de instellingen pagina. Om één van deze niet aan te raden attributen te verwijderen, geef ze een lege waarde en kies opslaan.

en: If you select a default country, that will be pre-selected when creating a new location.
nl_NL: Als je een standaardland opgeeft wordt dit vooraf ingevuld bij nieuwe evenementen.

en: If you update this event data and save, it could get overwritten if you edit the recurring event template. To make it an independent, <a href="%s">detach it</a>.
nl_NL: Als u deze evenementgegevens opslaat wordt het mogelijk overschreven als u de terugkerenden evenement sjabloon aanpast. Om het onafhankelijk te maken moet u het <a href="%s">loskoppelen</a>.

en: If you use the %s <a href="%s">shortcode</a>, you can display a map of all your locations and events, the settings below will be used.
nl_NL: Als je gebruik maakt van de %s <a href="%s">afkorting</a>, dan kun je een kaart laten tonen van alle lokaties en evenementen, de instellingen hieronder worden gebruikt.

en: If you use the <code>#_LOCATIONMAP</code> <a href="%s">placeholder</a> when displaying individual event and location information, the settings below will be used.
nl_NL: Als je de <code>#_LOCATIONMAP</code> <a href="%s">tijdelijke aanduiding</a> gebruikt voor het tonen van aparte evenement- en lokatieinformatie zullen onderstaande instellingen gebruikt worden.

en: If you would like every event booking confirmation email sent to an administrator write their email here (leave blank to not send an email).
nl_NL: Als je wilt dat alle bevestigingsmails naar een beheerder worden gestuurd, voer dan hier het e-mailadres in (laat leeg als er geen e-mail gestuurd moet worden).

en: If you would like to check and see if there is a new stable update.
nl_NL: Als je wilt controleren of er een nieuwe stabiele release uit is gebracht.

en: If you would like to disable comments entirely, disable this, otherwise you can disable comments on each single %s. Note that %s with comments enabled will still be until you resave them.
nl_NL: Als je reacties volledig wilt uitschakelen, schakel dit dan uit. Je kan ook reacties uitschakelen op elke individuele %s. Denk eraan dat %s waar reacties zijn ingeschakeld nog steeds reacties zullen tonen tot je ze opnieuw opslaat.

en: If you would like to download a dev version, but just as a one-off, you can force a dev version check by clicking the button below. If there is one available, it should appear in your plugin updates page as a regular update.
nl_NL: Als je eenmalig een ontwikkelaarsversie wilt downloaden, kan je met de knop hieronder zoeken naar de recentste ontwikkelaarsversie. Als er een beschikbaar is, zou hij op de pagina met pluginupdates moeten verschijnen als normale update.

en: If you would like to show events that span over more than one day, see the Calendar section on this page.
nl_NL: Als je evenementen wilt laten zien die over meer dan één dag lopen, bekijk dan de Kalender-sectie op deze pagina.

en: If you would prefer all your locations to belong to your main blog, users in sub-sites will still be able to create locations, but the actual locations are created and reside in the main blog.
nl_NL: Als u wilt dat al je locaties aan je hoofdblog worden toegewezen, dan zijn gebruikers van subsites nog steeds in staat locaties aan te maken maar de actuele locaties worden gemaakt en geplaatst op het hoofdblog.

en: If you're using the Google Maps, the more detail you provide, the more accurate Google can be at finding your location. If your address isn't being found, please <a href='http://maps.google.com'>try it on maps.google.com</a> by adding all the fields below separated by commas.
nl_NL: Hoe meer details je opgeeft, des te nauwkeuriger het Google Maps-kaartje zal zijn als dit ingeschakeld is. Als het adres niet gevonden wordt, probeer het dan op <a href='http://maps.google.com'>maps.google.com</a> te vinden door alle velden - gescheiden door komma's - in te voeren.

en: If your events have multiple tickets, enabling this will show a separate row for each ticket within a booking.
nl_NL: Als je evenementen meerdere tickets hebben, zal deze optie een aparte rij tonen voor elk ticket in een boeking.

en: Image Sizes
nl_NL: Afmeting van afbeeldingen

en: In order to use attributes, you must define some in your templates, otherwise they'll never show. Go to Events > Settings > General to add attribute placeholders.
nl_NL: Om attributen te kunnen gebruiken dient u deze te definiëren in uw sjabloon. Anders worden ze niet getoond. Ga naar Evenementen > Instellingen > Algemeen om invoegcodes toe te voegen.

en: In the <a href='%s'>settings page</a>, you'll find various textboxes where you can edit how event information looks, such as for event and location lists. Using the placeholders below, you can choose what information should be displayed.
nl_NL: Op de <a href='%s'>instellingenpagina</a> vind je verschillende tekstvelden waar je de opmaak van evenementinfo kunt aanpassen. Door gebruik te maken van de plaatsmarkeringen hieronder kunt u kiezen welke informatie wordt getoond.

en: Include in WordPress Searches?
nl_NL: Opnemen in Wordpress zoekacties?

en: Incomplete Bookings
nl_NL: onvolledige reserveringen

en: Individual tickets with remaining spaces will not be available if total booking spaces reach this limit. Leave blank for no limit.
nl_NL: Individuele tickets met de overige plaatsen zijn niet beschikbaar als de totale gereserveerde plaatsen zijn limiet bereikt. Laat leeg voor geen limiet.

en: Initial lengths
nl_NL: Initiële lengtes

en: Insert the address of the notification sender.
nl_NL: Voer het e-mailadres in van de afzender van het bericht.

en: Insert the display name of the notification sender.
nl_NL: Voer de naam in van de afzender van het bericht.

en: Insert the password to be used to access your SMTP server
nl_NL: Voer het wachtwoord in dat nodig is om toegang te krijgen tot je SMTP-server

en: Insert the username to be used to access your SMTP server.
nl_NL: Voer de gebruikersnaam in dat nodig is om toegang te krijgen tot je SMTP server.

en: It will not be displayed on the website listings, to correct this you must <a href="%s">edit your location</a> directly.
nl_NL: Het zal niet worden getoond op uw website, om dit te corrigeren moet u direct uw <a href="%s">locatie aanpassen</a>.

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Leave blank for no limit.
nl_NL: Laat leeg indien geen limiet.

en: Leave either blank for no upper/lower limit.
nl_NL: Laat leeg als er geen limiet is.

en: Limit JS file loading?
nl_NL: Het laden van JS-bestand beperken?

en: Limits the number of events on each calendar day. Leave blank for no limit.
nl_NL: Beperkt aantal evenementen per kalenderdag. Laat leeg om limiet op te heffen.

en: Limits the number of future events shown (0 = unlimited).
nl_NL: Beperkt het aantal getoonde toekomstige evenementen (0 = geen limiet).

en: Link directly to event on day with single event?
nl_NL: Link rechtstreeks naar evenement op dagen met maar één evenement?

en: Link sub-site %s directly to sub-site?
nl_NL: Koppel subsite %s rechtstreeks aan subsite?

en: Link text used for link to user bookings.
nl_NL: Linktekst die verwijst naar boekingen van de gebruiker.

en: List Limits
nl_NL: Geef limieten weer

en: List events by date title
nl_NL: Evenementen per datum en titel sorteren

en: List item format
nl_NL: Opmaak van lijstitem

en: Loading Map....
nl_NL: Kaart wordt geladen...

en: Loading...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Location Image
nl_NL: Afbeelding van de locatie

en: Location Name
nl_NL: Naam van de locatie

en: Location Name:
nl_NL: Naam van de locatie:

en: Location Related Placeholders
nl_NL: Invoegcodes voor locaties

en: Location balloon format
nl_NL: Opmaak standaardballon locatie

en: Location name
nl_NL: Locatienaam

en: Location not found
nl_NL: Locatie niet gevonden

en: Location:
nl_NL: Locatie:

en: Locations
nl_NL: Locaties

en: Locations list page
nl_NL: Locatie-lijst pagina

en: Locations on main blog?
nl_NL: Locaties op hoofdblog?

en: Log In
nl_NL: Aanmelden

en: Log in if you already have an account with us.
nl_NL: Meld je aan als je al een account hebt.

en: Logged In Users
nl_NL: Ingelogde Gebruikers

en: Looking for the rest of the FullCalendar Options? They've moved <a href="%s">here</a>, the options below are for overriding specific bits relevant to Events Manager.
nl_NL: Op zoek naar de overige Opties voor de Volledige Kalender? Ze zijn <a href="%s">hier</a> naartoe verplaatst, de opties hieronder zijn er om specifieke stukjes te overschrijven die voor Events Manager relevant zijn.

en: Lost your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Mail sending method
nl_NL: Mailverzendingsmethode

en: Main Search Fields
nl_NL: Voornaamste Zoekvelden

en: Manage %s Bookings
nl_NL: Beheer %s reserveringen

en: Manage Person's Booking
nl_NL: Beheer reserveringen van deze persoon

en: Manage bookings
nl_NL: Reserveringen beheren

en: Manage bookings link text
nl_NL: Beheer linktekst boekingen

en: Manage my bookings
nl_NL: Reserveringen beheren

en: Many themes display extra meta information on post pages such as 'posted by' or 'post date' information, which may not be desired. Usually, page templates contain less clutter.
nl_NL: Veel thema's tonen extra meta-informatie zoals 'geplaatst door' en 'plaatsingsdatum' die mogelijk niet nodig zijn. Pagina's bevatten over het algemeen minder rommel.

en: Map Unavailable
nl_NL: Kaart onbeschikbaar

en: Maps
nl_NL: Kaarten

en: Maximum Spaces Per Booking
nl_NL: Maximum aantal plekken per Reservering

en: Maximum height (px)
nl_NL: Maximumhoogte (pixels)

en: Maximum size (bytes)
nl_NL: Maximum bestandsgrootte (bytes)

en: Maximum spaces per booking
nl_NL: Maximum aantal plekken per reservering

en: Maximum width (px)
nl_NL: Maximumbreedte (pixels)

en: Minimum height (px)
nl_NL: Maximum hoogte (pixels)

en: Minimum width (px)
nl_NL: Maximum breedte (pixels)

en: Missing fields:
nl_NL: Ontbrekende velden:

en: Modifications to these events will cause all recurrences of each event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and detach them from recurring events by visiting the <a href="%s">events page</a>.
nl_NL: Aanpassingen aan deze evenementen veroorzaakt dat alle terugkerende versies worden verwijderd en opnieuw worden aangemaakt. Alle eerdere reserveringen worden verwijderd! U kunt elke afzonderlijke voorstelling aanpassen en deze loskoppelen van de serie op de <a href="%s">events page</a>.

en: Modifications to this event will cause all recurrences of this event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and disassociate them with this recurring event.
nl_NL: Aanpassingen aan dit evenement zullen tot gevolg hebben dat alle terugkerende instanties van dit evenement opnieuw worden aangemaakt en bestaande reserveringen worden verwijderd! Je kan ook individuele instanties uit deze reeks aanpassen en ze loskoppelen van dit terugkerende evenement.

en: Modify Booking
nl_NL: Reservering aanpassen

en: Modify what information is displayed in this booking table.
nl_NL: Pas de getoonde informatie in deze reserveringstabel aan.

en: Mon
nl_NL: maa

en: Monday
nl_NL: maandag

en: Month format
nl_NL: Maand-notatie

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: More Events message
nl_NL: Meer evenementen berichten

en: Multi Site Options
nl_NL: Opties bij meerdere sites

en: MultiSite options have moved <a href="%s">here</a>. <a href="%s">Dismiss message</a>
nl_NL: MultiSite-opties zijn verplaatst naar <a href="%s">deze pagina</a>. <a href="%s">Sluiten</a>

en: My %s
nl_NL: Mijn %s

en: My Bookings
nl_NL: Mijn reservaties

en: My Bookings messages
nl_NL: Mijn reserveringen berichten

en: My Event Bookings
nl_NL: Mijn reserveringen

en: My Events
nl_NL: Mijn evenementen

en: My Locations
nl_NL: Mijn locaties

en: My Profile
nl_NL: Mijn profiel

en: My bookings
nl_NL: Mijn reservaties

en: N/A
nl_NL: n.v.t.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Near...
nl_NL: Vlakbij...

en: Needs Attention
nl_NL: vereist je aandacht

en: New Event
nl_NL: Nieuw evenement aanmaken

en: New Event Category Name
nl_NL: Nieuwe evenementcategorie

en: New Event Tag Name
nl_NL: Naam van nieuwe evenementtag

en: New Location
nl_NL: Nieuwe locatie

en: New Recurring Event
nl_NL: Nieuw terugkerend evenement

en: New user registration on your blog %s:
nl_NL: Nieuwe gebruikersregistratie op je blog %s:

en: No
nl_NL: Nee

en: No %s
nl_NL: Geen %s

en: No %s message
nl_NL: Geen %s bericht

en: No Events
nl_NL: Geen evenementen

en: No Events Found
nl_NL: Geen evenementen gevonden

en: No Events Found in Trash
nl_NL: Geen evenementen in de prullenbak gevonden

en: No Location
nl_NL: Geen locatie

en: No Locations Found
nl_NL: Geen locaties gevonden

en: No Locations Found in Trash
nl_NL: Geen locaties gevonden in de prullenbak

en: No Locations message
nl_NL: Geen Locaties bericht

en: No Recurring Events Found
nl_NL: Geen Terugkerende Evenementen gevonden

en: No Recurring Events Found in Trash
nl_NL: Geen terugkerende evenementen in de prullenbak gevonden

en: No bookings.
nl_NL: Geen reserveringen.

en: No cancelled bookings.
nl_NL: Geen geannuleerde reservaties.

en: No categories available, <a href="%s">create one here first</a>
nl_NL: Geen categorieën beschikbaar. <a href="%s">Maak er eerst eentje aan</a>

en: No confirmed bookings.
nl_NL: Geen bevestigde reservaties.

en: No events
nl_NL: Geen evenementen

en: No events in this category
nl_NL: Geen evenementen in deze categorie

en: No events in this location
nl_NL: Geen evenementen op deze locatie

en: No events message
nl_NL: "Geen evenementen"-bericht

en: No groups defined yet.
nl_NL: Er zijn nog geen groepen gedefinieerd

en: No image uploaded for this event yet
nl_NL: Er is nog geen afbeelding voor dit evenement geüpload

en: No image uploaded for this location yet
nl_NL: Er is nog geen afbeelding voor deze locatie geüpload

en: No locations
nl_NL: Geen locaties

en: No locations have been inserted yet!
nl_NL: Er zijn nog geen locaties opgegeven!

en: No pending bookings.
nl_NL: Geen reserveringen in behandeling.

en: No rejected bookings.
nl_NL: Geen afgewezen reserveringen.

en: No responses yet!
nl_NL: Nog geen reacties!

en: No spaces booked
nl_NL: Geen plaatsen geboekt

en: No ticket id provided
nl_NL: Geen ticket-ID opgegeven

en: No-User Booking Mode
nl_NL: "Geen account"-reserveringsmodus

en: None
nl_NL: Geen

en: Not Supplied
nl_NL: Niet opgegeven

en: Not a Group Event
nl_NL: Geen groepsevenement

en: Not approved, spaces full.
nl_NL: Niet goedgekeurd. Alle plaatsen zijn bezet.

en: Not attending any events yet.
nl_NL: Nog geen inschrijvingen voor evenementen.

en: Not enough spaces
nl_NL: Onvoldoende plaatsen

en: Note that assigning a %s page above will override this archive if the URLs collide (which is the default setting, and is recommended for maximum plugin compatibility). You can have both at the same time, but you must ensure that your page and %s slugs are different.
nl_NL: Let op: Het toewijzen van een %s pagina hierboven dit archief zal overschrijven als de URL's botsen (dit is de standaardinstelling en wordt aanbevolen voor maximale plugin compatibiliteit). U kunt beide tegelijk aanhouden, maar zorg er wel voor dat uw pagina en %s slugs verschillend zijn.

en: Note that assigning a %s page above will override this archive if the URLs collide (which is the default settings, and is recommended for maximum plugin compatibility). You can have both at the same time, but you must ensure that your page and %s slugs are different.
nl_NL: Let op: Het toewijzen van een %s pagina hierboven dit archief zal overschrijven als de URL's botsen (dit is de standaardinstelling en wordt aanbevolen voor maximale plugin compatibiliteit). U kunt beide tegelijk aanhouden, maar zorg er wel voor dat uw pagina en %s slugs verschillend zijn.

en: Notification sender address
nl_NL: E-mailadres berichtafzender

en: Notification sender name
nl_NL: Naam berichtafzender

en: Now there are #_BOOKEDSPACES spaces reserved, #_AVAILABLESPACES are still available.
nl_NL: Er zijn nu #_BOOKEDSPACES plaatsen gereserveerd. Er zijn nog #_AVAILABLESPACES beschikbaar.

en: Number of events
nl_NL: Aantal evenementen

en: Online bookings are not available for this event.
nl_NL: Online reserveren is niet mogelijk voor dit evenement.

en: Only show events starting within a certain time limit on the events page. Default is future events with no end time limit.
nl_NL: Toon enkel evenementen die starten binnen een bepaald tijdslimiet op de evenementenpagina. De standaardinstelling is toekomstige evenementen zonder limiet op eindtijd.

en: Order
nl_NL: Sortering

en: Order By
nl_NL: Sorteren op

en: Order Tickets By
nl_NL: Sorteer tickets op

en: Order by %s
nl_NL: Sorteren op %s

en: Order by end date, end time, then event name
nl_NL: Sorteren op einddatum, eindtijd, dan evenementnaam

en: Order by event name, then event start time
nl_NL: Sorteren evenementen op naam, dan starttijd

en: Order by event start time, then event name
nl_NL: Sorteer evenementen op starttijd, dan naam

en: Order by name
nl_NL: Sorteer op naam

en: Order by name, end date, then end time
nl_NL: Sorteer op naam, einddatum, dan starttijd

en: Order by name, start date, then start time
nl_NL: Sorteer op naam, startdatum, dan starttijd

en: Order by start date, start time
nl_NL: Sorteren op startdatum, starttijd

en: Order by start date, start time, then event name
nl_NL: Sorteer op startdatum, starttijd, dan evenementnaam

en: Order of the locations
nl_NL: Volgorde van de locaties

en: Other
nl_NL: Anderen

en: Override calendar on events page?
nl_NL: De kalender op de evenementen pagina overschrijven?

en: Override calendar shortcode?
nl_NL: De snelcode voor kalender overschrijven?

en: Override with Formats?
nl_NL: Overschrijven met opmaak?

en: Overrides the default calendar shortcode. You can also use [events_fullcalendar] instead.
nl_NL: Overschrijft de standaard snelcode voor de kalender. U kunt ook [events_fullcalendar] gebruiken.

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: PHP mail function
nl_NL: PHP's mailfunctie

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Parent Event
nl_NL: Eerste evenement

en: Parent Event Categories
nl_NL: Eerdere evenement categorieën

en: Parent Event Category:
nl_NL: Hoofd van de evenementcategorie:

en: Parent Event Tag:
nl_NL: Tag van het eerste evenement:

en: Parent Event Tags
nl_NL: Ouderevenemententags

en: Parent Location
nl_NL: Ouderlocatie

en: Parent Recurring Event
nl_NL: Eerste van de terugkerende evenementen

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password Lost and Found
nl_NL: Wachtwoord gezocht en gevonden

en: Past And Present Bookings
nl_NL: Vroegere en huidige reserveringen

en: Past Events
nl_NL: Eerdere evenementen

en: Past events
nl_NL: Eerdere evenementen

en: Pending
nl_NL: In behandeling

en: Pending Spaces
nl_NL: Plaatsen die wachten op goedkeuring

en: Pending booking email
nl_NL: E-mail "Reservering in behandeling"

en: Permalink Slugs
nl_NL: Slugs voor permalinks

en: Personal Details
nl_NL: Persoonlijke gegevens

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Phone number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Placeholders for customizing event pages
nl_NL: Invoegcodes voor het aanpasen van evenementenpagina's

en: Please <a href="%s">Log In</a> to view your bookings.
nl_NL: <a href="%s">Meld je aan</a> om je reserveringen te bekijken.

en: Please add a User ID.
nl_NL: Voeg een Gebruikers-ID toe.

en: Please enter a valid ticket price e.g. 10.50 (no currency signs)
nl_NL: Geef een geldige ticketprijs zoals 10,50 (geen valutateken)

en: Please enter your Location ID, or leave blank for no location.
nl_NL: Voer alstublieft uw Locatie-kenmerk in of laat het leeg als er geen locatie is.

en: Please enter your Location ID.
nl_NL: Voer uw Locatie-kenmerk in.

en: Please specify what days of the week this event should occur on.
nl_NL: Gelieve specificeren op welke dagen van de week dit evenement moet plaatsvinden.

en: Please supply a valid email format.
nl_NL: Gelieve een geldig e-mailadres op te geven.

en: Please wait while the booking is being submitted.
nl_NL: Wacht tot de reservering verstuurd is.

en: Popular Event Categories
nl_NL: Populaire categorieën

en: Popular Event Tags
nl_NL: Populaire evenementtags

en: Postcode:
nl_NL: Postcode :

en: Prevent unnecessary loading of JavaScript files on pages where they are not needed.
nl_NL: Voorkom het overbodig inladen van JavaScript-bestanden op pagina's waar ze niet nodig zijn.

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Pricing
nl_NL: Prijzen

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Published Event
nl_NL: Gepubliceerd evenement

en: Quantity
nl_NL: hoeveelheid

en: RSS description format
nl_NL: Opmaak van omschrijving RSS-feed

en: RSS limit
nl_NL: RSS limiet

en: RSS main description
nl_NL: Omschrijving RSS-feed

en: RSS main title
nl_NL: RSS-titel

en: RSS title format
nl_NL: Opmaak van RSS-titel

en: Re-Check Updates
nl_NL: Zoek opnieuw naar updates

en: Re-Submitted Event Awaiting Approval
nl_NL: Evenement opnieuw ingestuurd, in afwachting van goedkeuring

en: Recent Bookings
nl_NL: Recente reserveringen

en: Recurrences
nl_NL: Herhalingen

en: Recurrences span from
nl_NL: Herhalingen lopen van

en: Recurring Event
nl_NL: Wederkerend evenement

en: Recurring Events
nl_NL: Terugkerende evenementen

en: Recurring Events Template
nl_NL: Sjabloon voor Terugkerende Evenementen

en: Region
nl_NL: Regio

en: Region:
nl_NL: Regio: :

en: Registration Email Templates
nl_NL: Registratie E-mail sjablonen

en: Registration email
nl_NL: Registratie e-mail

en: Registration email subject
nl_NL: Onderwerp van de Registratie-email

en: Reject
nl_NL: Afwijzen

en: Rejected
nl_NL: Geweigerd

en: Rejected booking email
nl_NL: E-mail "Reservatie afgewezen"

en: Remember Me
nl_NL: Automatisch aanmelden

en: Remove Image
nl_NL: Verwijder afbeelding

en: Require locations for events?
nl_NL: Is een locatie verplicht voor evenementen?

en: Required?
nl_NL: Vereist?

en: Reschedule Events
nl_NL: Opnieuw plannen

en: Resend Email
nl_NL: E-mail opnieuw verzenden

en: Reserved unconfirmed spaces?
nl_NL: Onbevestigde plaatsen gereserveerd?

en: Reset
nl_NL: Resetten

en: Reset Events Manager
nl_NL: Events Manager herinitialiseren

en: Reset this form to create a location or search again.
nl_NL: Reset dit formulier om een locatie te creëren of opnieuw te zoeken.

en: Restore
nl_NL: Terugzetten

en: Restrict to
nl_NL: Beperken tot

en: SMTP authentication is often needed. If you use Gmail, make sure to set this parameter to Yes
nl_NL: Vaak is authentificatie nodig voor SMTP. Zet op "ja" wanneer je Gmail gebruikt.

en: SMTP password
nl_NL: SMTP-wachtwoord

en: SMTP username
nl_NL: SMTP-gebruikersnaam

en: Same as <em>Date Format</em>, but this is used for the datepickers used by Events Manager. This uses a slightly different format to the others on here, for a list of characters to use, visit the <a href="%s">jQuery formatDate reference</a>
nl_NL: Zelfde als <em>datum formaat</em>, maar deze wordt gebruikt voor de datumprikkers die door Events Manager gebruikt worden. Het formaat wijkt lichtelijk af. Bezoek <a href="%s">jQuery formatDate reference</a> voor een lijst met alle opties.

en: Sat
nl_NL: zat

en: Saturday
nl_NL: zaterdag

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Save Ticket
nl_NL: Ticket opslaan

en: Scope
nl_NL: Bereik

en: Scope of the locations
nl_NL: Bereik van de locaties

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search %s...
nl_NL: Zoek %s...

en: Search Event Categories
nl_NL: Evenementcategorie zoeken

en: Search Event Tags
nl_NL: Evenemententags zoeken

en: Search Events
nl_NL: Evenementen zoeken

en: Search Form
nl_NL: Zoekformulier

en: Search Locations
nl_NL: Locaties zoeken

en: Search Recurring Events
nl_NL: Terugkerende evenementen zoeken

en: Search button text
nl_NL: Tekst op zoekknop

en: Search form will be pre-selected with this country, if searching by country is disabled above, only search results from this country will be returned.
nl_NL: Zoekformulier wordt vooraf geselecteerd met dit land. Als het zoeken op land hierboven is uitgeschakeld, worden alleen de zoekresultaten van dit land teruggestuurd.

en: Search forms
nl_NL: Zoekformulieren

en: Searching...
nl_NL: Bezig met zoeken...

en: Select the method to send email notification.
nl_NL: Selecteer de methode die gebruikt wordt om e-mail te verzenden.

en: Select the options below and export all the bookings you have currently filtered (all pages) into a CSV spreadsheet format.
nl_NL: Selecteer hieronder de opties en exporteer alle boekingen die u momenteel hebt gefilterd (alle pagina's) in een CSV-spreadsheet formaat.

en: Select yes to allow bookings and tickets for events.
nl_NL: Selecteer "ja" om reserveringen voor evenementen toe te staan.

en: Select yes to disable Events Manager from enabling thumbnails (some themes may already have this enabled, which we cannot be turned off here).
nl_NL: Selecteer "ja" om thumbnails voor Events Manager uit te schakelen (andere thema's hebben dit mogelijk ingeschakeld, die kunnen hier niet uitgeschakeld worden).

en: Select yes to enable the attributes feature
nl_NL: Selecteer "ja" om de attributenoptie aan te zetten

en: Select yes to enable the category features
nl_NL: Selecteer "ja" om de categorie-opties aan te zetten

en: Select yes to enable the recurrence features feature
nl_NL: Selecteer "ja" om de herhalingsopties te gebruiken

en: Select yes to enable the tag features
nl_NL: Selecteer "ja" om tags te kunnen gebruiken

en: Send Email
nl_NL: Verzend e-mail

en: Send HTML Emails?
nl_NL: e-mails in HTML opmaak sturen?

en: Send your booking
nl_NL: Reservering versturen

en: Separate event categories with commas
nl_NL: Gebruik komma's om categorieën te scheiden

en: Separate event tags with commas
nl_NL: Gebruik komma's om evenementtags te scheiden

en: Setting this to no will allow you to submit events without locations. You can use the <code>{no_location}...{/no_location}</code> or <code>{has_location}..{/has_location}</code> conditional placeholder to selectively display location information.
nl_NL: Wanneer u hier "nee" kiest kan je evenementen zonder locatie toevoegen. Je kan de <code>{no_location}...{/no_location}</code> of <code>{has_location}..{/has_location}</code> gebruiken om selectief locatieinformatie op te geven.

en: Setting this to yes will also make your images crop efficiently with the %s feature in the %s plugin.
nl_NL: Dit activeren zal er voor zorgen dat uw afbeeldingen efficiënter verkleind worden met de %s kenmerken in de %s plugin.

en: Setting this to yes will make all events save in the main site event tables (EM must also be activated). This allows you to share events across different blogs, such as showing events in your network whilst allowing users to display and manage their events within their own blog. Bear in mind that activating this will mean old events created on the sub-blogs will not be accessible anymore, and if you switch back they will be but new events created during global events mode will only remain on the main site.
nl_NL: Als je hier "ja" kiest zullen alle evenementen opgeslagen worden in de evenemententabellen van de hoofdsite (EM moet ook geactiveerd zijn). Zo kan je evenementen delen tussen meerdere blogs, zodat je evenementen kan tonen in je netwerk en gebruikers ook evenementen op hun eigen blog laten beheren. Denk eraan dat als je deze optie activeert, oude evenementen op de subblogs niet meer toegankelijk zullen zijn. Als je terugschakelt zullen ze opnieuw beschikbaar zijn, maar nieuwe evenementen die gecreëerd werden toen globale evenementen aanstonden zullen enkel op de hoofdsite beschikbaar zijn.

en: Setting this to yes will make categories display as a page rather than an archive.
nl_NL: Kies hier ja om categorieen weer te geven als een pagina i.p.v. een archief.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings have been reset back to default. Your events, locations and categories have not been modified.
nl_NL: De standaardinstellingen zijn teruggezet. Je evenementen, locaties en categorieen zijn niet aangepast.

en: Shorten the calendar headings containing the days of the week, use 0 for the full name.
nl_NL: De kalendertitel bevat de dag van de week - kies 0 voor de volledige naam.

en: Show Advanced Options
nl_NL: Toon geavanceerde opties

en: Show Advanced Search
nl_NL: Toon "Uitgebreid Zoeken"

en: Show Long Events?
nl_NL: Lange evenementen tonen?

en: Show all events link at bottom?
nl_NL: Toon "Alle evenementen"-link onderaan?

en: Show categories?
nl_NL: Categorieën tonen?

en: Show countries?
nl_NL: Landen tonen?

en: Show date range?
nl_NL: Toon tijdsspanne?

en: Show distance options?
nl_NL: Afstandopties tonen?

en: Show events search?
nl_NL: Zoekveld voor evenementen tonen?

en: Show form again?
nl_NL: Het formulier opnieuw tonen?

en: Show geolocation search?
nl_NL: "Geolocatie zoeken" tonen?

en: Show label
nl_NL: Toon Label

en: Show list on day with single event?
nl_NL: Laat de lijst zien op dag met één evenement?

en: Show locations search?
nl_NL: "Locaties zoeken" tonen?

en: Show member-only tickets?
nl_NL: Members-only kaarten tonen?

en: Show multiple tickets if logged out?
nl_NL: Meerdere plaatsbewijzen laten zien wanneer gebruiker is afgemeld?

en: Show number of locations
nl_NL: Laat het aantal locaties zien

en: Show regions?
nl_NL: Regio's tonen?

en: Show some love?
nl_NL: Je appreciatie tonen?

en: Show states?
nl_NL: Toon staten?

en: Show text search?
nl_NL: Toon de tekst zoeken?

en: Show ticket table in single ticket mode?
nl_NL: Toon tickettabel in éénticketsmodus?

en: Show towns/cities?
nl_NL: Toon steden?

en: Show unavailable tickets?
nl_NL: Toon onbeschikbare tickets?

en: Sign Up
nl_NL: Registreren

en: Since the event is repeated, you must specify an event end date greater than the start date.
nl_NL: Aangezien het een terugkerend evenement betreft, dient u een einddatum op te geven die na de startdatum ligt

en: Single %s Page
nl_NL: Enkele %spagina

en: Single %s page format
nl_NL: Opmaak van pagina's met één %s

en: Single %s title format
nl_NL: Titelopmaak voor pagina's met een enkele %s

en: Single Location/Event Map Format
nl_NL: Enkele locatie/kaart opmaak

en: Single ticket mode?
nl_NL: Eénticketsmodus

en: Site Categories
nl_NL: Categorieën

en: Small Calendar
nl_NL: Kleine kalender

en: Sold Out
nl_NL: Uitverkocht

en: Some WordPress themes don't follow best practices when generating navigation menus, and so the automatic title rewriting feature may cause problems, if your menus aren't working correctly on the event pages, try setting this to 'Yes', and provide an appropriate HTML title format below.
nl_NL: Bij sommige wordpress thema's is het genereren van navigatiemenu's niet goed geregeld, waardoor de automatische titelherschrijf functie voor problemen kan zorgen. Wanneer uw menu's niet correct werken op de evenementenpagina's kunt u deze optie op 'ja' zetten en hieronder de titel in correct HTML formaat invoeren.

en: Something went wrong saving your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
nl_NL: Er is iets fout gegaan bij het opslaan van uw %s in de index tabel. Informeer de sitebeheerder hierover a.u.b.

en: Something went wrong updating your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
nl_NL: Er is iets fout gegaan bij het updaten van uw %s in de index tabel. Informeer de sitebeheerder hierover a.u.b.

en: Something went wrong with the recurrence update...
nl_NL: Er is iets foutgegaan bij het opslaan van het terugkerende evenement...

en: Spaces
nl_NL: Plaatsen

en: Spaces confirmed
nl_NL: Bevestigde plaatsen

en: Split bookings by ticket type
nl_NL: Verdeel reserveringen per ticket type

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Standard Ticket
nl_NL: Standaardticket

en: Start Date
nl_NL: Startdatum

en: Start/End
nl_NL: Start/Einde

en: State
nl_NL: Provincie

en: State/County
nl_NL: Provincie/Land

en: State/County:
nl_NL: Provincie :

en: Styling Options
nl_NL: Stijlopties

en: Sub Total
nl_NL: Subtotaal

en: Submit %s
nl_NL: voorleggen %s

en: Submit Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Submit button text
nl_NL: Tekst op verzendknop

en: Submitted Event Awaiting Approval
nl_NL: Evenement ingestuurd, in afwachting van goedkeuring

en: Success Message
nl_NL: Succesbericht

en: Successful booking
nl_NL: Succesvolle reserveringen

en: Successful pending booking
nl_NL: Reservering is in behandeling

en: Successfully Updated Message
nl_NL: Bericht met succes bijgewerkt

en: Successfully saved %s
nl_NL: %s succesvol opgeslagen

en: Sun
nl_NL: zon

en: Sunday
nl_NL: zondag

en: Tags list page
nl_NL: Tags-lijst pagina

en: Tax
nl_NL: BTW

en: Tax Rate
nl_NL: BTW-tarief

en: Taxes
nl_NL: BTW

en: Test Email Settings
nl_NL: Instellingen testmail

en: Text with link to calendar day page with all events for that day if there are more events than the limit above, leave blank for no link as the day number is also a link.
nl_NL: Tekst met link naar de dagkalender waar alle evenementen voor die dag. Als het aantal evenementen groter is dan de limiet hierboven, laat dit leeg voor geen link omdat het dagnummer ook een link is.

en: The SMTP host. Usually it corresponds to 'localhost'. If you use Gmail, set this value to 'ssl://smtp.gmail.com:465'.
nl_NL: De SMTP-host. Vaak is het 'localhost'. Bij gebruik van Gmail: 'ssl://smtp.gmail.com:465'.

en: The calendar headings uses abbreviated weekdays
nl_NL: De kalendertitels tonen afkortingen voor weekdagen

en: The country
nl_NL: Het land

en: The description of the event that will appear in the calendar.
nl_NL: De omschrijving van het evenement dat in de kalender zal worden getoond.

en: The event name. Example: Birthday party
nl_NL: Naam van het evenement. Bijv. verjaardagsfeestje

en: The following booking is %s :
nl_NL: De volgende reservering is %s:

en: The format of a single %s in a list.
nl_NL: De opmaak van een enkel %s in een lijst.

en: The format of a single %s page title.
nl_NL: De opmaak van een enkel %s pagina titel.

en: The format of a single %s page.
nl_NL: De opmaak van een enkel %s pagina.

en: The format of a single category page title.
nl_NL: De opmaak van de paginatitel voor een enkele categorie.

en: The format of a single tag page title.
nl_NL: De opmaak van een enkele tag paginatitel.

en: The format of any events in a list.
nl_NL: De opmaak van alle evenement in een lijst.

en: The format of each event when displayed in the full calendar. Remember to include <code>li</code> tags before and after the event.
nl_NL: De opmaak die wordt gebruikt voor elk evenement dat in de volledige kalendar weergegeven wordt. Vergeet de <code>li</code>-tags voor en na het evenement niet.

en: The format of the description of each item in the events RSS feed.
nl_NL: De opmaak van de omschrijving van ieder evenement in het RSS-feed.

en: The format of the events the list inserted in the tag page through the <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> element.
nl_NL: Opmaak van de evenementen die zijn ingevoerd in de tag pagina's met <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> en <code>#_TAGALLEVENTS</code> element.

en: The format of the month/year header of the calendar.
nl_NL: De notatie van de maand / het jaar in de header van de kalander.

en: The format of the text appearing in the balloon describing the location.
nl_NL: Opmaak van de tekst in de ballon op een pagina met een enkele locatie.

en: The format of the title of each item in the events RSS feed.
nl_NL: De opmaak van de titel van ieder evenement in het RSS-feed

en: The format of the title, corresponding to the text that appears when hovering on an eventful calendar day.
nl_NL: De opmaak van de titel die correspondeert met de tekst die verschijnt wanneer je muis over een kalenderdag met evenementen beweegt.

en: The image file is too big! Maximum size:
nl_NL: De afbeelding is te groot! Maximale groote:

en: The image is in a wrong format!
nl_NL: De afbeelding heeft een onbekend formaat!

en: The image is too big! Maximum size allowed:
nl_NL: De afbeelding is te groot! Maximale breedte/hoogte:

en: The image is too small! Minimum size allowed:
nl_NL: De afbeelding is te klein! Minimale toegestane grootte:

en: The location address
nl_NL: Adres van de locatie

en: The location information that will appear in the calendar.
nl_NL: De informatie over de locatie die in de kalender zal worden getoond.

en: The location town
nl_NL: Plaats van de locatie

en: The main description of your RSS events feed.
nl_NL: De omschrijving van uw RSS-feed.

en: The main title of your RSS events feed.
nl_NL: De algemene titel van het RSS-feed voor je evenementen.

en: The maximum allowed height for images uploaded, in pixels
nl_NL: De maximaal toegestane hoogte van afbeeldingen in pixels

en: The maximum allowed size for images uploaded, in bytes
nl_NL: De maximale bestandsgrootte van afbeeldingen, in bytes

en: The maximum allowed width for images uploads
nl_NL: De maximaal toegestane breedte van afbeeldingen uploaden

en: The message displayed when no %s are available.
nl_NL: Het bericht dat wordt weergegeven als er geen %s beschikbaar zijn.

en: The message displayed when no events are available.
nl_NL: Het bericht dat wordt weergegeven wanneer er geen evenementen beschikbaar zijn.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> when no events are available.
nl_NL: Het bericht dat wordt weergegeven bij <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> en <code>#_TAGALLEVENTS</code> als er geen evenementen beschikbaar zijn.

en: The minimum allowed height for images uploaded, in pixels
nl_NL: De minimale toegestane hoogte van afbeeldingen in pixels

en: The minimum allowed width for images uploads
nl_NL: De minimale toegestane breedte van afbeeldingen uploaden

en: The name of the location
nl_NL: Naam van de locatie

en: The option below allows you to disable user accounts and assign all bookings to a parent user, yet you will still see the supplied booking personal information for each booking. When this mode is enabled, extra booking information about the person is stored alongside the booking record rather than as a WordPress user.
nl_NL: De optie hieronder stelt u in staat om het gebruik van gebruikersaccounts uit te schakelen en alle reserveringen aan een bepaalde gerbruiker toe te wijzen. U blijft wel de opgegeven persoonlijke info voor elke reservering zien. Als deze modus is ingeschakeld dan wordt extra reserveringeninfo over de persoon bij de reserveringen opgeslagen en niet als WordPress gebruiker.

en: The port through which you e-mail notifications will be sent. Make sure the firewall doesn't block this port
nl_NL: De poort die gebruikt wordt voor e-mailberichten. Zorg dat er geen firewall in de weg zit.

en: The separator appearing on the above title when more than one events are taking place on the same day.
nl_NL: Het scheidingsteken dat bij bovenstaande titel verschijnt als er meer dan één evenement plaatsvindt op dezelfde dag.

en: The text used by the submit button. To use an image instead, enter the full url starting with %s or %s.
nl_NL: De tekst op de verzendknop. Vul hier een URL in die start met %s of %s als je een afbeelding wilt gebruiken.

en: The title that will appear in the calendar.
nl_NL: De titel die in de kalender getoond wordt.

en: Theme Templates
nl_NL: Thema Sjablonen

en: There is a newer version of Events Manager Pro which is recommended for this current version of Events Manager as new features have been added. Please go to the plugin website and download the latest update.
nl_NL: Er is een nieuwere versie van Event Manager Pro beschikbaar die vereist is voor de huidige versie van Events Manager, aangezien nieuwe functies zijn toegevoegd. Bezoek de pluginwebsite en download de laatste update.

en: There was a problem creating a user account, please contact a website administrator.
nl_NL: Er is iets foutgegaan met het aanmaken van een gebruikersaccount. Gelieve de websitebeheerder te contacteren.

en: There was a problem saving the booking.
nl_NL: Er was een probleem bij het opslaan van de reservatie.

en: There was a problem saving the recurring events.
nl_NL: Er is een probleem opgetreden bij het opslaan van de terugkerende evenementen.

en: There was a problem saving the ticket booking.
nl_NL: Er was een probleem bij het opslaan van de reservering.

en: There was a problem saving the ticket.
nl_NL: Er was een probleem bij het opslaan van de reservering.

en: There were some errors saving your location.
nl_NL: Er is iets fout gegaan bij het opslaan van uw locatie.

en: These can be overridden when using shortcode or template tags.
nl_NL: Deze kunnen overruled worden door gebruk te maken van shortcodes of template tags.

en: These formats will be used on your events page. This will also be used if you do not provide specified formats in other event lists, like in shortcodes.
nl_NL: Deze formats zullen op je evenementenpagina gebruikt worden. Ze zullen eveneens gebruikt worden als je geen specifieke formats aangeeft in andere event lijsten, zoals in shortcodes.

en: These pages allow you to provide an event management interface outside the admin area on whatever page you want on your website. Bear in mind that this is overridden by BuddyPress if activated.
nl_NL: Deze pagina's maken het mogelijk een evenementbeheersscherm buiten de adminpagina te maken, waar u maar wilt op uw website. Houd er rekening mee dat deze instelling wordt overschreven door BuddyPress als deze is geactiveerd.

en: These settings will only apply to the image uploading if using our front-end forms. In your WP admin area, images are handled by WordPress.
nl_NL: Deze instellingen zijn alleen van toepassing als afbeeldingen via onze front-end forms worden geüpload. In uw WP Admin-omgeving worden afbeeldingen afgehandeld door WordPress.

en: This accepts %s and %s placeholders.
nl_NL: Je kan gebruik maken van invoegcodes voor %s en %s.

en: This accepts %s placeholders.
nl_NL: Je kan gebruik maken van invoegcodes voor %s.

en: This accepts %s, %s and %s placeholders.
nl_NL: Je kan gebruik maken van invoegcodes voor %s, %s en %s.

en: This cannot be undone.
nl_NL: Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This content will appear just above your code for the %s list format below. Default is blank
nl_NL: Deze inhoud wordt getoond boven je code voor de %s lijstopmaak hieronder. Standaardwaarde is leeg

en: This content will appear just above your code for the default event list format. Default is blank
nl_NL: Deze inhoud zal getoond worden boven je code voor de standaardopmaak van evenementenlijsten. Standaardinstelling is leeg

en: This content will appear just below your code for the %s list format above. Default is blank
nl_NL: Deze inhoud wordt getoond onder je code voor de %s lijstopmaak hierboven. Standaardwaarde is leeg

en: This content will appear just below your code for the default event list format. Default is blank
nl_NL: Deze tekst zal onder je code voor de standaard evenementenlijst verschijnen. Standaardinstelling is leeg

en: This disables user registrations for bookings.
nl_NL: Hiermee wordt gebruikersregistratie voor reserveringen uitgeschakeld.

en: This email already exists in our system, please log in to register to proceed with your booking.
nl_NL: Dit e-mailadres bestaat al in ons systeem. Gelieve je aan te melden of te registeren om je reservering uit te voeren.

en: This event does not have a physical location.
nl_NL: Dit evenement heeft geen fysieke locatie.

en: This event is fully booked.
nl_NL: Dit evenement is volgeboekt.

en: This event repeats
nl_NL: Dit evenement herhaalt zich

en: This event spans every day between the beginning and end date, with start/end times applying to each day.
nl_NL: Dit evenement vindt elke dag plaats tussen de begin- en einddatum, waarbij de start- en eindtijd voor iedere dag gelijk zijn.

en: This event was submitted by a guest. You will find their details in the <em>Anonymous Submitter Info</em> box
nl_NL: Dit evenement is door een gast toegevoegd. Je kunt de details vinden in de <em>Informatie anonieme toevoeger</em> box

en: This is a recurring event.
nl_NL: Dit is een terugkerend evenement

en: This is only applicable when %s is not active.
nl_NL: Dit is alleen van toepassing als %s niet actief is.

en: This is only used when showing events from other blogs.
nl_NL: Dit wordt alleen gebruikt bij het tonen van evenementen van andere blogs.

en: This is sent when a person's booking is confirmed. This will be sent automatically if approvals are required and the booking is approved. If approvals are disabled, this is sent out when a user first submits their booking.
nl_NL: Deze wordt gestuurd als een reservering is goedgekeurd. Ze wordt automatisch verzonden voor als een manueel te bevestigen reservering goedgekeurd wordt. Als goedkeuring is uitgeschakeld dan wordt de e-mail verzonden als een gebruiker een reservering plaatst.

en: This is the definite date after which bookings will be closed for this event, regardless of individual ticket settings above. Default value will be the event start date.
nl_NL: Dit is de definitieve datum waarna reserveren zal worden gesloten voor dit evenement, ongeacht de individuele ticket instellingen hierboven. Standaard waarde zal de startdatum van het evenement zijn.

en: This only setting only matters if you selected 'Yes' to above. You will notice the events page titles aren't being rewritten, and you have a new title underneath the default page name. This is where you control the HTML of this title. Make sure you keep the #_PAGETITLE placeholder here, as that's what is rewritten by events manager. To control what's rewritten in this title, see settings further down for page titles.
nl_NL: Deze optie heeft alleen nut als je hierboven "ja" hebt ingevuld. Je zal merken dat titels van evenementenpagina's niet meer herschreven worden, en dat je een nieuwe titel onder de standaardpaginanaam hebt staan. Dat is waar je de HTML van de titel in handen hebt. Let erop dat je de #_PAGETITLE-plaatshouder hier houdt, omdat dit hetgeen is dat door Events Manager herschreven wordt. Om aan te passen wat er herschreven wordt in deze titel, zoek je verder op deze pagina naar de instellingen voor paginatitels.

en: This option allows you to select the default category when adding an event.
nl_NL: Met deze optie kan je de standaardcategorie kiezen voor nieuwe evenementen.

en: This option allows you to select the default location when adding an event.
nl_NL: Met deze optie kan je de standaardlocatie kiezen voor nieuwe evenementen.

en: This option allows you to select which page to use as an events page. If you do not select an events page, to display event lists you can enable event archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
nl_NL: Deze optie maakt het mogelijk te kiezen welke pagina als evenementenpagina wordt gebruikt. Als u geen evenementpagina selecteert om evenementen weer te geven kunt u evenement archief inschakelen of gebruik maken van de juiste codes of template tags.

en: This option allows you to select which page to use as the %s page.
nl_NL: Met deze optie kunt u de pagina kiezen die als %s pagina dienst doet.

en: This option allows you to select which page to use as the %s page. If you do not select a %s page, to display lists you can enable archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
nl_NL: Deze optie stelt u in staat te selecteren welke pagina gebruikt wordt als %s pagina. Als u geen %s pagina kiest om lijsten te tonen kunt u archieven activeren of gebruik maken van de juiste shortcodes en/of template tags.

en: This options allows to display the calendar in the events page, instead of the default list. It is recommended not to display both the calendar widget and a calendar page.
nl_NL: Met deze optie wordt de kalender op de evenementenpagina weergegeven, in plaats van de standaardlijst. Wij raden af om de kalender en de widget samen te gebruiken.

en: This page is where people that have made bookings for an event can go and view their previous bookings.
nl_NL: Deze pagina is waar mensen die een reservering voor een evenement hebben gemaakt naartoe kunnen gaan en hun eerdere reserveringen kunnen bekijken.

en: This setting was not changed.
nl_NL: Deze instelling werd niet gewijzigd.

en: This will be sent automatically when a booking is rejected. Not relevant if bookings don't require approval.
nl_NL: Deze wordt automatisch verzonden als een reservering is afgewezen. Niet van toepassing voor reserveringen die geen goedkeuring vereisen.

en: This will be sent to event admins when a booking is rejected.
nl_NL: Dit zal verzonden worden naar de event administratoren wanneer een reservatie is geweigerd.

en: This will be sent to the person when they first submit their booking. Not relevant if bookings don't require approval.
nl_NL: Deze wordt verstuurd als een gebruiker een reservering plaatst. Niet van toepassing voor reserveringen die geen goedkeuring vereisen.

en: This will be sent when a user cancels their booking.
nl_NL: Deze wordt gestuurd als een gebruiker een reservering intrekt.

en: This will control how many %s are shown on one list by default.
nl_NL: Dit regelt hoeveel %s er standaard worden getoond in een lijst.

en: This will control how many events are shown on one list by default.
nl_NL: Hiermee kan je instellen hoeveel evenementen er standaard in één lijst worden getoond.

en: Thousands Separator
nl_NL: Scheidingsteken voor duizenden

en: Thu
nl_NL: don

en: Thumbnails
nl_NL: Miniatuur

en: Thursday
nl_NL: donderdag

en: Ticket
nl_NL: Plaatsbewijs

en: Ticket Description
nl_NL: Ticketbeschrijving

en: Ticket ID
nl_NL: Ticket-ID

en: Ticket Name
nl_NL: Ticketnaam

en: Ticket Name (Ascending)
nl_NL: Ticketnaam (oplopend)

en: Ticket Name (Descending)
nl_NL: Ticketnaam (aflopend)

en: Ticket Options
nl_NL: Ticket-opties

en: Ticket Price
nl_NL: Ticketprijs

en: Ticket Price (Ascending)
nl_NL: Ticketprijs (oplopend)

en: Ticket Price (Descending)
nl_NL: Ticketprijs (aflopend)

en: Ticket Type
nl_NL: Soort ticket

en: Ticket booking created
nl_NL: Ticketreservering is aangemaakt

en: Ticket created
nl_NL: Ticket aangemaakt

en: Ticket for %s
nl_NL: Ticket voor %s

en: Time Format
nl_NL: Tijsnotatie

en: Time Separator
nl_NL: Tijdsscheidingsteken

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title separator
nl_NL: Titelscheidingsteken

en: To manage the whole set, <a href="%s">edit the recurring event template</a>.
nl_NL: Om de hele set te beheren, <a href="%s">pas de terugkerende evenementsjabloon aan</a>.

en: To update your network blogs with the latest Events Manager automatically, click the update button below.
nl_NL: Om uw blogs automatisch te upgraden naar de nieuwste Events Manager, klik de onderstaande knop.

en: To view your bookings, please visit %s after logging in.
nl_NL: Om uw reserveringen te zien, gaat u na het inloggen naar %s.

en: Today's events
nl_NL: Evenementen van vandaag

en: Tomorrow's events
nl_NL: Evenementen van morgen

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Price
nl_NL: Totaal

en: Total Spaces
nl_NL: Beschikbare plaatsen

en: Town
nl_NL: Plaats

en: Trying to perform an illegal action.
nl_NL: Je probeert een ongeldige actie uit te voeren.

en: Tue
nl_NL: din

en: Tuesday
nl_NL: dinsdag

en: Uh Oh! For some reason WordPress could not create an events page for you (or you just deleted it). Not to worry though, all you have to do is create an empty page, name it whatever you want, and select it as your events page in your <a href="%s">settings page</a>. Sorry for the extra step! If you know what you are doing, you may have done this on purpose, if so <a href="%s">ignore this message</a>
nl_NL: Oepsie! Om de één of andere reden kon WordPress de evenementenpagina niet voor jou aanmaken (of je hebt ze verwijderd). Geen zorgen. Maak gewoon een lege pagina aan (naam maakt niet uit) en selecteer deze als uw evenementenpagina op de <a href="%s">instellingenpagina</a>. Excuses voor deze extra stap. Wellicht heeft u dit bewust gedaan. In dat geval kan je <a href="%s">dit bericht negeren</a>.

en: Unapprove
nl_NL: Goedkeuring weghalen

en: Unauthorized Access
nl_NL: Ongeauthoriseerde toegang

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Uninstall
nl_NL: De-installeren

en: Uninstall Events Manager
nl_NL: Verwijder Events Manager

en: Uninstall and Deactivate
nl_NL: Verwijderen en deactiveren

en: Uninstall/Reset
nl_NL: Deinstalleren/Resetten

en: Upcoming
nl_NL: Binnenkort

en: Upcoming Events
nl_NL: Aankomende Evenementen

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update %s
nl_NL: moderniseren %s

en: Update Blogs
nl_NL: Blogs bijwerken

en: Update Event Category
nl_NL: Evenementencategorie bijwerken

en: Update Event Tag
nl_NL: Evenementtag wijzigen

en: Update Network
nl_NL: Netwerk bijwerken

en: Upload/change picture
nl_NL: Upload/vervang afbeelding

en: Use 24h Format?
nl_NL: 24-uurweergave gebruiken?

en: Use SMTP authentication?
nl_NL: SMTP-authenticatie gebruiken?

en: Use Visual Editor?
nl_NL: Visuele editor gebruiken?

en: Use abbreviations, e.g. Friday = Fri. Useful for certain languages where abbreviations differ from full names.
nl_NL: Toon afkortingen, b.v. vrijdag = vrij. Nutting voor sommige talen als de afkorting afwijkt van de volledige naam.

en: Use dropdown for locations?
nl_NL: Selectiemenu voor locaties gebruiken?

en: Use the buttons below to uninstall Events Manager completely from your system or reset Events Manager to original settings and keep your event data.
nl_NL: Gebruik de knoppen hieronder om Events Manager geheel van u systeem te verwijderen of Events Mangager terug te zetten naar de standaardinstellingen met behoud van evenementgegevens.

en: Used if an excerpt has been defined.
nl_NL: Gebruikt als er een fragment is gedefinieerd.

en: Used if an excerpt has not been defined.
nl_NL: Gebruikt als er geen fragment is gedefinieerd.

en: User Capabilities
nl_NL: Gebruikersrechten

en: User can book
nl_NL: Gebruiker kan reserveren

en: User can create and edit %s
nl_NL: Gebruiker kan %s aanmaken en wijzigen

en: User can delete %s categories and tags.
nl_NL: Gebruiker kan %s categorieen en steekwoorden verwijderen.

en: User can delete other users %s
nl_NL: Gebruiker kan andere gebruikers %s verwijderen

en: User can delete their own %s
nl_NL: Gebruikers kunnen hun eigen %s verwijderen

en: User can edit %s categories and tags.
nl_NL: Gebruiker kan %s categorieen en steekwoorden aanapssen.

en: User can edit other users %s
nl_NL: Gebruiker kan andere gebruikers %s aanpassen

en: User can manage other users individual bookings and event booking settings.
nl_NL: Gebruiker kan reserveringen en evenementsinstellingen van andere gebruikers beheren.

en: User can upload images along with their events and locations.
nl_NL: Gebruiker kan afbeeldingen uploaden bij hun evenementen en locaties.

en: User can use and manage bookings with their events.
nl_NL: Gebruiker kan reservering beheren voor zijn evenementen.

en: User can use other user locations for their events.
nl_NL: Een gebruiker kan andere locaties voor zijn evenement gebruiken.

en: User can view private %s
nl_NL: Gebruiker kan prive %s inzien

en: User deleted by administrators
nl_NL: Gebruiker is verwijderd door admins

en: User must log in
nl_NL: Gebruiker moet aanmelden

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username: %s
nl_NL: Gebruikersnaam: %s

en: Users can manage bookings for their events on this page.
nl_NL: Gebruikers kunnen boekingen beheren voor hun evenementen op deze pagina.

en: Users can now use the WordPress editor for easy HTML entry in the submission form.
nl_NL: Gebruikers kunnen nu gebruik maken van de Wordpress editor om eenvoudige HTML invoer op te geven in het aanmeldformulier.

en: Users can publish %s and skip any admin approval
nl_NL: Gebruikers mogen %s publiceren mogen beheerdersgoedkeuring overslaan

en: Users can view their bookings for other events on this page.
nl_NL: Gebruikers kunnen hun reservaties voor andere evenementen bekijken op deze pagina.

en: Users can view, add and edit their %s on this page.
nl_NL: Gebruikers kunnen hun %s bekijken, aanmaken en bewerken op deze pagina.

en: Users with the relevant permissions can manage their own events and bookings to these events on the following pages.
nl_NL: Gebruikers met de relevante toestemmingen kunnen hun eigen evenementen en reserveringen hiervan op de volgende pagina's beheren.

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View %s
nl_NL: Bekijk %s

en: View Bookings
nl_NL: Reserveringen bekijken

en: View Event
nl_NL: Bekijk evenement

en: View Event Bookings
nl_NL: Bekijk reserveringen

en: View Location
nl_NL: Bekijk locatie

en: View all categories
nl_NL: Bekijk alle categorieen

en: View all posts in %s
nl_NL: Bekijk alle posts in %s

en: View/Edit Event
nl_NL: Evenement bekijken/wijzigen

en: WARNING! You will delete ALL recurrences of this event, including booking history associated with any event in this recurrence. To keep booking information, go to the relevant single event and save it to detach it from this recurrence series.
nl_NL: OPGEPAST! Je zal ALLE instanties van dit terugkerende evenement verwijderen, inclusief de reserveringsgeschiedenis die geassocieerd is met de instanties van dit evenement. Om reserveringsinfo van andere instanties te houden, ga je naar de gewenste instantie en sla je deze op om het uit deze serie te verwijderen.

en: WARNING: This is a event belonging to the group "%s". Other group admins can also modify this event.
nl_NL: WAARSCHUWING: dit is een evenement uit de groep "%s". Andere groepadministrators kunnen dit evenement ook wijzigen.

en: WARNING: This is a recurrence in a set of recurring events.
nl_NL: WAARSCHUWING: dit is een terugkerend evenement.

en: WARNING: This is a recurring event.
nl_NL: LET OP: dit is een terugkerend evenement.

en: Warning: Changing these values may result in exposing previously hidden information to all users.
nl_NL: Waarschuwing: aanpassingen van deze waarden zou ertoe kunnen leiden dat informatie die vroeger onzichtbaar was aan alle gebruikers wordt getoond.

en: We are going to use %s for searching.
nl_NL: We gaan %s gebruiken om te zoeken.

en: We're always making improvements, adding features and fixing bugs between releases. We incrementally make these changes in between updates and make it available as a development version. You can download these manually, but we've made it easy for you. <strong>Warning:</strong> Development versions are not always fully tested before release, use wisely!
nl_NL: We timmeren voortdurend aan deze plugin door nieuwe functies toe te voegen en bugs te verhelpen. We voeren deze veranderingen incrementeel tussen updates door en maken ze beschikbaar als een ontwikkelaarsversie. Je kunt deze versies handmatig downloaden, maar we hebben het gemakkelijk gemaakt voor jou. <strong>Waarschuwing:</strong> ontwikkelaarsversies zijn niet altijd volledig getest voor ze uitgebracht worden, dus wees voorzichtig!

en: Wed
nl_NL: woe

en: Wednesday
nl_NL: woensdag

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: When
nl_NL: Wanneer

en: When Events Manager displays lists of events the default behavior is ordering by start date in ascending order. To change this, modify the values above.
nl_NL: Als Events Manager een lijst met evenementen toont wordt deze gesorteerd op startdatum in oplopende volgorde. Je kan deze volgorde aanpassen door de waarden hierboven te wijzigen.

en: When a booking cannot be made due to an error when filling the form. Below this, there will be a dynamic list of errors.
nl_NL: Wanneer een reservering niet kan worden uitgevoerd omdat het formulier niet correct is ingevuld. Hieronder zal een foutenlijst verschijnen.

en: When a booking cannot be made due to lack of spaces.
nl_NL: Wanneer een reservering niet uit kan worden gevoerd omdat er te weinig plaats is.

en: When a booking is made by a user, a feedback message is shown depending on the result, which can be customized below.
nl_NL: Als een gebruiker heeft geboekt wordt een antwoordbericht getoond afhankelijk van het resultaat. Deze boodschappen kunnen hieronder worden aangepast.

en: When a booking is registered and confirmed.
nl_NL: Wanneer een reservering geregistreerd en bevestigd is.

en: When a booking is registered but pending.
nl_NL: Wanneer een reservering geregistreerd maar in behandeling is.

en: When a guest tries to book using an email registered with a user account.
nl_NL: Wanneer een gast probeert te boeken onder een e-mailadres dat al geregistreerd is.

en: When a guest user makes a booking for the first time in Events Manager, a new user account is created for them and they are sent their credentials in a separate email, which can be modified below.
nl_NL: Als een gastgebruiker voor het eerst een reservering plaatst in Events Manager, zal er een nieuw gebruikersaccount voor hem worden aangemaakt en zal hem in een aparte e-mail zijn referenties worden toegezonden. Deze kan hieronder aangepast worden.

en: When a user cancels their booking, this message will be displayed confirming the cancellation.
nl_NL: Wanneer een gebruiker zijn boeking annuleert, zal dit bericht getoond worden om de annulatie te bevestigen.

en: When a user chooses to cancel a booking, this warning is displayed for them to confirm.
nl_NL: Wanneer een gebruiker ervoor kiest om een boeking te annuleren, zal deze waarschuwing getoond worden ter bevestiging.

en: When a user modifies a previously published event, it will be put back into pending review status and will not be published until you re-approve it.
nl_NL: Als een gebruiker een eerder gepubliseerd evenement wijzigd zal het teruggezet worden naar de Wacht Op Review status en zal niet gepubliceerd worden totdat het wederom is goedgekeurd.

en: When a user must log in before making a booking.
nl_NL: Wanneer gebruikers zich moeten aanmelden voordat een reservering uitgevoerd kan worden.

en: When a user submits their event, you can display a new event form again.
nl_NL: Als een gebruiker zijn evenement aanmeld dan kunt u opnieuw een evenementformulier tonen.

en: When creating events, would you like your times to be shown in 24 hour format?
nl_NL: Wil je dat het 24-uurformaat gebruikt wordt tijdens het aanmaken van evenementen?

en: When displaying global %s on the main site you have the option of users viewing the %s details on the main site or being directed to the sub-site.
nl_NL: Wanner je globale %s op de hoofdsite weergeeft heb je de optie om gebruikers de %s details te laten bekijken op de hoofdsite of ze door te sturen naar de subsite.

en: When displaying ticket prices and booking totals, include the tax automatically?
nl_NL: Prijs incl. BTW automatisch toevoegen aan ticketprijzen en reservatiestotalen?

en: When listing categories, this order is applied.
nl_NL: In categorieoverzichten wordt deze volgorde gerespecteerd.

en: When listing events for a category, this order is applied.
nl_NL: In evenementoverzichten binnen een bepaalde categorie wordt deze volgorde gerespecteerd.

en: When the %s placeholder, the below texts will be used.
nl_NL: Als de %s aanduideing gebruikt wordt zullen onderstaande berichten gebruikt worden.

en: Where
nl_NL: Waar

en: Whilst they will still appear using placeholders, you need to <a href="%s">migrate your location and event images</a> in order for them to appear in your edit forms and media library. <a href="%s">Dismiss message</a>
nl_NL: Ondanks dat ze nog steeds verschijnen bij gebruik van plaatscodes moet je <a href="%s">de plaats van je afbeeldigen aanpassen</a> om ze in bewerkingsformulieren en de mediabibliotheek te laten verschijnen. <a href="%s">Sluiten</a>

en: Within
nl_NL: Binnen

en: WordPress %s Archives
nl_NL: WordPress %sarchieven

en: Would you like to allow users to submit bookings anonymously? If so, you can use the new [event_form] shortcode or <code>em_event_form()</code> template tag with this enabled.
nl_NL: Wilt je de mogelijkheid dat gebruikers anoniem evenementen kunnen toevoegen? Indien je dit wilt kunt je de nieuwe [event_form] shortcode of <code>em_event_form()</code> gebruiken met deze optie ingeschakeld.

en: Yearly
nl_NL: Jaarlijks

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You <strong>must</strong> have assigned a %s page in your <a href="%s">main blog settings</a> for this to work.
nl_NL: Je <strong>moet</strong> een %s pagina toegewezen hebben in de <a href="%s">basisinstellingen</a> voordat dit functioneert.

en: You already have booked a seat at this event.
nl_NL: Je hebt al gereserveerd voor dit evenement.

en: You are currently attending this event.
nl_NL: Je gaat naar dit evenement.

en: You are currently viewing your public page, this is what other users will see.
nl_NL: Je bekijkt je publieke pagina. Dit is wat anderen zullen zien.

en: You are in Events Manager debug mode. To turn debug mode off, go to the <a href="%s">settings</a> page.
nl_NL: Je gebruikt Events Manager in debugmodus. Om de debugmodus uit te schakelen, ga je naar <a href="%s">instellingen</a>.

en: You are trying to book a non-existent ticket for this event.
nl_NL: Je probeert een onbestaand ticket te reserveren voor dit evenement.

en: You can add private notes below for internal reference that only event managers will see.
nl_NL: Je kan hieronder privénotities kwijt die enkel door andere evenementbeheerders bekeken kunnen worden.

en: You can allow users to publicly submit events on your blog by using the %s shortcode, and enabling anonymous submissions below.
nl_NL: U kunt gebrukers toestaan om gebruikers evenementen toe te laten voegen aan uw blog door gebruik te maken van de %s code en anonieme aanmeldingen hieronder toe te staan.

en: You can also add event attributes here, one per line in this format <code>#_ATT{key}</code>. They will not appear on event pages unless you insert them into another template below, but you may want to store extra information about an event for other uses. <a href='%s'>More information on placeholders.</a>
nl_NL: Je kan ook evenementattributen toevoegen hier, één per regel in dit formaat: <code>#_ATT{key}</code>. Ze zullen niet op de evenementenpagina's verschijnen tenzij je ze in een andere sjabloon invoegt hieronder, maar kunnen handig zijn om extra info bij evenementen op te slaan voor andere doeleinden. <a href='%s'>Meer info over invoegcodes.</a>

en: You can also add location attributes here, one per line in this format <code>#_LATT{key}</code>. They will not appear on location pages unless you insert them into another template below, but you may want to store extra information about an event for other uses. <a href='%s'>More information on placeholders.</a>
nl_NL: U kunt hier ook locatie  eigenschappen toevoegen, één per regel in deze opmaak <code>#_ATT{key}</code>. Deze verschijnen niet op de evenementpagina's mits u ze invoegt in een template hieronder, maar u kunt extra informatie toevoegen voor andere gebruikers. <a href='%s'>Meer informatie over invoegcodes.</a>

en: You can change the permalink structure of your events, locations, categories and tags here. Be aware that you may want to set up redirects if you change your permalink structures to maintain SEO rankings.
nl_NL: U kunt de permalinkstructuur van uw evenementen, locaties, categorieen en steekwoorden hier veranderen. Wees u ervan bewust dat u verwijzigen moet opzetten als u de permalink structuur aanpast om SEO rankings te behouden.

en: You can choose whether or not to show unavailable tickets to visitors.
nl_NL: Kies hier of je onbeschikbare tickets aan bezoekers wilt laten zien.

en: You can disable this email by leaving the subject blank.
nl_NL: Je kan deze e-mail uitschakelen door de onderwerpregel leeg te laten.

en: You can have single or multiple tickets, where certain tickets become available under certain conditions, e.g. early bookings, group discounts, maximum bookings per ticket, etc.
nl_NL: Je kan enkele of meerdere tickets hebben waarbij sommige tickets beschikbaar komen onder bepaalde voorwaarden zoals vroegboeking, groepskorting, maximaal aantal reservaties per plaatsbewijs, enz.

en: You can log into our site here : %s
nl_NL: U kunt hier op onze site inloggen: %s

en: You can now give fine grained control with regards to what your users can do with events. Each user role can have perform different sets of actions.
nl_NL: U kunt aangeven wat gebruikers wel en niet mogen doen met een evenement. Elke gebruikersrol kan verschillende regels hebben.

en: You can use Google Maps to show where your events are located. For more information on using maps, <a href="%s">see our documentation</a>.
nl_NL: Je kunt Google Maps gebruiken om te laten zien waar je evenement plaats gaat vinden. Voor meer informatie over het gebruik van maps, <a href="%s">zie onze documentatie</a>.

en: You cannot book more than %d spaces for this event.
nl_NL: U kunt niet méér dan %d plaatsen voor dit evenement reserveren.

en: You cannot delete a ticket that has a booking on it.
nl_NL: Je kan geen ticket verwijderen waar een boeking op staat.

en: You cannot delete tickets if there are any bookings associated with them. Please delete these bookings first.
nl_NL: Je kan geen tickets verwijderen zolang er reserveringen aan gekoppeld zijn. Gelieve eerst de reserveringen te verwijderen.

en: You cannot edit saved locations here.
nl_NL: Je kan opgeslagen locaties hier niet bewerken.

en: You cannot manage this %s.
nl_NL: Je kan dit %s niet beheren.

en: You cannot read private %s
nl_NL: Je hebt niet de rechten om prive %s te lezen

en: You cannot view others %s
nl_NL: Je hebt niet de rechten om andermans %s te bijkijken

en: You do not have any bookings.
nl_NL: Je hebt nog geen reserveringen.

en: You do not have permission to create/edit %s.
nl_NL: Je hebt niet de rechten om %s te maken/bewerken.

en: You do not have permission to delete %s
nl_NL: Je hebt niet de rechten om %s te verwijderen

en: You do not have permission to delete others %s
nl_NL: Je hebt niet de rechten om %s van anderen te verwijderen

en: You do not have permission to edit %s
nl_NL: Je hebt niet de rechten om %s te wijzigen

en: You do not have permission to edit others %s
nl_NL: Je hebt niet de rechten om %s van anderen te wijzigen

en: You do not have permission to manage %s
nl_NL: Je hebt niet de rechten om %s te beheren

en: You do not have permission to manage others %s
nl_NL: Je hebt niet de rechten om %s van anderen te beheren

en: You do not have permission to publish %s
nl_NL: Je hebt niet de rechten om %s te publiceren

en: You do not have permission to upload images
nl_NL: Je hebt niet de rechten om afbeeldingen te  uploaden

en: You do not have the rights to manage this %s.
nl_NL: Je hebt niet de rechten om dit %s te beheren.

en: You do not have the rights to manage this event.
nl_NL: Je hebt de rechten niet om dit evenement te beheren.

en: You do not have the rights to manage this ticket.
nl_NL: Je hebt de rechten niet om dit ticket te beheren.

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Events Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
nl_NL: Je hebt geen eigen attributen gedefinieerd in je Events Manager-sjablooninstellingen. Gelieve ze toe te voegen op de <a href='%s'>instellingenpagina</a>

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Locations Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
nl_NL: U heeft geen eigen attributen gedefinieerd in een van uw Locaties Manager template instellingen. Voeg deze a.u.b. toe op de <a href='%s'>instellingen pagina</a>

en: You have %s confirmed bookings
nl_NL: Je hebt %s bevestigde reserveringen

en: You have %s pending bookings
nl_NL: Je hebt %s wachtende reserveringen

en: You have a confirmed booking
nl_NL: Je hebt een bevestigde reservering

en: You have a pending booking
nl_NL: Je hebt een wachtende reservering

en: You have successfully created an account at %s
nl_NL: U heeft succesvol een account gecreëerd bij %s

en: You have successfully submitted your event, which will be published pending approval.
nl_NL: U heeft uw evenement succesvol ingestuurd. Het wordt gepubliceerd zodra het is goedgekeurd.

en: You have successfully updated your event, which will be republished pending approval.
nl_NL: Uw heeft uw evenement succesvol bijgewerkt. Het wordt gepubliceerd zodra het is goedgekeurd.

en: You must log in or register to make a booking.
nl_NL: Je moet je aanmelden of registreren om te kunnen reserveren.

en: You must log in to cancel your booking.
nl_NL: Je moet je aanmelden om reserveringen te annuleren.

en: You must log in to view and manage your bookings.
nl_NL: Je moet je aanmelden om je reserveringen te bekijken en te beheren.

en: You must log in to view and manage your events.
nl_NL: Je moet je aanmelden om je evenementen te bekijken en te beheren.

en: You must log in to view and manage your locations.
nl_NL: Je moet je aanmelden om je locaties bekijken en te beheren.

en: You must request at least one space to book an event.
nl_NL: Je moet minstens één plaats reserveren.

en: Your %s details are incorrect and cannot be published, please correct these errors first:
nl_NL: Uw %s details zijn niet correct en kunnen niet worden aangemaakt, corrigeer eerst deze fouten:

en: Your Details
nl_NL: Jouw gegevens

en: Your booking has been recorded
nl_NL: Je reservatie is verwerkt

en: Your event details are incorrect and recurrences cannot be created, please correct these errors first:
nl_NL: Uw evenementdetails zijn niet correct en terugkerende versies kunnen niet worden aangemaakt, corrigeer eerst de fouten:

en: Your name
nl_NL: Je naam

en: [%s] New User Registration
nl_NL: [%s] Nieuwe gebruikersregistratie

en: [%s] Your username and password
nl_NL: [%s] Je gebruikersnaam en wachtwoord

[ctx: [Date] - [Name] wrote]
en: %1$s - %2$s wrote
nl_NL: %1$s - %2$s schreef

en: [No %s Page]
nl_NL: [Geen %s pagina]

en: all events
nl_NL: alle evenementen

en: and
nl_NL: en

en: at
nl_NL: bij

[ctx: before or after]
en: %s the event starts
nl_NL: %s het evenement begint

en: bookings
nl_NL: reserveringen

[ctx: bookings]
en: No emails to send for this booking.
nl_NL: Geen e-mails die voor deze reservering verzonden kunnen worden.

en: categories
nl_NL: categorieën

en: category
nl_NL: categorie

en: dates
nl_NL: data

en: day
nl_NL: dag

en: day(s)
nl_NL: dag(en)

en: days
nl_NL: dagen

en: e.g. %s - you can use / Separators too
nl_NL: bijv. %s - je kan ook "/"-scheidingstekens gebruiken

en: edit
nl_NL: bewerken

en: end date, end time, event name
nl_NL: einddatum, eindtijd, evenementnaam

en: event
nl_NL: evenement

en: events
nl_NL: evenementen

[ctx: events]
en: Future <span class="count">(%s)</span> | Future <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Toekomstig <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Toekomstig <span class="count">(%s)</span>

en: every
nl_NL: elke

en: every %s days
nl_NL: elke %s dagen

en: every %s months
nl_NL: elke %s maanden

en: every %s weeks
nl_NL: elke %s weken

en: every %s years
nl_NL: elke %s jaren

en: every week
nl_NL: wekelijks

en: every year
nl_NL: elk jaar

en: everyday
nl_NL: dagelijks

en: export csv
nl_NL: csv exporteren

en: first
nl_NL: eerste

en: fourth
nl_NL: vierde

[ctx: hex format]
en: Colors must be in a valid %s format, such as #FF00EE.
nl_NL: Kleuren moeten een geldige %s opmaak bevatten, zoals #FF00EE.

en: iCal Description
nl_NL: iCal Omschrijving

en: iCal Feed Settings
nl_NL: Instellingen voor iCal-feed

en: iCal Limit
nl_NL: iCal-limiet

en: iCal Location
nl_NL: iCal Locatie

en: iCal Title
nl_NL: iCal-titel

en: last
nl_NL: laatste

en: location
nl_NL: locatie

en: locations
nl_NL: locaties

en: manage bookings
nl_NL: reserveringen beheren

en: month on the
nl_NL: maand op de

en: months on the
nl_NL: maanden op de

en: more...
nl_NL: meer...

en: name, end date, end time
nl_NL: naam, einddatum, eindtijd

en: name, start date, start time
nl_NL: naam, startdatum, starttijd

en: no default category
nl_NL: geen standaardcategorie

en: no default country
nl_NL: geen standaardland

en: no default location
nl_NL: geen standaardlocatie

en: no events
nl_NL: geen evenementen

en: none selected
nl_NL: niets geselecteerd

en: of each month
nl_NL: van elke maand

en: printable view
nl_NL: printvriendelijke weergave

en: recurring events
nl_NL: terugkerende evenementen

en: second
nl_NL: tweede

en: spaces per booking
nl_NL: plekken per reservering

[ctx: spaces per booking]
en: At least
nl_NL: Minstens

[ctx: spaces per booking]
en: At most
nl_NL: Maximaal

en: start date, start time, event name
nl_NL: startdatum, starttijd, evenementnaam

en: tags
nl_NL: steekwoorden

en: the first %s of the month
nl_NL: de eerste %s van de maand

en: the fourth %s of the month
nl_NL: de vierde %s van de maand

en: the last %s of the month
nl_NL: de laatste %s van de maand

en: the second %s of the month
nl_NL: de tweede %s van de maand

en: the third %s of the month
nl_NL: de derde %s van de maand

en: third
nl_NL: derde

[ctx: time]
en: at
nl_NL: om

en: times
nl_NL: tijden

en: to
nl_NL: tot

en: week on
nl_NL: week op

en: weeks on
nl_NL: weken op

en: year
nl_NL: jaar

en: years
nl_NL: jaren
