Events Manager - en to fa_IR translation catalogue (1277 entries)

en:  is required.
fa_IR: الزامیست.

en: %d Spaces
fa_IR: %d فضا

en: %d will be replaced by a number.
fa_IR: %d با یک عدد جایگزین خواهد شد.

en: %s Attributes
fa_IR: فیلد تنظیمی %s

en: %s Capabilities
fa_IR: قابلیت های %s

en: %s Error. Try again?
fa_IR: خطای %s، تلاش مجدد؟

en: %s ID
fa_IR: شناسه %s

en: %s List Formats
fa_IR: فرمت لیست %s

en: %s List/Archives
fa_IR: لیست / آرشیو %s

en: %s Options
fa_IR: تنظیمات %s

en: %s Page
fa_IR: صفحه %s

en: %s Pages
fa_IR: صفحات %s

en: %s Rows
fa_IR: %s ردیف

en: %s Settings
fa_IR: تنظیمات %s

en: %s Submitted
fa_IR: %s تایید شد.

en: %s added the event %s
fa_IR: رویداد %s به وسیله %s اضافه شد.

en: %s added the event %s to %s.
fa_IR: رویداد %s در %s به وسیله %s اضافه شد.

en: %s belonging to other sub-sites will have an extra slug prepended to it so that your main site can differentiate between its own %s and those belonging to other sites in your network.
fa_IR: تعلق %s به بقیه سایت های زیر مجموعه موجب یک اسلاگ اضافه در سایت اصلی خواهد شد که می تواند تفاوت با %s اصلی  و تعلقات سایر سایت ها در شبکه داشته باشد

en: %s could not be deleted
fa_IR: %s نمی تواند حذف شود.

en: %s could not be deleted.
fa_IR: %s  نمی تواند حذف شود.

en: %s created.
fa_IR: %s ساخته شد.

en: %s custom post types can have archives, just like normal WordPress posts. If enabled, should you visit your base slug url %s and you will see an post-formatted archive of previous %s
fa_IR: نوع نوشته دلخواه %s که می توانند مثل نوشته های وردپرس آرشیو شوند. اگر فعال شود، شما بایستی اسلاگ لینک %s و همچنین فرمت نوشته هایی برای آرشیو قبلی %s را ببینید.

en: %s deleted
fa_IR: %s حذف شده

en: %s is attending %s of the group %s.
fa_IR: %s در انتظار %s از گروه %s است.

en: %s is attending %s.
fa_IR: %s در انتظار %s

en: %s is replaced by username and %s is replaced by the user password.
fa_IR: %s با شناسه کاربری عوض می شود و %s با گذرواژه کاربر عوض می شود.

en: %s is required.
fa_IR: %s الزامیست.

en: %s list footer format
fa_IR: فرمت فوتر لیست %s

en: %s list header format
fa_IR: فرمت لیست هیدر %s

en: %s list item format
fa_IR: فرمت لیست آیتم %s

en: %s must be set to yes for this to work.
fa_IR: برای کار کردن %s بایستی بله را انتخاب کنید.

en: %s page
fa_IR: صفحه %s

en: %s successfully deleted
fa_IR: %s  با موفقیت حذف شد.

en: %s successfully deleted.
fa_IR: %s با موفقیت حذف شد.

en: %s successfully duplicated.
fa_IR: %s با موفقیت تکرار شد.

en: %s users cancelled bookings.
fa_IR:  %s کاربر از ثبت نام خود منصرف شدند.

en: %s will not be attending %s anymore.
fa_IR: %s در انتظار %s نیست.

en: %s will not be attending %s of group %s anymore.
fa_IR: %s در انتظار %s از گروه %s نیست.

en: (not applicable with event ownership on presently, coming soon!)
fa_IR: (در حال حاضر این امکان مقدور نیست، به زودی فعال خواهد شد!)

en: 1,2,3 or 2 (0 = all)
fa_IR: 1 , 2 , 3 یا 2 (0 = همه)

en: <a href="%s">See some more information</a> on how %s work when overriding with formats.
fa_IR: <a href="%s">اطلاعات بیشتر درباره</a>چگونگی کارکرد فرمت هایی که جایگزین %s می شوند.

en: <li>No events in this location</li>
fa_IR: <li>رویدادی در این مکان برگزار نمی شود</li>

en: <p>Events Manager is ready to go! It is highly recommended you read the <a href='%s'>Getting Started</a> guide on our site, as well as checking out the <a href='%s'>Settings Page</a>. <a href='%s' title='Don't show this advice again'>Dismiss</a></p>
fa_IR: <p>مدیریت رویدادها آماده استفاده است! ما شدیداً به شما پیشنهاد می کنیم که <a href='%s'>چگونگی استفاده</a> آن را در سایت ما بخوانید و همچنین <a href='%s'>صفحه تنظیمات</a> را مشاهده نمایید. <a href='%s' title='این پیشنهاد را دیگر نشان نده'>نادیده گرفتن</a></p>

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
fa_IR: <strong>خطا </strong> : شما نمی توانید ثبت نام شوید... لطفاً با مدیر <a href="mailto:%s">تماس </a> بگیرید!

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
fa_IR: <strong>خطا </strong> : لطفاً یک شناسه کاربری وارد کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
fa_IR: <strong>خطا</strong>: لطفاً ایمیل آدرس خود را وارد کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
fa_IR: <strong>خطا</strong>: ایمیل آدرس وارد شده صحیح نیست.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
fa_IR: <strong>خطا </strong> : ایمیلی که می خواهید ثبت کنید، قبلاً ثبت شده است، لطفاً از ایمیل دیگری استفاده کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
fa_IR: <strong>خطا </strong> : شناسه که قصد ثبت آن را دارید، قبلاً ثبت شده است. لطفاً شناسه دیگری استفاده کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
fa_IR: <strong>خطا </strong> : شناسه کاربری غیر معتبر است، زیرا از کاراکترهای غیرمجاز استفاده کرده اید. لطفاً یک شناسه صحیح وارد کنید.

en: <strong>Notes:</strong> Ticket availability not taken into account (i.e. you can overbook). Emails are not resent automatically.
fa_IR: <strong>توجه :</strong> بلیت موجود در اکانت قرار نگرفته است (برای مثال ثبت نام مازاد شده است) ایمیل ها به صورت خودکار ارسال نمی شوند.

en: <strong>Notes:</strong> Ticket availability not taken into account when approving new bookings (i.e. you can overbook).
fa_IR: <strong>توجه :</strong> موجودی بلیت تعلق نخواهد گرفت زمانی که در اکانت ثبت نامی جدید داشته باشید. (برای مثال می توانید ثبت نام مازاد داشته باشید)

en: <strong>Warning : </strong> By enabling this, registered users will not be able to see bookings they make as guests in their "My Bookings" page.
fa_IR: <strong>هشدار : </strong> با فعال سازی این بخش، کاربران ثبت نام شده نمی توانند رویدادهایی که در آن به عنوان کاربر میهمان ثبت نام کرده بودند را در بخش  "ثبت نام های من " ببینند.

en: <strong>Warning : </strong> Various features afforded to users with an account will not be available, e.g. viewing bookings. Once you enable this and select a user, modifying these values will prevent older non-user bookings from displaying the correct information.
fa_IR: <strong>اخطار:  </strong>  قابلیت های مختلف به کاربران با این حساب موجود نخواهد بود. برای مثال، مشاهدۀ ثبت نام ها. هنگامی که این گزینه را فعال کنید و کاربری انتخاب کنید، تنظیم مقادیر آن موجب خواهد شد که ثبت نام های قبلی و اطلاعات شان به درستی نشان داده نشوند.

en: A new event has been published by #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Edit this event - #_EDITEVENTURL <br/> View this event - #_EVENTURL
fa_IR: رویداد جدیدی جهت نمایش منتشر شده است. اطلاعات رویداد به شرح زیر است: <br/>منتشر کننده:   #_CONTACTNAME <br/> نام رویداد :  #_EVENTNAME  <br/> تاریخ برگزاری:  #_EVENTDATES   <br/> زمان برگزاری :  #_EVENTTIMES  <br/> لینک ویرایش رویداد :   #_EDITEVENTURL <br/> لینک مشاهده رویداد: #_EVENTURL

en: A new event has been submitted by #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Please visit #_EDITEVENTURL to review this event for approval.
fa_IR: رویداد جدیدی جهت نمایش ارسال شده است. اطلاعات رویداد به شرح زیر است: <br/>درخواست کننده:   #_CONTACTNAME <br/> نام رویداد :  #_EVENTNAME  <br/> تاریخ برگزاری:  #_EVENTDATES   <br/> زمان برگزاری :  #_EVENTTIMES  <br/> لطفاً این لینک را برای تایید انتشار رویداد ملاحظه فرمایید:   #_EDITEVENTURL

en: A new user account has been created for you. Please check your email for access details.
fa_IR: شناسه کاربری جدیدی برای شما ساخته شده است. لطفاً ایمیل خود را برای جزئیات ورود به حساب چک کنید.

en: A previously published event has been modified by #_CONTACTNAME, and this event is now unpublished and pending your approval.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Please visit #_EDITEVENTURL to review this event for approval.
fa_IR: رویدادی که قبلاً منتشر شده بود، ویرایش شده است. این رویداد به حالت معلق درآمده است تا شما اجازه انتشار دهید. اطلاعات رویداد به شرح زیر است: <br/>درخواست کننده:   #_CONTACTNAME <br/> نام رویداد :  #_EVENTNAME  <br/> تاریخ برگزاری:  #_EVENTDATES   <br/> زمان برگزاری :  #_EVENTTIMES  <br/> لطفاً این لینک را برای تایید انتشار رویداد ملاحظه فرمایید:   #_EDITEVENTURL

en: A test email will be sent to your account email - %s
fa_IR: یک ایمیل تست به حساب کاربری شما ارسال خواهد شد - %s

en: A user cancelled a booking
fa_IR: یک کاربر از ثبت نام خود منصرف شده است.

en: A valid email
fa_IR: ایمیل معتبر

en: Abbreviated weekdays
fa_IR: روزهای هفته به صورت مختصر

en: Abbreviated weekdays?
fa_IR: روزهای هفته خلاصه شوند؟

en: Actions
fa_IR: اکشن ها

en: Add Event
fa_IR: افزودن رویداد

en: Add Location
fa_IR: افزودن مکان

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add New Event
fa_IR: افزودن رویداد جدید

en: Add New Event Category
fa_IR: افزودن دسته بندی جدید رویداد

en: Add New Event Tag
fa_IR: افزودن تگ جدید رویداد

en: Add New Location
fa_IR: افزودن مکان جدید

en: Add New Recurring Event
fa_IR: افزودن رویداد تکرار شونده جدید

en: Add Recurring Event
fa_IR: افزودن رویداد تکرار شونده

en: Add a start or end date (or both) to impose time constraints on ticket availability. Leave either blank for no upper/lower limit.
fa_IR: برای موجود بودن تیکت در زمان تعیین شده تاریخ شروع و پایان تنظیم کنید. در صورت خالی بودن محدودیتی وجود نخواهد داشت.

en: Add a tax rate to your ticket prices (entering 10 will add 10% to the ticket price).
fa_IR: افزودن نرخ مالیات به مبلغ تیکت (برای مثال با افزودن 10 میزان 10% به مبلغ تیکت اضافه خواهد شد).

en: Add br tags to HTML emails?
fa_IR: افزودن br به تگ های html ایمیل ها؟

en: Add location
fa_IR: افزودن مکان

en: Add new ticket
fa_IR: افزودن تیکت جدید

en: Add or remove events
fa_IR: افزودن یا حذف رویدادها

en: Add tax to ticket price?
fa_IR: افزودن مالیات به مبلغ تیکت؟

en: Address
fa_IR: نشانی

en: Address:
fa_IR: نشانی:

en: Admin Tools
fa_IR: ابزارهای مدیریت

en: Administrator Email
fa_IR: ایمیل مدیریت

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Search Fields
fa_IR: فیلدهای جستجو پیشرفته

en: All
fa_IR: همه

en: All %s
fa_IR: همه %s

en: All Ascending
fa_IR: همه صعودی

en: All Categories
fa_IR: همه دسته بندی ها

en: All Cities/Towns
fa_IR: همه شهرها

en: All Countries
fa_IR: همه کشورها

en: All Day
fa_IR: هر روزه

en: All Day Message
fa_IR: پیام همه روزه

en: All Descending
fa_IR: همه نزولی

en: All Event Categories
fa_IR: همه دسته بندی های رویداد

en: All Event Tags
fa_IR: همه تگ های رویداد

en: All Events
fa_IR: همۀ رویدادها

en: All Regions
fa_IR: همه مناطق

en: All States
fa_IR: همه استان ها

en: All countries text
fa_IR: متن همۀ کشورها

en: All day
fa_IR: هر روزه

en: All events
fa_IR: همه رویدادها

en: All events link text?
fa_IR: متن لینک همۀ رویدادها؟

en: All events will be moved to trash.
fa_IR: همۀ رویدادها به سطل زباله منتقل خواهند شد.

en: All regions text
fa_IR: متن همۀ مناطق

en: All states text
fa_IR: متن همۀ استان ها

en: All towns/cities text
fa_IR: متن همۀ شهر / شهرستان (ها)

en: All your settings and events will be permanently deleted. This cannot be undone.
fa_IR: همۀ تنظیمات شما و رویدادهایتان به صورت دائمی حذف خواهند شد. این کار نیمه کاره نخواهد بود.

en: All your settings, including email templates and template formats for Events Manager will be deleted.
fa_IR: همۀ تنظیمات شامل قالب ایمیل و فرمت هایی که برای مدیریت رویدادها انجام داده اید حذف خواهند شد.

en: Allow %s to appear in the built-in search results.
fa_IR: اجازه دهید %s در نتایج جستجوی Built-in نشان داده شود.

en: Allow WordPress post-style archives.
fa_IR: اجازه دادن به وردپرس برای آرشیوسازی به حالت نوشته

en: Allow anonymous event submissions?
fa_IR: اجازه ثبت نام در رویداد بدون عضویت در سایت؟

en: Allow bookings with registered emails?
fa_IR: اجازه ثبت نام با ایمیل های ثبت شده؟

en: Allow double bookings?
fa_IR: اجازه ثبت نام دوبله؟

en: Allow guest bookings?
fa_IR: اجازه ثبت نام به صورت میهمان؟

en: Allow overbooking when approving?
fa_IR: اجازه ثبت نام مازاد زمانی که تایید می شوند؟

en: Already Booked
fa_IR: قبلاً ثبت نام شده

en: Already attending
fa_IR: قبلاً اعلام حضور کرده

en: Already booked
fa_IR: قبلاً ثبت نام شده است.

en: An email will be sent to an administrator of your choice when an event is published by users who are not administrators.
fa_IR: ایمیلی به مدیر ارسال می شود زمانی که رویدادی به وسیله کاربرانی که مدیر نیستند ایجاد شده باشد.

en: An email will be sent to the event contact if someone cancels their booking.
fa_IR: زمانی که شخصی ثبت نام خود را لغو کند، ایمیلی به مالک رویداد ارسال خواهد شد.

en: An email will be sent to the event owner when their event is approved. Users requiring event approval do not have the <code>publish_events</code> capability.
fa_IR: زمانی که رویداد اجازه انتشار پیدا کند، ایمیلی به مالک آن ارسال می شود. کاربرانی که اجازه انتشار ندارند از قابلیت <code>publish_events</code> برخوردار نیستند.

en: An email will be sent to your administrator emails when an event is submitted and pending approval.
fa_IR: ایمیلی به آدرس ایمیل مدیر ارسال می شود زمانی که یک رویداد ثبت می شود و منتظر تایید است.

en: An error occurred.
fa_IR: خطایی رخ داده است.

en: An event with no bookings.
fa_IR: رویداد بدون ثبت نامی

en: Anonymous Submitter Info
fa_IR: اطلاعات ارسال کننده میهمان

en: Anonymous event submissions
fa_IR: ثبت نام در رویداد بدون عضویت در سایت

en: Anonymous submitters cannot see or modify their event once submitted. You can customize the success message they see here.
fa_IR: ثبت نام کننده هایی که بدون عضویت در سایت، روند ثبت نام را انجام می دهند، امکان مشاهده یا تنظیم مجدد ثبت نام خود را نخواهند داشت. می توانید در هنگام نمایش پیام موفقیت آمیز بودن ثبت نام، اطلاعات مورد نیازشان را در اختیارشان قرار دهید.

en: Appears as the first default search option.
fa_IR: تنظیمات اولیه پیشفرض نمایش داده شود.

en: Appears as the label for this search option.
fa_IR: نمایش لیبل برای تنظیمات جستجو

en: Appears within the input box.
fa_IR: در باکس ورودی نمایش داده می شود.

en: Apply
fa_IR: ثبت

en: Apply global capabilities?
fa_IR: اعمال قابلیت های سراسری؟

en: Approval Required?
fa_IR: اجازه تایید الزامی است؟

en: Approve
fa_IR: تایید

en: Approved
fa_IR: تایید شده

en: Are current events past events?
fa_IR: آیا رویدادهای کنونی قبلاً برگزار شده اند؟

en: Are you sure you want to cancel your booking?
fa_IR: آیا از انصراف خود در این رویداد مطمئن هستید؟

en: Are you sure you want to delete all recurrences of this event?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که همۀ تکرارهای این رویداد را می خواهید پاک کنید؟

en: Are you sure you want to delete?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید حذف کنید؟

en: Are you sure you want to detach this event? By doing so, this event will be independent of the recurring set of events.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این رویداد را detach کنید؟ با انجام این کار، این رویداد مستقل از سایر رویدادهای تکرار شونده عمل خواهد کرد.

en: Are you sure you want to disable bookings? If you do this and save, you will lose all previous bookings. If you wish to prevent further bookings, reduce the number of spaces available to the amount of bookings you currently have
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید ثبت نام را غیرفعال کنید؟ با این کار و ذخیره کردن آن، همۀ ثبت نام های قبلی نیز از بین خواهد رفت. اگر می خواهید جلوی ثبت نام را بگیرید، تعداد فضاهای باقیمانده را به تعداد ثبت نام هایی که تا کنون انجام شده است، کاهش دهید.

en: Are you sure you want to reschedule this recurring event? If you do this, you will lose all booking information and the old recurring events will be deleted.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این رویداد تکرار شونده را مجدد تقویم کنید؟ اگر این کار را انجام دهید، همۀ اطلاعات ثبت نام از بین خواهد رفت و رویدادهای تکرار شونده قدیمی نیز حذف خواهند شد.

en: Are you sure you want to reset Events Manager?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید تنظیمات مدیریت رویداد را به حالت اولیه برگردانید؟

en: Are you sure you want to uninstall Events Manager?
fa_IR: آیا نسبت به حذف افزونۀ مدیریت رویدادها اطمینان دارید؟

en: As a site admin, you see all group events, users will only be able to choose groups they are admins of.
fa_IR: به عنوان مدیر سایت، می توایند همه رویدادهای گروهی را ببینید، اما کاربران فقط رویدادهایی را می توانند انتخاب کنند که مدیرشان باشند.

en: Ascending
fa_IR: صعودی

en: Aside from pages we automatically generate and include certain jQuery files, if you are using Widgets, Shortcode or PHP to display specific items you may need to tell us where you are using them for them to work properly. Below are options for you to include specific jQuery dependencies only on certain pages.
fa_IR: به غیر از صفحاتی که ما به طور خودکار فایل های JQuery مشخصی را در آنها قرار داده ایم. اگر از ویجت یا کدهای کوتاه یا PHP برای نمایش آیتم های مشخص استفاده می کنید، ممکن است نیاز باشد که به ما بگویید که در کجا از آنها استفاده کرده اید تا همه چیز به درستی کار کند. در ادامه تنظیمات شامل بودن JQuery های مشخصی تنها در برگه های معین آمده است.

en: Assign bookings to
fa_IR: خطاب ثبت نام ها به

en: Attributes
fa_IR: صفت ها

en: Avail. Spaces
fa_IR: فضاهای موجود

en: Availability
fa_IR: موجودی

en: Available
fa_IR: موجود

en: Available Spaces
fa_IR: فضاهای موجود

en: Available for
fa_IR: موجود برای

en: Available from
fa_IR: موجود از

en: Available spaces
fa_IR: فضاهای موجود

en: Available until
fa_IR: موجود تا

en: Awaiting Online Payment
fa_IR: در انتظار پرداخت آنلاین

en: Awaiting Payment
fa_IR: در انتظار پرداخت

en: Basic HTML is allowed in ticket labels and descriptions.
fa_IR: فرمت HTML ساده برای لیبل های تیکت و توضیحات مجاز است.

en: Be aware that some themes will not work with this option, if so (or you want to make your own changes), you can create a file named <code>single-%s.php</code> <a href='#'>as shown on the WordPress codex</a>, and leave this set to Posts.
fa_IR: در برخی از قالب ها این گزینه به درستی کار نمی کند، یا می خواهید تغییرات دلخواه خودتان را انجام بدهید، پس می توانید یک فایل به نام <code>single-%s.php</code> بسازید. همانطور که در <a href='#'>مستندات وردپرس wordpress codex</a> نشان داده شده است و این گزینه را به صورت «نوشته» در نظر بگیرید.

en: Before you save your changes, you can quickly send yourself a test email by clicking this button.
fa_IR: قبل از ذخیره تنظیمات، می تواند به سرعت برای خود یک ایمیل تستی بفرستید اگر روی این دکمه کلیک کنید.

en: Below are some additional options for individual pages and sections, which you can turn on to enforce custom styling provided by the plugin or off if you want to do your own custom styling.
fa_IR: در زیر تظیماتی اضافی برای شخصی سازی صفحات و بخش های مختلف قرار دارد، که با روشن یا خاموش کردن هر یک از آنها می توانید ظاهر دلخواه خود را طراحی کنید.

en: Below you will find texts that will be displayed to users in various areas during the bookings process, particularly on booking forms.
fa_IR: در ادامه شما متن نمایش داده شونده در بخش های مختلف پروسۀ ثبت نام را مشاهده خواهد کرد. به خصوص در فرم ثبت نام.

en: Body Classes
fa_IR: کلاس های Body

en: Book Now
fa_IR: الان ثبت نام کن

en: Booked
fa_IR: ثبت نام شده

en: Booked Spaces
fa_IR: فضاهای رزرو

en: Booked User Emails
fa_IR: ایمیل های کاربر ثبت نام کننده

en: Booker
fa_IR: رزرو کننده

en: Booking
fa_IR: ثبت نام

en: Booking %s
fa_IR: ثبت نام %s

en: Booking %s.
fa_IR: ثبت نام %s.

en: Booking Cancellation Warning
fa_IR: اخطار انصراف از ثبت نام

en: Booking Cancelled
fa_IR: ثبت نام منصرف شده

en: Booking Comment
fa_IR: نظر ثبت نام

en: Booking Confirmed
fa_IR: ثبت نام تایید شده

en: Booking Cut-Off Date
fa_IR: تاریخ قطع ثبت نام

en: Booking Date
fa_IR: تاریخ ثبت نام

en: Booking Details
fa_IR: جزئیات ثبت نام

en: Booking Email Templates
fa_IR: قالب ایمیل ثبت نام

en: Booking Form
fa_IR: فرم ثبت نام

en: Booking ID
fa_IR: شناسه ثبت نام

en: Booking Management Pages
fa_IR: صفحه های مدیریت ثبت نام

en: Booking Notes
fa_IR: توضیحات ثبت نام

en: Booking Pending
fa_IR: ثبت نام در حال انتظار

en: Booking Rejected
fa_IR: ثبت نام رد شده

en: Booking Related Placeholders
fa_IR: نگهدارنده متن ثبت نام های مرتبط

en: Booking admin pages
fa_IR: صفحه مدیریت ثبت نام

en: Booking already made
fa_IR: ثبت نام انجام شده است.

en: Booking button feedback messages
fa_IR: کلید پیام بازخورد در ثبت نام

en: Booking cancelled
fa_IR: ثبت نام لغو شده

en: Booking cancelled email
fa_IR: ایمیل ثبت نام لغو شده

en: Booking cancelled email subject
fa_IR: موضوع ایمیل لغو کردن ثبت نام

en: Booking cannot be made, not enough spaces available!
fa_IR: فضای کافی برای ثبت نام جدید وجود ندارد!

en: Booking complete
fa_IR: ثبت نام کامل شد

en: Booking confirmed email
fa_IR: ایمیل تایید ثبت نام

en: Booking confirmed email subject
fa_IR: موضوع ایمیل تایید ثبت نام

en: Booking could not be %s.
fa_IR: ثبت نام %s نمی تواند انجام شود.

en: Booking could not be created
fa_IR: ثبت نام نمی تواند ساخته شود.

en: Booking error
fa_IR: خطای ثبت نامی

en: Booking form feedback messages
fa_IR: پیام بازخورد در فرم ثبت نام

en: Booking form texts/messages
fa_IR: پیام ها / متن های فرم ثبت نام

en: Booking in progress
fa_IR: ثبت نام در حال انجام است

en: Booking note successfully added.
fa_IR: توضیحات ثبت نام با موفقیت اضافه نشد.

en: Booking pending email
fa_IR: ایمیل معلق بودن ثبت نام

en: Booking pending email subject
fa_IR: موضوع ایمیل معلق بودن ثبت نام

en: Booking rejected email
fa_IR: ایمیل ثبت نام رد شده

en: Booking rejected email subject
fa_IR: موضوع ایمیل رد شدن ثبت نام

en: Booking successful, pending confirmation (you will also receive an email once confirmed).
fa_IR: ثبت نام موفقیت آمیز بود، در حال بررسی است (پس از تایید شما ایمیلی دریافت خواهید کرد).

en: Booking successful.
fa_IR: ثبت نام موفقیت آمیز بود.

en: Booking...
fa_IR: ثبت نام...

en: Bookings
fa_IR: ثبت نامی ها

en: Bookings %s. Mails Sent.
fa_IR: ایمیل ثبت نامی های %s ارسال شد.

en: Bookings Stats
fa_IR: آمار ثبت نام ها

en: Bookings Table Settings
fa_IR: تنظیمات جدول ثبت نامی ها

en: Bookings are closed for this event.
fa_IR: ثبت نام برای این رویداد بسته شده است.

en: Bookings closed
fa_IR: ثبت نام بسته شده است.

en: Bookings data
fa_IR: اطلاعات ثبت نام

en: Bookings disabled
fa_IR: ثبت نام غیرفعال است.

en: Bookings for %s
fa_IR: ثبت نام برای %s

en: Bookings have closed (e.g. event has started).
fa_IR: ثبت نام بسته شده است (برای مثال رویداد شده است).

en: Bookings will not be confirmed until the event administrator approves it.
fa_IR: ثبت نام تا زمانی که مدیر تایید نکند، تکمیل نخواهد شد.

en: Bookings/Registration
fa_IR: ثبت نام

en: Bulk Actions
fa_IR: کارهای دسته جمعی

en: By default, event spaces become unavailable once there are enough CONFIRMED bookings. To reserve spaces even if unapproved, choose yes.
fa_IR: به صورت پیشفرض، فضاهای رویداد غیرفعال می شوند تا زمانی که ثبت نام تایید شده کافی وجود دارد. برای رزرو فضا اگر تایید نشده هستند، بله را انتخاب کنید.

en: By default, if a calendar day only has one event, it display a single event when clicking on the link of that calendar date. If you select Yes here, you will get always see a list of events.
fa_IR: به صورت پیشفرض، اگر یک روز در تقویم فقط یک رویاد داشته باشد، با کلیک کردن روی تاریخ تقویم، به لینک رویداد منتقل می شود. اگر اینجا را بله انتخاب کنید، همیشه لیست از رویدادها را می بینید.

en: By default, if a guest tries to book an event using the email of a user account on your site they will be asked to log in, selecting yes will bypass this security measure.
fa_IR: به صورت پیش فرض، اگر کاربر میهمانی سعی کند که در رویداد با ایمیل یکی از کاربران ثبت نام کند، از او درخواست ورود به سایت می شود، اگر بله را انتخاب کنید این گزینه امنیتی نادیده گرفته می شود.

en: By default, when a booking is made by a user, this booking is tied to a user account, if the user is not registered nor logged in and guest bookings are enabled, an account will be created for them.
fa_IR: به صورت پیش فرض، زمانی که کاربری در رویداد ثبت نام می کند، این ثبت نام به حساب کاربری وصل می شود. اگر کاربر ثبت نام شده باشد که هیچ. در غیراینصورت برایش حساب کاربری ساخته خواهد شد.

en: By using formats, you can control how your %s are displayed from within the Events Manager <a href='#formats' class='nav-tab-link' rel='#em-menu-formats'>Formatting</a> tab above without having to edit your theme files.
fa_IR: با استفاده از فرمت ها می توانید %s  خود را در مدیریت رویداد کنترل کنید. <a href='#formats' class='nav-tab-link' rel='#em-menu-formats'>فرمتینگ </a> در بالا برای این کار است، بدون اینکه فایل های قالب خود را ویرایش کنید.

en: CSS File
fa_IR: فایل CSS

en: Calendar
fa_IR: تقویم

en: Calendar Day Event List Settings
fa_IR: تنظیمات لیست رویداد در روزهای تقویم

en: Calendar events/day limit
fa_IR: محدودیت رویداد / روز در تقویم

en: Can be in form of pixels or a percentage such as %s or %s.
fa_IR: می تواند به صورت درصدی یا پیکسلی باشد مثل %s  یا %s .

en: Can users cancel their booking?
fa_IR: آیا کاربران می توانند ثبت نام خود را لغو کنند؟

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Cancelation complete
fa_IR: انصراف کامل شد.

en: Cancelation error
fa_IR: خطای لغو ثبت نام

en: Cancelation in progress
fa_IR: انصراف در حال انجام است.

en: Canceling...
fa_IR: انصراف...

en: Cancellation
fa_IR: انصراف

en: Cancelled
fa_IR: منصرف شده

en: Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: Categories dropdown label
fa_IR: دسته بندی های لیبل بازشونده

en: Categories list page
fa_IR: صفحه لیست دسته بندی ها

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Category IDs
fa_IR: شناسه های دسته بندی

en: Category Related Placeholders
fa_IR: نگهدارنده متن دسته بندی های مرتبط

en: Category:
fa_IR: دسته بندی:

en: Change
fa_IR: تغییر

en: Changes saved
fa_IR: تغییرات ذخیره شدند.

en: Changes saved.
fa_IR: تغییرات ذخیره شد.

en: Check Dev Versions
fa_IR: چک کردن نسخه های توسعه یافته

en: Check this option if you want the event contact to receive an email when someone books places. An email will be sent when a booking is first made (regardless if confirmed or pending)
fa_IR: این گزینه را تیک بزنید اگر می خواهید مالک رویداد ایمیلی دریافت کند زمانی که شخصی ثبت نام می کند. ایمیلی هم زمانی ارسال می شود که شخص برای مرتبه اول ثبت نام کرد (بسته به نوع نایید یا معلق بودن)

en: Check this option if you want to prevent the WordPress registration email from going out when a user anonymously books an event.
fa_IR: این گزینه را انتخاب کنید اگر می خواهید جلوی ارسال ایمیل وردپرس به کاربر جدید را بگیرید، زمانی که یک ثبت نام با کاربر میهمان انجام می شود در رویداد.

en: Check this option to enable Goggle Map integration.
fa_IR: این تیک را برای یکپارچه سازی نقشه گوگل بزنید.

en: Checking for dev versions.
fa_IR: بررسی موجود بودن نسخه های جدید

en: Checking...
fa_IR: در حال بررسی ...

en: Choose a color for your category. You can access this using the %s placeholder.
fa_IR: رنگی را برای دسته بندی خود استفاده کنید، می تواند این کار را با نگهدارنده متن %s انجام دهید.

en: Choose a parent user to assign bookings to. People making their booking will be unaware of this and will never have access to those user details. This should be a subscriber user you do not use to log in with yourself.
fa_IR: انتخاب یک والد برای خطاب ثبت نام ها. سایرین از این تغییرات اطلاعی نخواهند داشت و هیچ وقت به جزئیات کاربران دسترسی ندارند. این کار باید با ورود کاربر مشترک انجام شود و شما نباید در سیستم وارد شوید.

en: Choose an image for your category, which can be displayed using the %s placeholder.
fa_IR: عکسی برای دسته بندی خود انتخاب کنید، که در نگهدارنده متن %s نمایش داده شود.

en: Choose from most used event categories
fa_IR: انتخاب از بیشترین دسته بندی های رویداد استفاده شده

en: Choose from most used event tags
fa_IR: انتخاب از بیشترین تگ های رویداد استفاده شده

en: Choose how prices are displayed. <code>@</code> will be replaced by the currency symbol, and <code>#</code> will be replaced by the number.
fa_IR: انتخاب کنید که قیمت ها چگونه نمایش داده شوند. <code>@</code> جایگزین نماد واحد پولی خواهد بود و <code>#</code> جایگزین عدد.

en: Choose to show events within a specific time range.
fa_IR: انتخاب نمایش رویدادها در یک بازه زمانی مشخص

en: Choose whether or not to display a login form in the booking form area to remind your members to log in before booking.
fa_IR: انتخاب نمایش یا عدم نمایش فرم ورود در فرم ثبت نام برای یادآوری کاربران که می توانند قبل از ثبت نام وارد شوند.

en: Choose which order your tickets appear.
fa_IR: انتخاب نحوه نمایش چیدمان تیکت ها

en: Choose your currency for displaying event pricing.
fa_IR: واحد پولی برای نمایش قیمت رویداد را انتخاب کنید.

en: Choose/Upload Image
fa_IR: انتخاب / بارگزاری عکس

en: City/Town
fa_IR: شهر / شهرستان

en: City/Town:
fa_IR: شهر / محله:

en: Click to toggle
fa_IR: کلیک برای حلقه

en: Close Ticket Editor
fa_IR: بستن ویرایشگر تیکت

en: Collapse All
fa_IR: جمع کردن همه

en: Columns to export
fa_IR: ستون های برای برون سازی

en: Columns to show
fa_IR: ستون هایی که نمایش داده شوند

en: Comment
fa_IR: نظر

en: Confirmation email could not be sent to admin. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
fa_IR: ایمیل تاییدیه به مدیر ارسال نمی شود. ثبت نام کننده باید ایمیل خود را داده باشد (فقط مدیر این پیام خطا را می بیند).

en: Confirmed
fa_IR: تایید شده

en: Confirmed Spaces
fa_IR: فضاهای تایید شده

en: Confirmed booking email
fa_IR: ایمیل تایید ثبت نام

en: Congratulations! Your email settings work.
fa_IR: تبریک! تنظیمات ایمیل شما کار می کند.

en: Controls how many events being held at a location are shown per page when using placeholders such as %s. Leave blank for no limit.
fa_IR: کنترل کننده تعداد رویدادهایی که در یک مکان برگزار می شوند و در هر صفحه به هنگام استفاده از نگهدارنده متن نمایش داده می شود، مثل %s. برای نداشتن محدودیت، خالی بگذارید.

en: Controls how many events belonging to a category are shown per page when using placeholders such as %s. Leave blank for no limit.
fa_IR: کنترل کننده تعداد رویدادهایی که به یک دسته بندی تعلق دارند و در یک صفحه نمایش داده می شود. به هنگام استفاده از نگهدارنده های متن مثل %s . برای نداشتن محدودیت خالی بگذارید.

en: Controls how many events belonging to a tag are shown per page when using placeholders such as %s. Leave blank for no limit.
fa_IR: کنترل کننده تعداد رویدادهایی که به یک تگ تعلق دارند و در یک صفحه نمایش داده می شود. به هنگام استفاده از نگهدارنده های متن مثل %s . برای نداشتن محدودیت خالی بگذارید.

en: Could not send email.
fa_IR: ایمیل نمی تواند ارسال شود.

en: Count
fa_IR: تعداد

en: Country
fa_IR: کشور

en: Country:
fa_IR: کشور:

en: Create a location or start typing to search a previously created location.
fa_IR: یک مکان بسازید یا برای جستجوی مکان های قبلی شروع به تایپ کنید.

en: Currency
fa_IR: واحد پولی

en: Currency Format
fa_IR: فرمت واحد پولی

en: Custom fields are the same as attributes, except you cannot restrict specific values, users can add any kind of custom field name/value pair. Only available in the WordPress admin area.
fa_IR: فیلدهای اختیاری و تنظیمی یکی هستند با این تفاوت که در فیلدهای اختیاری نمی توانید مقادیر را محدود کنید و کاربران می توانند هر نوع فیلد اختیاری مثل نام / مقدار را وارد کنند. البته این تنظیمات فقط در قسمت مدیریت وردپرس اعمال می شوند.

en: Customize Feedback Messages
fa_IR: پیام بازخورد دلخواهد

en: Customize the message your user sees when they resubmit/update their event.
fa_IR: ویرایش پیامی که کاربر پس از ثبت نام مجدد یا بروزسازی رویداد مشاهده می کند.

en: Customize the message your user sees when they submitted their event.
fa_IR: ویرایش پیامی که کاربران پس از ثبت نام موفق در رویداد مشاهده می کنند.

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date Format
fa_IR: فرمت تاریخ

en: Date Picker Format
fa_IR: فرمت انتخاب کننده تاریخ

en: Date Separator
fa_IR: جداکننده تاریخ

en: Date and Time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Date and Time formats follow the <a href="%s">WordPress time formatting conventions</a>
fa_IR: فرمت تاریخ و زمان از  <a href="%s">فرمت زمانی وردپرس </a> استفاده می کند.

en: Date and time
fa_IR: زمان و تاریخ

en: Date/Time
fa_IR: تاریخ / زمان

en: Dates
fa_IR: تاریخ

en: Dates must have correct formatting. Please use the date picker provided.
fa_IR: تاریخ بایستی به فرمت صحیح باشد. لطفاً از انتخاب کننده تاریخ استفاده کنید.

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>You have requested #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_EVENTNAME.<br/>When : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Where : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>Your booking is currently pending approval by our administrators. Once approved you will receive an automatic confirmation.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
fa_IR: کاربر گرامی، #_BOOKINGNAME ؛ <br/> شما درخواستی با مشخصات مندرج در ذیل برای شرکت در یک رویداد را داده اید. درخواست شما در حال حاضر معلق است تا به وسیله مدیریت تایید شود. به محض تایید توسط مدیریت، ایمیلی مبنی بر اجازه تایید ثبت نام شما ارسال خواهد شد. <br/> فضای درخواستی در رویداد: #_BOOKINGSPACES  <br/> نام رویداد: #_EVENTNAME <br/> زمان برگزاری:  #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES <br/> محل برگزاری: #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE <br/> با آرزوی موفقیت <br/> #_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>You have successfully reserved #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_EVENTNAME.<br/>When : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Where : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
fa_IR: کاربر گرامی، #_BOOKINGNAME ؛ <br/> شما با موفقیت #_BOOKINGSPACES فضا برای رویداد #_EVENTNAME را رزرو کردید. <br/> زمان برگزاری رویداد:  #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES <br/> محل برگزاری رویداد: #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE <br/> با آرزوی موفقیت، <br/> #_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been cancelled.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
fa_IR: کاربر گرامی #_BOOKINGNAME, <br/> درخواست شما برای شرکت در رویدادی که اطلاعات آن در ذیل مندرج است، لغو شده است. <br/> تعداد فضای درخواستی:   #_BOOKINGSPACES   <br/> نام رویداد:   #_EVENTNAME  <br/> تاریخ برگزاری رویداد:  #_EVENTDATES  <br/> با احترام، <br/>  #_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been rejected.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
fa_IR: کاربر گرامی #_BOOKINGNAME, <br/> درخواست شما برای شرکت در رویدادی که اطلاعات آن در ذیل مندرج است، رد شده است. <br/> تعداد فضای درخواستی:   #_BOOKINGSPACES   <br/> نام رویداد:   #_EVENTNAME  <br/> تاریخ برگزاری رویداد:  #_EVENTDATES  <br/> با احترام، <br/>  #_CONTACTNAME

en: Dear #_CONTACTNAME, <br/>Your event #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been approved.<br/>You can view your event here: #_EVENTURL
fa_IR: کاربر گرامی #_CONTACTNAME ، <br/> رویداد شما با اطلاعات زیر تایید شده است: <br/> نام رویداد :  #_EVENTNAME   <br/> تاریخ برگزاری:   #_EVENTDATES  <br/> شما می توانید رویداد خود را در این آدرس ببینید: #_EVENTURL

en: Decimal Point
fa_IR: علامت اعشار

en: Decline
fa_IR: رد درخواست

en: Default %s list format
fa_IR: فرمت لیست %s پیش فرض

en: Default %s list options
fa_IR: لیست تنظیمات %s پیشفرض

en: Default Category
fa_IR: دسته بندی پیش فرض

en: Default Location
fa_IR: مکان پیشفرض

en: Default Location Country
fa_IR: کشور پیشفرض مکان

en: Default archive ordering
fa_IR: چیدمان پیشفرض آرشیو

en: Default event archive ordering
fa_IR: دستور پیشفرض آرشیو رویداد

en: Default event list format
fa_IR: فرمت پیش فرض لیست رویداد

en: Default event list format footer
fa_IR: فرمت فوتر لیست پیش فرض رویداد

en: Default event list format header
fa_IR: فرمت هیدر پیشفرض لیست رویداد

en: Default event list ordering
fa_IR: چیدمان  لیست رویداد پیشفرض

en: Default list ordering
fa_IR: چیدمان پیشفرض لیست

en: Default map height
fa_IR: ارتفاع پیش فرض نقشه

en: Default map width
fa_IR: پهنای پیش فرض نقشه

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Image?
fa_IR: حذف عکس؟

en: Delete User
fa_IR: حذف کاربر

en: Delete selected
fa_IR: حذف انتخاب شده ها

en: Depending on server settings, some sending methods may ignore this settings.
fa_IR: بسته به نوع تنظیمات سرور، برخی از روش های ارسال می تواند غیرممکن باشد.

en: Deprecated Attributes
fa_IR: صفت های با ارزش کمتر

en: Descending
fa_IR: نزولی

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Detach
fa_IR: جدا کردن

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Details about the event.
fa_IR: جزئیاتی درباره این رویداد

en: Details about the location.
fa_IR: جزئیاتی درباره مکان

en: Dev Mode active: Just a friendly reminder that you are updating to development versions. Only admins see this message, and it will go away when you disable this <a href="#pro-api">here</a> in your settings.
fa_IR: حالت توسعه دهنده فعال است: تنها یک یادآورنده صمیمانه است که به یاد می آورد که شما در حال بروزرسانی ورژن های توسعه یافته هستید. تنها مدیران این پیام را می بیند، و این پیام غیرفعال خواهد شد اگر  <a href="#pro-api">بخواهید.</a>

en: Development Versions &amp; Updates
fa_IR: ورژن های توسعه داده شده | بروزرسانی ها

en: Disable new registration email?
fa_IR: غیرفعال ساختن ایمیل ثبت نام جدید؟

en: Disable thumbnails?
fa_IR: غیرفعال کردن بندانگشتی؟

en: Disable title rewriting?
fa_IR: غیرفعال کردن بازنویسی عنوان؟

en: Discounts (After Taxes)
fa_IR: تخفیف ها (بعد از مالیات)

en: Discounts Before Taxes
fa_IR: تخفیف قبل از مالیات

en: Display %s as
fa_IR: نمایش %s به عنوان

en: Display a list of event locations on Events Manager.
fa_IR: نمایش لیست مکان های رویداد در مدیریت رویداد

en: Display a list of events on Events Manager.
fa_IR: نمایش لیست رویدادها در مدیریت رویدادها

en: Display calendar in events page?
fa_IR: نمایش تقویم در صفحۀ رویدادها

en: Display events on your blog.
fa_IR: نمایش رویدادها در بلاگ شما

en: Display global %s on main blog?
fa_IR: نمایش عمومی %s در بلاگ اصلی؟

en: Display global events on main blog?
fa_IR: نمایش رویدادهای عمومی در صفحۀ اصلی بلاگ؟

en: Display locations on your blog.
fa_IR: نمایش مکان ها روی بلاگ شما

en: Display login form?
fa_IR: نمایش فرم ورود

en: Display your events in a calendar widget.
fa_IR: رویدادهایتان را در تقویم ابزارک نشان دهید.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
fa_IR: نمایش %1$s&#8211;%2$s از %3$s

en: Displaying Event
fa_IR: نمایش رویداد

en: Displaying User
fa_IR: نمایش کاربر

en: Displays %s from all sites on the network by default. You can still restrict %s by blog using shortcodes and template tags coupled with the <code>blog</code> attribute. Requires global tables to be turned on.
fa_IR: نمایش %s از همه سایت ها در شبکه به صورت پیش فرض انجام خواهد شد. شما همچنین می توانید %s را با استفاده از کدهای کوتاه و تگ های جفتی با صفت <code>بلاگ </code> محدود کنید. برای این کار بایستی جدول جامع را روشن کنید.

en: Draft
fa_IR: پیش نویس

en: Drag items to or from the left column to add or remove them.
fa_IR: آیتم ها را از ستون چپ بگیرید و آنها را اضافه یا کم کنید.

en: Duplicate
fa_IR: تکرار

en: Duplicate %s
fa_IR: تکرار %s

en: Duplicate this event
fa_IR: کپی کاری این رویداد

en: E-mail
fa_IR: ایمیل

en: E-mail: %s
fa_IR: ایمیل: %s

en: ERROR : Email Not Sent.
fa_IR: خطا: ایمیل ارسال نشد.

en: Each event spans %s day(s)
fa_IR: محدوده هر رویداد %s روز

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

en: Edit Booking
fa_IR: ویرایش ثبت نام

en: Edit Details
fa_IR: ویرایش جزئیات

en: Edit Event
fa_IR: ویرایش رویداد

en: Edit Event Category
fa_IR: ویرایش دسته بندی رویداد

en: Edit Event Tag
fa_IR: ویرایش تگ رویداد

en: Edit Location
fa_IR: ویرایش مکان

en: Edit Recurring Event
fa_IR: ویرایش رویداد تکرار شونده

en: Edit Recurring Events
fa_IR: ویرایش رویدادهای تکرار شونده

en: Edit User
fa_IR: ویرایش کاربر

en: Edit events
fa_IR: ویرایش رویدادها

en: Edit location
fa_IR: ویرایش مکان

en: Edit locations
fa_IR: ویرایش مکان ها

en: Edit/View
fa_IR: مشاهده / ویرایش

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Exists
fa_IR: ایمیل وجود دارد

en: Email Sent.
fa_IR: ایمیل ارسال شد.

en: Email Settings
fa_IR: تنظیمات ایمیل

en: Email event owner?
fa_IR: ایمیل مالک رویداد؟

en: Email events admin?
fa_IR: ایمیل مدیر رویداد؟

en: Email not sent.
fa_IR: ایمیل ارسال نشد.

en: Email sent successfully to %s
fa_IR: ایمیل با موفقیت به %s ارسال شد.

en: Emails
fa_IR: ایمیل ها

en: Enable %s attributes?
fa_IR: فعال سازی فیلدهای تنظیمی  %s ؟

en: Enable %s custom fields?
fa_IR: فعال سازی فیلد اختیاری برای %s ؟

en: Enable Archives?
fa_IR: فعالسازی آرشیو؟

en: Enable Comments?
fa_IR: فعالسازی نظرات؟

en: Enable Dev Updates?
fa_IR: فعال سازی بروزرسانی های توسعه یافته؟

en: Enable Google Maps integration?
fa_IR: فعال سازی نقشه گوگل یکپارچه؟

en: Enable No-User Booking Mode?
fa_IR: فعال سازی حالت عدم ثبت نام کاربران؟

en: Enable advanced fields?
fa_IR: فعال سازی فیلدهای پیشرفته؟

en: Enable bookings?
fa_IR: فعال سازی سیستم ثبت نام؟

en: Enable categories?
fa_IR: فعال سازی دسته بندی ها؟

en: Enable global tables mode?
fa_IR: فعال سازی جدول های عمومی؟

en: Enable locations?
fa_IR: فعالسازی مکان ها؟

en: Enable recurrence?
fa_IR: رویداد تکرار شونده؟

en: Enable registration for this event
fa_IR: فعالسازی ثبت نام برای این رویداد

en: Enable tags?
fa_IR: فعال سازی تگ ها؟

en: Enables additional advanced search fields such as dates, country, etc.
fa_IR: فعال سازی فیلدهای پیشرفته مانند تاریخ، کشور و ...

en: Enabling this will prevent us from loading our CSS file on every page, and will only load on specific pages generated by Events Manager.
fa_IR: با فعال ساختن این بخش فایل های CSS ما در همۀ صفحات بارگذاری نخواهند شد و تنها در صفحاتی لحاظ می شوند که به وسیله افزونه مدیریت رویدادها ساخته شده است.

en: End
fa_IR: پایان

en: Enter a maximum number of spaces (required).
fa_IR: تعداد حداکثر فضاها را وارد کنید (اجباری)

en: Enter a ticket name.
fa_IR: نام یک تیکت را وارد کنید

en: Error mailing user
fa_IR: خطای ایمیلی کاربر

en: Errors
fa_IR: اخطارها

en: Event
fa_IR: رویداد

en: Event Admin Emails
fa_IR: ایمیل مدیر رویداد

en: Event Admin/Owner Emails
fa_IR: ایمیل مدیر / مالک رویداد

en: Event Approved
fa_IR: رویداد اجازه انتشار دارد

en: Event Bookings Dashboard
fa_IR: داشبورد مدیریت رویدادها

en: Event Categories
fa_IR: دسته بندی رویدادها

en: Event Category
fa_IR: دسته بندی رویداد

en: Event Date(s)
fa_IR: تاریخ رویداد

en: Event Details
fa_IR: جزئیات رویداد

en: Event Edit and Submission Forms
fa_IR: ویرایش رویداد و فرم ثبت نام

en: Event Image
fa_IR: تصویر رویداد

en: Event List Limits
fa_IR: محدودیت های لیست رویداد

en: Event Locations
fa_IR: مکان های رویداد

en: Event Manager Options
fa_IR: تنظیمات مدیریت رویدادها

en: Event Manager titles
fa_IR: مدیریت عناوین رویداد

en: Event Name
fa_IR: نام رویداد

en: Event Options
fa_IR: تنظیمات رویداد

en: Event Published
fa_IR: رویداد منتشر شده

en: Event Re-Submitted
fa_IR: رویداد مجدد تایید شده

en: Event Related Placeholders
fa_IR: نگهدارنده متن رویدادهای مرتبط

en: Event Submission Forms
fa_IR: فرم های ثبت نامی  رویداد

en: Event Submission Templates
fa_IR: قالب تایید رویداد

en: Event Submitted
fa_IR: رویداد تایید شده است.

en: Event Submitter Emails
fa_IR: ایمیل تایید کننده رویداد

en: Event Tag
fa_IR: تگ رویداد

en: Event Tags
fa_IR: تگ های رویداد

en: Event Time(s)
fa_IR: زمان رویداد

en: Event approved email
fa_IR: ایمیل اجازه انتشار رویداد

en: Event approved subject
fa_IR: موضوع تایید اجازه انتشار رویداد

en: Event archives scope
fa_IR: هستۀ آرشیوهای رویداد

en: Event booking forms
fa_IR: فرم های ثبت نام رویداد

en: Event could not be attached.
fa_IR: رویداد نمی تواند الصاق شود.

en: Event could not be detached.
fa_IR: رویداد نمی تواند جدا شود.

en: Event detached.
fa_IR: رویداد جدا شد.

en: Event format
fa_IR: فرمت رویداد

en: Event fully booked
fa_IR: ثبت نام رویدادها کامل است.

en: Event is fully booked.
fa_IR: ظرفیت پذیرش رویداد کامل است.

en: Event list scope
fa_IR: هسته لیست رویداد

en: Event name
fa_IR: نام رویداد

en: Event published email
fa_IR: ایمیل رویداد منتشر شده

en: Event published subject
fa_IR: موضوع رویداد منتشر شده

en: Event re-attached to recurrence.
fa_IR: رویداد مجدد به عنوان تکرار شونده الصاق شد.

en: Event reapproved email
fa_IR: ایمیل اجازه انتشار مجدد رویداد

en: Event reapproved subject
fa_IR: موضوع اجازه مجدد انتشار رویداد

en: Event resubmitted email
fa_IR: ایمیل تایید مجدد رویداد

en: Event resubmitted subject
fa_IR: موضوع تایید مجدد رویداد

en: Event start date/time, location name
fa_IR: تاریخ / زمان شروع رویداد، نام مکان

en: Event starts at
fa_IR: تاریخ شروع رویداد از

en: Event submission notifications will be sent to emails added here.
fa_IR: اطلاع رسانی تایید رویداد در ایمیل اینجا اضافه می شود.

en: Event submitted email
fa_IR: ایمیل تایید رویداد

en: Event submitted subject
fa_IR: موضوع تایید رویداد

en: Event titles
fa_IR: تیترهای رویداد

en: Event.
fa_IR: رویداد.

en: Event/Location admin pages
fa_IR: صفحه مدیریت رویداد / مکان

en: Events
fa_IR: رویدادها

en: Events Calendar
fa_IR: تقویم رویدادها

en: Events I'm Attending
fa_IR: رویدادهای که می خواهم بروم

en: Events Manager
fa_IR: مدیریت رویدادها

en: Events Manager Settings
fa_IR: تنظیمات مدیریت رویدادها

en: Events Manager Test Email
fa_IR: ایمیل تست مدیریت رویدادها

en: Events Manager imposes a minimal amount of styling on websites so that your themes can take over.
fa_IR: مدیریت رویدادها تنظیمات ظاهری حداقلی در وب سایت ها دارد تا تنظیمات قالب بر روی گزینه های مختلفش سازگارتر باشد.

en: Events With Bookings Enabled
fa_IR: رویدادهایی که رزرو فعال شده دارند

en: Events cannot start after they end.
fa_IR: تاریخ پایان  رویداد نمی تواند قبل از تاریخ شروع باشد.

en: Events current and next month
fa_IR: رویدادهای فعلی و ماه آینده

en: Events list page
fa_IR: صفحه لیست رویدادها

en: Events next month
fa_IR: رویدادهای ماه آینده

en: Events page
fa_IR: صفحه رویدادها

en: Events page grouping
fa_IR: صفحه گروه بندی رویدادها

en: Events require a user to own them. In order to allow events to be submitted anonymously you need to assign that event a specific user. We recommend you create a "Anonymous" subscriber with a very good password and use that. Guests will have the same event permissions as this user when submitting.
fa_IR: ثبت نام در رویداد، بدون عضویت در سایت نیاز به کاربری پیشفرض دارد که این عملیات با آن انجام شود. پیشنهاد می شود مشترکی "Anonymous" با گذرواژه ای بسیار قوی بسازید که  از آن استفاده شود. کاربر میهمان در هنگام ثبت نام، دسترسی هایی که این کاربر دارد را خواهد داشت.

en: Events start from
fa_IR: تاریخ شروع رویدادها از

en: Events this month
fa_IR: رویدادهای این ماه

en: Events within 12 months
fa_IR: رویدادهای تا 12 ماه آینده

en: Events within 2 months
fa_IR: رویدادهای تا 2 ماه آینده

en: Events within 3 months
fa_IR: رویدادهای تا 3 ماه آینده

en: Events within 6 months
fa_IR: رویدادهای تا 6 ماه آینده

en: Everyone
fa_IR: همه

en: Example:
fa_IR: مثال:

en: Exclude on
fa_IR: استثناء

en: Expand All
fa_IR: باز کردن همه

en: Export Bookings
fa_IR: برون سازی ثبت نام ها

en: Export CSV
fa_IR: خروجی CSV

en: Export these bookings.
fa_IR: برون سازی این ثبت نام ها

en: Exported booking on %s
fa_IR: برون سازی ثبت نامی در %s

en: Filter
fa_IR: فیلتر کردن

en: First Name
fa_IR: نام

en: For a recurring event, a one day event will be created on each recurring date within this date range.
fa_IR: برای رویداد تکرار شوند، یک رویداد یک روزه برای هر دورۀ زمانی در بازۀ مورد نظر ساخته خواهد شد.

en: For multiple emails, separate by commas (e.g. email1@test.com,email2@test.com,etc.)
fa_IR: برای وارد کردن چند ایمیل با کاما جدا کنید. (e.g. email1@test.com,email2@test.com,etc.)

en: For recurring events that end the following day, ensure you make your event last 1 or more days.
fa_IR: برای رویدادهای تکرار شونده، مطمئن شوید که حداقل یک مرتبه  یا بیشتر از آن اتفاق خواهند افتاد.

en: For use with the %s placeholder
fa_IR: برای استفاده با نگهدارنده متن %s

en: For when start/end %s are present, this will separate the two (include spaces here if necessary).
fa_IR: برای زمانی که شروع / پایان %s  موجود است، این جداکننده خواهد بود (شامل فضای خالی در صورت نیاز)

en: Formatting
fa_IR: فرمتینگ

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Fri
fa_IR: جمعه

en: Friday
fa_IR: جمعه

en: From
fa_IR: از

en: From %1$s to %2$s
fa_IR: از %1$s به %2$s

en: Front-end management pages
fa_IR: صفحه های مدیریتی Front-end

en: Full Calendar
fa_IR: تقویم کامل

en: Fully booked
fa_IR: ظرفیت ثبت نام کامل است.

en: Future Events
fa_IR: رویدادهای آینده

en: Future events
fa_IR: رویدادهای آینده

en: General
fa_IR: عمومی

en: General Options
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: General settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Geolocation Search
fa_IR: جستجو جغرافیایی

en: Getting Help for Events Manager
fa_IR: برای مدیریت رویدادها کمک بگیرید

en: Global %s slug
fa_IR: اسلاگ %s جامع

en: Global Map Format
fa_IR: فرمت جامع نقشه

en: Group Events
fa_IR: رویدادهای گروهی

en: Group Ownership
fa_IR: مالکیت گروهی

en: Guest Default User
fa_IR: کاربر یشفرض میهمان

en: Guest User
fa_IR: کاربر میهمان

en: Guest Users
fa_IR: کاربران میهمان

en: HTML Allowed.
fa_IR: HTML مجاز است.

en: HTML allowed.
fa_IR: HTML مجاز است

en: Help
fa_IR: راهنما

en: Hidden by default?
fa_IR: به صورت پیشفرض مخفی باشد؟

en: Hide Advanced Options
fa_IR: پنهان کردن تنظیمات پیشرفته

en: Hide Advanced Search
fa_IR: پنهان سازی جستجوی پیشرفته

en: Hide label
fa_IR: مخفی سازی لیبل

en: However, there were some problems whilst sending confirmation emails to you and/or the event contact person. You may want to contact them directly and letting them know of this error.
fa_IR: ممکن است، مشکلاتی در ارسال ایمیل تایید برای شما یا شخص مالک رویداد وجود داشته باشد. می توانید مستقیماً با مدیریت سایت تماس بگیرید و آنها را از این خطا مطلع سازید.

en: Hundreds of free hours have gone into making this free plugin, show your support and add a small link to the plugin website at the bottom of your event pages.
fa_IR: ساعت های فراوانی برای این افزونه رایگان زمان صرف شده است. حمایت خود را با افزودن لینک کوچکی از آن در زیر صفحه سایت خود نشان دهید.

en: ID
fa_IR: شناسه

en: If HTML emails are enabled, br tags will automatically be added for new lines.
fa_IR: اگر HTML ایمیل فعال باشد، تگ های br به صورت خودکار بین خط های جدید اضافه خواهند شد.

en: If a booking is made and an email cannot be sent, this is added to the success message.
fa_IR: هنگامی که ثبت نامی انجام می شود ولی ایمیل نمی تواند ارسال شود، این پیام به پیام ثبت نام موفق اضافه خواهد شد.

en: If a calendar day has only one event, you can force a direct link to the event (recommended to avoid duplicate content).
fa_IR: اگر روزی در تقویم فقط یک رویداد داشته باشد، می تواند لینک روز را مستقیماً به رویداد بدهید (برای جلوگیری از اختلال محتوا پیشنهاد می شود).

en: If already attending and double bookings are disabled, this message will be displayed, followed by a link to the users booking page.
fa_IR: اگر قبلاً اعلام حضور کرده و ثبت نام دوبله غیرفعال باشد، این پیام نمایش داده می شود، به دنبالش لینکی به کاربر داده می شود که به صفحه ثبت نام می رود.

en: If an event does not have a category assigned when editing, this one will be assigned automatically.
fa_IR: اگر رویدادی دسته بندی نداشته باشد به صورت خودکار در این دسته بندی قرار خواهد گرفت.

en: If an event lasts all day, this text will show if using the %s placeholder
fa_IR: اگر یک رویداد همه روزه باشد، این متن با استفاده از نگهدارنده متن %s نمایش داده می شود.

en: If checked every booking must select one or the minimum number of this ticket.
fa_IR: اگر هر ثبت نامی تیک بخورد بایستی یک یا حداقل مقدار برای تیکت انتخاب شود.

en: If enabled, guest visitors can supply an email address and a user account will automatically be created for them along with their booking. They will be also be able to log back in with that newly created account.
fa_IR: اگر فعال باشد، میهمان می تواند با ثبت ایمیل آدرس ثبت نام کند و حساب کاربری برایش ساخته خواهد شد. همچنین آنها قادر خواهند بود که مجدد در اکانت ساخته شده برای خود وارد شوند.

en: If enabled, the latest dev version will always be checked instead of the latest stable version of the plugin.
fa_IR: اگر فعال باشد، آخرین نسخه توسعه یافته همیشه چک می شود و نصب می شود.

en: If enabled, users can book an event more than once.
fa_IR: اگر فعال باشد، کاربران می توانند در یک رویداد بیشتر از یک مرتبه ثبت نام کنند.

en: If enabled, users can cancel their bookings themselves from their bookings page.
fa_IR: اگر فعال باشد، کاربران می توانند از طریق صفحه ثبت نام خود، رویدادی که در آن ثبت نام کرده اند را لغو کنند.

en: If guests cannot make bookings, they will be asked to register in order to book. However, enabling this will still show available tickets.
fa_IR: اگر کاربران میهمان نمی توانند ثبت نام کنند، می توانند درخواست ثبت نام در سایت برای ثبت نام در رویداد را بدهند. اگرچه با فعال کردن این گزینه تیکت های موجود همچنان نشان داده خواهند شد.

en: If left blank, no emails will be sent. Separate emails with commas for more than one email.
fa_IR: اگر خالی باشد، ایمیلی ارسال نمی شود. اگر می خواهید بیشتر از یک ایمیل وارد کنید با کاما جدا کنید.

en: If left blank, the default value will be used.
fa_IR: اگر خالی باشد، مقادیر پیش فرض استفاده می شوند.

en: If left blank, this email will not be sent.
fa_IR: اگر خالی باشد، ایمیلی ارسال نمی شود.

en: If set to yes the capabilities will be applied all your network blogs and you will not be able to set custom capabilities each blog. You can select no later and visit specific blog settings pages to add/remove capabilities.
fa_IR: اگر «بله» را انتخاب کنید، قابلیت ها بر روی کلیۀ بلاگ های شبکه اعمال خواهد شد و در این صورت شما نمی توانید تنظیمات اختصاصی در هر بلاگ داشته باشید. شما می توانید «نه» را انتخاب کنید و سپس به تنظیمات جداگانۀ هر بلاگ برای حذف / اضافه قابلیت ها بروید.

en: If set to yes, a search form will appear just above your list of events.
fa_IR: با انتخاب این گزینه فرم جستجویی بالای لیست رویدادها نمایش داده خواهد شد.

en: If set to yes, a search form will appear just above your list of locations.
fa_IR: اگر "بله" را انتخاب کنید، فرم جستجویی بالای لیست مکان ها نشان داده می شود.

en: If set to yes, advanced search fields will be hidden by default and can be revealed by clicking the "Advanced Search" link.
fa_IR: اگر بله انتخاب شود، فیلدهای جستجوی پیشرفته به صورت پیش فرض مخفی خواهند بود و با کلیک کردن بر روی لینک  "جستجوی پیشرفته "  نمایش داده خواهند شد.

en: If set to yes, your emails will be sent in HTML format, otherwise plaintext.
fa_IR: اگر بله انتخاب شود، فرمت HTML برای ارسال ایمیل ها استفاده می شود، در غیراینصورت متن ساده خواهد بود.

en: If set, the total number of spaces for a single booking to this event cannot exceed this amount.
fa_IR: اگر انتخاب شود، عدد جمع فضاهابرای یک ثبت نام تکی در رویداد نمی تواند به این میزان تعلق بگیرد.

en: If the user made a previous booking and cannot double-book.
fa_IR: اگر کاربری قبلاً ثبت نام کرده باشد و نتواند دوبله ثبت نام کند.

en: If the user tries to make a booking with spaces that exceeds the maximum number of spaces per booking.
fa_IR: اگر کاربر تلاش کند که ثبت نامی بیشتر از تعداد فضای مجاز در هر ثبت نام انجام دهد.

en: If the user tries to make a booking without requesting any spaces.
fa_IR: اگر کاربر تلاش کند ثبت نامی بدون تعداد فضا انجام دهد.

en: If there are any new updates, you should now see them in your Plugins or Updates admin pages.
fa_IR: اگر نسخه های بروزرسانی جدید وجود داشته باشد، بایستی آنها را در قسمت افزونه یا بروزرسانی های صفحۀ مدیریت مشاهده کنید.

en: If there are member-only tickets, you can choose whether or not to show these tickets to guests.
fa_IR: اگر تیکت فقط برای کاربران باشد، می توانید انتخاب کنید که تیکت هایی برای میهمانان هم باشد یا نه.

en: If there's no fields to show in the main search section, this button will be used instead at the bottom of the advanced fields.
fa_IR: اگر فیلدی برای نمایش در بخش اصلی جستجو وجود نداشته باشد، این کلید به جای کلید های فیلدهای پیشرفته استفاده می شود.

en: If translations are left blank, the default value will be used.
fa_IR: اگر ترجمه های خالی باشد، مقادیر پیشفرض استفاده خواهند شد.

en: If you are not using it already, we recommend you try the <a href="%s" target="_blank">Use Google Libraries</a> plugin, because without further optimization options below it already significantly reduces the number of files needed to display your Event pages and will most likely speed up your overall website loading time.
fa_IR: اگر از این استفاده نمی کنید، پیشنهاد ما به شما افزونه  <a href="%s" target="_blank">کتابخانه های گوگل </a> است، چراکه بدون اینکه کار خاصی انجام دهید، تعداد فایل های مورد نیاز برای نمایش صفحات رویدادها کاهش می یابد که این کار سرعت بارگزاری سایت را سریع تر می کند.

en: If you choose 'Pages' then %s will be shown using your theme default page template, alternatively choose from page templates that come with your specific theme.
fa_IR: اگر شما «برگه ها» را انتخاب کنید، تنظیمات %s از سوی قالب که برای برگه ها در نظر گرفته شده است بر روی آن اعمال می شود. در غیراینصورت می توانید از قالب برگه ها انواع دیگر فرمت های صفحات را که قالب شما در اختیارتان می دهد انتخاب کنید.

en: If you choose a group by mode, your events page will display events in groups of your chosen time range.
fa_IR: اگر گروهی را در این حالت انتخاب کنید، صفحه رویدادها، رویدادهایی را نمایش می دهد که در این گروه و در بازۀ زمانی انتخاب شده هستند.

en: If you disable locations, bear in mind that you should remove your location page, shortcodes and related placeholders from your <a href="#formats" class="nav-tab-link" rel="#em-menu-formats">formats</a>.
fa_IR: اگر می خواهد مکان را غیرفعال کنید در نظر داشته باشید که صفحۀ مکان ها، لینک های کوتاه و نگهدارنده های متن مرتبط با مکان ها را در <a href="#formats" class="nav-tab-link" rel="#em-menu-formats">فرمت های خود</a> حذف کنید.

en: If you get a lot of pending bookings and you decide to allow more bookings than spaces allow, setting this to yes will allow you to override the event space limit when manually approving.
fa_IR: اگر شما تعداد زیادی ثبت نام معلق داشته باشید و تصمیم به اجازه ثبت نام فضاها را بدهید، تنظیمات این بخش را بله بگذارید تا محدودیتی در فضاهای ثبت نام وجود نداشته باشد و به صورت دستی تایید کنید.

en: If you just want to deactivate the plugin, <a href="%s">go to your plugins page</a>.
fa_IR: اگر فقط می خواهید افزونه را غیرفعال کنید به <a href="%s">صفحه افزونه ها </a> مراجعه کنید.

en: If you prefer a ticket table like with multiple tickets, even for single ticket events, enable this.
fa_IR: اگر می خواهد جدول تیکت با چندین تیکت باشد، حتی برای رویدادهای تیکت تکی، این بخش را فعال کنید.

en: If you see any attributes under here, that means they're not used in Events Manager formats. To add them, you need to add the custom attribute again to a formatting option in the settings page. To remove any of these deprecated attributes, give it a blank value and save.
fa_IR: اگر شما صفتی را زیر این بخش می بینید، به این معناست که آنها با فرمت مدیریت رویداد نیستند. برای افزودن آنها، شما بایستی صفت دلخواه را مجدد با فرمت صحیح در صفحه تنظیمات وارد کنید. برای حذف هر یک از صفت های با ارزش کمتر، مقدار آن را خالی بگذارید و ذخیره کنید.

en: If you see any attributes under here, that means they're not used in Locations Manager formats. To add them, you need to add the custom attribute again to a formatting option in the settings page. To remove any of these deprecated attributes, give it a blank value and save.
fa_IR: اگر شما هر صفتی در زیر این قسمت می بینید، به این معناست که آنها در فرمت مدیریت مکان ها استفاده نشده اند. برای افزودن آنها، نیاز به افزودن صفت دلخواهد با فرمت صحیح در صفحه تنظیمات دارید. برای حذف هر صفت با ارزش کمتر، مقدار را خالی بگذارید و ذخیره کنید.

en: If you select a default country, that will be pre-selected when creating a new location.
fa_IR: اگر کشور پیشفرض انتخاب کنید، در هنگام افزودن مکان جدید، به صورت از قبل انتخاب شده، لحاظ خواهد شد.

en: If you use the %s <a href="%s">shortcode</a>, you can display a map of all your locations and events, the settings below will be used.
fa_IR: اگر %s از <a href="%s">کدهای کوتاه </a> استفاده می کند. می تواند نقشه همۀ مکان ها و رویدادها را با تنظیمات زیر به وجود بیاورید.

en: If you use the <code>#_LOCATIONMAP</code> <a href="%s">placeholder</a> when displaying individual event and location information, the settings below will be used.
fa_IR: اگر از کد <code>#_LOCATIONMAP</code> <a href="%s">نگهدارنده متن </a> زمانی که رویداد اختصاصی و اطلاعات مکانی نمایش داده می شوند، تنظیمات زیر استفاده می شود.

en: If you would like every event booking confirmation email sent to an administrator write their email here (leave blank to not send an email).
fa_IR: اگر می خواهید که هر تایید ثبت نام به مدیر ایمیل شود، آدرس ایمیل را اینجا بنویسید (برای ارسال نشدن کافیست خالی باشد).

en: If you would like to add extra classes to your body html tag when a single %s page is displayed, enter it here. May be useful or necessary if your theme requires special class names for specific templates.
fa_IR: اگر می خواهید کلاس های اضافه به تگ های بادی HTML یک %s تکی اضافه کنید، اینجا بنویسید. می تواند برای کلاس های قالب شما لازم یا کارآمد باشد.

en: If you would like to check and see if there is a new stable update.
fa_IR: اگر می خواهید چک کنید و نسخه جدید Stable را مشاهده کنید.

en: If you would like to disable comments entirely, disable this, otherwise you can disable comments on each single %s. Note that %s with comments enabled will still be until you resave them.
fa_IR: اگر می خواهید نظرات به کل بسته باشد، این گزینه را انتخاب کنید. در غیر این صورت می توانید برای هر رویداد جداگانه این کار را انجام دهید. %s توجه داشته باشید %s که با فعال بودن نظرات می توانید آنها را مجدد ذخیره کنید.

en: If you would like to download a dev version, but just as a one-off, you can force a dev version check by clicking the button below. If there is one available, it should appear in your plugin updates page as a regular update.
fa_IR: اگر می خواهید نسخه توسعه داده شده را دانلود کنید، بایستی تیک زیر را بزنید و دکمه را کلیک کنید. اگر موجود باشد، در صفحۀ بروزرسانی های افزونه ها به عنوان یک بروزرسانی معمولی خواهید دید.

en: If you would like to show events that span over more than one day, see the Calendar section on this page.
fa_IR: اگر می خواهید رویدادهایی که بیش از یک روز هستند در محدوده نشان داده شوند، در این صفحه به بخش تقویم مراجعه کنید.

en: If you would prefer all your locations to belong to your main blog, users in sub-sites will still be able to create locations, but the actual locations are created and reside in the main blog.
fa_IR: اگر مایلید که همۀ مکان های شما به بلاگ اصلی تعلق داشته باشد، کاربران بلاگ های زیر مجموعه همچنان می توانند مکان ایجاد کنند، اما در حقیقت مکان هایی که ایجاد می کنند در بلاگ اصلی ایجاد می شود.

en: If you're using the Google Maps, the more detail you provide, the more accurate Google can be at finding your location. If your address isn't being found, please <a href='http://maps.google.com'>try it on maps.google.com</a> by adding all the fields below separated by commas.
fa_IR: اگر از نقشه گوگل استفاده می کند، هر چه جزئیات را دقیق تر وارد کنید، گوگل مکان صحیح تری را نشان می دهد. اگر آدرس شما پیدا نشد، لطفاً به <a href='http://maps.google.com'>نقشه گوگل</a> بروید و با افزودن تمام فیلدهای زیر به وسیله جدا کننده کاما، آدرس خود را ویرایش کنید.

en: If your events have multiple tickets, enabling this will show a separate row for each ticket within a booking.
fa_IR: اگر تیکت های چندتایی در رویدادهای خود دارید، این گزینه را فعال کنید تا بین هر دسته تیکت جداسازی شود.

en: Image Sizes
fa_IR: سایزهای عکس

en: In order to use attributes, you must define some in your templates, otherwise they'll never show. Go to Events > Settings > General to add attribute placeholders.
fa_IR: برای استفاده از صفت ها، بایستی آنها را در قالب ها تعریف کنید. در غیراینصورت نمایش داده نخواهند شد. به رویداد ها > تنظیمات > تنظیمات عمومی بروید و صفت نگهدارنده متن را اضافه کنید.

en: In the <a href='%s'>settings page</a>, you'll find various textboxes where you can edit how event information looks, such as for event and location lists. Using the placeholders below, you can choose what information should be displayed.
fa_IR: در  <a href='%s'>صفحه تنظیمات</a>, تعداد مختلفی جعبه متنی وجود دارد که می توانید در آن اطلاعات و نحوه نمایش رویداد را ویرایش کنید. برای مثال لیست مکان ها و رویدادها را می توانید به طرق مختلف تغییر دهید. در نگهدارنده های متن زیر، می توانید اطلاعات که بایستی نمایش داده شوند را انتخاب کنید.

en: In the boxes below, you are expected to write the page IDs. For multiple pages, use comma-separated values e.g. 1,2,3. Entering 0 means EVERY page, -1 means the home page.
fa_IR: در باکس زیر، می تواند ID صفحه را بنویسید. برای وارد کردن چند صفحه از کاما استفاده کنید. برای مثال 1,2,3 و 0 یعنی هر صفحه ای و -1 یعنی صفحه اصلی.

en: Include in WordPress Searches?
fa_IR: شامل جستجوهای وردپرس شود؟

en: Include on
fa_IR: شامل

en: Include pages where you use shortcode or PHP to display event submission forms.
fa_IR: شامل صفحه هایی می شود که کدهای کوتاه یا PHP برای نمایش فرم های ثبت نام می شود.

en: Include pages where you use shortcodes or widgets to display event search forms.
fa_IR: شامل صفحه هایی که از کدهای کوتاه یا ابزارک های جستجوی رویداد استفاده شده اند، می شود.

en: Incomplete Bookings
fa_IR: ثبت نام کامل نیست

en: Individual tickets with remaining spaces will not be available if total booking spaces reach this limit. Leave blank for no limit.
fa_IR: اگر جمع فضاهای موجود به حد نصاب خود برسدف تیکت های اختصاصی قابل ارائه نخواهند بود. برای نداشتن محدودیت، خالی بگذارید.

en: Initial lengths
fa_IR: طول کلمات

en: Insert the address of the notification sender.
fa_IR: وارد کردن نشانی فرستنده اطلاع دهنده

en: Insert the display name of the notification sender.
fa_IR: وارد کردن نام فرستنده اطلاع دهنده

en: Insert the password to be used to access your SMTP server
fa_IR: وارد کردن گذرواژه برای استفاده سرور SMTP

en: Insert the username to be used to access your SMTP server.
fa_IR: وارد کردن شناسه کاربری برای استفاده سرور SMTP.

en: It looks like you have WPML enabled on your site. We advise you also install our extra <a href="%s">Events Manager WPML Connector</a> plugin which helps the two work better together. <a href="%s">Dismiss message</a>
fa_IR: به نظر می رسد شما وردپرس شبکه نصب کرده اید. پیشنهاد ما به شما افزودن <a href="%s">قابلیت اتصال دهنده مدیریت رویداد برای وردپرس شبکه است.</a> این قابلیت کمک می کند که هم وردپرس و هم افزونه بهتر کار کنند.. <a href="%s">نادیده گرفتن پیام</a>

en: It will not be displayed on the website listings, to correct this you must <a href="%s">edit your location</a> directly.
fa_IR: در لیست وب سایت نمایش داده نمی شود. برای اصلاح بایستی <a href="%s">مکان خود را ویرایش </a> کنید.

en: JavaScript Files
fa_IR: فایل های جاوا اسکریپت

en: Label
fa_IR: لیبل

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Leave blank for no limit.
fa_IR: برای نداشتن محدودیت خالی بگذارید.

en: Leave either blank for no upper/lower limit.
fa_IR: برای نبودن محدودیت بالایی / پایینی خالی بگذارید.

en: Limit JS file loading?
fa_IR: محدودسازی لودینگ فایل JS؟

en: Limit loading of our CSS files?
fa_IR: محدودسازی بارگذاری فایل های CSS ما؟

en: Limits the number of events on each calendar day. Leave blank for no limit.
fa_IR: نمایش رویدادها را در هر روز تقویم محدود می شود. برای نداشتن محدودیت خالی بگذارید.

en: Limits the number of future events shown (0 = unlimited).
fa_IR: محدودیت تعداد رویدادهای آینده برای نمایش ( 0 = نامحدود).

en: Link directly to event on day with single event?
fa_IR: لینک مستقیم به رویداد در روز با رویداد تکی؟

en: Link sub-site %s directly to sub-site?
fa_IR: لینک سایت زیر مجموعه %s مستقیماً به سایت زیر مجموعه؟

en: Link text used for link to user bookings.
fa_IR: متن لینک استفاده شده برای لینک ثبت نامی های کاربر

en: List Limits
fa_IR: محدودیت های لیست

en: List events by date title
fa_IR: لیست کردن رویدادها بر اساس تیتر تاریخ

en: List item format
fa_IR: فرمت لیست آیتم

en: Loading Map....
fa_IR: بارگذاری نقشه...

en: Loading...
fa_IR: در حال بارگذاری...

en: Loads our own JS file if no other dependencies are already loaded, which is still needed for many items generated by EM using JavaScript such as Calendars, Maps and Booking Forms/Buttons
fa_IR: بارگزاری فایل های JS ما اگر وابسته های دیگر بارگزاری نمی شوند که با مدیریت رویداد و استفاده اش از جاوا اسکریپت برای صفحاتی مثل تقویم، نقشه و فرم ثبت نام نیاز دارد.

en: Location
fa_IR: مکان

en: Location Image
fa_IR: عکس مکان

en: Location Name
fa_IR: نام مکان

en: Location Name:
fa_IR: نام مکان:

en: Location Related Placeholders
fa_IR: نگهدارنده متن مکان های مرتبط

en: Location balloon format
fa_IR: فرمت بالون موقعیت مکانی

en: Location name
fa_IR: نام مکان

en: Location not found
fa_IR: مکانی پیدا نشد

en: Location:
fa_IR: مکان:

en: Locations
fa_IR: مکان ها

en: Locations list page
fa_IR: صفحه لیست مکان ها

en: Locations on main blog?
fa_IR: مکان های روی بلاگ اصلی؟

en: Log In
fa_IR: ورود

en: Log in if you already have an account with us.
fa_IR: اگر هنوز حساب کاربری ما را دارید، وارد شوید.

en: Logged In Users
fa_IR: کاربران وارد شده

en: Lost your password?
fa_IR: گذرواژه خود را فراموش کردید؟

en: Mail sending method
fa_IR: متد ارسال ایمیل

en: Main Search Fields
fa_IR: فیلدهای اصلی جستجو

en: Manage %s Bookings
fa_IR: مدیریت %s  ثبت نام ها

en: Manage Person's Booking
fa_IR: مدیریت ثبت نام شخص

en: Manage bookings
fa_IR: مدیریت ثبت نام ها

en: Manage bookings link text
fa_IR: مدیریت متن لینک ثبت نام ها

en: Manage my bookings
fa_IR: مدیریت ثبت نامی های من

en: Many themes display extra meta information on post pages such as 'posted by' or 'post date' information, which may not be desired. Usually, page templates contain less clutter.
fa_IR: خیلی از قالب ها تنظیمات اضافی در صفحه نوشته ها مثل «ارسال شده توسط» یا «تاریخ نوشته» دارند که در اینجا اعمال نمی شوند. معمول قالب برگه ها المان های طراحی کمتری دارند.

en: Map Unavailable
fa_IR: نقشه موجود نیست

en: Maps
fa_IR: نقشه ها

en: Max
fa_IR: حداکثر

en: Maximum Spaces Per Booking
fa_IR: حداکثر فضاها برای ثبت نام

en: Maximum height (px)
fa_IR: حداکثر ارتفاع (پیکسل)

en: Maximum size (bytes)
fa_IR: حداکثر سایز (بایت)

en: Maximum spaces per booking
fa_IR: ماکزیمم فضا برای ثبت نام

en: Maximum width (px)
fa_IR: حداکثر عرض (پیکسل)

en: Min
fa_IR: حداقل

en: Min/Max
fa_IR: حداقل / حداکثر

en: Minimum height (px)
fa_IR: حداقل ارتفاع (پیکسل)

en: Minimum width (px)
fa_IR: حداقل پهنا (پیکسل)

en: Missing fields:
fa_IR: فیلدهای ناقص:

en: Modifications to these events will cause all recurrences of each event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and detach them from recurring events by visiting the <a href="%s">events page</a>.
fa_IR: تنظیمات رویدادهایی که به این رویداد تکرار شونده مرتبط هستند همگی حذف خواهند شد و رویدادهای قبلی نیز از بین می روند! می تواند ویرایش رویدادهای تکرار شونده را به صورت اختصاصی انجام دهید و آنها را از هم جدا کنید. این را در  <a href="%s">صفحه رویدادها </a> انجام دهید.

en: Modifications to this event will cause all recurrences of this event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and disassociate them with this recurring event.
fa_IR: تغییرات این رویداد و تنظیمات تکرار شدن آن و ثبت نام های قبلی حذف خواهند شد! شما می توانید از طریق صفحات اختصاصی آن را از هم جدا کنید.

en: Modify Booking
fa_IR: تنظیم ثبت نام

en: Modify what information is displayed in this booking table.
fa_IR: تنظیمات اینکه چه اطلاعاتی در جدول ثبت نام نمایش داده شوند.

en: Mon
fa_IR: دوشنبه

en: Monday
fa_IR: دوشنبه

en: Month format
fa_IR: فرمت ماه

en: Monthly
fa_IR: ماهیانه

en: More Events message
fa_IR: پیام رویدادهای بیشتر

en: Multi Site Options
fa_IR: تنظیمات چند سایتی

en: MultiSite options have moved <a href="%s">here</a>. <a href="%s">Dismiss message</a>
fa_IR: تنظیمات وب سایت شبکه ای منتقل شده است به <a href="%s">اینجا</a>. <a href="%s">نادیده گرفتن</a>

en: My %s
fa_IR: %s من

en: My Bookings
fa_IR: ثبت نام های من

en: My Bookings messages
fa_IR: پیام های ثبت نامی های من

en: My Event Bookings
fa_IR: ثبت نام رویدادهای من

en: My Events
fa_IR: رویدادهای من

en: My Locations
fa_IR: مکان های من

en: My Profile
fa_IR: پروفایل من

en: My bookings
fa_IR: ثبت نام های من

en: N/A
fa_IR: نامعین

en: Name
fa_IR: نام

en: Near...
fa_IR: در حوالی ...

en: Needs Attention
fa_IR: به توجه نیاز دارد

en: New Event
fa_IR: رویداد جدید

en: New Event Category Name
fa_IR: نام دسته بندی جدید رویداد

en: New Event Tag Name
fa_IR: افزودن نام جدید تگ رویداد

en: New Location
fa_IR: مکان جدید

en: New Recurring Event
fa_IR: رویداد تکرار شونده جدید

en: New user registration on your blog %s:
fa_IR: ثبت نام کاربر جدید در بلاگ %s:

en: Next event format
fa_IR: فرمت رویداد بعدی

en: No
fa_IR: خیر

en: No %s
fa_IR: هیچ %s

en: No %s message
fa_IR: پیام بدون %s

en: No Events
fa_IR: هیچ رویدادی نیست

en: No Events Found
fa_IR: هیچ رویدادی پیدا نشد

en: No Events Found in Trash
fa_IR: هیچ رویدادی در زباله دان پیدا نشد

en: No Location
fa_IR: بدون مکان

en: No Locations Found
fa_IR: مکانی پیدا نشد

en: No Locations Found in Trash
fa_IR: مکانی در سطل زباله پیدا نشد

en: No Recurring Events Found
fa_IR: هیچ رویداد تکرار شونده ای پیدا نشد

en: No Recurring Events Found in Trash
fa_IR: هیچ رویداد تکرار شونده ای در زباله دان پیدا نشد

en: No bookings.
fa_IR: بدون  ثبت نامی

en: No cancelled bookings.
fa_IR: ثبت نام کنسل شده وجود ندارد

en: No categories available, <a href="%s">create one here first</a>
fa_IR: دسته بندی وجود ندارد، <a href="%s">اولین را بسازید . </a>

en: No confirmed bookings.
fa_IR: ثبت نام تایید شده وجود ندارد

en: No events
fa_IR: بدون رویداد

en: No events in this category
fa_IR: رویدادی در این دسته بندی وجود ندارد.

en: No events in this location
fa_IR: رویدادی در این مکان وجود ندارد.

en: No events message
fa_IR: هیج پیام رویداد وجود ندارد

en: No events with this tag
fa_IR: رویدادی با این کلید واژه وجود ندارد.

en: No groups defined yet.
fa_IR: هنوز گروهی تعریف نشده است.

en: No image uploaded for this event yet
fa_IR: هنوز عکسی برای این رویداد بارگذاری نشده است

en: No image uploaded for this location yet
fa_IR: هنوز عکسی برای این مکان بارگذاری نشده است.

en: No locations
fa_IR: بدون مکان

en: No locations have been inserted yet!
fa_IR: مکانی هنوز اضافه نشده است!

en: No pending bookings.
fa_IR: ثبت نام در حال انتظار وجود ندارد

en: No rejected bookings.
fa_IR: ثبت نام رد شده وجود ندارد

en: No responses yet!
fa_IR: هنوز پاسخی داده نشده!

en: No spaces booked
fa_IR: فضایی برای ثبت نام نیست.

en: No ticket id provided
fa_IR: ID تیکتی شامل نیست.

en: No-User Booking Mode
fa_IR: حالت عدم ثبت نام کاربران

en: None
fa_IR: هیچ کدام

en: Not Supplied
fa_IR: عرضه نشده

en: Not a Group Event
fa_IR: هنوز رویداد گروهی نیست

en: Not approved, spaces full.
fa_IR: تایید نشده، فضا پر است.

en: Not attending any events yet.
fa_IR: هیچ کس هنوز نمی خواهد به رویدادها بیاید.

en: Not enough spaces
fa_IR: فضای خالی وجود ندارد.

en: Note that assigning a %s page above will override this archive if the URLs collide (which is the default setting, and is recommended for maximum plugin compatibility). You can have both at the same time, but you must ensure that your page and %s slugs are different.
fa_IR: توجه داشته باشید که برگه %s روی آرشیو بازنویسی می شود و لینک آن یکی خواهد شد. می توانید هر دوی این تنظیمات را یک زمان داشته باشید ولی باید مطمئن شوید که صفحه شما و %s با اسلاگ های مختلفی هستند.

en: Note that assigning a %s page above will override this archive if the URLs collide (which is the default settings, and is recommended for maximum plugin compatibility). You can have both at the same time, but you must ensure that your page and %s slugs are different.
fa_IR: توجه داشته باشید که با تنظیم صفحۀ %s در بالا، در صورت یکی بودن URL ها آرشیو به جای آن جایگزین خواهد شد (همان طور که تنظیمات پیشفرض نیز هست و برای کارکرد بهتر افزونه پیشنهاد هم می شود). شما می توانید هر دو را همزمان داشته باشید، ولی باید مطمون شوید که صقحه شما و اسلاگ های %s متفاوت هستند.

en: Notification sender address
fa_IR: نشانی فرستنده اطلاع دهنده

en: Notification sender name
fa_IR: نام فرستنده اطلاع دهنده

en: Number of events
fa_IR: تعداد رویدادها

en: Online bookings are not available for this event.
fa_IR: ثبت نام آنلاین برای این رویداد فعال نیست.

en: Only show events starting within a certain time limit on the events page. Default is future events with no end time limit.
fa_IR: تنهای رویدادهایی در صفحه رویدادها نشان داده شوند که بازۀ زمانی محدود دارد. پیشفرض رویدادهای آینده بدون محدودیت زمانی است.

en: Order
fa_IR: چیدمان

en: Order By
fa_IR: چیدمان بر اساس

en: Order Tickets By
fa_IR: چیدمان تیکت ها به وسیله

en: Order by %s
fa_IR: چیدمان بر اساس %s

en: Order by end date, end time, then event name
fa_IR: چیدمان بر اساس تاریخ و زمان پایان، سپس نام رویداد

en: Order by event name, then event start time
fa_IR: چیدمان بر اساس نام رویداد، سپس تاریخ شروع

en: Order by event start time, then event name
fa_IR: چیدمان بر اساس تاریخ برگزاری، سپس نام رویداد

en: Order by name
fa_IR: مرتب سازی بر اساس نام

en: Order by name, end date, then end time
fa_IR: چیدمان بر اساس نام، سپس تاریخ و زمان پایان

en: Order by name, start date, then start time
fa_IR: چیدمان ابتدا بر اساس نام، سپس تاریخ و زمان شروع

en: Order by start date, start time
fa_IR: مرتب سازی بر اساس تاریخ و زمان شروع

en: Order by start date, start time, then event name
fa_IR: چیدمان ابتدا بر اساس تاریخ و زمان شروع، سپس نام رویداد

en: Order of the locations
fa_IR: چیدمان مکان ها

en: Other
fa_IR: سایر

en: Our CSS file will be EXCLUDED on all of these pages. Takes precedence over inclusion rules.
fa_IR: فایل های CSS ما در همۀ صفحات به غیر از اینها به کار خواهند رفت.

en: Our CSS file will only be INCLUDED on all of these pages.
fa_IR: فایل های CSS ما تنها شامل همۀ این صفحات می شوند.

en: Override with Formats?
fa_IR: نادیده گرفتن فرمت ها؟

en: Owner
fa_IR: مالکیت

en: Pages
fa_IR: صفحات

en: Parent Event
fa_IR: رویداد مادر

en: Parent Event Categories
fa_IR: دسته بندی های رویداد مادر

en: Parent Event Category:
fa_IR: دسته بندی رویداد مادر:

en: Parent Event Tag:
fa_IR: تگ رویداد مادر:

en: Parent Event Tags
fa_IR: تگ های رویداد مادر

en: Parent Location
fa_IR: مکان مادر

en: Parent Recurring Event
fa_IR: رویداد تکرار شونده مادر

en: Password
fa_IR: گذرواژه

en: Password Lost and Found
fa_IR: گذرواژه گم شد و پیدا شد

en: Past And Present Bookings
fa_IR: ثبت نامی های گذشته و حال حاضر

en: Past Events
fa_IR: رویدادهای گذشته

en: Past events
fa_IR: رویدادهای گذشته

en: Pending
fa_IR: در حال انتظار

en: Pending Spaces
fa_IR: فضاهای در حال بررسی

en: Pending booking email
fa_IR: ایمیل ثبت نام معلق

en: Performance Optimization
fa_IR: بهبودسازی تنظیمات

en: Personal Details
fa_IR: جزئیات شخصی

en: Personal details have successfully been modified.
fa_IR: تنظیمات شخصی با موفقیت تغییر یافت.

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Phone Number
fa_IR: شماره تماس

en: Phone number
fa_IR: شماره تماس

en: Placeholders for customizing event pages
fa_IR: نگهدارنده متن برای شخصی سازی صفحات رویداد

en: Please <a href="%s">Log In</a> to view your bookings.
fa_IR: برای مشاهده ثبت نام هایتان لطفا <a href="%s">وارد شوید</a>.

en: Please enter a valid ticket price e.g. 10.50 (no currency signs)
fa_IR: لطفاً قیمت معتبری برای تیکت وارد کنید. برای مثال 10.50 (بدون علامت ریال یا ...)

en: Please supply a valid email format.
fa_IR: لطفاً یک فرمت ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please wait while the booking is being submitted.
fa_IR: لطفاً تا زمانی که ثبت نام تایید شود، صبر کنید.

en: Popular Event Categories
fa_IR: دسته بندی های رویداد محبوب

en: Popular Event Tags
fa_IR: محبوب ترین تگ رویداد

en: Post Classes
fa_IR: کلاس های نوشته

en: Postcode:
fa_IR: کدپستی:

en: Posts
fa_IR: نوشته ها

en: Prevent unnecessary loading of JavaScript files on pages where they are not needed.
fa_IR: جلوگیری از فایل های جاوا اسکریپت در صفحاتی که نیازی به آنها نیست.

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Pricing
fa_IR: قیمت

en: Profile
fa_IR: پروفایل

en: Published Event
fa_IR: رویدادهای منتشر شده

en: RSS description format
fa_IR: فرمت توضیحات خوراک

en: RSS limit
fa_IR: محدودیت خوراک

en: RSS main description
fa_IR: توضیح اصلی خوراک

en: RSS main title
fa_IR: تیتر اصلی خوراک

en: RSS title format
fa_IR: فرمت تیتر خوراک

en: Re-Check Updates
fa_IR: چک مجدد بروزرسانی ها

en: Re-Submitted Event Awaiting Approval
fa_IR: رویدادهای باز تایید شدۀ در حال انتظار

en: Recent Bookings
fa_IR: ثبت نامی های اخیر

en: Recurrences
fa_IR: تکرار شونده ها

en: Recurrences span from
fa_IR: محدوده عودت از

en: Recurring Event
fa_IR: رویداد تکرار شونده

en: Recurring Events
fa_IR: رویدادهای تکرار شونده

en: Recurring Events Template
fa_IR: قالب رویدادهای تکرار شونده

en: Region
fa_IR: منطقه

en: Region:
fa_IR: منطقه:

en: Registration Email Templates
fa_IR: قالب ایمیل ثبت نام

en: Registration email
fa_IR: ایمیل ثبت نام

en: Registration email subject
fa_IR: موضوع ایمیل ثبت نام

en: Reject
fa_IR: رد کردن

en: Rejected
fa_IR: رد شده

en: Rejected booking email
fa_IR: ایمیل ثبت نام رد شده

en: Remember Me
fa_IR: مرا بخاطر بسپار

en: Require locations for events?
fa_IR: مکان رویداد الزامی است؟

en: Required?
fa_IR: الزامی؟

en: Reschedule Events
fa_IR: رویدادهای تکراری

en: Resend Email
fa_IR: ارسال مجدد ایمیل

en: Reserved unconfirmed spaces?
fa_IR: رزرو فضاهای تایید نشده؟

en: Reset
fa_IR: ریست

en: Reset Events Manager
fa_IR: بازگردانی تنظیمات مدیریت رویدادها

en: Reset this form to create a location or search again.
fa_IR: برای ساختن مکان جدید یا جستجوی مجدد، این فرم را ریست کنید.

en: Restore
fa_IR: بازیابی

en: Restrict to
fa_IR: تحریم شده برای

en: SMTP authentication is often needed. If you use Gmail, make sure to set this parameter to Yes
fa_IR: احراز هویت SMTP معمولاً نیاز است. اگر از GMail استفاده می کنید، مطمئن شوید که این پارامتر را روی بله گذاشته اید.

en: SMTP password
fa_IR: گذرواژه SMTP

en: SMTP username
fa_IR: شناسه کاربری SMTP

en: Same as <em>Date Format</em>, but this is used for the datepickers used by Events Manager. This uses a slightly different format to the others on here, for a list of characters to use, visit the <a href="%s">jQuery formatDate reference</a>
fa_IR: همانند  <em>فرمت تاریخ</em>, اما این انتخاب کننده تاریخ برای مدیریت کننده رویداد استفاده می شود. این فرمت با فرمت های دیگر اینجا متفاوت است، لیست کاراکترهای مورد استفاده را در این لینک ببینید: <a href="%s">jQuery formatDate reference</a>

en: Same concept as the body classes option, but some themes also use the <code>post_class()</code> function within page content to differentiate styling between post types.
fa_IR: بعضی از قسمت ها در کلاس های بادی تنظیم شده است ولی برخی از قالب ها از کد <code>post_class()</code> در محتوای مختلف استایل بین دسته بندی های صفحات خود استفاده می کنند.

en: Sat
fa_IR: شنبه

en: Saturday
fa_IR: شنبه

en: Save Changes
fa_IR: ذخیرۀ تغییرات

en: Save Settings
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Save Ticket
fa_IR: ذخیره تیکت

en: Scope
fa_IR: هسته

en: Scope of the locations
fa_IR: هستۀ مکان ها

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search %s...
fa_IR: جستجوی %s...

en: Search Event Categories
fa_IR: جستجوی دسته بندی های رویداد

en: Search Event Tags
fa_IR: جستجو در تگ رویداد

en: Search Events
fa_IR: جستجوی رویدادها

en: Search Form
fa_IR: فرم جستجو

en: Search Forms
fa_IR: فرم های جستجو

en: Search Locations
fa_IR: جستجوی مکان ها

en: Search Recurring Events
fa_IR: جستجوی رویدادهای تکرار شونده

en: Search button text
fa_IR: متن دکمه جستجو

en: Search forms
fa_IR: فرم های جستجو

en: Searching...
fa_IR: در حال جستجو...

en: Select a group you admin to attach this event to it. Note that all other admins of that group can modify the booking.
fa_IR: یک مدیر برای این رویداد گروهی انتخاب کنید. توجه کنید که سایر مدیران این گروهی می توانند ثبت نام ها را مدیریت کنند.

en: Select the method to send email notification.
fa_IR: متد ارسال ایمیل اطلاع دهنده را انتخاب کنید.

en: Select the options below and export all the bookings you have currently filtered (all pages) into a CSV spreadsheet format.
fa_IR: گزینه زیر را انتخاب کنید و همۀ ثبت نام های فعلی را در همۀ صفحات با یک فایل CSV برون سازی کنید.

en: Select yes to allow bookings and tickets for events.
fa_IR: بله را انتخاب کنید تا اجازۀ ثبت نام و صدور تیکت برای این رویداد داده شود.

en: Select yes to disable Events Manager from enabling thumbnails (some themes may already have this enabled, which we cannot be turned off here).
fa_IR: اگر می خواهید عکس های بندانگشتی را غیرفعال کنید، بله را انتخاب کنید (بعضی از قالب ها ممکن است که همچنان بندانگشتی ها را نشان دهند که در اینصورت از اینجا نمی توانید آن را حذف کنید).

en: Select yes to enable the attributes feature
fa_IR: اگر می خواهید که تنظیمات فیلدهای اختیاری فعال شود، بله را انتخاب کنید.

en: Select yes to enable the category features
fa_IR: بله را انتخاب کنید تا تنظیمات دسته بندی فعال شود.

en: Select yes to enable the recurrence features feature
fa_IR: بله را انتخاب کنید تا تنظیمات رویداد تکرار شونده فعال شود

en: Select yes to enable the tag features
fa_IR: بله را انتخاب کنید تا تنظیمات تگ فعال شود.

en: Send Email
fa_IR: ارسال ایمیل

en: Send HTML Emails?
fa_IR: ارسال HTML ایمیل ها؟

en: Send your booking
fa_IR: ارسال ثبت نام شما

en: Separate event categories with commas
fa_IR: جداسازی دسته بندی های رویداد با کاما

en: Separate event tags with commas
fa_IR: جداسازی تگ های رویداد با کاما

en: Setting this to no will allow you to submit events without locations. You can use the <code>{no_location}...{/no_location}</code> or <code>{has_location}..{/has_location}</code> conditional placeholder to selectively display location information.
fa_IR: تغییر این تنظیم به «خیر» اجازه می دهد که رویدادها را بدون مکان ثبت کنید. شما می توانید از این دو کد برای افزودن مکان رویداد استفاده کنید: <code>{no_location}...{/no_location}</code> یا <code>{has_location}..{/has_location}</code> .

en: Setting this to yes will make all events save in the main site event tables (EM must also be activated). This allows you to share events across different blogs, such as showing events in your network whilst allowing users to display and manage their events within their own blog. Bear in mind that activating this will mean old events created on the sub-blogs will not be accessible anymore, and if you switch back they will be but new events created during global events mode will only remain on the main site.
fa_IR: با انتخاب بله، کلیه رویدادها در جدول اصلی رویداد سایت ذخیره می شوند (مدیریت کننده رویداد البته بایستی فعال باشد). این کار به شما اجازه می دهد که رویدادها را سایت های مختلف به اشتراک بگذارید، برای مثال رویدادها در شبکه زمانی که کاربران اجازه نمایش و مدیریت رویدادهایشان را در بلاگ خودشان داشته باشند نمایش داده خواهد شد. به خاطر داشته باشید که با فعال کردن این بخش رویدادهای قبلی ساخته شده در سایت های زیر مجموعه قابل دسترس نخواهند بود و تنها رویدادهای جدیدی که ساخته خواهند شد از طریق سایت اصلی قابل دسترسی و مشاهده خواهند بود.

en: Setting this to yes will make categories display as a page rather than an archive.
fa_IR: تغییر این گزینه به "بله" نمایش دسته بندی ها را به جای یک آرشیو، به عنوان یک صفحه نشان می دهد.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings have been reset back to default. Your events, locations and categories have not been modified.
fa_IR: تنظیمات به حالت اولیه بازگردانی شد. رویدادها، مکان ها و دسته بندی های شده تنظیم نشده اند.

en: Shorten the calendar headings containing the days of the week, use 0 for the full name.
fa_IR: خلاصه شده نام های روزهای هفته در هدینگ تقویم استفاده می شود، برای نمایش کامل نام ها از 0 استفاده کنید.

en: Show Advanced Options
fa_IR: نمایش تنظیمات پیشرفته

en: Show Advanced Search
fa_IR: مشاهده جستجوی پیشرفته

en: Show Long Events?
fa_IR: نمایش رویدادهای طولانی؟

en: Show all events link at bottom?
fa_IR: نمایش لینک همۀ رویدادها در زیر

en: Show categories?
fa_IR: نمایش دسته بندی؟

en: Show countries?
fa_IR: نمایش کشورها؟

en: Show date range?
fa_IR: نمایش بازه زمانی؟

en: Show events search?
fa_IR: نمایش جستجوی رویدادها؟

en: Show form again?
fa_IR: نمایش مجدد فرم؟

en: Show geolocation search?
fa_IR: نمایش جستجوی جغرافیایی؟

en: Show label
fa_IR: نمایش لیبل

en: Show list on day with single event?
fa_IR: نمایش لیست در روز با رویداد تکی؟

en: Show locations search?
fa_IR: نمایش جستجوی مکان ها؟

en: Show member-only tickets?
fa_IR: نمایش تیکت ها به کاربران فقط؟

en: Show multiple tickets if logged out?
fa_IR: نمایش تیکت های چندتایی اگر از سایت خارج شده باشد؟

en: Show number of locations
fa_IR: نمایش تعداد مکان ها

en: Show regions?
fa_IR: نمایش منطقه؟

en: Show some love?
fa_IR: نشان دادن کمی عشق؟

en: Show states?
fa_IR: نمایش استان ها؟

en: Show text search?
fa_IR: متن نمایش جستجو

en: Show ticket table in single ticket mode?
fa_IR: نمایش جدول تیکت در حالت تیکت تکی؟

en: Show towns/cities?
fa_IR: نمایش شهر / شهرستان (ها)؟

en: Show unavailable tickets?
fa_IR: نمایش تیکت های ناموجود؟

en: Sign Up
fa_IR: عضویت

en: Since the event is repeated, you must specify an event end date greater than the start date.
fa_IR: تا زمانی که رویداد تکرار می شود، بایستی تاریخ پایانش بیشتر از تاریخ شروع باشد.

en: Single %s Format
fa_IR: فرمت %s تکی

en: Single %s Page
fa_IR: صفحه %s تکی

en: Single %s page format
fa_IR: فرمت صفحه %s تکی

en: Single %s title format
fa_IR: فرمت تیتر %s تکی.

en: Single Location/Event Map Format
fa_IR: فرمت نقشه رویداد / مکان تکی

en: Single ticket mode?
fa_IR: حالت تیکت تکی؟

en: Site Categories
fa_IR: دسته بندی های سایت

en: Slug
fa_IR: اسلاگ

en: Small Calendar
fa_IR: تقویم کوچک

en: Sold Out
fa_IR: فروخته شده است

en: Some WordPress themes don't follow best practices when generating navigation menus, and so the automatic title rewriting feature may cause problems, if your menus aren't working correctly on the event pages, try setting this to 'Yes', and provide an appropriate HTML title format below.
fa_IR: بعضی از قالب های وردپرس از کدنویسی استاندارد در مسیردهی و منوها استفاده نمی کنند و بازنویسی عنوان به صورت خودکار ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد. اگر منوهای شما در صفحات رویداد به درستی کار نمی کنند این تنظیمات را در حالت «بله» قرار دهید. و عنوان HTML در فرمت زیر را قرار دهید.

en: Something went wrong saving your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
fa_IR: خطایی در ذخیره %s شما در جدول ایندکس رخ داده است. لطفاً با مدیر سایت در این باره صحبت کنید.

en: Something went wrong updating your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
fa_IR: خطایی در بروز رسانی جدول ایندکس در حین بروزرسانی %s شما رخ داده. لطفاً با مدیر سایت در این باره صحبت کنید.

en: Something went wrong with the recurrence update...
fa_IR: خطایی در بروزرسانی تکرار شونده وجود دارد ...

en: Spaces
fa_IR: فضاها

en: Spaces confirmed
fa_IR: فضاهای تایید شده

en: Split bookings by ticket type
fa_IR: جداسازی ثبت نام ها بر اساس نوع تیکت ها

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Standard Ticket
fa_IR: تیکت استاندارد

en: Start
fa_IR: شروع

en: Start Date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start/End
fa_IR: شروع / پایان

en: State
fa_IR: استان

en: State/County
fa_IR: استان / ایالت

en: State/County:
fa_IR: استان / کشور:

en: Status
fa_IR: حالت

en: Styling Options
fa_IR: تنظیمات ظاهری

en: Sub Total
fa_IR: جمع

en: Submit Changes
fa_IR: تایید تغییرات

en: Submit button text
fa_IR: متن کلید تایید

en: Submitted Event Awaiting Approval
fa_IR: رویدادهای تایید شدۀ در حال انتظار

en: Success Message
fa_IR: پیام موفقیت

en: Successful booking
fa_IR: ثبت نام موفق

en: Successful pending booking
fa_IR: ثبت نام موفق در حال بررسی

en: Successfully Updated Message
fa_IR: پیام ثبت نام موفقیت آمیز بروزرسانی شد.

en: Successfully saved %s
fa_IR: ذخیره %s با موفقیت انجام شد.

en: Sun
fa_IR: یکشنبه

en: Sunday
fa_IR: یکشنبه

en: Tag
fa_IR: کلیدواژه

en: Tags
fa_IR: تگ ها

en: Tags list page
fa_IR: صفحه لیست تگ ها

en: Tax
fa_IR: مالیات

en: Tax Rate
fa_IR: نرخ مالیات

en: Taxes
fa_IR: مالیات ها

en: Test Email Settings
fa_IR: تنظیمات ایمیل تست

en: Text with link to calendar day page with all events for that day if there are more events than the limit above, leave blank for no link as the day number is also a link.
fa_IR: متن لینکی است که در روز تقویم نمایش داده می شود. این متن زمانی نشان داده می شود که تعداد رویدادهای آن روز بیش از محدودیت تعریف شده باشد.  برای نبودن این لینک خالی بگذارید.

en: The SMTP host. Usually it corresponds to 'localhost'. If you use Gmail, set this value to 'ssl://smtp.gmail.com:465'.
fa_IR: میزبانی SMTP. این میزبانی معمولا localhost است. اگر از جیمیل استفاده می کنید این مقدار را روی 'ssl://smtp.gmail.com:465' قرار دهید.

en: The calendar headings uses abbreviated weekdays
fa_IR: هدینگ تقویم از روزهای هفته به صورت مختصر استفاده می کند

en: The country
fa_IR: کشور

en: The description of the event that will appear in the calendar.
fa_IR: توضیحات رویداد در تقویم نمایش داده خواهند شد.

en: The event name. Example: Birthday party
fa_IR: نام رویداد. برای مثل جشن تولد

en: The format of a single %s in a list.
fa_IR: فرمت تکی %s در یک لیست.

en: The format of a single category page title.
fa_IR: فرمت تیتر صفحه دسته بندی تکی.

en: The format of a single tag page title.
fa_IR: فرمت تیتر صفحه کلیدواژه تکی

en: The format of any events in a list.
fa_IR: فرمت هر رویدادی در یک لیست

en: The format of each event when displayed in the full calendar. Remember to include <code>li</code> tags before and after the event.
fa_IR: فرمت هر رویداد زمانی نمایش داده می شود که تقویم کامل باشد. به خاطر داشته باشید که از کد <code>li</code> قبل و بعد از هر رویداد استفاده کنید.

en: The format of the description of each item in the events RSS feed.
fa_IR: فرمت توضیحات هر آیتم در خوراک رویدادها

en: The format of the events the list inserted in the category page through the %s element.
fa_IR: فرمت لیست های افزوده شده رویدادها در صفحه دسته بندی عنصر %s

en: The format of the events the list inserted in the location page through the %s element.
fa_IR: فرمت لیست وارد شده رویدادها در صفحه مکان با المان %s .

en: The format of the events the list inserted in the tag page through the <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> element.
fa_IR: فرمت لیست اضافه شده به صفحه کلیدواژه از طریق کد <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> ، <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> و <code>#_TAGALLEVENTS</code>

en: The format of the month/year header of the calendar.
fa_IR: فرمت ماه / سال هیدر تقویم

en: The format of the next upcoming event in this %s.
fa_IR: فرمت رویدادهای آتی در %s .

en: The format of the text appearing in the balloon describing the location.
fa_IR: فرمت متن نمایش داده شونده در بالون توضیحات موقعیت مکانی

en: The format of the title of each item in the events RSS feed.
fa_IR: فرمت تیتر هر آیتم در خوراک رویدادها

en: The format of the title, corresponding to the text that appears when hovering on an eventful calendar day.
fa_IR: فرمت تیتر به متنی بستگی دارد که در یک روز تقویم که پر از رویداد است، نمایش داده می شود.

en: The image file is too big! Maximum size:
fa_IR: فایل عکس خیلی بزرگ است! ماکزیمم سایز:

en: The image is in a wrong format!
fa_IR: فرمت عکس غیرمجاز است!

en: The image is too big! Maximum size allowed:
fa_IR: عکس خیلی بزرگ است! ماکزیمم سایز مجاز:

en: The image is too small! Minimum size allowed:
fa_IR: عکس خیلی کوچک است! حداقل سایز مجاز:

en: The location address
fa_IR: نشانی مکان

en: The location information that will appear in the calendar.
fa_IR: اطلاعات مکانی در تقویم نمایش داده خواهند شد.

en: The location town
fa_IR: شهر مکان برگزاری

en: The main description of your RSS events feed.
fa_IR: توضیح اصلی خوراک رویدادها به صورت RSS

en: The main title of your RSS events feed.
fa_IR: تیتر اصلی خوراک رویداد شما

en: The maximum allowed height for images uploaded, in pixels
fa_IR: حداکثر پهنای مجاز برای بارگزاری عکس با واحد پیکسل.

en: The maximum allowed size for images uploaded, in bytes
fa_IR: حداکثر سایز مجاز برای بارگزاری عکس با واحد بایت.

en: The message displayed when no %s are available.
fa_IR: نمایش پیام بدون %s موجود است.

en: The message displayed when no events are available.
fa_IR: این پیام زمانی نمایش داده می شود که هیچ رویدادی موجود نباشد

en: The message to be displayed in the list generated by %s when no events are available.
fa_IR: این پیام زمانی نمایش داده می شود که در %s رویدادی وجود داشته باشد.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> when no events are available.
fa_IR: پیام نمایش داده شونده به وسیله کد <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> ، <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> و <code>#_TAGALLEVENTS</code> هنگامی که رویدادی موجود نیست.

en: The minimum allowed height for images uploaded, in pixels
fa_IR: حداقل ارتفاع مجاز برای بارگزاری عکس با واحد پیکسل.

en: The name of the location
fa_IR: نام این مکان

en: The option below allows you to disable user accounts and assign all bookings to a parent user, yet you will still see the supplied booking personal information for each booking. When this mode is enabled, extra booking information about the person is stored alongside the booking record rather than as a WordPress user.
fa_IR: تنظیمات زیر اجازه می دهد که حساب های کاربری غیرفعال شود و تمام ثبت نامی ها به کاربر والد منتقل شود. هنگامی که این حالت فعال باشد. اطلاعات اضافی ثبت نام شده ها درباره کاربر ذخیره می شود و رکوردهای ثبت نام به کاربری همانند کاربران وردپرس خواهد رسید.

en: The port through which you e-mail notifications will be sent. Make sure the firewall doesn't block this port
fa_IR: پورتی که ایمیل های اطلاع دهنده با آن ارسال می شوند. مطمئن شوید که فایروال این پورت را نبسته است.

en: The separator appearing on the above title when more than one events are taking place on the same day.
fa_IR: جداکننده بالای تیتر زمانی که نمایش داده می شود که بیش از یک رویداد در همان روز در حال برگزاری باشد.

en: The settings below are used when using the %s placeholder
fa_IR: تنظیمات زیر زمانی که استفاده می شود که نگهدارنده متن %s باشد.

en: The text used by the submit button. To use an image instead, enter the full url starting with %s or %s.
fa_IR: متن استفاده شده برای کلید تایید. برای استفاده عکس به جای آن، لینک کامل عکس را با %s یا %s وارد کنید.

en: The title that will appear in the calendar.
fa_IR: تیتری است که در تقویم نمایش داده می شوند.

en: Theme Templates
fa_IR: فرمت های قالب

en: There is a newer version of Events Manager Pro which is recommended for this current version of Events Manager as new features have been added. Please go to the plugin website and download the latest update.
fa_IR: نسخۀ جدیدی از مدیریت کنندۀ رویدادهای حرفه ای نسبت به نسخۀ فعلی شما وجود دارد که امکانات جدیدی به آن اضافه شده است. لطفاً به وب سایت افزونه بروید و آخرین نسخه را دریافت کنید.

en: There was a problem creating a user account, please contact a website administrator.
fa_IR: خطایی در هنگام ساختن حساب کاربری جدید وجود دارد. لطفاً با مدیریت سایت تماس بگیرید.

en: There was a problem saving the booking.
fa_IR: مشکلی در ذخیرۀ ثبت نام شما وجود دارد.

en: There was a problem saving the recurring events.
fa_IR: خطای در ذخیره رویداد تکرار شونده وجود دارد.

en: There was a problem saving the ticket booking.
fa_IR: خطایی در ذخیره تیکت ثبت نامی به وجود آمده است.

en: There was a problem saving the ticket.
fa_IR: خطایی در ذخیره تیکت وجود دارد

en: There were some errors saving your location.
fa_IR: خطاهایی در ذخیره مکان شما وجود دارد

en: These can be overridden when using shortcode or template tags.
fa_IR: این بخش زمانی که کدهای کوتاه یا تگ های قالب استفاده شوند، بازنویسی می شود.

en: These formats will be used on your events page. This will also be used if you do not provide specified formats in other event lists, like in shortcodes.
fa_IR: این فرمت ها در صفحه رویدادها استفاده می شود. همچنین اگر فرمت خاصی برای سایر لیست های رویداد نداشته باشید نیز از این فرمت ها استفاده می شود. مثل کدهای کوتاه.

en: These pages allow you to provide an event management interface outside the admin area on whatever page you want on your website. Bear in mind that this is overridden by BuddyPress if activated.
fa_IR: این صفحات اجازه می دهند که مدیریت کننده رویداد را خارج از محیط مدیریت پیشخوان و در هر صفحه ای از وب سایت خد داشته باشید. به خاطر داشته باشید که اگر بادی پرس فعال باشد، این کار به وسیله بادی پرس جایگزین خواهد شد.

en: These settings will only apply to the image uploading if using our front-end forms. In your WP admin area, images are handled by WordPress.
fa_IR: این تنظیمات مربوط به بارگذاری عکس در فرم سمت - کاربر است. در بخش مدیریت وردپرس، عکس ها با تنظیمات وردپرس مدیریت می شوند.

en: This accepts %s and %s placeholders.
fa_IR: موافقت با %s و نگهدارنده متن %s.

en: This accepts %s placeholders.
fa_IR: موافقت با نگهدارنده متن %s.

en: This accepts %s, %s and %s placeholders.
fa_IR: قبول %s ، %s و %s نگهدارنده متن.

en: This cannot be undone.
fa_IR: این کار نمی تواند نصفه کاره بماند.

en: This content will appear just above your code for the %s list format below. Default is blank
fa_IR: این محتوا بالای کد فرمت لیست %s زیر نمایش داده می شود. پیش فرض خالی است.

en: This content will appear just above your code for the default event list format. Default is blank
fa_IR: این محتوا در بالای کدها به صورت پیش فرض برای فرمت لیست رویداد نمایش داده خواهد شد. پیشفرض خالی است.

en: This content will appear just below your code for the %s list format above. Default is blank
fa_IR: این محتوا در پایین کدها به صورت پیش فرض برای فرمت لیست %s  نمایش داده خواهد شد. پیشفرض خالی است.

en: This content will appear just below your code for the default event list format. Default is blank
fa_IR: محتوا در زیر کدهای پیش فرض نمایش داده می شود. پیش فرض خالی است.

en: This disables user registrations for bookings.
fa_IR: این گزینه ثبت نام برای رویدادها را غیرفعال می کند.

en: This email already exists in our system, please log in to register to proceed with your booking.
fa_IR: این ایمیل هنوز در سیستم ما وجود دارد، لطفاً برای تکمیل ثبت نام خود وارد شوید.

en: This event does not have a physical location.
fa_IR: این رویداد مکان فیزیکی ندارد.

en: This event is fully booked.
fa_IR: ظرفیت ثبت نام این رویداد کامل شده است.

en: This event repeats
fa_IR: این رویداد تکرار می شود

en: This event spans every day between the beginning and end date, with start/end times applying to each day.
fa_IR: این رویداد هر روز از تاریخ شروع تا پایانش برگزار می شود. با زمان هایی که برای آن اعمال شده است.

en: This event was submitted by a guest. You will find their details in the <em>Anonymous Submitter Info</em> box
fa_IR: این رویداد به وسیله یک کاربر میهمان ارسال شده است. جزئیات را می توانید در قسمت <em>اطلاعات ارسال کننده میهمان </em> مشاهده کنید.

en: This is a recurring event.
fa_IR: این یک رویداد تکرار شونده است

en: This is for advanced users, you should know what you're doing here or things will not work properly. For more information on how these options work see our <a href="%s" target="_blank">optimization recommendations</a>
fa_IR: برای کاربران حرفه ای، شما بایستی بدانید که چه کار می کند اینجا یا چه چیزهایی را از کار می اندازید. برای اطلاعات بیشتر درباره چگونگی کار <a href="%s" target="_blank">پیشنهادات بهینه سازی </a> ما را ببینید.

en: This is only applicable when %s is not active.
fa_IR: این گزینه تنها زمانی قابل قبول است که %s اکتیو نباشد.

en: This is sent when a person's booking is confirmed. This will be sent automatically if approvals are required and the booking is approved. If approvals are disabled, this is sent out when a user first submits their booking.
fa_IR: این ایمیل زمانی ارسال می شود که ثبت نام شخصی تایید شود. این حرکت به صورت خودکار انجام می شود اگر اجازه تایید نیاز باشد و به ثبت نام اجازه تایید داده شود. اگر اجازه تایید غیرفعال باشد، این ایمیل همان اول که کاربر ثبت نام کند، برایش ارسال می شود.

en: This is the definite date after which bookings will be closed for this event, regardless of individual ticket settings above. Default value will be the event start date.
fa_IR: این تاریخ برای بسته شده ثبت نام رویداد در نظر گرفته می شود که نسبت به تنظیمات تیکت در بالا انجام می شود. مقدار پیش فرض تاریخ شروع رویداد است.

en: This only setting only matters if you selected 'Yes' to above. You will notice the events page titles aren't being rewritten, and you have a new title underneath the default page name. This is where you control the HTML of this title. Make sure you keep the #_PAGETITLE placeholder here, as that's what is rewritten by events manager. To control what's rewritten in this title, see settings further down for page titles.
fa_IR: این تنظیمات تنها زمانی اعمال می شود که "بله" را انتخاب کنید. تیتر صفحات بازنویسی نخواهند شد و تیتر برگه ها طبق نام صفحۀ پیش فرض تغییر می کنند. این جایی است که کنترل HTML این تیتر انجام می شود. مطمئن شوید که نگهدارنده متن #_PAGETITLE را در جایی نگهداری کرده اید، چرا که به وسیله مدیریت رویداد بازنویسی خواهد شد. برای کنترل بازنویسی این تیتر تنظیمات زیر برای تیترهای صفحه را ببینید.

en: This option allows you to select the default category when adding an event.
fa_IR: با انتخاب این گزینه، هر رویداد جدیدی که اضافه کنید و دسته بندی برایش انتخاب کنید، این دسته بندی برایش در نظر گرفته می شود.

en: This option allows you to select the default location when adding an event.
fa_IR: این گزینه به شما امکان می دهد که مکان پیش فرضی داشته باشید که برای رویدادها در نظر گرفته شوند.

en: This option allows you to select which page to use as an events page. If you do not select an events page, to display event lists you can enable event archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
fa_IR: این گزینه به شما اجازه می دهد که صفحۀ اصلی رویدادها را انتخاب کنید. اگر صفحه ای را انتخاب نکنید، برای نمایش لیست رویدادها می توانید آرشیو رویدادها را فعال کنید یا از کدهای کوتاه و / یا قالب تگ ها استفاده کنید.

en: This option allows you to select which page to use as the %s page.
fa_IR: این گزینه اجازه می دهد که انتخاب کنید کدام صفحه به عنوان صفحه %s استفاده شود.

en: This option allows you to select which page to use as the %s page. If you do not select a %s page, to display lists you can enable archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
fa_IR: این گزینه اجازه می دهد که کدام صفحه را به جای صفحه %s انتخاب کنید. اگر صفحه %s را انتخاب نکنید، برای نمایش لیست ها می توانید آرشیو را فعال کنید یا از کدهای کوتاه و / یا تگ های قالب استفاده کنید.

en: This options allows to display the calendar in the events page, instead of the default list. It is recommended not to display both the calendar widget and a calendar page.
fa_IR: این گزینه امکان می دهد که به جای لیست پیشفرض از تقویم استفاده شود. پیشنهاد می شود که به صورت همزمان از صفحه تقویم و ابزارک تقویم استفاده نشود.

en: This page corresponds to the <strong>Events Manager</strong> %s page. Its content will be overridden by Events Manager, although if you include the word CONTENTS (exactly in capitals) and surround it with other text, only CONTENTS will be overwritten. If you want to change the way your events look, go to the <a href='%s'>settings</a> page.
fa_IR: این برگه متعلق به <strong>مدیریت رویداد</strong> %s است . محتوای این صفحه جایگزین خواهد شد و محتوای آن بایستی تنها کلمه  CONTENTS (exactly in capitals) باشد و سایر محتوای می تواند کنار آن باشد., تنها CONTENTS جایگزین خواهد شد. اگر می خواهید نحوۀ نمایش این صفحه را عوض کنید به  <a href='%s'>تنظیمات</a> مراجعه کنید.

en: This page is where people that have made bookings for an event can go and view their previous bookings.
fa_IR: این صفحه جایی است که افراد می توانند ثبت نام خود برای یک رویداد که می خواهد به آن بروند و یا قبلاً رفته اند را ببینند.

en: This section allows you to configure parts of this plugin that will improve performance on your site and increase page speeds by reducing extra files from being unnecessarily included on pages as well as reducing server loads where possible. This only applies to pages outside the admin area.
fa_IR: در این بخش می توانید بخش های مختلف افزونه را برای افزایش سرعت بارگذاری صفحات دستکاری کنید. این کار را می توانید با کاستن فایل های اضافی که در صفحات اجرا می شوند و باعث بالا رفتن لودینگ سرور می شوند، انجام دهید. این تغییرات تنها به صفحات بیرونی بخش مدیریت اعمال می شوند.

en: This will be sent automatically when a booking is rejected. Not relevant if bookings don't require approval.
fa_IR: ایمیل به صورت خودکار زمانی ارسال می شود که ثبت نام رد شود. ربطی به اجازه ثبت نام ندارد.

en: This will be sent to the person when they first submit their booking. Not relevant if bookings don't require approval.
fa_IR: این ایمیل زمانی ارسال می شود که کاربر اولین درخواست ثبت نام را می کند. ربطی ندارد اگر ثبت نام نیاز به اجازه تایید داشته باشد.

en: This will be sent when a user cancels their booking.
fa_IR: این ایمیل زمانی ارسال می شود که کاربر ثبت نامش را لغو کند.

en: This will control how many %s are shown on one list by default.
fa_IR: این آیتم کنترل کننده تعداد %s برای نمایش در یک لیست به صورت پیشفرض است.

en: This will control how many events are shown on one list by default.
fa_IR: این گزینه کنترل تعداد نمایش رویدادها در یک لیست به صورت پیشفرض است.

en: Thousands Separator
fa_IR: جداکننده هزارگان

en: Thu
fa_IR: پنجشنبه

en: Thursday
fa_IR: پنجشنبه

en: Ticket
fa_IR: تیکت

en: Ticket Description
fa_IR: توضیحات تیکت

en: Ticket ID
fa_IR: شناسه تیکت

en: Ticket Name
fa_IR: نام تیکت

en: Ticket Name (Ascending)
fa_IR: نام تیکت (صعودی)

en: Ticket Name (Descending)
fa_IR: نام تیکت (نزولی)

en: Ticket Options
fa_IR: تنظیمات تیکت

en: Ticket Price
fa_IR: قیمت تیکت

en: Ticket Price (Ascending)
fa_IR: قیمت تیکت (صعودی)

en: Ticket Price (Descending)
fa_IR: قیمت تیکت (نزولی)

en: Ticket Type
fa_IR: نوع تیکت

en: Ticket booking created
fa_IR: تیکت ثبت نامی ساخته شد

en: Ticket created
fa_IR: تیکت ساخته شد

en: Ticket for %s
fa_IR: تیکت برای %s

en: Tickets
fa_IR: تیکت ها

en: Time Format
fa_IR: فرمت زمانی

en: Time Separator
fa_IR: فرمت زمانی

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title separator
fa_IR: جداکننده تیتر

en: To update your network blogs with the latest Events Manager automatically, click the update button below.
fa_IR: برای بروزرسانی بلاگ های شبکه به صورت خودکار لطفاً دکمۀ بروزرسانی زیر را بزنید.

en: To view your bookings, please visit %s after logging in.
fa_IR: برای مشاهدۀ ثبت نامی های خود، لطفاً پس از ورود به %s مراجعه کنید.

en: Today's events
fa_IR: رویدادهای امروز

en: Tomorrow's events
fa_IR: رویدادهای فردا

en: Total
fa_IR: جمع

en: Total Price
fa_IR: قیمت کل

en: Total Spaces
fa_IR: کل فضاها

en: Town
fa_IR: شهر

en: Trying to perform an illegal action.
fa_IR: تلاش برای انجام عملی غیرممکن.

en: Tue
fa_IR: سه شنبه

en: Tuesday
fa_IR: سه شنبه

en: Uh Oh! For some reason WordPress could not create an events page for you (or you just deleted it). Not to worry though, all you have to do is create an empty page, name it whatever you want, and select it as your events page in your <a href="%s">settings page</a>. Sorry for the extra step! If you know what you are doing, you may have done this on purpose, if so <a href="%s">ignore this message</a>
fa_IR: ای وای! به دلایلی وردپرس نتوانست صفحه رویدادها را برای شما ایجاد کند (یا شما آن را پاک کردید). نگران نباشید، تنها کاری که بایستی انجام دهید این است که یک برگۀ خالی ایجاد کنید، نام آن را هر چیزی که می خواهید قرار دهید و در <a href="%s">صفحه تنظیمات</a> افزونه رویدادها آن را به عنوان برگۀ رویدادها انتخاب کنید. ببخشید که این مرحله اضافی را برای شما درست کردیم. ولی اگر با هدف خاصی این کار را کرده اید. این پیام را <a href="%s">نادیده بگیرید</a>.

en: Unapprove
fa_IR: تایید نشده

en: Unauthorized Access
fa_IR: دسترسی نامعتبر

en: Undo
fa_IR: بازگشت

en: Uninstall
fa_IR: غیرفعال کردن

en: Uninstall Events Manager
fa_IR: حذف مدیریت رویدادها

en: Uninstall and Deactivate
fa_IR: حذف یا غیرفعال سازی

en: Uninstall/Reset
fa_IR: غیرفعال سازی / ریست

en: Upcoming
fa_IR: به زودی

en: Upcoming Events
fa_IR: رویدادهای اخیر

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update Blogs
fa_IR: بلاگ بروزرسانی ها

en: Update Event Category
fa_IR: بروزرسانی دسته بندی رویداد

en: Update Event Tag
fa_IR: بروزرسانی تگ رویداد

en: Update Network
fa_IR: بروزرسانی شبکه

en: Upload/change picture
fa_IR: بارگذاری / تغییر عکس

en: Use 24h Format?
fa_IR: استفاده از فرمت 24 ساعته؟

en: Use SMTP authentication?
fa_IR: از احراز هویت SMTP استفاده شود؟

en: Use Visual Editor?
fa_IR: استفاده از ویرایش محتوایی؟

en: Use abbreviations, e.g. Friday = Fri. Useful for certain languages where abbreviations differ from full names.
fa_IR: استفاده از نام های مختصر، برای مثال: پنجشبه = پ . برای زبان هایی خوب است که در آن نام های مختصر برای روزهای هفته با نام کامل تفاوت دارد.

en: Use dropdown for locations?
fa_IR: استفاده از منوی بازشونده برای مکان ها؟

en: Use the buttons below to uninstall Events Manager completely from your system or reset Events Manager to original settings and keep your event data.
fa_IR: از دکمه زیر استفاده کنید تا مدیریت رویداد را کاملاً از سیستم خود حذف کنید یا تنظیمات مدیریت رویداد را به حالت اصلی برگردانید و داده های رویدادهای خود را نگه دارید.

en: User Capabilities
fa_IR: قابلیت های کاربر

en: User can book
fa_IR: کاربر می تواند ثبت نام کند

en: User can create and edit %s
fa_IR: کاربر می تواند %s را ایجاد و ویرایش کند.

en: User can delete %s categories and tags.
fa_IR: کاربر می توانید دسته بندی ها و تگ های %s را حذف کند.

en: User can delete other users %s
fa_IR: کاربر می تواند %s  سایر کاربران را حذف کند

en: User can delete their own %s
fa_IR: کاربر می تواند %s خودش را حذف کند.

en: User can edit %s categories and tags.
fa_IR: کاربر می تواند دسته بندی ها و تگ های %s را ویرایش کند.

en: User can edit other users %s
fa_IR: کاربر  می تواند %s سایر کاربران را ویرایش کند.

en: User can manage other users individual bookings and event booking settings.
fa_IR: کاربر می تواند ثبت نامی ها و تنظیمات ثبت نام رویداد سایر کاربران را مدیریت کند.

en: User can upload images along with their events and locations.
fa_IR: کاربر می تواند برای رویدادها و مکان هایش عکس بارگذاری کند.

en: User can use and manage bookings with their events.
fa_IR: کاربر می تواند ثبت نام های رویدادهایش را استفاده و مدیریت کند.

en: User can use other user locations for their events.
fa_IR: کاربر می تواند مکانهای سایر کاربران را برای رویدادهایشان استفاده کنند.

en: User can view private %s
fa_IR: کاربر می تواند %s شخصی را مشاهده کند.

en: User deleted by administrators
fa_IR: کاربر به وسیله مدیر حذف شده است.

en: User must log in
fa_IR: کاربر بایستی وارد شود

en: Username
fa_IR: شناسه کاربری

en: Username: %s
fa_IR: نام کاربری: %s

en: Users can manage bookings for their events on this page.
fa_IR: کاربران می توانند مدیریت ثبت نام های خود برای رویدادها را در این صفحه انجام دهند.

en: Users can now use the WordPress editor for easy HTML entry in the submission form.
fa_IR: کاربران هم اکنون می توانند با استفاده از ویرایشگر محتوایی وردپرس در فرم ثبت نام توضیحات خود را بنویسیند.

en: Users can publish %s and skip any admin approval
fa_IR: کاربران می توانند %s را منتشر کنند و اجازه مدیر نادیده گرفته شود

en: Users can view their bookings for other events on this page.
fa_IR: کاربران می توانند ثبت نام های سایر رویدادها را در این صفحه ببینند.

en: Users can view, add and edit their %s on this page.
fa_IR: کاربران می توانند مشاهده، افزودن و ویرایش %s خودشان را در این صفحات انجام دهند.

en: Users with accounts (which would be created by other means when this mode is enabled) will still be able to log in and make bookings linked to their account as normal.
fa_IR: کاربران با حساب های کاربری  همچنان می توانند وارد شوند و با حساب کاربری خود همانند همیشه ثبت نام کنند.

en: Users with the relevant permissions can manage their own events and bookings to these events on the following pages.
fa_IR: کاربران با اجازه های مرتبط می توانند رویدادها و ثبت نام  های خود را در صفحات زیر مدیریت کنند.

en: View
fa_IR: مشاهده

en: View %s
fa_IR: مشاهده %s

en: View Bookings
fa_IR: مشاهده ثبت نام ها

en: View Event
fa_IR: مشاهده رویداد

en: View Event Bookings
fa_IR: مشاهده ثبت نام های رویداد

en: View Location
fa_IR: مشاهده مکان

en: View all categories
fa_IR: مشاهده همۀ دسته بندی ها

en: View all posts in %s
fa_IR: مشاهده همۀ نوشته ها در  %s

en: View/Edit Event
fa_IR: مشاهده / ویرایش رویداد

en: WARNING! You will delete ALL recurrences of this event, including booking history associated with any event in this recurrence. To keep booking information, go to the relevant single event and save it to detach it from this recurrence series.
fa_IR: اخطار! شما همۀ رویدادهای این رویداد تکرار شونده را حذف خواهید کرد. برای نگهداری اطلاعات، به قسمت رویداد تکی بروید و آنهایی را که می خواهید به عنوان یک رویداد تکی ذخیره کنید.

en: WARNING: This is a recurrence in a set of recurring events.
fa_IR: اخطار: این یک عودت در رویدادهای تکرار شونده است.

en: WARNING: This is a recurring event.
fa_IR: اخطار: این رویداد تکرار شونده است.

en: Warning!
fa_IR: هشدار!

en: Warning: Changing these values may result in exposing previously hidden information to all users.
fa_IR: هشدار: تغییر این مقادیر ممکن است که اطلاعات قبلی همه کاربران را مخفی کند.

en: We're always making improvements, adding features and fixing bugs between releases. We incrementally make these changes in between updates and make it available as a development version. You can download these manually, but we've made it easy for you. <strong>Warning:</strong> Development versions are not always fully tested before release, use wisely!
fa_IR: ما همیشه با افزودن قابلیت های جدید و رفع ایرادات نسخه ها در حال ارتقاء هستیم. ما این تغییرات را با دقت انجام می دهیم و می توانید آنها را به صورت دستی نصب کنید اما ما برای شما کار بروزرسانی را آسان کردیم. <strong>هشدار :</strong> نسخه های توسعه یافته همیشه به صورت کامل تست نمی شوند، به دقت استفاده کنید!

en: Wed
fa_IR: چهارشنبه

en: Wednesday
fa_IR: چهارشنبه

en: Weekly
fa_IR: هفتگی

en: When
fa_IR: تاریخ برگزاری رویداد

en: When Events Manager displays lists of events the default behavior is ordering by start date in ascending order. To change this, modify the values above.
fa_IR: زمانی که مدیریت رویداد لیست رویدادها را نشان می دهد چیدمان پیش فرض بر اساس تاریخ شروع به صورت نزولی است. برای تغییر، مقادیر بالا را عوض کنید.

en: When a booking cannot be made due to an error when filling the form. Below this, there will be a dynamic list of errors.
fa_IR: هنگامی که ثبت نام به علت خطایی در تکمیل فرم نمی تواند انجام شود. در زیر لیستی از خطاهای خودکار را مشاهده می کنید.

en: When a booking cannot be made due to lack of spaces.
fa_IR: هنگامی که ثبت نام بعلت کمبود فضا نمی تواند انجام شود.

en: When a booking is made by a user, a feedback message is shown depending on the result, which can be customized below.
fa_IR: هنگامی که یک ثبت نام به وسیله کاربری انجام می شود، پیام بازخورد بسته به نتیجه آن برایش نمایش داده خواهد شد که می تواند از اینجا به صورت دلخواه تنظیم شود.

en: When a booking is registered and confirmed.
fa_IR: هنگامی که ثبت نامی در سایت وارد و تایید شده است.

en: When a booking is registered but pending.
fa_IR: هنگامی که ثبت نام انجام شده اما معلق است.

en: When a guest tries to book using an email registered with a user account.
fa_IR: هنگامی که کاربر میهمان سعی می کند با ایمیل آدرس ثبت شده کاربر دیگری، ثبت نام کند.

en: When a guest user makes a booking for the first time in Events Manager, a new user account is created for them and they are sent their credentials in a separate email, which can be modified below.
fa_IR: هنگامی که یک کاربر میهمان ثبت برای اولین بار در مدیریت رویداد ثبت نام می کند، یک حساب کاربری جدید ساخته می شود برایش و ایمیل هایی را دریافت می کند که می تواند از این بخش تنظیم شود.

en: When a user cancels their booking, this message will be displayed confirming the cancellation.
fa_IR: هنگامی که کاربری ثبت نام خود را لغو می کند، این پیام برای تایید لغو ثبت نام به او نشان داده خواهد شد.

en: When a user chooses to cancel a booking, this warning is displayed for them to confirm.
fa_IR: هنگامی که کاربری ثبت نام خود را لغو می کند، این پیام اخطار برای تایید کارش به او نشان داده خواهد شد.

en: When a user modifies a previously published event, it will be put back into pending review status and will not be published until you re-approve it.
fa_IR: هنگامی که کاربری رویدادی که قبلاً منتشر شده است را ویرایش می کند، رویداد به حالت معلق در می آید تا زمانی که مجددا به آن اجازه انتشار داده شود.

en: When a user must log in before making a booking.
fa_IR: هنگامی که کاربری قبل از ورود، ثبت نام می کند.

en: When a user submits their event, you can display a new event form again.
fa_IR: هنگامی که کاربر در رویدادی ثبت نام می کند، می توانید که ثبت نام مجددی به او نمایش دهید.

en: When creating events, would you like your times to be shown in 24 hour format?
fa_IR: زمانی که رویدادی ساخته می شود، مایلید که فرمت 24 ساعته برای آن نشان داده شود؟

en: When displaying global %s on the main site you have the option of users viewing the %s details on the main site or being directed to the sub-site.
fa_IR: هنگام نمایش جامع %s در سایت اصلی، می توانید تنظیم کنید که کاربران جزئیات %s را در سایت اصلی ببینند یا منتقل شوند به سایت زیر مجموعه.

en: When displaying ticket prices and booking totals, include the tax automatically?
fa_IR: هنگام نمایش قیمت های تیکت و جمع ثبت نام ها، شامل مالیات خودکار باشد؟

en: When listing categories, this order is applied.
fa_IR: به هنگام لیست کردن دسته بندی ها، این چیدمان اعمال می شود.

en: When listing events for a category, this order is applied.
fa_IR: وقتی رویدادها برای یک دسته بندی لیست می شوند این چیدمان اعمال می شود.

en: When listing tags, this order is applied.
fa_IR: به هنگام لیست کردن تگ ها، این چیدمان اعمال می شود.

en: When the %s placeholder, the below texts will be used.
fa_IR: هنگامی که نگهدارنده متن %s ، در متن های زیر استفاده می شود.

en: Where
fa_IR: محل برگزاری رویداد

en: Whilst they will still appear using placeholders, you need to <a href="%s">migrate your location and event images</a> in order for them to appear in your edit forms and media library. <a href="%s">Dismiss message</a>
fa_IR: تا زمانی که آنها هنوز با نگهدارنده های متن نمایش داده می شود، نیاز خواهید داشت به <a href="%s">عوض کردن مکان و عکس رویداد</a> تا در ویرایش فرم و کتابخانه چندرسانه ای نمایش داده شوند. <a href="%s">نادیده گرفتن پیام</a>

en: WordPress %s Archives
fa_IR: آرشیو %s وردپرس

en: Would you like to allow users to submit bookings anonymously? If so, you can use the new [event_form] shortcode or <code>em_event_form()</code> template tag with this enabled.
fa_IR: آیا مایلید که کاربران بتوانند بدون عضویت در سایت، در رویداد ثبت نام کنند؟ می تواند از کد کوتاه  [event_form] یا کد <code>em_event_form()</code> در قالب خود استفاده کنید.

en: Yearly
fa_IR: سالیانه

en: Yes
fa_IR: بله

en: You <strong>must</strong> have assigned a %s page in your <a href="%s">main blog settings</a> for this to work.
fa_IR: شما <strong>بایستی </strong> یک برگه برای اختصاص به %s در <a href="%s">تنظیمات اصلی بلاگ </a> قرار دهید.

en: You already have booked a seat at this event.
fa_IR: شما قبلاً در این رویداد فضایی را گرفته اید.

en: You are currently attending this event.
fa_IR: شما قبلاً این رویداد را ثبت نام کرده اید.

en: You are currently viewing your public page, this is what other users will see.
fa_IR: شما در حال مشاهدۀ صفحه عمومی هستید، این چیزی است که سایر کاربران می بینند.

en: You are in Events Manager debug mode. To turn debug mode off, go to the <a href="%s">settings</a> page.
fa_IR: شما در حالت تعمیرات مدیریت رویداد هستید. برای خاموش کردن این حالت به صفحه <a href="%s">تنظیمات </a> بروید.

en: You are trying to book a non-existent ticket for this event.
fa_IR: شما سعی می کنید که تیکت ناموجودی برای این رویداد ثبت نام کنید!

en: You can add private notes below for internal reference that only event managers will see.
fa_IR: شما می توانید توضیحاتی شخصی بنویسید که فقط مدیریت رویدادها آن را مشاهده خواهد کرد.

en: You can allow users to publicly submit events on your blog by using the %s shortcode, and enabling anonymous submissions below.
fa_IR: شما می توانید به کاربران اجازه دهید تا بدون ثبت نام در سایت، در این رویداد با این کد کوتاه %s ثبت نام کنند، همچنین می توانید گزینۀ ثبت نام میهمان را انتخاب کنید.

en: You can also add event attributes here, one per line in this format <code>#_ATT{key}</code>. They will not appear on event pages unless you insert them into another template below, but you may want to store extra information about an event for other uses. <a href='%s'>More information on placeholders.</a>
fa_IR: شما می توانید فیلد تنظیمی را در هر خط و با فرمت <code>#_ATT{key}</code> وارد کنید. آنها نمایش داده نخواهند شد مگر اینکه در قالب دیگری وارد کنید. اما همچنین می توانید کارکردهای خود را با سایرین درباره نگهدارنده های متن در <a href='%s'>این صفحه </a> به اشتراک بگذارید.

en: You can also add location attributes here, one per line in this format <code>#_LATT{key}</code>. They will not appear on location pages unless you insert them into another template below, but you may want to store extra information about an event for other uses. <a href='%s'>More information on placeholders.</a>
fa_IR: شما همچنین می توانید از قسمت فیلدهای تنظیمی اقدام به افزودن مکان با این فرمت <code>#_LATT{key}</code> کنید. آنها در صفحه مکان ها نمایش داده نخواهد شد، مگر اینکه در قالب اضافه کنید. همچنین می توانید کاربردهای خود و سایرین را در  <a href='%s'>اطلاعات بیشتر درباره نگهدارنده متن </a> ببینید.

en: You can change the permalink structure of your events, locations, categories and tags here. Be aware that you may want to set up redirects if you change your permalink structures to maintain SEO rankings.
fa_IR: می توانید ساختار لینک های رویدادها، مکان ها، دسته بندی ها و تگ ها را اینجا عوض کنید. لازم است بدانید که ریدایرکت هایی را برای ساختار لینک های خود قرار دهید تا SEO سایت آسیب نبیند.

en: You can choose whether or not to show unavailable tickets to visitors.
fa_IR: می تواند تیکت های ناموجود را نیز به کاربران خود نشان دهید.

en: You can disable this email by leaving the subject blank.
fa_IR: شما می تونید این ایمیل را غیرفعال کنید اگر موضوع آن را خالی بگذارید.

en: You can have single or multiple tickets, where certain tickets become available under certain conditions, e.g. early bookings, group discounts, maximum bookings per ticket, etc.
fa_IR: شما می تواند تیکت ها تکی یا چندتایی داشته باشید. تیکت ها با شرایط خاص به فروش می رسند. برای مثال ثبت نامی های زود، تخفیف گروهی، حداکثر ثبت نام برای هر تیکت و ... .

en: You can log into our site here : %s
fa_IR: شما می توانید به سایت خود از طریق آدرس %s وارد شوید.

en: You can now give fine grained control with regards to what your users can do with events. Each user role can have perform different sets of actions.
fa_IR: شما اکنون می توانید دسترسی های مشخص به هر کاربر برای مدیریت رویدادهایش انجام دهید. هر کاربر می تواند نقشی متناسب با فعالیت های خودش داشته باشد.

en: You can use Google Maps to show where your events are located. For more information on using maps, <a href="%s">see our documentation</a>.
fa_IR: شما می توانید از نقشه گوگل برای نمایش مکان رویداد استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر و استفاده از این قابلیت  <a href="%s">مستندات </a> را ببینید.

en: You cannot book more than %d spaces for this event.
fa_IR: شما نمی توانید بیشتر از %d فضا برای ثبت نام در این رویداد درخواست کنید.

en: You cannot delete a ticket that has a booking on it.
fa_IR: نمی توانید تیکتی که در آن ثبت نام شده است را پاک کنید.

en: You cannot delete tickets if there are any bookings associated with them. Please delete these bookings first.
fa_IR: شما نمی توانید تیکت هایی را پاک کنید که به ثبت نامی مرتبط باشد. لطفاً اول ثبت نام ها را پاک کنید.

en: You cannot edit saved locations here.
fa_IR: شما نمی توانید مکان ها ذخیره شده را از اینجا ویرایش کنید.

en: You cannot manage this %s.
fa_IR: شما نمی توانید این %s را مدیریت کنید.

en: You cannot read private %s
fa_IR: شما نمی توانید %s خصوصی را بخوانید.

en: You cannot view others %s
fa_IR: شما نمی توانید %s سایرین را ببینید.

en: You do not have any bookings.
fa_IR: شما ثبت نامی ندارید.

en: You do not have permission to create/edit %s.
fa_IR: شما دسترسی لازم برای ساختن / ویرایش %s  را ندارید.

en: You do not have permission to delete %s
fa_IR: شما دسترسی لازم برای حذف %s را ندارید.

en: You do not have permission to delete others %s
fa_IR: شما دسترسی لازم برای حذف %s سایرین را ندارید.

en: You do not have permission to edit %s
fa_IR: شما دسترسی لازم برای ویرایش %s را ندارید.

en: You do not have permission to edit others %s
fa_IR: شما دسترس لازم برای ویرایش %s سایرین را ندارید.

en: You do not have permission to manage %s
fa_IR: شما دسترسی لازم برای مدیریت %s را ندارید.

en: You do not have permission to manage others %s
fa_IR: شما اجازه ندارید که %s سایرین را مدیریت کنید.

en: You do not have permission to publish %s
fa_IR: شما دسترسی لازم برای انتشار %s را ندارید.

en: You do not have permission to upload images
fa_IR: شما دسترسی لازم برای بارگذاری عکس را ندارید.

en: You do not have the rights to manage this %s.
fa_IR: شما دسترسی لازم برای مدیریت %s  را ندارید.

en: You do not have the rights to manage this event.
fa_IR: شما دسترسی لازم برای مدیریت این رویداد را ندارید.

en: You do not have the rights to manage this ticket.
fa_IR: شما دسترسی لازم برای مدیریت این تیکت را ندارید.

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Events Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
fa_IR: شما هیچ فیلد اختیاری در قالب تنظیمات مدیریت رویداد تعریف نکرده اید. لطفاً از طریق <a href='%s'>صفحه تنظیمات </a> اضافه کنید.

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Locations Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
fa_IR: شما در تنظیمات قالب مدیریت مکان ها هیچ صفت دلخواهی ایجاد نکرده اید. لطفاً انها را از طریق صفحه <a href='%s'>تنظیمات </a> ایجاد کنید.

en: You have %s confirmed bookings
fa_IR: شما  %s ثبت نام موفق دارید!

en: You have %s pending bookings
fa_IR: شما  %s ثبت نام در حال انتظار دارید.

en: You have a confirmed booking
fa_IR: شما یک ثبت نام موفق دارید!

en: You have a pending booking
fa_IR: شما یک ثبت نام در حال انتظار دارید.

en: You have successfully created an account at %s
fa_IR: شما با موفقیت حساب کاربری در %s ساختید.

en: You have successfully submitted your event, which will be published pending approval.
fa_IR: رویداد شما که در انتظار تایید جهت انتشار بود، با موفقیت تایید شد.

en: You have successfully updated your event, which will be republished pending approval.
fa_IR: رویداد شما که در انتظار برای بازنشر بود، با موفقیت بروزرسانی شد.

en: You must log in or register to make a booking.
fa_IR: شما بایستی برای ثبت نام وارد شوید یا ثبت نام کنید.

en: You must log in to cancel your booking.
fa_IR: شما بایستی برای لغو ثبت نام خود وارد شوید.

en: You must log in to view and manage your bookings.
fa_IR: برای مشاهده و مدیریت ثبت نام ها بایستی وارد شوید.

en: You must log in to view and manage your events.
fa_IR: برای مشاهده و مدیریت رویدادها باید وارد شوید.

en: You must log in to view and manage your locations.
fa_IR: برای مشاهده و مدیریت مکان ها باید وارد شوید.

en: You must request at least one space to book an event.
fa_IR: شما حداقل بایستی یک فضا برای ثبت نام در این رویداد درخواست کنید.

en: Your Details
fa_IR: جزئیات شما

en: Your booking has been recorded
fa_IR: ثبت نام شما ضبط شده است

en: Your name
fa_IR: نام و نام خانوادگی

en: [%s] New User Registration
fa_IR: ثبت نام کاربر جدید [%s]

en: [%s] Your username and password
fa_IR: [%s] شناسه کاربری و رمز عبور شما

en: [No %s Page]
fa_IR: [ صفحه %s ندارد]

en: all events
fa_IR: همه رویدادها

en: and
fa_IR: و

en: bookings
fa_IR: ثبت نام ها

[ctx: bookings]
en: No emails to send for this booking.
fa_IR: ایمیلی برای این ثبت نام ارسال نمی شود.

en: categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: category
fa_IR: دسته بندی

en: dates
fa_IR: تاریخ ها

en: day
fa_IR: روز

en: days
fa_IR: روزها

en: e.g. %s - you can use / Separators too
fa_IR: برای مثال %s - می توانید از / جداکننده ها استفاده کنید.

en: edit
fa_IR: ویرایش

en: end date, end time, event name
fa_IR: تاریخ پایان، زمان پایان، نام رویداد

en: event
fa_IR: رویداد

en: every
fa_IR: هر

en: every %s days
fa_IR: هر %s  روز

en: every %s months
fa_IR: هر %s  ماه

en: every %s weeks
fa_IR: هر %s  هفته

en: every %s years
fa_IR: هر %s  سال

en: every week
fa_IR: هر هفته

en: every year
fa_IR: هر سال

en: everyday
fa_IR: هر روز

en: export csv
fa_IR: خروجی CSV

en: first
fa_IR: اولین

en: fourth
fa_IR: چهارمین

en: iCal Description
fa_IR: توضیحات iCal

en: iCal Feed Settings
fa_IR: تنظیمات خوراک iCal

en: iCal Limit
fa_IR: محدودیت iCal

en: iCal Location
fa_IR: مکان iCal

en: iCal Scope
fa_IR: دامنه iCal

en: iCal Title
fa_IR: تیتر iCal

en: last
fa_IR: آخرین

en: location
fa_IR: مکان

en: locations
fa_IR: مکان ها

en: manage bookings
fa_IR: مدیریت ثبت نام ها

en: month on the
fa_IR: ماهیانه در

en: months on the
fa_IR: ماههایی در

en: more...
fa_IR: بیشتر...

en: name, end date, end time
fa_IR: نام، تاریخ پایان، زمان پایان

en: name, start date, start time
fa_IR: نام، تاریخ شروع، زمان شروع

en: no default category
fa_IR: دسته بندی پیش فرض ندارد

en: no default country
fa_IR: کشور پیشفرضی نیست

en: no default location
fa_IR: مکان پیشفرضی وجود ندارد.

en: no events
fa_IR: بدون رویداد

en: none selected
fa_IR: انتخاب نشده

en: of each month
fa_IR: هر ماه

en: printable view
fa_IR: نمایش حالت چاپی

en: recurring events
fa_IR: رویدادهای تکرار شونده

en: second
fa_IR: دومین

en: spaces per booking
fa_IR: فضا برای ثبت نام

[ctx: spaces per booking]
en: At least
fa_IR: حداقل

[ctx: spaces per booking]
en: At most
fa_IR: حداکثر

en: start date, start time, event name
fa_IR: تاریخ شروع، زمان شروع، نام رویداد

en: tag
fa_IR: تگ

en: tags
fa_IR: تگ ها

en: the first %s of the month
fa_IR: اولین %s در ماه

en: the fourth %s of the month
fa_IR: چهارمین %s در ماه

en: the last %s of the month
fa_IR: آخرین %s در ماه

en: the second %s of the month
fa_IR: دومین %s در ماه

en: the third %s of the month
fa_IR: سومین %s در ماه

en: third
fa_IR: سومین

[ctx: time]
en: at
fa_IR: در

en: times
fa_IR: زمانها

en: to
fa_IR: تا

en: week on
fa_IR: هفته ای

en: weeks on
fa_IR: هفته هایی

en: year
fa_IR: سال

en: years
fa_IR: سالها
