Events Manager - en to sk_SK translation catalogue (1190 entries)

en: If you're using the Google Maps, the more detail you provide, the more accurate Google can be at finding your location. If your address isn't being found, please <a href='http://maps.google.com'>try it on maps.google.com</a> by adding all the fields below separated by commas.
sk_SK: Ak používate Google mapy, môžete poskytnúť viac detailov, ak Google presnejšie určíte vašu polohu. Ak nie je nájdená vaša adresa, prosím, vyskúšajte si to na <a href='http://maps.google.com'>maps.google.com </a> pridaním všetkých nižšie uvedených polí oddelených čiarkou.

[ctx: [Date] - [Name] wrote]
en: %1$s - %2$s wrote
sk_SK: %1$s - %2$s napísal

en: The format of a single %s page title.
sk_SK: Formát jediný %s titulná strana.

en: %s Excerpts
sk_SK: %s výňatky

en: %s excerpt
sk_SK: %s výňatok

en: %s excerpt fallback
sk_SK: %s výňatok fallback

en: Enter a number.
sk_SK: Zadajte číslo.

en: Distance Values
sk_SK: vzdialenosť hodnoty

en: The format of a single %s page.
sk_SK: Formát jediný %s strana.

en: Event Reapproved
sk_SK: udalosť upravené

en: Quantity
sk_SK: množstvo

[ctx: before or after]
en: %s the event starts
sk_SK: %s spustí udalosť

en: Before
sk_SK: pred

en: After
sk_SK: po

en: at
sk_SK: na

en: Submit %s
sk_SK: predložiť %s

en: Update %s
sk_SK: aktualizovať %s

en: No Locations message
sk_SK: nie Miesta správa

en: The maximum allowed width for images uploads
sk_SK: Najvyššia prípustná šírka nahrávaných obrázkov

en: The minimum allowed width for images uploads
sk_SK: Najnižšia prípustná šírka nahrávaných obrázkov

en: Default distance
sk_SK: predvolené vzdialenosť

en: Default Country
sk_SK: predvolené krajiny

en: Default %s color
sk_SK: štandardné %s farba

en: RSS Scope
sk_SK: RSS rozsah

en: Remove Image
sk_SK: odstrániť obrázok

[ctx: events]
en: Future <span class="count">(%s)</span> | Future <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: budúcnosť <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: budúcnosť <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: budúcnosť <span class="count">(%s)</span>

en: Within
sk_SK: vnútri

en: Styling Options
sk_SK: možnosti štýl

en: Search forms
sk_SK: vyhľadávanie formulára

en: Label
sk_SK: štítok

en: Geolocation Search
sk_SK: geo-umiestnenie vyhľadávanie

en: Show label
sk_SK: javiť štítok

en: Hide label
sk_SK: Skryť štítok

en: Dates
sk_SK: termíny

en: Region
sk_SK: kraj

en: State/County
sk_SK: stav/kraj

en: City/Town
sk_SK: mesto

en: edit
sk_SK: editovať

en: Near...
sk_SK: Najbližšie...

[ctx: spaces per booking]
en: At least
sk_SK: aspoň

[ctx: spaces per booking]
en: At most
sk_SK: nanajvýš

[ctx: time]
en: at
sk_SK: na

en: Available until
sk_SK: K dispozícii do

en: Available for
sk_SK: K dispozícii pre

en: Everyone
sk_SK: každý

en: Guest Users
sk_SK: hodnotenie užívateľov

en: Restrict to
sk_SK: obmedziť na

en: Ticket Options
sk_SK: možnosti vstupeniek

en: Close Ticket Editor
sk_SK: Zavrieť vstupenka Editor

en: Event Options
sk_SK: možnosti udalostí

en: RSS limit
sk_SK: RSS medza

en: Upcoming Events
sk_SK: Pripravované akcie

en: Month format
sk_SK: formát mesiac

en: iCal Description
sk_SK: iCal popis

en: iCal Location
sk_SK: iCal umiestnenie

en: Registration email subject
sk_SK: Registrácia e-mailu predmet

en: Registration email
sk_SK: Registrácia e-mail

en: Sub Total
sk_SK: medzisúčet

en: Taxes
sk_SK: dane

en: Discounts (After Taxes)
sk_SK: zľavy (po daniach)

en: Email Sent.
sk_SK: E-maily odosielané.

en: ERROR : Email Not Sent.
sk_SK: ERROR : E-mail nie je zaslaný.

en: iCal Scope
sk_SK: iCal rozsah

en: Tags
sk_SK: štítky

en: Single %s Format
sk_SK: jednoposteľová %s formát

en: Next event format
sk_SK: Ďalší formát udalosť

en: Draft
sk_SK: návrh

en: Theme Templates
sk_SK: téma šablóny

en: Body Classes
sk_SK: telo vyučovanie

en: Post Classes
sk_SK: Pošta vyučovanie

en: Edit Details
sk_SK: editovať podrobnosti

en: Already Booked
sk_SK: už rezervované

en: Loading Map....
sk_SK: Načítanie mapy…

en: Map Unavailable
sk_SK: Mapa nie je dostupná

en: Add New
sk_SK: Pridať nové

en: Upcoming
sk_SK: Nadchádzajúce

en: All %s
sk_SK: Všetky %s

en: No locations have been inserted yet!
sk_SK: Zatiaľ neboli vložené žiadne miesta konania!

en: Bookings for %s
sk_SK: Rezervácie na %s

en: Bookings data
sk_SK: Údaje o rezerváciách.

en: Available
sk_SK: Dostupné

en: You do not have any bookings.
sk_SK: Nemáte žiadne rezervácie.

en: Please <a href="%s">Log In</a> to view your bookings.
sk_SK: Pre zobrazenie rezervácií je nutné sa <a href="%s">prihlásiť</a>.

en: Display your events in a calendar widget.
sk_SK: Zobraziť vaše udalosti v kalendárom widgete.

en: Events Calendar
sk_SK: Kalendár udalostí

en: Title
sk_SK: Nadpis

en: Show Long Events?
sk_SK: Zobraziť dlho trvajúce udalosti?

en: Category IDs
sk_SK: ID kategórie

en: 1,2,3 or 2 (0 = all)
sk_SK: 1,2,3 alebo 2 (0 = všetko)

en: all events
sk_SK: Všetky udalosti

en: No events
sk_SK: Žiadne udalosti

en: start date, start time, event name
sk_SK: dátum a čas začiatku, názov udalosti

en: name, start date, start time
sk_SK: názov, dátum a čas začatia

en: name, end date, end time
sk_SK: názov, dátum a čas skončenia

en: end date, end time, event name
sk_SK: dátum a čas skončenia, názov udalosti

en: Display a list of events on Events Manager.
sk_SK: Zobraziť zoznam udalostí v správcovi udalostí.

en: Number of events
sk_SK: Počet udalostí

en: Scope
sk_SK: Rozsah

en: Order By
sk_SK: Usporiadať podľa

en: Order
sk_SK: Usporiadať

en: List item format
sk_SK: Formát položiek zoznamu

en: Show all events link at bottom?
sk_SK: Zobraziť odkazy na všetky udalosti na spodnej strane?

en: All events link text?
sk_SK: Text odkazu všetkých udalostí?

en: Event Locations
sk_SK: Miesto konania udalosti

en: Event start date/time, location name
sk_SK: Dátum a čas začiatku, názov miesta konania udalosti

en: Display a list of event locations on Events Manager.
sk_SK: Zobraziť zoznam miest konaní udalostí v správcovi udalostí.

en: No locations
sk_SK: Žiadne miesta konania

en: Show number of locations
sk_SK: Zobraziť počet miest konania

en: Scope of the locations
sk_SK: Rozsah tohto miesta konania

en: Order of the locations
sk_SK: Usporiadať podľa miest konaní

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Bulk Actions
sk_SK: Hromadné udalosti

en: Approve
sk_SK: Schváliť

en: Decline
sk_SK: Zamietnuť

en: Booker
sk_SK: Správca

en: Phone number
sk_SK: Telefónne číslo

en: Spaces
sk_SK: Miesta

en: Restore
sk_SK: Obnoviť

en: Edit/View
sk_SK: Upraviť/Zobraziť

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: No cancelled bookings.
sk_SK: Žiadne zrušené rezervácie.

en: Unapprove
sk_SK: Zrušiť schválenie

en: Reject
sk_SK: Zamietnuť

en: No confirmed bookings.
sk_SK: Žiadne potvrdené rezervácie.

en: Past events
sk_SK: Uplynulé udalosti

en: All events
sk_SK: Všetky udalosti

en: Future events
sk_SK: Budúce udalosti

en: Past Events
sk_SK: Uplynulé udalosti

en: All Events
sk_SK: Všetky udalosti

en: Future Events
sk_SK: Budúce udalosti

en: Delete selected
sk_SK: Odstrániť vybrané

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Filter
sk_SK: Filtrovať

en: no events
sk_SK: žiadne udalosti

en: Event
sk_SK: udalosť

en: Date and time
sk_SK: Dátum a čas

en: Booked Spaces
sk_SK: Rezervované miesta

en: Pending
sk_SK: Čaká na schválenie

en: No pending bookings.
sk_SK: Žiadne rezervácie nečakajú na schválenie.

en: Status
sk_SK: Stav

en: No rejected bookings.
sk_SK: Žiadne zamietnuté rezervácie.

en: Bookings
sk_SK: Rezervácie

en: Events Manager Settings
sk_SK: Nastavenie správcu udalostí

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Getting Help for Events Manager
sk_SK: Získať pomoc pre správcu udalostí

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: Locations
sk_SK: Miesta konania

en: Events Manager
sk_SK: Správca udalostí

en: Update Blogs
sk_SK: Aktualizovať blogy

en: <p>Events Manager is ready to go! It is highly recommended you read the <a href='%s'>Getting Started</a> guide on our site, as well as checking out the <a href='%s'>Settings Page</a>. <a href='%s' title='Don't show this advice again'>Dismiss</a></p>
sk_SK: <p>Správca udalostí je pripravený! Dôrazne odporúčame, aby ste si prečítali príručku <a href='%s'>začíname [EN]</a> na našich stránkach, ako aj <a href='%s'>nastavili</a> správcu udalostí. <a href='%s' title='Už nezobrazovať túto radu'>Nezobrazovať.</a></p>

en: Uh Oh! For some reason WordPress could not create an events page for you (or you just deleted it). Not to worry though, all you have to do is create an empty page, name it whatever you want, and select it as your events page in your <a href="%s">settings page</a>. Sorry for the extra step! If you know what you are doing, you may have done this on purpose, if so <a href="%s">ignore this message</a>
sk_SK: Chyba! Systému WordPress se z nejakého dôvodu nepodarilo vytvoriť stránku udalostí (prípadne ste ju práve zmazali). Nie je však dôvod pre starosti, stačí vytvoriť prázdnu stránku, ľubovoľne ju pomenovať a na <a href="%s">stránke nastavení</a> ju vybrať ako stránku udalostí. Ospravedlňujeme sa za tieto komplikácie! Možno však viete, čo robíte, a túto akciu ste previedli úmyselne. V takom prípade túto <a href="%s">správu ignorujte</a>.

en: There is a newer version of Events Manager Pro which is recommended for this current version of Events Manager as new features have been added. Please go to the plugin website and download the latest update.
sk_SK: K dispozícii je nová Pro verzia správcu udalostí. Pretože v porovnaní s aktuálnou verziou obsahuje nové funkcie, odporúčame previesť aktualizáciu. Prejdite na internetové stránky modulu a stiahnite si instalačný súbor najnovšej verzie.

en: MultiSite options have moved <a href="%s">here</a>. <a href="%s">Dismiss message</a>
sk_SK: Možnosti multi-site sa presunuli <a href="%s">sem</a>. <a href="%s">Skryť správu.</a>

en: Whilst they will still appear using placeholders, you need to <a href="%s">migrate your location and event images</a> in order for them to appear in your edit forms and media library. <a href="%s">Dismiss message</a>
sk_SK: Pokiaľ sa zobrazujú použité zástupné kódy, musíte <a href="%s">premiestniť svoje miesto konania obrázky</a>, aby sa zobrazili vo vašich editačných formulároch a knižnici médií. <a href="%s">Zavrieť oznam</a>

en: Dev Mode active: Just a friendly reminder that you are updating to development versions. Only admins see this message, and it will go away when you disable this <a href="#pro-api">here</a> in your settings.
sk_SK: Vývojový režim aktívny: Iba priateľské pripomenutie, že ste aktualizovali vývojovú verziu. Túto správu uvidia iba administrátori a môžete ju vypnúť <a href="#pro-api">vo vašom nastavení</a>.

en: Events
sk_SK: Udalosti

en: Uninstall
sk_SK: Odinštalovať

en: Event Bookings Dashboard
sk_SK: Panel rezervácií udalosti

en: Recent Bookings
sk_SK: Nedávne rezervácie

en: Events With Bookings Enabled
sk_SK: Udalosti s možnosťou rezervácie

en: Unauthorized Access
sk_SK: Neoprávnený prístup

en: You do not have the rights to manage this event.
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre správu tejto udalosti.

en: Manage %s Bookings
sk_SK: Spravovať rezervácie %s

en: View %s
sk_SK: Zobraziť %s

en: Edit %s
sk_SK: Upraviť %s

en: Export CSV
sk_SK: Exportovať CSV súbor

en: Event Name
sk_SK: Názov udalosti

en: Availability
sk_SK: Dostupnosť

en: Spaces confirmed
sk_SK: Potvrdených miest

en: Available spaces
sk_SK: Voľné miesta

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Location
sk_SK: Miesta konania

en: You do not have the rights to manage this ticket.
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre správu tejto vstupenky.

en: Ticket for %s
sk_SK: Vstupenka na %s

en: View/Edit Event
sk_SK: Zobraziť/upraviť udalosť

en: View Event Bookings
sk_SK: Zobraziť rezervácie na udalosť

en: Name
sk_SK: Názov

en: Description
sk_SK: Popis

en: Price
sk_SK: Cena

en: Min
sk_SK: Min.

en: Max
sk_SK: Max.

en: Start
sk_SK: Začiatok

en: End
sk_SK: Koniec

en: Edit Booking
sk_SK: Upraviť rezerváciu

en: Event Details
sk_SK: Podrobnosti o udalosti

en: Date/Time
sk_SK: Dátum/čas

en: Personal Details
sk_SK: Osobné údaje

en: Booking Details
sk_SK: Podrobnosti rezervácie

en: Change
sk_SK: Zmeniť

en: Resend Email
sk_SK: Znovu poslať e-mail

en: Send Email
sk_SK: Poslať e-mail

en: Submit Changes
sk_SK: Odoslať zmeny

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: <strong>Notes:</strong> Ticket availability not taken into account when approving new bookings (i.e. you can overbook).
sk_SK: <strong>Poznámka:</strong> Dostupnosť vstupeniek nie je až do schválenia rezervácie braná do úvahy (t.j. môže byť objednaných viac miest, ako je skutočný počet voľných miest).

en: Ticket Type
sk_SK: Typ vstupenky

en: Total Price
sk_SK: Celková cena

en: %d Spaces
sk_SK: %d miesta

en: Tax
sk_SK: Daň

en: Comment
sk_SK: Poznámka

en: Modify Booking
sk_SK: Upraviť rezerváciu

en: <strong>Notes:</strong> Ticket availability not taken into account (i.e. you can overbook). Emails are not resent automatically.
sk_SK: <strong>Poznámka:</strong> Dostupnosť vstupeniek nie je braná do úvahy (t.j. môže byť objednaných viac miest, ako je skutočný počet voľných miest). E-mail nie je automaticky zlý.

en: Booking Notes
sk_SK: Poznámka k rezervácii

en: You can add private notes below for internal reference that only event managers will see.
sk_SK: Ďalej môžete uviesť súkromé poznámky pre interné účely. Tieto poznámky uvidia iba správcovia udalosti.

en: Manage Person's Booking
sk_SK: Spravovať rezervované osoby

en: Edit User
sk_SK: Upraviť používateľa

en: Delete User
sk_SK: Odstrániť používateľa

en: Past And Present Bookings
sk_SK: Minulé a aktuálne rezervácie

en: Placeholders for customizing event pages
sk_SK: Zástupné kódy pre úpravu stránok udalostí

en: In the <a href='%s'>settings page</a>, you'll find various textboxes where you can edit how event information looks, such as for event and location lists. Using the placeholders below, you can choose what information should be displayed.
sk_SK: V <a href='%s'>nastaveniach</a> udalostí nájdete rôzne textové polia, kde môžete upraviť vzhľad informácie o udalosti. Použitím nasledujúcich zástupných kódov si môžete zvoliť, ktoré informácie by mali byť zobrazené.

en: Event Related Placeholders
sk_SK: Zástupné kódy udalosti

en: Category Related Placeholders
sk_SK: Zástupné kódy kategórie

en: Location Related Placeholders
sk_SK: Zástupné kódy miesta konania

en: Booking Related Placeholders
sk_SK: Zástupné kódy rezervácie

en: Add location
sk_SK: Pridať miesto konania

en: Edit location
sk_SK: Upraviť miesto konania

en: Update Network
sk_SK: Aktualizovať sieť

en: To update your network blogs with the latest Events Manager automatically, click the update button below.
sk_SK: Kliknutím na nižšie zobrazené tlačidlo zapnete automatickú aktualizáciu najnovších verzií správcu udalostí.

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: This accepts %s and %s placeholders.
sk_SK: Môžete použiť zástupné kódy %s a %s.

en: This accepts %s placeholders.
sk_SK: Môžete použiť zástupné kódy %s.

en: This accepts %s, %s and %s placeholders.
sk_SK: Môžete použiť zástupné kódy %s, %s a %s.

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: All
sk_SK: Všetky

en: Collapse All
sk_SK: Všetko zbaliť

en: Expand All
sk_SK: Rozbaliť všetko

en: General
sk_SK: Hlavné

en: Event Manager Options
sk_SK: Možnosti správcu udalosti

en: Click to toggle
sk_SK: Klinite na prepnutie

en: Multi Site Options
sk_SK: Možnosti multi-site

en: Enable global tables mode?
sk_SK: Povoliť režim globálnych tabuliek?

en: Setting this to yes will make all events save in the main site event tables (EM must also be activated). This allows you to share events across different blogs, such as showing events in your network whilst allowing users to display and manage their events within their own blog. Bear in mind that activating this will mean old events created on the sub-blogs will not be accessible anymore, and if you switch back they will be but new events created during global events mode will only remain on the main site.
sk_SK: Pokiaľ zvolíte možnosť 'Áno', všetky udalosti sa uložia do hľavnej tabuľky udalostí (musí byť aktivovaný taktiež správca udalostí). Vďaka tomu je možné zdieľať udalosti v rôznych blogoch (vy si napríklad zobrazíte udalosti na svojich stránkach, zatiaľčo ostatní používatelia si svoje udalosti budú zobrazovať a spravovať v rámci svojich vlastných blogov). Nezabudnite, že pokiaľ túto možnosť aktivujete, staré udalosti vytvorené na dielčich blogoch už nebudú dostupné. Ak by ste neskôr prepnuli túto možnosť späť, boli by opäť viditeľné, nič viac novo vytvorené udalosti by zostali iba na hlavnej stránke.

en: %s belonging to other sub-sites will have an extra slug prepended to it so that your main site can differentiate between its own %s and those belonging to other sites in your network.
sk_SK: %s patriace k iným sub-stránkam budú mať naviac slug 'preppended' na to, aby na hlavnej stránke bolo možné rozlišovať medzi vlastnými %s a tými, ktoré patria na iné miesta v sieti.

en: When displaying global %s on the main site you have the option of users viewing the %s details on the main site or being directed to the sub-site.
sk_SK: Keď sa %s zobrazuje na hlavných stránkach webu, môžete nastaviť, či si podrobnosti o %s používatelia budú môcť prezerať na hlavných stránkach, alebo či budú presmerovaní na podstránky.

en: Displays %s from all sites on the network by default. You can still restrict %s by blog using shortcodes and template tags coupled with the <code>blog</code> attribute. Requires global tables to be turned on.
sk_SK: Vo východzom nastavení zobrazí %s zo všetkých stránok v sieti. Jednako môžete v blogu obmedziť %s pomocou skratiek a značiek šablón spolu s atribútom <code>blog</code>. Vyžaduje zapnutie globálnej tabuľky.

en: You <strong>must</strong> have assigned a %s page in your <a href="%s">main blog settings</a> for this to work.
sk_SK: Aby táto funkcia fungovala správne, je <strong>nutné</strong> nastaviť %s stránku v <a href="%s">nastavení hlavného blogu</a>.

en: %s Options
sk_SK: %s možnosti

en: Display global events on main blog?
sk_SK: Zobraziť globálne udalosti na hlavnom blogu?

en: events
sk_SK: udalosti

en: Link sub-site %s directly to sub-site?
sk_SK: Odkaz z podstránky %s priamo na podstránku?

en: event
sk_SK: udalosť

en: Global %s slug
sk_SK: Globálny slug %s

en: Example:
sk_SK: Príklad:

en: Locations on main blog?
sk_SK: Miesta konania v hlavnom blogu?

en: locations
sk_SK: miesta konania

en: If you would prefer all your locations to belong to your main blog, users in sub-sites will still be able to create locations, but the actual locations are created and reside in the main blog.
sk_SK: Pokiaľ nastavíte, aby všetky miesta konania náleželi k hlavnému blogu, budú môcť používatelia aj naďalej vytvárať miesta konania na pod-stránkach, nič viac sa v skutočnosti tieto miesta vytvoria a zobrazia v hlavnom blogu.

en: Display global %s on main blog?
sk_SK: Zobraziť globálne %s na hlavnom blogu?

en: location
sk_SK: miesto konania

en: Changes saved.
sk_SK: Zmeny uložené.

en: Settings have been reset back to default. Your events, locations and categories have not been modified.
sk_SK: Nastavenia byli resetované na prednastavené hodnoty. Udalosti, miesta konania a kategórie neboli upravené.

en: If there are any new updates, you should now see them in your Plugins or Updates admin pages.
sk_SK: Prípadné nové aktualizácie sa zobrazia na stránkach správy alebo aktualizácií zásuvnych modulov.

en: Checking for dev versions.
sk_SK: Overujem vývojovú verziu.

en: Events Manager Test Email
sk_SK: Testovací e-mail správcu udalostí

en: Congratulations! Your email settings work.
sk_SK: Gratulujeme! Vaše nastavenia e-mailu fungujú.

en: Email sent successfully to %s
sk_SK: E-mail bol úspešne odoslaný na adresu %s

en: Email not sent.
sk_SK: E-mail nebol odoslaný.

en: Reset Events Manager
sk_SK: Resetovať správcu udalostí

en: Are you sure you want to reset Events Manager?
sk_SK: Naozaj chcete resetovať správcu udalostí?

en: All your settings, including email templates and template formats for Events Manager will be deleted.
sk_SK: Všetky vaše nastavenia vrátane šablón e-mailov a formátov pre správcu udalostí budú vymazané.

en: Uninstall Events Manager
sk_SK: Odinstalovať správcu udalostí

en: Are you sure you want to uninstall Events Manager?
sk_SK: Naozaj chcete odinštalovať správcu udalostí?

en: All your settings and events will be permanently deleted. This cannot be undone.
sk_SK: Všetky vaše nastavenia a udalosti budú trvalo vymazané. Toto nemôže byť vrátené.

en: If you just want to deactivate the plugin, <a href="%s">go to your plugins page</a>.
sk_SK: Deaktiváciu modulu je možné vykonať <a href="%s">na stránke vašich zásuvných modulov</a>.

en: Uninstall and Deactivate
sk_SK: Odinštalovať a deaktivovať

en: Pages
sk_SK: Stránky

en: Formatting
sk_SK: Formátovanie

en: Emails
sk_SK: E-maily

en: General Options
sk_SK: Hlavné možnosti

en: Disable thumbnails?
sk_SK: Zakázať náhľady?

en: Select yes to disable Events Manager from enabling thumbnails (some themes may already have this enabled, which we cannot be turned off here).
sk_SK: Voľbou možnosti 'Áno' zakážete správcovi udalostí povolovanie náhľadov (pri už povolených motivoch nie je možné na tejto stránke previesť vypnutie).

en: %s Settings
sk_SK: %s nastavenia

en: Enable recurrence?
sk_SK: Povoliť opakovanie?

en: Select yes to enable the recurrence features feature
sk_SK: Voľbou možnosti 'Áno' povolíte opakovanie.

en: Enable bookings?
sk_SK: Povoliť rezervácie?

en: Select yes to allow bookings and tickets for events.
sk_SK: Voľbou možnosti 'Áno' povolíte rezervácie a vstupenky na udalosti.

en: Enable tags?
sk_SK: Povoliť značky?

en: Select yes to enable the tag features
sk_SK: Voľbou možnosti 'Áno' povolíte značky.

en: Enable categories?
sk_SK: Povoliť kategórie?

en: Select yes to enable the category features
sk_SK: Voľbou možnosti 'Áno' povolíte kategórie.

en: no default category
sk_SK: Žiadna východzia kategória

en: Default Category
sk_SK: Východzia kategória

en: None
sk_SK: Žiadna

en: This option allows you to select the default category when adding an event.
sk_SK: Táto možnosť umožňuje nastavenie výchdzej kategórie pri vytváraní udalosti.

en: If an event does not have a category assigned when editing, this one will be assigned automatically.
sk_SK: Pokiaľ nebude mať udalosť počas úpravy priradenú kategóriu, bude kategória priradená automaticky.

en: Enable %s attributes?
sk_SK: Povoliť atribúty pre %s?

en: Select yes to enable the attributes feature
sk_SK: Voľbou možnosti 'Áno' povolíte atribúty.

en: Enable %s custom fields?
sk_SK: Povoliť vlastné polia pre %s?

en: Custom fields are the same as attributes, except you cannot restrict specific values, users can add any kind of custom field name/value pair. Only available in the WordPress admin area.
sk_SK: Vlastné polia fungujú rovnakým spôsobom, ako atribúty, ale nie je možné pri nich obmedziť konkrétne hodnoty. Používatelia teda môžu vkladať akékoľvek vlastné dvojice názvov a hodnôt. Táto možnosť je dostupná iba v administračnej časti WordPress.

en: %s Attributes
sk_SK: %s atribúty

en: You can also add event attributes here, one per line in this format <code>#_ATT{key}</code>. They will not appear on event pages unless you insert them into another template below, but you may want to store extra information about an event for other uses. <a href='%s'>More information on placeholders.</a>
sk_SK: Môžete sem pridať aj atribúty udalostí, jeden na riadok vo formáte <code>#_ATT{key}</code>. Nezobrazia sa na stránkach udalosti, ak ich nevložíte do inej šablóny nižšie, ale môžete uložiť ďalšie informácie o udalosti na iné účely. <a href='%s'>Viac informácií o zástupných kódoch.</a>

en: no default location
sk_SK: Žiadne východzie miesto konania

en: Default Location
sk_SK: Východzie miesto konania

en: This option allows you to select the default location when adding an event.
sk_SK: Táto možnosť umožňuje nastavenie východzieho miesta konania pri vytváraní udalosti.

en: (not applicable with event ownership on presently, coming soon!)
sk_SK: (Momentálne nie je možné použiť na vlastníctvo udalosti, táto možnosť pribudne až neskôr!)

en: Default Location Country
sk_SK: Východzia krajina miesta konania

en: no default country
sk_SK: Žiadna východzia krajina

en: If you select a default country, that will be pre-selected when creating a new location.
sk_SK: Ak nastavíte nejakú krajinu, bude táto krajina predvolená pri vytváraní nového miesta konania.

en: Enable locations?
sk_SK: Povoliť miesta konania?

en: If you disable locations, bear in mind that you should remove your location page, shortcodes and related placeholders from your <a href="#formats" class="nav-tab-link" rel="#em-menu-formats">formats</a>.
sk_SK: Ak zakážete miesta konania, majte na pamäti, že by ste mali odstrániť stránku miest konaní, skratky a zástupné kódy miest konaní z vašich <a href="#formats" class="nav-tab-link" rel="#em-menu-formats">formátov</a>.

en: Require locations for events?
sk_SK: Vyžadovať miesta konania pre udalosti?

en: Setting this to no will allow you to submit events without locations. You can use the <code>{no_location}...{/no_location}</code> or <code>{has_location}..{/has_location}</code> conditional placeholder to selectively display location information.
sk_SK: Pokiaľ vyberiete možnosť 'Nie', bude možné vkladať udalosti bez miesta konania. K zobrazeniu informácií o mieste konania môžete použiť zástupný kód <code>{no_location}...{/no_location}</code> alebo <code>{has_location}..{/has_location}</code>.

en: Use dropdown for locations?
sk_SK: Použiť pre miesta konania rozbaľovací zoznam?

en: You can also add location attributes here, one per line in this format <code>#_LATT{key}</code>. They will not appear on location pages unless you insert them into another template below, but you may want to store extra information about an event for other uses. <a href='%s'>More information on placeholders.</a>
sk_SK: Môžete sem pridať aj atribúty miest konaní, jeden na riadok vo formáte <code>#_LATT{key}</code>. Nezobrazia sa na stránkach udalosti, ak ich nevložíte do inej šablóny nižšie, ale môžete uložiť ďalšie informácie o udalosti na iné účely. <a href='%s'>Viac informácií o zástupných kódoch.</a>

en: Other
sk_SK: Iné

en: Show some love?
sk_SK: Chcete nás podporiť?

en: Hundreds of free hours have gone into making this free plugin, show your support and add a small link to the plugin website at the bottom of your event pages.
sk_SK: Tvorbe tohto bezplatného zásuvného modulu boli venované stovky hodín. Pokiaľ nás chcete podporiť, pridajte si do spodnej časti svojich stránok s udalosťami malý odkaz na internetový stránku tohto modulu.

en: Event Submission Forms
sk_SK: Formuláre prihlášok na udalosti

en: You can allow users to publicly submit events on your blog by using the %s shortcode, and enabling anonymous submissions below.
sk_SK: Môžete používateľom povoliť zverejnenie udalostí na vašom blogu pomocou skratky %s a povoliť anonymné prihlasovanie.

en: Use Visual Editor?
sk_SK: Použiť vizuálny editor?

en: Users can now use the WordPress editor for easy HTML entry in the submission form.
sk_SK: Používatelia môžu teraz používať WordPress vizuálny HTML editor pre pohodlné vytváranie prihlasovacieho formulára.

en: Show form again?
sk_SK: Zobraziť formulár znovu?

en: When a user submits their event, you can display a new event form again.
sk_SK: Po odoslaní udalosti se môže používateľovi opäť zobraziť formulár novej udalosti.

en: Success Message
sk_SK: Správa o úspešnom vykonaní

en: Customize the message your user sees when they submitted their event.
sk_SK: Tu je možné upraviť správu, ktorá sa používateľovi zobrazí po odoslaní udalosti.

en: Successfully Updated Message
sk_SK: Správa o úpešnom prevedí aktualizácie

en: Customize the message your user sees when they resubmit/update their event.
sk_SK: Tu je možné upraviť správu, ktorá sa používateľovi zobrazí po aktualizácii informácií o udalosti.

en: Anonymous event submissions
sk_SK: Predloženie anonymnej udalosti

en: Allow anonymous event submissions?
sk_SK: Povoliť anonymné návrhy udalostí?

en: Would you like to allow users to submit bookings anonymously? If so, you can use the new [event_form] shortcode or <code>em_event_form()</code> template tag with this enabled.
sk_SK: Prajete si povoliť anonymné rezervácie? Pokiaľ áno, môžete použiť novú skratku [event_form] alebo značku šablóny <code>em_event_form()</code>.

en: Guest Default User
sk_SK: Predvolený hosťujúci používateľ

en: Events require a user to own them. In order to allow events to be submitted anonymously you need to assign that event a specific user. We recommend you create a "Anonymous" subscriber with a very good password and use that. Guests will have the same event permissions as this user when submitting.
sk_SK: Udalosti vyžadujú, aby ich vlastnil používateľ. Pokiaľ chcete umožniť predkladať udalosti anonymne, musia byť priradené konkrétnemu používateľovi. Na tieto účely vám odporúčame vytvoriť a používať 'anonymného' používateľa s veľmi dobrým heslom. Hostia budú mať pri predkladaní udalosti rovnaké oprávnenie, ako tento používateľ.

en: Anonymous submitters cannot see or modify their event once submitted. You can customize the success message they see here.
sk_SK: Anonymní zadávatelia nemôžu vidieť alebo meniť ich udalosti, akonáhle sú odoslané. Môžete upraviť správu o úspešnej udalosti, ktorú nájdete tu.

en: Many themes display extra meta information on post pages such as 'posted by' or 'post date' information, which may not be desired. Usually, page templates contain less clutter.
sk_SK: V mnohých témach je nastavené zobrazovanie meta informácií na stránkach (napr. 'vložené používateľom' alebo 'dátum vloženia'), čo nie je vždy žiadúce. Šablóny stránok obvykle obsahujú menej takýchto výpisov.

en: Be aware that some themes will not work with this option, if so (or you want to make your own changes), you can create a file named <code>single-%s.php</code> <a href='#'>as shown on the WordPress codex</a>, and leave this set to Posts.
sk_SK: Uvedomte si, že niektoré témy nebudú s touto voľbou fungovať, ak (alebo, ak si chcete vytvoriť vaše vlastné úpravy), tak si môžete vytvoriť súbor s názvom <code>single-%s.php</code> <a href='#'>ako je uvedené vo WordPress Codex</a> a nechajte nastavenie na články.

en: Permalink Slugs
sk_SK: Slug trvalého odkazu

en: You can change the permalink structure of your events, locations, categories and tags here. Be aware that you may want to set up redirects if you change your permalink structures to maintain SEO rankings.
sk_SK: Tu môžete zmeniť štruktúru trvalých odkazov na udalosti, miesta konania, kategórie a značky. Nezabudnite, že pri zmene štruktúry trvalých odkazov môže byť vhodné nastaviť taktiež presmerovanie, aby nedošlo k poklesu hodnotenia SEO.

en: e.g. %s - you can use / Separators too
sk_SK: napr. %s - môžete používať aj / oddeľovanie

en: Event Categories
sk_SK: Kategórie udalostí

en: Event Tags
sk_SK: Značky udalosti

en: %s Pages
sk_SK: %s strany

en: Display %s as
sk_SK: Zobraziť %s ako

en: Posts
sk_SK: Ppríspevky

en: Override with Formats?
sk_SK: Prepísať formátovaním?

en: Enable Comments?
sk_SK: Povoliť komentáre?

en: If you would like to disable comments entirely, disable this, otherwise you can disable comments on each single %s. Note that %s with comments enabled will still be until you resave them.
sk_SK: Pokiaľ si prajete úplne zablokovať funkciu pridávania komentárov, môžete tak urobiť tu. Ďalšou možnosťou je zakazovať komentáre pri každej jednotlivej %s; %s, ktoré majú komentáre povolené, si toto nastavenie ponechajú, pokiaľ to nezmeníte.

en: %s List/Archives
sk_SK: %s zoznam/archív

en: Events page
sk_SK: Stránka udalostí

en: [No %s Page]
sk_SK: [Nie %s strana]

en: This option allows you to select which page to use as an events page. If you do not select an events page, to display event lists you can enable event archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
sk_SK: Táto voľba vám umožňuje vybrať, ktoré stránky chcete použiť ako stránky udalostí. Ak nevyberiete stránky udalostí,  môžete zobrazovanie zoznamu povoliť v archíve udalostí alebo použitím skratky a/alebo značky šablóny.

en: Show events search?
sk_SK: Zobraziť vyhľadávanie udalostí?

en: If set to yes, a search form will appear just above your list of events.
sk_SK: Pokiaľ zvolíte možnosť  'Áno', zobrazí sa nad zoznamom udalostí vyhľadávací formulár.

en: Display calendar in events page?
sk_SK: Zobaziť kalendár na stránke udalostí?

en: This options allows to display the calendar in the events page, instead of the default list. It is recommended not to display both the calendar widget and a calendar page.
sk_SK: Táto možnosť slúží k nastaveniu zobrazovania kalendára na stránke s udalosťami (namiesto východzieho zoznamu). Neodporúčame zároveň zobrazovať ako kalendárny widget, tak aj stránku s kalendárom.

en: If you would like to show events that span over more than one day, see the Calendar section on this page.
sk_SK: Pokiaľ si prajete zobrazovať udalosti trvajúce dlhšie ako jeden deň, prejdite na tejto stránke do časti Kalendár.

en: Disable title rewriting?
sk_SK: Zakázať prepísanie nadpisu?

en: Some WordPress themes don't follow best practices when generating navigation menus, and so the automatic title rewriting feature may cause problems, if your menus aren't working correctly on the event pages, try setting this to 'Yes', and provide an appropriate HTML title format below.
sk_SK: Niektoré WordPress témy nepostupujú pri generovaní navigačných ponúk správnym spôsobom, takže funkcia automatického prepísania nadpisu môže spôsobiť potiaže. V prípade, že ponuky nefungujú na stránke s udalosťami správne, skúste nastaviť túto možnosť na hodnotu 'Áno' a v nižšie uvedenom formulári vložte HTML formát názvu.

en: Event Manager titles
sk_SK: Nadpis správcu udalostí

en: This only setting only matters if you selected 'Yes' to above. You will notice the events page titles aren't being rewritten, and you have a new title underneath the default page name. This is where you control the HTML of this title. Make sure you keep the #_PAGETITLE placeholder here, as that's what is rewritten by events manager. To control what's rewritten in this title, see settings further down for page titles.
sk_SK: Toto nastavujte iba vtedy, ak ste vyššie vybrali 'Áno'. Môžete si všimnúť, že titulky stránok udalostí nie sú prepísané a že máte nový titulok v názve predvolenej stránky. Tu môžete nastaviť HTML tohto titulku. Uistite sa, že budete mať vložený zástupný kód #_PAGETITLE, pretože to je to, čo prepisuje správca udalostí. Ak chcete riadiť, čo sa prepíše v tomto titulku, pozrite si ďalšie nastavenia pre názvy stránok.

en: WordPress %s Archives
sk_SK: WordPress archív %s

en: %s custom post types can have archives, just like normal WordPress posts. If enabled, should you visit your base slug url %s and you will see an post-formatted archive of previous %s
sk_SK: Používateľské články %s môžu mať také isté archívy, ako normálne WordPress články. Ak sú aktivované, mali by ste navštíviť váš základný slug url %s a uvidíte archív pôvodných článkov %s

en: Enable Archives?
sk_SK: Povoliť archívy?

en: Allow WordPress post-style archives.
sk_SK: Povoliť WordPress článkový štýl archívov.

en: Default event archive ordering
sk_SK: Východzie usporiadanie archívu udalostí

en: Order by start date, start time
sk_SK: Usporiadať podľa dátumu a času začiatku

en: Order by name
sk_SK: Usporiadať podľa názvu

en: Ascending
sk_SK: A->Z

en: Descending
sk_SK: Z->A

en: When Events Manager displays lists of events the default behavior is ordering by start date in ascending order. To change this, modify the values above.
sk_SK: Keď správca udalostí zobrazuje zoznam udalostí, je predvolené usporiadanie podľa ich začaiatku vo vzostupnom poradí. Ak to chcete zmeniť, upravte tieto možnosti.

en: General settings
sk_SK: Hlavné nastavenia

en: Are current events past events?
sk_SK: Sú aktuálne udalosti aj minulé udalosti?

en: Include in WordPress Searches?
sk_SK: Zahrnúť do WordPress vyhľadávania?

en: Allow %s to appear in the built-in search results.
sk_SK: Povoliť, aby sa %s objavili v zabudovanom výsledku vyhľadávania.

en: Default %s list options
sk_SK: Východzie %s možnosti zoznamu

en: These can be overridden when using shortcode or template tags.
sk_SK: Tieto môžu byť prekryté pri použití skratiek alebo značiek šablón.

en: Default event list ordering
sk_SK: Východzie usporiadanie zoznamu udalostí

en: Order by start date, start time, then event name
sk_SK: Usporiadať podľa dátumu a času začiatku, potom podľa názvu udalosti

en: Order by name, start date, then start time
sk_SK: Usporiadať podľa názvu, dátumu začiatku, potom podľa času začiatku

en: Order by name, end date, then end time
sk_SK: Usporiadať podľa názvu a dátumu skončenia, potom podľa času skončenia

en: Order by end date, end time, then event name
sk_SK: Usporiadať podľa dátumu a času skončenia, potom podľa názvu udalosti

en: All Ascending
sk_SK: Všetko A->Z

en: All Descending
sk_SK: Všetko Z->A

en: Event list scope
sk_SK: Zoznam oblastí udalosti

en: Only show events starting within a certain time limit on the events page. Default is future events with no end time limit.
sk_SK: Na stránke udalostí zobraziť iba udalosti, ktoré začínajú v určitom časovom termíne. Predvolená hodnota sú budúce udalosti bez času skončenia.

en: Event List Limits
sk_SK: Obmedzenia zoznamu udalostí

en: This will control how many events are shown on one list by default.
sk_SK: Toto bude kontrolovať maximálny počet udalostí zobrazených v zozname.

en: %s page
sk_SK: %s strana

en: This option allows you to select which page to use as the %s page. If you do not select a %s page, to display lists you can enable archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
sk_SK: Táto voľba vám umožňuje vybrať, ktoré stránky chcete použiť ako %s stránky. Ak nevyberiete %s stránky,  môžete zobrazovanie zoznamu povoliť v archíve udalostí alebo použitím skratky a/alebo značky šablóny..

en: Default archive ordering
sk_SK: Východzie usporiadanie archívu

en: Order by %s
sk_SK: Usporiadať podľa %s

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Town
sk_SK: Obec

en: Default list ordering
sk_SK: Východzie usporiadanie zoznamu

en: List Limits
sk_SK: Obmedzenie zoznamu

en: This will control how many %s are shown on one list by default.
sk_SK: Úprava východzieho počtu položiek %s zobrazovaných v zozname.

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: This option allows you to select which page to use as the %s page.
sk_SK: Táto možnosť slúži k nastaveniu stránky, ktorá bude použitá ako stránka %s.

en: categories
sk_SK: kategórie

en: Setting this to yes will make categories display as a page rather than an archive.
sk_SK: Nastavením tejto možnosti na hodnotu 'Áno' zobrazíte kategórie ako stránku a nie ako archiv.

en: When listing events for a category, this order is applied.
sk_SK: Keď sa zobrazujú udalosti podľa kategórií, uplatňuje sa toto usporiadanie.

en: category
sk_SK: kategória

en: Count
sk_SK: Počet

en: When listing categories, this order is applied.
sk_SK: Usporiadanie používané na katagórie.

en: tags
sk_SK: značky

en: These pages allow you to provide an event management interface outside the admin area on whatever page you want on your website. Bear in mind that this is overridden by BuddyPress if activated.
sk_SK: Tieto stránky vám umožnia poskytnúť rozhranie pre správu udalostí mimo administratívnej oblasti na ktorejkoľvek stránke vášho webu. Majte na pamäti, že to prepíše BuddyPress, pokiaľ je aktivované.

en: My Bookings
sk_SK: Moje rezervácie

en: My bookings
sk_SK: Moje rezervácie

en: Users can view their bookings for other events on this page.
sk_SK: Na tejto stránke si môžu používatelia prezerať svoje rezervácie na udalosti.

en: bookings
sk_SK: rezervácie

en: Start Date
sk_SK: Dátum začiatku

en: Booking Date
sk_SK: Dátum rezervácie

en: Front-end management pages
sk_SK: Front-end riadenie strán

en: Edit events
sk_SK: Upraviť udalosti

en: Users can view, add and edit their %s on this page.
sk_SK: Na tejto stránke môžu používatelia vytvárať a upravovať svoje %s.

en: Edit locations
sk_SK: Upraviť miesta konania

en: Manage bookings
sk_SK: Spravovať rezervácie

en: Users can manage bookings for their events on this page.
sk_SK: Na tejto stránke môžu používatelia spravovať rezervácie svojich udalostí.

en: %s Page
sk_SK: %s strana

en: These formats will be used on your events page. This will also be used if you do not provide specified formats in other event lists, like in shortcodes.
sk_SK: Tieto formáty budú použité na stránky udalostí. Môžete ich tiež používať, ak nechcete poskytnúť uvedené formáty v ostatných zoznamoch udalostí, ako skratky.

en: Yearly
sk_SK: Ročne

en: Monthly
sk_SK: Mesačne

en: Weekly
sk_SK: Týždenne

en: Daily
sk_SK: Denne

en: Events page grouping
sk_SK: Zoskupenie stránok s událosťami

en: If you choose a group by mode, your events page will display events in groups of your chosen time range.
sk_SK: Ak si zvolíte skupinový režim, udalosti budú na stránkach zobrazené v skupinách vo zvoleného časovom rozpätí.

en: Date and Time formats follow the <a href="%s">WordPress time formatting conventions</a>
sk_SK: Formáty dátumu a času používajú <a href="%s">WordPress časové formátovacie konvencie</a>

en: Default event list format header
sk_SK: Východzí formát záhlavia zoznamu udalostí

en: This content will appear just above your code for the default event list format. Default is blank
sk_SK: Tento obsah sa zobrazí tesne nad kódom pre zoznam predvolených formátov udalostí. Predvolená hodnota je prázdna

en: Default event list format
sk_SK: Východzí formát zoznamu udalostí

en: The format of any events in a list.
sk_SK: Formát všetkých udalostí v zozname.

en: Default event list format footer
sk_SK: Východzí formát zápätia zoznamu udalostí

en: This content will appear just below your code for the default event list format. Default is blank
sk_SK: Tento obsah sa zobrazí tesne pod kódom pre zoznam predvolených formátov udalostí. Predvolená hodnota je prázdna

en: No events message
sk_SK: Oznam 'žiadne udalosti'

en: The message displayed when no events are available.
sk_SK: Táto správa sa zobrazí, pokiaľ nie sú k dispozícii žiadne udalosti.

en: List events by date title
sk_SK: Zobrazenie udalostí podľa dátumu

en: If viewing a page for events on a specific date, this is the title that would show up. To insert date values, use <a href="http://www.php.net/manual/en/function.date.php">PHP time format characters</a>  with a <code>#</code> symbol before them, i.e. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/>
sk_SK: Pri prezeraní stránky s udalosťami s konkrétnym dátumom sa zobrazí tento dátum. Formát dátumu můžete nastaviť podľa informacií uvedených na stránke <a href="http://www.php.net/manual/en/function.date.php">Formátovanie času v PHP</a>. Pred jednotlivé znaky musí byť vložený symbol <code>#</code>, t.j. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code> atď.<br/>

en: Single %s Page
sk_SK: Stránka s jednou %s

en: Search Form
sk_SK: Vyhľadávací formulár

en: Search button text
sk_SK: Text vyhľadávacieho tlačidla

en: Show text search?
sk_SK: Zobraziť textové vyhľadávanie?

en: Appears within the input box.
sk_SK: Zobrazí sa vo vnútri vstupného okienka.

en: Show date range?
sk_SK: Zobraziť rozsah dátumov?

en: Show categories?
sk_SK: Zobraziť kategórie?

en: Appears as the first default search option.
sk_SK: Zobrazí sa ako prvá možnosť vo vyhľadávacom zozname.

en: Show countries?
sk_SK: Zobraziť krajiny?

en: All countries text
sk_SK: Označenie všetky krajiny

en: Show regions?
sk_SK: Zobraziť oblasti?

en: All regions text
sk_SK: Text všetky oblasti

en: Show states?
sk_SK: Zobraziť okresy/kraje/štáty?

en: All states text
sk_SK: Označenie všetky okresy/kraje/štáty

en: Show towns/cities?
sk_SK: Zobraziť obce/mestá?

en: All towns/cities text
sk_SK: Text všetky obce/mestá

en: Date Format
sk_SK: Formát dátumu

en: For use with the %s placeholder
sk_SK: Pre použitie s %s zástupným kódom

en: Date Picker Format
sk_SK: Formát zbieraných dátumov

en: Same as <em>Date Format</em>, but this is used for the datepickers used by Events Manager. This uses a slightly different format to the others on here, for a list of characters to use, visit the <a href="%s">jQuery formatDate reference</a>
sk_SK: Rovnaký ako formát <em>dátumu</em>, ale tento sa používa pre zbieranie dátumov používaných v správcovi udalostí. Oproti iným sa tu používa mierne odlišný formát, navštívte <a href="%s">použitie jQuery formatDate</a>.

en: Date Separator
sk_SK: Oddeľovač dátumov

en: For when start/end %s are present, this will separate the two (include spaces here if necessary).
sk_SK: Ak sú prítomné %s začiatku a skončenia, budú oddelené týmito znakmi (v prípade potreby vložte aj medzery).

en: dates
sk_SK: dátumy

en: Time Format
sk_SK: Formát času

en: Time Separator
sk_SK: Oddeľovač časov

en: times
sk_SK: čas

en: All Day Message
sk_SK: Oznam 'celodenná udalosť'

en: If an event lasts all day, this text will show if using the %s placeholder
sk_SK: Ak udalosť trvá celý deň, tento text sa zobrazí pomocou %s zástupného kódu

en: Use 24h Format?
sk_SK: Použiť 24 hodinový formát?

en: When creating events, would you like your times to be shown in 24 hour format?
sk_SK: Chcete, aby sa pri vytváraní udalosti zobrazoval čas v 24 hodinovom formáte?

en: Calendar
sk_SK: Kalendár

en: Link directly to event on day with single event?
sk_SK: Priamy odkaz na jedinú udalosť počas dňa?

en: If a calendar day has only one event, you can force a direct link to the event (recommended to avoid duplicate content).
sk_SK: Ak kalendárny deň obsahuje iba jednu udalosť, môžete vynútiť priamy odkaz na udalosť (odporúča, aby sa zabránilo duplicitnému obsahu).

en: Show list on day with single event?
sk_SK: Zobraziť zoznam v dni s jedinou udalosťou?

en: By default, if a calendar day only has one event, it display a single event when clicking on the link of that calendar date. If you select Yes here, you will get always see a list of events.
sk_SK: Štandardne, ak je v kalendárnom dni iba jedna udalosť, sa po kliknutí na dátum zobrazí táto udalosť. Ak chcete, aby sa vždy zobrazil zoznam udalostí, nastavte túto položku na 'Áno'.

en: Small Calendar
sk_SK: Malý kalendár

en: Event titles
sk_SK: Nadpis udalosti

en: The format of the title, corresponding to the text that appears when hovering on an eventful calendar day.
sk_SK: Formát nadpisu zodpovedajúci textu, ktorý sa zobrazí po umiestnení kurzoru myši na deň kalendára, v ktorom je naplánovaných veľa udalostí.

en: Title separator
sk_SK: Oddeľovač nadpisu

en: The separator appearing on the above title when more than one events are taking place on the same day.
sk_SK: Oddelovač, ktorý sa zobrazuje nad nadpisom v prípade, že sa v rovnaký deň koná viac udalostí.

en: Abbreviated weekdays
sk_SK: Skrátené všedné dni

en: The calendar headings uses abbreviated weekdays
sk_SK: V záhlaví kalendára sa zobrazia skratky dňov v týždni

en: Initial lengths
sk_SK: Počiatočná dĺžka

en: Shorten the calendar headings containing the days of the week, use 0 for the full name.
sk_SK: Skrátenie názvov dní v záhlaví kalendára. Zadaním hodnoty 0 použijete plný názov.

en: Full Calendar
sk_SK: Veľký kalendár

en: Event format
sk_SK: Formát udalosti

en: The format of each event when displayed in the full calendar. Remember to include <code>li</code> tags before and after the event.
sk_SK: Formát každej udalosti pri zobrazení v úplnom kalendári. Nezabudnite zahrnúť <code>li</code> značky pred a po udalosti.

en: Abbreviated weekdays?
sk_SK: Skrátené všedné dni?

en: Use abbreviations, e.g. Friday = Fri. Useful for certain languages where abbreviations differ from full names.
sk_SK: Použiť skratky, napr. Piatok = Pia. Vhodné pre určité jazyky, v ktorých sa skratky líšia od celých názvov.

en: Calendar Day Event List Settings
sk_SK: Nastavenie zoznamu udalostí kalendárneho dňa

en: Order by event name, then event start time
sk_SK: Usporiadať podľa názvu udalosti, potom podľa času začiatku

en: Order by event start time, then event name
sk_SK: Usporiadať podľa času začiatku, potom podľa názvu udalosti

en: Calendar events/day limit
sk_SK: Kalendár udalostí/obmedzenie dňa

en: Limits the number of events on each calendar day. Leave blank for no limit.
sk_SK: Obmedzenie počtu udalostí na každý kalendárny deň. Pokiaľ nechcete obmedzenie nastaviť, ponechajte pole prádne.

en: More Events message
sk_SK: Oznam 'ďalšie udalosti'

en: Text with link to calendar day page with all events for that day if there are more events than the limit above, leave blank for no link as the day number is also a link.
sk_SK: Text s odkazom na stránku denného súhrnu všetkých udalostí zobrazovaný v prípade, že sa v daný deň koná viac udalostí, ako je nastavený limit. Pokiaľ pole ponecháte prázdne, odkaz se nezobrazí (číslo dňa však funguje takiež ako odkaz).

en: iCal Feed Settings
sk_SK: Nastavenie iCal kanálu

en: iCal Title
sk_SK: Nadpis iCal

en: The title that will appear in the calendar.
sk_SK: Názov, ktorý sa objaví v kalendári.

en: iCal Limit
sk_SK: Obmedzenie iCal

en: Limits the number of future events shown (0 = unlimited).
sk_SK: Obmedzuje počet zobrazených budúcich udalostí (0 = neobmedzene).

en: %s list header format
sk_SK: Záhlavie zoznamu formátov pre %s

en: This content will appear just above your code for the %s list format below. Default is blank
sk_SK: Tento obsah sa zobrazí tesne nad kódom pre zoznam formátov %s. Predvolená hodnota je prázdna

en: %s list item format
sk_SK: Položky zoznamu formátov pre %s

en: The format of a single %s in a list.
sk_SK: Formát jedného %s v zozname.

en: %s list footer format
sk_SK: Zápätie zoznamu formátov pre %s

en: This content will appear just below your code for the %s list format above. Default is blank
sk_SK: Tento obsah sa zobrazí tesne pod kódom pre zoznam formátov %s. Predvolená hodnota je prázdna

en: No %s message
sk_SK: Oznam 'žiadne %s'

en: The message displayed when no %s are available.
sk_SK: Táto správa sa zobrazí, pokiaľ nie sú k dispozícii žiadne %s.

en: Single %s title format
sk_SK: Formát nadpisu jednej %s

en: Single %s page format
sk_SK: Formát stránky s jednou %s

en: %s List Formats
sk_SK: Zoznam formátov pre %s

en: Default %s list format
sk_SK: Východzí %s formát zoznamu

en: Category
sk_SK: Kategória

en: The format of a single category page title.
sk_SK: Formát názvu stránky s jednou kategóriou.

en: Tag
sk_SK: Značka

en: tag
sk_SK: značka

en: The format of a single tag page title.
sk_SK: Formát názvu stránky s jednou značkou.

en: The format of the events the list inserted in the tag page through the <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> element.
sk_SK: Štruktúra zoznamu udalostí je vložená do stránky značiek prostredníctvom <code>#_TAGPASTEVENTS</code>, <code>#TAGNEXTEVENTS</code> a <code>#_TAGALLEVENTS</code> prvkov.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_TAGNEXTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> and <code>#_TAGALLEVENTS</code> when no events are available.
sk_SK: Správa sa zobrazí v zozname vytvorenom z <code>#_TAGPASTEVENTS</code>, <code>#_TAGNEXTEVENTS</code> a <code>#_TAGALLEVENTS</code>, ak žiadne akcie nie sú k dispozícii.

en: RSS main title
sk_SK: Hlavný nadpis RSS

en: The main title of your RSS events feed.
sk_SK: Hlavný názov čítačky RSS udalostí.

en: RSS main description
sk_SK: Hlavný popis RSS

en: The main description of your RSS events feed.
sk_SK: Hlavný popis čítačky RSS udalostí.

en: RSS title format
sk_SK: Formát nadpisu RSS

en: The format of the title of each item in the events RSS feed.
sk_SK: Formát názvu jednotlivých položiek v čítačke RSS udalostí.

en: RSS description format
sk_SK: Formát popisu RSS

en: The format of the description of each item in the events RSS feed.
sk_SK: Formát popisu jednotlivých položiek v čítačke RSS udalostí.

en: Maps
sk_SK: Mapy

en: You can use Google Maps to show where your events are located. For more information on using maps, <a href="%s">see our documentation</a>.
sk_SK: Pre zobrazenie miesta konania udalosti môžete využiť Google mapy. Viac informácií o používaní máp nájdete <a href="%s">v našej dokumentácii</a>.

en: Enable Google Maps integration?
sk_SK: Povoliť integráciu Google máp?

en: Yes
sk_SK: Áno

en: No
sk_SK: Nie

en: Check this option to enable Goggle Map integration.
sk_SK: Povoľte túto voľbu pre zapnutie integrácie Google máp.

en: Global Map Format
sk_SK: Formát celkových máp

en: If you use the %s <a href="%s">shortcode</a>, you can display a map of all your locations and events, the settings below will be used.
sk_SK: Ak používate %s < href="%s">skratky</a>, pre zobrazenie mapy všetkých vašich udalostí a miest konania sa použije nižšie uvedené nastavenie.

en: Location balloon format
sk_SK: Formát textovej bubliny k miestu konania

en: The format of the text appearing in the balloon describing the location.
sk_SK: Formát textu zobrazujúceho sa v bubline popisu miesta konania.

en: Event.
sk_SK: Udalosť.

en: Single Location/Event Map Format
sk_SK: Formát mapy s jednou udalosťou/miestom konania

en: If you use the <code>#_LOCATIONMAP</code> <a href="%s">placeholder</a> when displaying individual event and location information, the settings below will be used.
sk_SK: Ak používate <a href="%s">zástupný kód</a> <code>#_LOCATIONMAP</code> pri zobrazení jednotlivých udalostí a informácii o mieste konania, použije sa nasledujúce nastavenie.

en: Allow guest bookings?
sk_SK: Povoliť rezervácie neprihláseným používateľom?

en: If enabled, guest visitors can supply an email address and a user account will automatically be created for them along with their booking. They will be also be able to log back in with that newly created account.
sk_SK: Ak je povolené, môže hosť pridať e-mailovú adresu a, spolu s jeho rezerváciou, bude pre neho automaticky vytvorený používateľský účet. S týmto novo vytvoreným účtom sa bude môcť tiež prihlásiť.

en: Approval Required?
sk_SK: Požadované schválenie?

en: Bookings will not be confirmed until the event administrator approves it.
sk_SK: Rezervácia nebude potvrdená, kým ju neschváli správca udalosti.

en: Reserved unconfirmed spaces?
sk_SK: Rezervovať nepotvrdené miesta?

en: By default, event spaces become unavailable once there are enough CONFIRMED bookings. To reserve spaces even if unapproved, choose yes.
sk_SK: Štandardne sú miesta na udalosť nedostupné, keď sú POTVRDENÉ rezervácie. Ak chcete rezervovať miesta, aj keď budú rezervácie neschválené, nastavte túto položku na 'Áno'.

en: Can users cancel their booking?
sk_SK: Môžu používatelia zrušiť svoju rezerváciu?

en: If enabled, users can cancel their bookings themselves from their bookings page.
sk_SK: Ak je povolené, môžu používatelia zrušiť svoje rezervácie z ich stránky rezervácií.

en: Allow overbooking when approving?
sk_SK: Povoliť nad-rezervovanie pred schálením rezervácií?

en: If you get a lot of pending bookings and you decide to allow more bookings than spaces allow, setting this to yes will allow you to override the event space limit when manually approving.
sk_SK: Ak  máte veľa rezervácií čakajúcich na potvrdenie a/alebo sa rozhodnete, že umožníte opakovane rezervovať tie miesta, ktoré ešte nie sú potvrdené, zmeňte toto nastavenie na 'Áno'.

en: Allow double bookings?
sk_SK: Povoliť viacnásobné rezervácie?

en: If enabled, users can book an event more than once.
sk_SK: Ak je povolené, môžu používatelia zaslať rezerváciu na udalosť viac ako jedenkrát.

en: Pricing
sk_SK: Cenotvorba

en: Currency
sk_SK: Mena

en: Choose your currency for displaying event pricing.
sk_SK: Vyberte vašu menu pre zobrazovanie ceny udalosti.

en: Thousands Separator
sk_SK: Oddeľovač tisícov

en: Decimal Point
sk_SK: Desatinná čiarka

en: Currency Format
sk_SK: Formát ceny

en: Choose how prices are displayed. <code>@</code> will be replaced by the currency symbol, and <code>#</code> will be replaced by the number.
sk_SK: Vyberte si, ako budú zobrazené ceny. Znak <code>@</code> bude nahradený symbolom meny a znak <code>#</code> bude nahradený číslom.

en: Tax Rate
sk_SK: Sadzba dane

en: Add a tax rate to your ticket prices (entering 10 will add 10% to the ticket price).
sk_SK: Pridať daň k cene vstupenky (údaj 10 znamená pripočítanie 10% k cene vstupenky).

en: Add tax to ticket price?
sk_SK: Pridať daň k cene vstupenky?

en: When displaying ticket prices and booking totals, include the tax automatically?
sk_SK: Pri zobrazení cien jednotlivých vstupeniek a ich súčtu zahŕňať automaticky daň?

en: Customize Feedback Messages
sk_SK: Prispôsobenie spätných hlásení

en: Below you will find texts that will be displayed to users in various areas during the bookings process, particularly on booking forms.
sk_SK: Ďalej sú uvedené texty, ktoré budú zobrazené používateľom počas vykonávania rezervácií  v rôznych častiach, najmä v rezervačných formulároch.

en: My Bookings messages
sk_SK: Oznam 'moje rezervácie'

en: Booking Cancelled
sk_SK: Zrušená rezervácia

en: When a user cancels their booking, this message will be displayed confirming the cancellation.
sk_SK: Keď používateľ zruší svoju rezerváciu, zobrazí sa mu táto správa o potvrdení zrušenia.

en: Booking Cancellation Warning
sk_SK: Varovanie pri rušení rezervácie

en: When a user chooses to cancel a booking, this warning is displayed for them to confirm.
sk_SK: Keď sa používateľ rozhodne zrušiť rezerváciu, na potvrdenie sa mu zobrazí toto varovanie.

en: Booking form texts/messages
sk_SK: Rezervačný formulár textu/správy

en: Bookings disabled
sk_SK: Rezervácie zakázané.

en: An event with no bookings.
sk_SK: Udalosť bez rezervácií.

en: Bookings closed
sk_SK: Rezervácie sú ešte/už zatvorené.

en: Bookings have closed (e.g. event has started).
sk_SK: Rezervácie sú zatvorené (napr. udalosť začala).

en: Fully booked
sk_SK: Plne obsadené

en: Event is fully booked.
sk_SK: Udalosť je plne obsadená.

en: Already attending
sk_SK: Vždy navštevovať

en: If already attending and double bookings are disabled, this message will be displayed, followed by a link to the users booking page.
sk_SK: Ak používateľ už má rezerváciu a dvojité rezervácie sú zakázané, zobrazí  sa mu táto správa spolu s s odkazom na stránku jeho rezervácií.

en: Manage bookings link text
sk_SK: Text odkazu správy rezervácií

en: Link text used for link to user bookings.
sk_SK: Text odkazu použitý pre odkaz na používateľské rezervácie.

en: Booking form feedback messages
sk_SK: Rezervačný formulár spätného oznamu

en: When a booking is made by a user, a feedback message is shown depending on the result, which can be customized below.
sk_SK: Keď je rezervácia vykonaná používateľom, je spätná správa zobrazená v závislosti od výsledku, ktorý je možné prispôsobiť nižšie.

en: Successful booking
sk_SK: Úspešná rezervácia

en: When a booking is registered and confirmed.
sk_SK: Keď je rezervácia zapísaná a potvrdená.

en: Successful pending booking
sk_SK: Úspešná rezervácia čaká na schválenie

en: When a booking is registered but pending.
sk_SK: Keď je rezervácia registrovaná, ale čaká na schválenie.

en: Not enough spaces
sk_SK: Nie je dostatok miesta

en: When a booking cannot be made due to lack of spaces.
sk_SK: Keď sa rezervácie nemôžu vykonávať z dôvodu nedostatku miest.

en: Errors
sk_SK: Chyby

en: When a booking cannot be made due to an error when filling the form. Below this, there will be a dynamic list of errors.
sk_SK: Keď rezerváciu nie je možné vykonať z dôvodu chyby pri vypĺňaní formulára, bude pod týmto zobrazený zoznam chýb.

en: Email Exists
sk_SK: E-mail existuje

en: When a guest tries to book using an email registered with a user account.
sk_SK: Keď sa hosť pokúsi o rezerváciu pomocou e-mailum ktorý je registrovaný s používateľským účtom.

en: User must log in
sk_SK: Používateľ musí byť prihlásený

en: When a user must log in before making a booking.
sk_SK: Keď sa používateľ pred vykonaním rezervácie musí prihlásiť.

en: Error mailing user
sk_SK: Chyba pri odosielaní e-mailu používateľovi

en: If a booking is made and an email cannot be sent, this is added to the success message.
sk_SK: Ak je rezervácia vykonaná a e-mail nemožno odoslať, toto je pridané k oznamu.

en: Already booked
sk_SK: Vždy rezervovať

en: If the user made a previous booking and cannot double-book.
sk_SK: Ak používateľ urobil rezerváciu a nie je možná dvojnásobná rezervácia.

en: No spaces booked
sk_SK: Žiadne rezervované miesta

en: If the user tries to make a booking without requesting any spaces.
sk_SK: Ak sa používateľ pokúsi vykonať rezerváciu bez požiadavky na nejaké miesta.

en: Sold Out
sk_SK: Vypredané

en: Booking button feedback messages
sk_SK: Rezervovacie tlačidlo spätného hlásenia

en: When the %s placeholder, the below texts will be used.
sk_SK: Zástupný kód %s sa používa pre nasledovné texty.

en: User can book
sk_SK: Používateľ môže objednávať

en: Booking in progress
sk_SK: Prebieha rezervácia

en: Booking complete
sk_SK: Kompletná rezervácia

en: Booking error
sk_SK: Chyba pri rezervácii

en: Event fully booked
sk_SK: Udalosť je plne obsadená

en: Cancelation in progress
sk_SK: Prebieha zrušenie

en: Cancelation complete
sk_SK: Kompletné zrušenie

en: Cancelation error
sk_SK: Chyba pri zrušení

en: Booking Form
sk_SK: Rezervačný formulár

en: Display login form?
sk_SK: Zobraziť prihlasovací formulár?

en: Choose whether or not to display a login form in the booking form area to remind your members to log in before booking.
sk_SK: Vyberte, či zobraziť alebo nezobraziť prihlasovací formulár vo formulári rezervačnej časti, aby sa používateľom pripomenulo, že sa pred rezerváciou majú prihlásiť.

en: Submit button text
sk_SK: Text odosielacieho tlačidla

en: The text used by the submit button. To use an image instead, enter the full url starting with %s or %s.
sk_SK: Text tlačítka odeslania formuláru. Pokiaľ chcete použiť obrázok, zadajte jeho úplnú URL adresu obsahujúcu %s alebo %s.

en: Ticket
sk_SK: Vstupenka

en: Single ticket mode?
sk_SK: Režim jednej vstupenky?

en: Show ticket table in single ticket mode?
sk_SK: Zobraziť tabuľku vstupeniek v jednovstupenkovom režime?

en: If you prefer a ticket table like with multiple tickets, even for single ticket events, enable this.
sk_SK: Ak dávate prednosť tabuľke viacnásobných vstupeniek aj pri jednoduchej vstupenke, nastavte 'Áno'.

en: Show unavailable tickets?
sk_SK: Zobraziť nedostupné vstupenky?

en: You can choose whether or not to show unavailable tickets to visitors.
sk_SK: Môžete si vybrať, či chcete zobraziť nedostupné vstupenky pre návštevníkov.

en: Show multiple tickets if logged out?
sk_SK: Zobraziť viacnásobné vstupenky, ak je používateľ odhlásený?

en: Ticket Price (Descending)
sk_SK: Cena vstupenky (od najvyšej)

en: Ticket Price (Ascending)
sk_SK: Cena vstupenky (od najnižšej)

en: Ticket Name (Ascending)
sk_SK: Názov vztupenky (A->Z)

en: Ticket Name (Descending)
sk_SK: Název lístku (Z->A)

en: Order Tickets By
sk_SK: Usporiadať vstupenky podľa

en: Choose which order your tickets appear.
sk_SK: Vyberte usporiadanie, v akom sa zobrazia vaše vstupenky.

en: No-User Booking Mode
sk_SK: Nepoužívateľský režim rezervácií

en: By default, when a booking is made by a user, this booking is tied to a user account, if the user is not registered nor logged in and guest bookings are enabled, an account will be created for them.
sk_SK: Štandardne je rezervácia viazaná na používateľský účet. Ak používateľ nie je prihlásený a sú povolené hosťovské rezervácie bez prihlásenia, musí byť pre ne vytvorená nejaká evidencia.

en: The option below allows you to disable user accounts and assign all bookings to a parent user, yet you will still see the supplied booking personal information for each booking. When this mode is enabled, extra booking information about the person is stored alongside the booking record rather than as a WordPress user.
sk_SK: Nasledujúce nastavenie umožňuje zakázať používateľské evidencie a priradiť všetky rezervácie materskému používateľovi, ale stále budete vidieť pre každú rezerváciu personálne údaje. Ak je tento režim aktivovaný, personálne údaje zadané v rezervácii majú prednosť pred WordPress používateľskými údajmi.

en: <strong>Warning : </strong> Various features afforded to users with an account will not be available, e.g. viewing bookings. Once you enable this and select a user, modifying these values will prevent older non-user bookings from displaying the correct information.
sk_SK: <strong>Varovanie:</strong> Rôzne funkcie poskytované používateľom nebudú k dispozícii, napr. sledovanie objednávok. Ak v budúcnosti aktivujete túto voľbu, používateľom, ktorým sa tieto hodnoty zmenia, zabránia staré nepoužívateľské rezervácie zobrazeniu správnych informácií.

en: Enable No-User Booking Mode?
sk_SK: Povoliť nepoužívateľský rezervačný režim?

en: This disables user registrations for bookings.
sk_SK: Týmto zakážete používateľské registrácie pri rezervácii.

en: Assign bookings to
sk_SK: Priradenie rezervácie

en: Choose a parent user to assign bookings to. People making their booking will be unaware of this and will never have access to those user details. This should be a subscriber user you do not use to log in with yourself.
sk_SK: Vyberte rodičovského používateľa, ktorému budú priraďované rezervácie. Ľudia, ktorí sa budú rezervovať, toto nebudú vedieť a nikdy nebudú mať prístup k jeho vateľským detailom. Takto to musí byť, aby sa účastník nemohol prihlásiť ako rodičovský používateľ.

en: Booking Email Templates
sk_SK: Šablóna rezervačných e-mailov

en: You can disable this email by leaving the subject blank.
sk_SK: Tento e-mail môžete vypnúť nastavením prázdneho predmetu.

en: Email events admin?
sk_SK: E-mail správcu udalostí?

en: If you would like every event booking confirmation email sent to an administrator write their email here (leave blank to not send an email).
sk_SK: Ak chcete, aby e-maily potvrdenia rezervácia každej udalosti boli odoslané administrátorovim napíšte sem svoj e-mail (nechajte prázdne, ak nechcete dostávať e-mail).

en: For multiple emails, separate by commas (e.g. email1@test.com,email2@test.com,etc.)
sk_SK: Viac e-mailov oddeľte čiarkou (napr. email1@test.com,email2@test.com, atď.).

en: Email event owner?
sk_SK: E-mail vlastníka udalosti?

en: Check this option if you want the event contact to receive an email when someone books places. An email will be sent when a booking is first made (regardless if confirmed or pending)
sk_SK: Povoľte túto voľbu, ak chcete, aby správca udalosti dostal e-mail, keď si niekto rezervuje miesta. E-mail bude poslaný pri počiatočnej rezervácii (bez ohľadu na to, či bude potvrdená alebo čakajúca).

en: Disable new registration email?
sk_SK: Zakázať nový registračný e-mail?

en: Check this option if you want to prevent the WordPress registration email from going out when a user anonymously books an event.
sk_SK: Povoľte túto voľbu ak chcete zabrániť WordPress-u odoslať registračný e-mail, keď sa anonymný používateľ prihlasuje na nejakú udalosť.

en: An email will be sent to the event contact if someone cancels their booking.
sk_SK: E-mail bude poslaný správcovi udalosti, ak niekto zruší svoju rezerváciu.

en: Confirmed booking email
sk_SK: Potvrdenie rezervácie

en: This is sent when a person's booking is confirmed. This will be sent automatically if approvals are required and the booking is approved. If approvals are disabled, this is sent out when a user first submits their booking.
sk_SK: Toto je odoslané žiadateľovi, keď je potvrdená jeho rezervácia. Bude to odoslané automaticky, pokiaľ je schvaľovanie povinné a rezervácia je schválená. Pokiaľ e schvaľovanie vypnuté, je to poslané, keď používateľ odošle svoju rezerváciu.

en: Booking confirmed email subject
sk_SK: Predmet potvrdenej rezervácie

en: Booking confirmed email
sk_SK: E-mail potvrdenej rezervácie

en: Pending booking email
sk_SK: Rezervácia čakajúca na schválenie

en: This will be sent to the person when they first submit their booking. Not relevant if bookings don't require approval.
sk_SK: Toto bude odoslaná žiadateľovi, ktorá predkladá žiadosť o rezerváciu. Nie je relevantné, ak rezervácie nevyžadujú schválenie.

en: Booking pending email subject
sk_SK: Predmet čakajúcej rezervácie

en: Booking pending email
sk_SK: E-mail čakajúcej rezervácie

en: Rejected booking email
sk_SK: Zamietnutie rezervácie

en: This will be sent automatically when a booking is rejected. Not relevant if bookings don't require approval.
sk_SK: Toto bude odoslané automaticky, ak je rezervácie zamietnutá. Nie je relevantné, ak rezervácie nevyžadujú schválenie.

en: Booking rejected email subject
sk_SK: Predmet zamietnutej rezervácie

en: Booking rejected email
sk_SK: E-mail zamietnutej rezervácie

en: Booking cancelled
sk_SK: Zrušenie rezervácie

en: This will be sent when a user cancels their booking.
sk_SK: Toto bude odoslané, keď používateľ zruší svoju rezerváciu.

en: Booking cancelled email subject
sk_SK: Predmet zrušenej rezervácie

en: Booking cancelled email
sk_SK: E-mail zrušenej rezervácie

en: Event Submission Templates
sk_SK: Šablóna predkladanej udalosti

en: Administrator Email
sk_SK: Administrátorský e-mail

en: Event submission notifications will be sent to emails added here.
sk_SK: Oznámenie o predložení udalosti bude poslané na e-mail pridaný tu.

en: If left blank, no emails will be sent. Separate emails with commas for more than one email.
sk_SK: Ak nevyplníte, nebudú zaslané žiadne e-maily. Viac e-mailov vzájomne oddeľte čiarkami.

en: Event Submitted
sk_SK: Predkladaná udalosť

en: An email will be sent to your administrator emails when an event is submitted and pending approval.
sk_SK: E-mail bude poslaný administrátorovi, ak je nejaká udalosť vložená a čaká na schválenie.

en: Event submitted subject
sk_SK: Predmet predkladanej udalosti

en: If left blank, this email will not be sent.
sk_SK: Pokiaľ necháte toto pole prázdne, nebude e-mail odoslaný.

en: Event submitted email
sk_SK: E-mail predkladanej udalosti

en: Event Re-Submitted
sk_SK: Opätovne predkladaná udalosť

en: When a user modifies a previously published event, it will be put back into pending review status and will not be published until you re-approve it.
sk_SK: Keď používateľ upraví už zverejnenú udalosť, bude jej stav znovu nastavený na „Čaká na schválenie“. Udalosť nebude zverejnená, pokiaľ ju znovu neschválite.

en: Event resubmitted subject
sk_SK: Predmet opätovne predkladanej udalosti

en: Event resubmitted email
sk_SK: E-mail opätovne predkladanej udalosti

en: Event Published
sk_SK: Zverejnená udalosť

en: An email will be sent to an administrator of your choice when an event is published by users who are not administrators.
sk_SK: E-mail bude poslaný administrátorovi, ak je udalosť uverejnená používateľmi, ktorí nie sú administrátori.

en: Event published subject
sk_SK: Predmet zverejnenej udalosti

en: Event published email
sk_SK: E-mail zverejnenej udalosti

en: Event Approved
sk_SK: Událost schválena

en: An email will be sent to the event owner when their event is approved. Users requiring event approval do not have the <code>publish_events</code> capability.
sk_SK: E-mail bude poslaný správcovi udalosti, ak jeho udalosť bude schválená. Používatelia, ktorí vyžadujú schválenie, nemajú <code>publish_events</code> funkcie.

en: Event approved subject
sk_SK: Predmet schválenej udalosti

en: Event approved email
sk_SK: E-mail schválenej udalosti

en: Event reapproved subject
sk_SK: Predmet opätovne schválenej udalosti

en: Event reapproved email
sk_SK: E-mail opätovne schválenej udalosti

en: Image Sizes
sk_SK: Veľkosť obrázkov

en: Maximum width (px)
sk_SK: Maximálna šírka (px)

en: Minimum width (px)
sk_SK: Minimálna šírka (px)

en: Maximum height (px)
sk_SK: Maximálna výška (px)

en: The maximum allowed height for images uploaded, in pixels
sk_SK: Najvyššia prípustná výška nahrávaných obrázkov (v pixeloch).

en: Minimum height (px)
sk_SK: Minimálna výška (px)

en: The minimum allowed height for images uploaded, in pixels
sk_SK: Najnižšia prípustná výška nahrávaných obrázkov (v pixeloch).

en: Maximum size (bytes)
sk_SK: Maximálna veľkosť (bajty)

en: The maximum allowed size for images uploaded, in bytes
sk_SK: Najvyššia prípustná veľkosť súboru s obrázkm (v bajtoch).

en: Email Settings
sk_SK: Nastavenia e-mailu

en: Before you save your changes, you can quickly send yourself a test email by clicking this button.
sk_SK: Skôr než uložíte zmeny môžete si odoslať krátky skúšobný e-mail kliknutím na toto tlačidlo.

en: Test Email Settings
sk_SK: Nastavenie testovacieho e-mailu

en: Notification sender name
sk_SK: Meno odosielateľa oznámenia

en: Insert the display name of the notification sender.
sk_SK: Vložte zobrazované meno odosielateľa oznámenia.

en: Notification sender address
sk_SK: Adresa odosielateľa oznámenia

en: Insert the address of the notification sender.
sk_SK: Vložte adresu odosielateľa oznámenia.

en: Mail sending method
sk_SK: Spôsob odoslania e-mailu

en: PHP mail function
sk_SK: PHP mail funkcia

en: Select the method to send email notification.
sk_SK: Zvolte způsob odeslání e-mailu s oznámením

en: Send HTML Emails?
sk_SK: Posielať HTML e-maily?

en: If set to yes, your emails will be sent in HTML format, otherwise plaintext.
sk_SK: Pokiaľ zvolíte možnosť 'Áno', budú e-maily odosielané v HTML formátovaní, v opačnom prípade ako obyčajný text.

en: Depending on server settings, some sending methods may ignore this settings.
sk_SK: Toto nastavenie môže byť v závislosti od nastavení servera ignorované.

en: Add br tags to HTML emails?
sk_SK: Pridať br tagy do HTML e-mailov?

en: If HTML emails are enabled, br tags will automatically be added for new lines.
sk_SK: Pokiaľ sú povolené HTML e-maily, budú na nové riadky automaticky pridané tagy br.

en: The port through which you e-mail notifications will be sent. Make sure the firewall doesn't block this port
sk_SK: Port, prostredníctvom ktorého budú zasielané e-mailové upozornenia. Je nutné skontrolovať, či tento port neblokuje firewall.

en: Use SMTP authentication?
sk_SK: Použiť SMTP overovanie?

en: SMTP authentication is often needed. If you use Gmail, make sure to set this parameter to Yes
sk_SK: Overovanie SMTP je v mnohých prípadoch potrebné. Pokiaľ používáte GMail, je nutné nastaviť tento parameter na hodnotu 'Áno'.

en: The SMTP host. Usually it corresponds to 'localhost'. If you use Gmail, set this value to 'ssl://smtp.gmail.com:465'.
sk_SK: Hostiteľský SMTP. Väčšinou zodpovedá nastaveniu „localhost“. Pokiaľ používate GMail, nastavte tento parameter na hodnotu „ssl://smtp.gmail.com:465“.

en: SMTP username
sk_SK: Používateľské meno na SMTP serveri

en: Insert the username to be used to access your SMTP server.
sk_SK: Zadajte používateľské meno pre prihlásenie sa na SMTP server.

en: SMTP password
sk_SK: Heslo na SMTP serveri

en: Insert the password to be used to access your SMTP server
sk_SK: Zadajte heslo pre prihlásenie sa na SMTP server.

en: Checking...
sk_SK: Overujem...

en: User Capabilities
sk_SK: Možnosti používateľa

en: Warning: Changing these values may result in exposing previously hidden information to all users.
sk_SK: VAROVANIE! Zmena týchto nastavení môže mať za následok sprístupnenie aktuálne skrytých inforácií všetkým používateľom.

en: %s Capabilities
sk_SK: %s možnosti

en: Users can publish %s and skip any admin approval
sk_SK: Používateľ môže zverejniť %s a preskočiť schválenie administrátorom

en: User can delete other users %s
sk_SK: Používateľ môže odstrániť %s iných používateľov

en: User can edit other users %s
sk_SK: Používateľ môže upraviť %s iných používateľov

en: User can delete their own %s
sk_SK: Používateľ môže odstrániť svoje vlastné %s

en: User can create and edit %s
sk_SK: Používateľ môže vytvoriť a upraviť %s

en: User can view private %s
sk_SK: Používateľ môže zobraziť súkromné %s

en: Recurring Event
sk_SK: Opakujúca sa udalosť

en: recurring events
sk_SK: opakujúce sa udalosti

en: User can use other user locations for their events.
sk_SK: Používateľ môže pre svoje udalosti použíť miesta konania iného používateľa.

en: User can delete %s categories and tags.
sk_SK: Používateľ môže odstrániť kategórie %s a značky.

en: User can edit %s categories and tags.
sk_SK: Používateľ môže upraviť kategórie %s a značky.

en: User can manage other users individual bookings and event booking settings.
sk_SK: Používateľ môže spravovať jednotlivé rezervácie a nastavenia rezervácií pre udalosti iných používateľov.

en: User can use and manage bookings with their events.
sk_SK: Používateľ môže používať a spravovať rezervácie svojich udalostí.

en: User can upload images along with their events and locations.
sk_SK: Používateľ môže nahrať ku svojim udalostiam a miestam konania obrázok.

en: You can now give fine grained control with regards to what your users can do with events. Each user role can have perform different sets of actions.
sk_SK: Tu môžete veľmi jemne nastaviť, čo môžu používatelia robiť s udalosťami. Každá používateľská rola môže mať rozdielne nastavenia skupiny akcií.

en: Apply global capabilities?
sk_SK: Použiť globálne možnosti?

en: If set to yes the capabilities will be applied all your network blogs and you will not be able to set custom capabilities each blog. You can select no later and visit specific blog settings pages to add/remove capabilities.
sk_SK: Ak je nastavené na 'Áno', budú tieto možnosti použité na všetky vaše sieťové blogy a nebudete môcť nastaviť osobitné možnosti každého blogu. Neskôr môžete nastaviť 'Nie' a zmeniť nastavenie konkrétneho blogu pomocou funkcií pridať/odobrať.

en: Admin Tools
sk_SK: Administračné nástroje

en: Development Versions &amp; Updates
sk_SK: Aktualizácia vývojovej verzie

en: We're always making improvements, adding features and fixing bugs between releases. We incrementally make these changes in between updates and make it available as a development version. You can download these manually, but we've made it easy for you. <strong>Warning:</strong> Development versions are not always fully tested before release, use wisely!
sk_SK: Vždy robíme vylepšenia, pridávame funkcie a opravujeme chyby medzi verziami. Tieto zmeny medzi aktualizáciami sprístupňujeme ako vývojové verzie. Tieto si môžete stiahnuť ručne, ale urobili sme to pre vás jednoduché. <strong>Varovanie:</strong> Vývojové verzie nie sú pred vydaním úplne testované, používajte s rozvahou!

en: Enable Dev Updates?
sk_SK: Povoliť aktualizácie vývojových verzií?

en: If enabled, the latest dev version will always be checked instead of the latest stable version of the plugin.
sk_SK: Ak je povolené, bude sa vždy kontrolovať najnovšia vývojová verzia namesto poslednej stabilnej verzie modulu.

en: Re-Check Updates
sk_SK: Opätovná kontrola aktualizácií

en: If you would like to check and see if there is a new stable update.
sk_SK: Ak chcete zistiť a kontrolovať, či je k dispozícii nová stabilná aktualizácia.

en: Check Dev Versions
sk_SK: Overiť vývojovú verziu

en: If you would like to download a dev version, but just as a one-off, you can force a dev version check by clicking the button below. If there is one available, it should appear in your plugin updates page as a regular update.
sk_SK: Ak by ste chceli stiahnuť vývojovú verziu, ale iba jednorázovo, môžete vynútiť kontrolu vývojovej verzie kliknutím na tlačidlo. Ak je k dispozícii, zobrazí sa na vašej stránke aktualizáciií modulov ako bežná aktualizácia.

en: Uninstall/Reset
sk_SK: Odinštalovať/Resetovať

en: Use the buttons below to uninstall Events Manager completely from your system or reset Events Manager to original settings and keep your event data.
sk_SK: Pomocou nasledujúcich tlačidiel môžete správcu udalostí z vášho systému úplne odinštalovať, alebo ho môžete resetovať na pôvodné nastavenia, pričom sa zachovajú vaše údaje o udalostiach.

en: Reset
sk_SK: Resetovať

en: %s added the event %s
sk_SK: %s pridať udalosť %s

en: %s added the event %s to %s.
sk_SK: %s pridať udalosť %s do %s

en: %s is attending %s.
sk_SK: %s sa zúčastní %s.

en: %s will not be attending %s anymore.
sk_SK: %s nechce nabudúce navštíviť %s.

en: %s is attending %s of the group %s.
sk_SK: %s sa zúčastní %s skupiny %s.

en: %s will not be attending %s of group %s anymore.
sk_SK: %s nechce nabudúce navštíviť %s skupiny %s.

en: Search %s...
sk_SK: Hľadať %s...

en: My Profile
sk_SK: Môj profil

en: Events I'm Attending
sk_SK: Udalosti, ktorých sa zúčastním

en: My Events
sk_SK: Moje udalosti

en: My Locations
sk_SK: Moje miesta konania

en: My Event Bookings
sk_SK: Moje rezervácie na udalosti

en: Group Ownership
sk_SK: Skupinové vlastníctvo

en: You have a pending booking
sk_SK: Máte rezerváciu čakajúcu na schválenie

en: You have %s pending bookings
sk_SK: Máte %s rezervácií čakajúcich na schválenie

en: You have a confirmed booking
sk_SK: Máte potvrdenú rezerváciu

en: You have %s confirmed bookings
sk_SK: Máte %s potvrdených rezervácií

en: A user cancelled a booking
sk_SK: Rezerváciu zrušil účastník

en: %s users cancelled bookings.
sk_SK: %s používateľ zrušil rezerváciu.

en: Group Events
sk_SK: Skupinové udalosti

en: Reschedule Events
sk_SK: Preplánovať udalosti

en: Edit Event
sk_SK: Upraviť udalosť

en: Add Event
sk_SK: Pridať udalosť

en: Add Location
sk_SK: Pridať miesto konania

en: Edit Location
sk_SK: Upraviť miesto konania

en: You are currently viewing your public page, this is what other users will see.
sk_SK: Zobrazená stránka je verejná. Teraz vidíte to, čo uvidia aj ostatní používatelia.

en: Approved
sk_SK: Schválená

en: Rejected
sk_SK: Zamietnuté

en: Cancelled
sk_SK: Zrušená

en: Awaiting Online Payment
sk_SK: Čaká online platbu

en: Awaiting Payment
sk_SK: Čaká platbu

en: Changes saved
sk_SK: Zmeny uložené

en: Your booking has been recorded
sk_SK: Vaša rezervácia bola zaznamenaná

en: There was a problem saving the booking.
sk_SK: Pri ukladaní rezervácie vznikol problém.

en: You cannot manage this %s.
sk_SK: Túto %s nemôžete spravovať.

en: Booking
sk_SK: Rezervácia

en: You are trying to book a non-existent ticket for this event.
sk_SK: Pokúšate sa úpravu neexistuúcej vstupenky na túto udalosť.

en: Guest User
sk_SK: Hosťujúci používateľ

en: Not Supplied
sk_SK: Nedodané

en: %s deleted
sk_SK: %s vymazané

en: %s could not be deleted
sk_SK: %s nie je možné odstrániť

en: Not approved, spaces full.
sk_SK: Neschválené, všetky miesta sú obsadené.

en: Booking %s.
sk_SK: Rezervácia %s.

en: Booking could not be %s.
sk_SK: Rezervácia nemôže byť %s.

en: Booking note successfully added.
sk_SK: Poznámka k rezervácii úspešne pridaná.

en: Confirmation email could not be sent to admin. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
sk_SK: Nepodarilo sa odoslať potvrdzovací e-mail administrátorovi. Registrátor by mal svoj e-mail dostať (toto varovanie uvidí iba administrátor).

en: Confirmed
sk_SK: Potvrdené

en: Needs Attention
sk_SK: Vyžaduje pozornosť

en: Incomplete Bookings
sk_SK: Neúplné rezervácie

en: First Name
sk_SK: Kstné meno

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Event Date(s)
sk_SK: Dátum(y) udalosti

en: Event Time(s)
sk_SK: Čas(y) udalosti

en: Phone Number
sk_SK: Telefónne číslo

en: Total
sk_SK: Celkom

en: Booking ID
sk_SK: ID rezervácie

en: Booking Comment
sk_SK: Poznámka k rezervácii

en: Ticket Name
sk_SK: Názov vstupenky

en: Ticket Description
sk_SK: Popis vstupenky

en: Ticket Price
sk_SK: Cena vstupenky

en: Ticket ID
sk_SK: ID vstupenky

en: Actions
sk_SK: Udalosť

en: Bookings Table Settings
sk_SK: Nastavenia tabuľky rezervácií

en: Modify what information is displayed in this booking table.
sk_SK: Upravte informácie zobrazované v tabuľke rezervácií.

en: Columns to show
sk_SK: Zobraziť stĺpce

en: Drag items to or from the left column to add or remove them.
sk_SK: Potiahnutím položky do ľavého stĺpca pridáte danú položku do zoznamu. Potiahnutím naspäť ju odoberiete.

en: Export Bookings
sk_SK: Exportovať rezervácie

en: Select the options below and export all the bookings you have currently filtered (all pages) into a CSV spreadsheet format.
sk_SK: Zvoľte požadované možnosti a exportujte všetky aktuálne odfiltrované rezervácie (všetky stránky) do súboru vo formáte CSV.

en: Split bookings by ticket type
sk_SK: Rozdeliť rezervácie podľa typu vstupeniek

en: If your events have multiple tickets, enabling this will show a separate row for each ticket within a booking.
sk_SK: Ak má vaša udalosť viacnásobné vstupenky, týmto umožníte, aby každá vstupenka bola v rezervácii zobrazená na samostatnom riadku.

en: Columns to export
sk_SK: Exportovať stĺpce

en: Export these bookings.
sk_SK: Export týchto rezervácií.

en: %s Rows
sk_SK: %s riadkov

en: Displaying Event
sk_SK: Zobrazenie udalosti

en: Displaying User
sk_SK: Zobrazenie použíavteľa

en: No bookings.
sk_SK: Žiadne rezervácie.

en: %s created.
sk_SK: %s vytvorené.

en: Bookings %s. Mails Sent.
sk_SK: Rezervácie %s. E-maily boli odoslané.

en: An error occurred.
sk_SK: Došlo ko chybe.

en: Choose a color for your category. You can access this using the %s placeholder.
sk_SK: Vyberte farbu pre vašu kategóriu. Môžete nastaviť pomocou %s zástupného kódu.

en: Choose/Upload Image
sk_SK: Vybrať/Nahrať obrázok

en: Choose an image for your category, which can be displayed using the %s placeholder.
sk_SK: Vyberte obrázok pre vašu kategóriu, ktorý môžete zobraziť pomocou %s zástupného kódu.

en: WARNING: This is a recurring event.
sk_SK: VAROVANIE! Toto je opakujúca sa udalosť.

en: Modifications to this event will cause all recurrences of this event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and disassociate them with this recurring event.
sk_SK: Úprava tejto udalosti spôsobí, že jej všetky opakovania sa zrušia, znovu vytvoria, a predchádzajúce rezervácie budú zmazané! Môžete upraviť jednotlivé opakovania a odpojiť ich od tejto opakujúcej sa udalosti.

en: WARNING: This is a recurrence in a set of recurring events.
sk_SK: VAROVANIE! Toto je opakovanie v sade opakujúcich sa udalostí.

en: If you update this event data and save, it could get overwritten if you edit the recurring event template. To make it an independent, <a href="%s">detach it</a>.
sk_SK: Ak aktualizujete a uložíte údaje tejto udalosti, mohlo by to prepísať šablónu opakujúcej sa udalosti. Aby boli nezávislé, <a href="%s">oddeľte</a> ich.

en: To manage the whole set, <a href="%s">edit the recurring event template</a>.
sk_SK: Pre správu celej sady <a href="%s">upravte šablónu opakujúcej sa udalosti</a>.

en: WARNING: This is a event belonging to the group "%s". Other group admins can also modify this event.
sk_SK: VAROVANIE! Toto je udalosť patriaca do skupiny "%s". Správcovia ostatných skupín ju môžu taktiež meniť.

en: Your event details are incorrect and recurrences cannot be created, please correct these errors first:
sk_SK: Vaše údaje o akcii sú nesprávne a opakovanie nemôže byť vytvorené, prosím opravte tieto chyby ako prvé:

en: Your %s details are incorrect and cannot be published, please correct these errors first:
sk_SK: Vaše %s údaje sú nesprávne a nemôžu byť publikované, prosím, opravte tieto chyby ako prvé:

en: Anonymous Submitter Info
sk_SK: Anonymný zadávateľ

en: When
sk_SK: Kedy

en: Where
sk_SK: Kde

en: Bookings/Registration
sk_SK: Rezervácie/Registrácie

en: Bookings Stats
sk_SK: Štatistiky rezervácií

en: Attributes
sk_SK: Vlastnosti

en: Site Categories
sk_SK: Kategórie webu

en: This event was submitted by a guest. You will find their details in the <em>Anonymous Submitter Info</em> box
sk_SK: Táto udalosť bola vložená hosťom. Jej podrobnosti nájdete v priehradke <em>Anonymný zadávateľ</em>

en: No categories available, <a href="%s">create one here first</a>
sk_SK: Žiadne kategórie k dispozícii, <a href="%s">tu vytvorte prvú</a>

en: Recurrences
sk_SK: Opakovania

en: View all posts in %s
sk_SK: Zobraziť všetky príspevky v %s

en: View all categories
sk_SK: Zobraziť všetky kategórie

en: Date and Time
sk_SK: Dátum a čas

en: Owner
sk_SK: Vlastník

en: Booked
sk_SK: Rezervované

en: WARNING! You will delete ALL recurrences of this event, including booking history associated with any event in this recurrence. To keep booking information, go to the relevant single event and save it to detach it from this recurrence series.
sk_SK: VAROVANIE! Zmažete VŠETKY opakujúce sa výskyty tejto udalosti, vrátane rezervácií, ktoré sú spojené s akoukoľvek udalosťou v tomto opakovaní. Ak chcete zachovať informácie o rezerváciách, prejdite na príslušnú jednotlivú udalosť a oddeľte ju od tejto opakujúcej sa série.

en: Edit Recurring Events
sk_SK: Upraviť opakujúce sa udalosti

en: Detach
sk_SK: Odpojiť

en: Duplicate %s
sk_SK: Duplikovať %s

en: Duplicate
sk_SK: Duplikovať

en: Modifications to these events will cause all recurrences of each event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and detach them from recurring events by visiting the <a href="%s">events page</a>.
sk_SK: Úprava týchto udalostí spôsobí, že všetky opakovania jednotlivých udalostí sa zrušia, znovu vytvoria, a predchádzajúce rezervácie budú zmazané! Môžete upraviť jednotlivé opakovania a odpojiť ich od opakujúcich sa udalostí po návšteve <a href="%s">stránky udalostí</a>.

en: %s is required.
sk_SK: %s je vyžadované.

en: Event name
sk_SK: Názov udalosti

en: A valid email
sk_SK: Správny e-mail

en: Your name
sk_SK: Vaše meno

en: Events cannot start after they end.
sk_SK: Udalosti nie je možné spustiť po ich skončení.

en: For recurring events that end the following day, ensure you make your event last 1 or more days.
sk_SK: Pre opakujúce sa udalosti, ktoré končia v nasledujúci deň sa uistite, aby trvali jeden alebo viac dní.

en: Dates must have correct formatting. Please use the date picker provided.
sk_SK: Dátumy musia mať správny formát. Prosím, používajte dátum v určenom tvare.

en: Missing fields:
sk_SK: Chýbajúce polia:

en: Since the event is repeated, you must specify an event end date greater than the start date.
sk_SK: Pretože sa jedná o opakovanú udalosť, musíte špecifikovať dátum skončenia väčší ako dátum zahájenia.

en: There were some errors saving your location.
sk_SK: Pri ukladaní miesta konania nastala chyba.

en: It will not be displayed on the website listings, to correct this you must <a href="%s">edit your location</a> directly.
sk_SK: Ak sa nebude zobrazovať vo výpisoch na webových stránkach, musíte <a href="%s"> upraviť svoju polohu</a> priamo.

en: Something went wrong saving your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
sk_SK: Nepodarilo sa uložiť vaše %s do indexovej tabuľky. Prosím, informujte o tom administrátora webu.

en: Successfully saved %s
sk_SK: Úspešne uložená %s

en: Something went wrong updating your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
sk_SK: Nepodarilo sa aktualizovať vaše %s v indexovej tabuľke. Prosím, informujte o tom administrátora webu.

en: Something went wrong with the recurrence update...
sk_SK: Nepodarilo sa aktualizovať opakovanie...

en: There was a problem saving the recurring events.
sk_SK: Pri ukladaní opakujúcej sa udalosti vznikol problém.

en: %s successfully duplicated.
sk_SK: %s úspešne zduplikované.

en: N/A
sk_SK: Nie je k dispozícii

en: Profile
sk_SK: Profil

en: Event detached.
sk_SK: Udalosť odpojená.

en: Undo
sk_SK: Vrátiť

en: Event could not be detached.
sk_SK: Udalosť nebolo možné odpojiť.

en: Event re-attached to recurrence.
sk_SK: Udalosť bola znovu pripojená k opakovaným výskytom.

en: Event could not be attached.
sk_SK: Udalosť nebolo možné pripojiť.

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Tuesday
sk_SK: Dnes

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: the first %s of the month
sk_SK: prvý/á %s v mesiaci

en: the second %s of the month
sk_SK: druhý/á %s v mesiaci

en: the third %s of the month
sk_SK: tretí/ia %s v mesiaci

en: the fourth %s of the month
sk_SK: štvrtý/á %s v mesiaci

en: the last %s of the month
sk_SK: posledný/á %s v mesiaci

en: From %1$s to %2$s
sk_SK: Od %1$s do %2$s

en: everyday
sk_SK: každý deň

en: every %s days
sk_SK: každé/ých %s dni/í

en: every week
sk_SK: každý týžden

en: every %s weeks
sk_SK: každé/ých %s týždne/ňov

en: every %s months
sk_SK: každé/ých %s mesiace/ov

en: every year
sk_SK: každý rok

en: every %s years
sk_SK: každé/ých %s roky/ov

en: Address
sk_SK: Adresa

en: State
sk_SK: Okres/kraj/štát

en: The location address
sk_SK: Adresa miesta konania

en: The location town
sk_SK: Obec miesta konania

en: The country
sk_SK: Okres/kraj/štát

en: Location name
sk_SK: Názov miesta konania

en:  is required.
sk_SK: je požadované.

en: You do not have permission to create/edit %s.
sk_SK: K vytvoreniu či úprave %s nemáte oprávnenie.

en: Could not send email.
sk_SK: E-mail nie je možné odoslať.

en: Please supply a valid email format.
sk_SK: Prosím, zadajte e-mail v správnom formáte.

en: The image file is too big! Maximum size:
sk_SK: Obrázok je príliš veľký. Maximálna veľkosť je:

en: The image is too big! Maximum size allowed:
sk_SK: Obrázok je príliš veľký. Maximálna veľkosť je:

en: The image is too small! Minimum size allowed:
sk_SK: Obrázok je príliš malý. Minimálna veľkosť je:

en: The image is in a wrong format!
sk_SK: Neplatný formát obrázku!

en: User deleted by administrators
sk_SK: Používateľ odstránený administrátorom

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Ticket booking created
sk_SK: Rezervácia vstupenky vytvorená

en: There was a problem saving the ticket booking.
sk_SK: Pri ukladaní rezervácie vstupenky udalosti vznikol problém.

en: Standard Ticket
sk_SK: Štandardná vstupenka

en: Ticket created
sk_SK: Vstupenka vytvorená

en: There was a problem saving the ticket.
sk_SK: Pri ukladaní vstupenky vznikol problém.

en: Please enter a valid ticket price e.g. 10.50 (no currency signs)
sk_SK: Cenu vstupenky zadajte v podobe napr. 10,50 (bez symbolu meny)

en: You cannot delete a ticket that has a booking on it.
sk_SK: Vstupenku s rezerváciou nie je možné odstrániť.

en: You do not have the rights to manage this %s.
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre správu tejto %s.

en: You cannot delete tickets if there are any bookings associated with them. Please delete these bookings first.
sk_SK: Vstupenku s priradenými rezerváciami nie je možné odstrániť. Najprv je nutné odstrániť tieto rezervácie.

en: Standard
sk_SK: Štandardný

en: No ticket id provided
sk_SK: ID vstupenky nie je k dispozícii

en: %s successfully deleted.
sk_SK: %s úspešne vymazané.

en: %s could not be deleted.
sk_SK: %s nie je možné odstrániť.

en: %s successfully deleted
sk_SK: %s úspešne vymazané

en: You must log in to cancel your booking.
sk_SK: Pre zrušenie svojej rezervácie sa musíte prihlásiť.

en: Exported booking on %s
sk_SK: Exportované rezervácie súvisia s %s

en: <li>No events in this location</li>
sk_SK: <li>Žiadna udalosť v tomto mieste konania</li>

en: You are in Events Manager debug mode. To turn debug mode off, go to the <a href="%s">settings</a> page.
sk_SK: Nachádzate sa v režime ladenia správcu akcií. Ak chcete režim ladenia vypnúť, prejdite na stránku <a href="%s">nastavení</a>.

en: My %s
sk_SK: Moje %s

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
sk_SK: Zobrazenie %1$s&#8211;%2$s z %3$s

en: Today's events
sk_SK: Dnešné udalosti

en: Tomorrow's events
sk_SK: Zajtrajšie udalosti

en: Events this month
sk_SK: Udalosti tohto mesiaca

en: Events next month
sk_SK: Udalosti budúceho mesiaca

en: Events current and next month
sk_SK: Udalosti tohto a budúceho mesiaca

en: Events within 2 months
sk_SK: Udalosti v nasledujúcich 2 mesiacoch

en: Events within 3 months
sk_SK: Udalosti v nasledujúcich 3 mesiacoch

en: Events within 6 months
sk_SK: Udalosti v nasledujúcich 6 mesiacoch

en: Events within 12 months
sk_SK: Udalosti v nasledujúcich 12 mesiacoch

en: Mon
sk_SK: Pon

en: Tue
sk_SK: Uto

en: Wed
sk_SK: Str

en: Thu
sk_SK: Štv

en: Fri
sk_SK: Pia

en: Sat
sk_SK: Sob

en: Sun
sk_SK: Ned

en: Trying to perform an illegal action.
sk_SK: Pokus o vykonanie neprípustnej činnosti.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
sk_SK: <strong>CHYBA</strong>: Prosím, vložte vašu e-mailovú adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
sk_SK: <strong>CHYBA</strong>: Táto e-mailová adresa je nesprávna.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
sk_SK: <strong>CHYBA</strong>: Prosím, vložte používateľské meno.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
sk_SK: <strong>CHYBA</strong>: Toto používateľské meno obsahuje nepovolené znaky. Prosím, vložte správne používateľské meno.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
sk_SK: <strong>CHYBA</strong>: Toto používateľské meno je registrované, prosím, použite iné.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
sk_SK: <strong>CHYBA</strong>: Tento e-mail je registrovaný, prosím, použite iný.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
sk_SK: <strong>CHYBA</strong>: Nemôžete sa zaregistrovať... prosím, obráťte sa na <a href="mailto:%s">správcu webu</a>!

en: New user registration on your blog %s:
sk_SK: Na vašom blogu %s sa registroval nový používateľ:

en: Username: %s
sk_SK: Používateľské meno: %s

en: [%s] New User Registration
sk_SK: [%s] Registrácia nového používateľa

en: [%s] Your username and password
sk_SK: [%s] Vaše používateľské meno a heslo

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>You have successfully reserved #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_EVENTNAME.<br/>When : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Where : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
sk_SK: Vážená/ý #_BOOKINGNAME,<br/>Máte rezervované tieto vstupenky:<br/>#_BOOKINGTICKETS<br/>---<br/>celkove #_BOOKINGSPACES miest(o/a) na akciu #_EVENTNAME konanú #_EVENTDATES, #_EVENTTIMES v #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/><br/>S pozdravom<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>You have requested #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_EVENTNAME.<br/>When : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Where : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>Your booking is currently pending approval by our administrators. Once approved you will receive an automatic confirmation.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
sk_SK: Vážená/ý #_BOOKINGNAME,<br/>Chcete si rezervovať tieto vstupenky:<br/>#_BOOKINGTICKETS<br/>---<br/>celkove #_BOOKINGSPACES miest(o/a) na akciu #_EVENTNAME konanú #_EVENTDATES, #_EVENTTIMES v #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/><br/>Vašu rezerváciu posúdi správca akcie a o výsledku schválenia Vám bude zaslaný email.

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been rejected.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
sk_SK: Vážená/ý #_BOOKINGNAME,<br/>Vaša rezervácia vstupeniek:<br/>#_BOOKINGTICKETS<br/>---<br/>celkove #_BOOKINGSPACES miest(o/a) na akciu #_EVENTNAME konanú #_EVENTDATES, #_EVENTTIMES v #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE bola zamietnutá.<br/><br/>S pozdravom<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been cancelled.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
sk_SK: Vážená/ý #_BOOKINGNAME,<br/>Vaša rezervácia vstupeniek:<br/>#_BOOKINGTICKETS<br/>---<br/>celkove #_BOOKINGSPACES miest(o/a) na akciu #_EVENTNAME konanú #_EVENTDATES, #_EVENTTIMES v #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE bola zrušená.<br/><br/>S pozdravom<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_CONTACTNAME, <br/>Your event #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been approved.<br/>You can view your event here: #_EVENTURL
sk_SK: Vážená/ý #_CONTACTNAME,<br/>Vaša udalosť #_EVENTNAME konaná #_EVENTDATES v #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE bola schválená.<br/><br/>Svoju udalosť si môžete prezrieť tu: #_EVENTURL

en: A new event has been submitted by #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Please visit #_EDITEVENTURL to review this event for approval.
sk_SK: #_CONTACTNAME vložil novú udalosť a čaká na jej schválenie.<br/>Názov: #_EVENTNAME<br/>Dátum: #_EVENTDATES<br/>Čas: #_EVENTTIMES<br/>Editovanie/schválenie: #_EDITEVENTURL

en: A new event has been published by #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Edit this event - #_EDITEVENTURL <br/> View this event - #_EVENTURL
sk_SK: Udalosť #_CONTACTNAME bola publikovaná.<br/>Názov: #_EVENTNAME<br/>Dátum: #_EVENTDATES<br/>Čas: #_EVENTTIMES<br/>Editovanie: #_EDITEVENTURL<br/>Odkaz: #_EVENTURL

en: A previously published event has been modified by #_CONTACTNAME, and this event is now unpublished and pending your approval.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Please visit #_EDITEVENTURL to review this event for approval.
sk_SK: #_CONTACTNAME upravil udalosť a čaká na schválenie úpravy.<br/>Názov: #_EVENTNAME<br/>Dátum: #_EVENTDATES<br/>Čas: #_EVENTTIMES<br/>Editovanie/schválenie: #_EDITEVENTURL

en: All Categories
sk_SK: Všetky kategórie

en: All Countries
sk_SK: Všetky krajiny

en: All Regions
sk_SK: Všetky oblasti

en: All States
sk_SK: Všetky okresy/kraje/štáty

en: All Cities/Towns
sk_SK: Všetky obce/mestá

en: You have successfully submitted your event, which will be published pending approval.
sk_SK: Úspešne ste vložili vašu udalosť, ktorá čaká na schválenie.

en: You have successfully updated your event, which will be republished pending approval.
sk_SK: Úspešne ste aktualizovali vašu udalosť, ktorá znovu čaká na schválenie.

en: Submitted Event Awaiting Approval
sk_SK: Vložené udalosti čakajú na schválenie

en: Re-Submitted Event Awaiting Approval
sk_SK: Opätovne odoslaná udalosť čakajúca na schválenie

en: Published Event
sk_SK: Publikované udalosti

en: All Day
sk_SK: Celodenná

en: No %s
sk_SK: Žiadne %s

en: No events in this category
sk_SK: Žiadne udalosti v tejto kategórii.

en: more...
sk_SK: ďalšie...

en: Send your booking
sk_SK: Poslať rezerváciu

en: Online bookings are not available for this event.
sk_SK: Pre túto udalosť nie sú k dispozícii on-line rezervácie.

en: Bookings are closed for this event.
sk_SK: Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.

en: This event is fully booked.
sk_SK: Táto udalosť je úplne obsadená.

en: You are currently attending this event.
sk_SK: Práve sa zúčastňujete tejto udalosti.

en: Manage my bookings
sk_SK: Spravovať moje rezervácie

en: Are you sure you want to cancel your booking?
sk_SK: Naozaj chcete zrušiť svoju rezerváciu?

en: Booking %s
sk_SK: %s rezervácia

en: Booking successful, pending confirmation (you will also receive an email once confirmed).
sk_SK: Úspešná rezervácia, čakajte na jej potvrdenie (po potvrdení dostanete e-mail).

en: Booking successful.
sk_SK: Úspešná rezervácia.

en: Booking cannot be made, not enough spaces available!
sk_SK: Rezervácia nemôže byť potvrdená, nie sú voľné miesta!

en: You must log in or register to make a booking.
sk_SK: Aby ste mohli vykonať rezerváciu, musíte sa prihlásiť alebo registrovať.

en: However, there were some problems whilst sending confirmation emails to you and/or the event contact person. You may want to contact them directly and letting them know of this error.
sk_SK: Pri odosielaní potvrdzovacích e-mailov vám alebo správcovi udalosti nastali problémy. Možno ich budete chcieť kontaktovať priamo a oznámite im túto chybu.

en: Booking could not be created
sk_SK: Rezervácia nemôže byť vytvorená

en: This email already exists in our system, please log in to register to proceed with your booking.
sk_SK: Tento e-mail už v našom systéme existuje, prosím, prihláste sa pre pokračovanie v rezervácii.

en: A new user account has been created for you. Please check your email for access details.
sk_SK: Vytvorili ste nového používateľa. Prosím, prečítajte si e-mail s podrobnosťami o prístupe.

en: There was a problem creating a user account, please contact a website administrator.
sk_SK: Pri vytváraní používateľského účtu vznikol problém, prosím kontaktujte administrátora webu.

en: You already have booked a seat at this event.
sk_SK: Na túto udalosť ste si už rezervovali miesta.

en: You must request at least one space to book an event.
sk_SK: Na túto udalosť musíte požiadať o rezervovanie aspoň jedného miesta.

en: Book Now
sk_SK: Rezervovať

en: Booking...
sk_SK: Rezervácia...

en: %s Submitted
sk_SK: %s odoslaná

en: %s Error. Try again?
sk_SK: Chyba pri %s. Opäť vyskúšať?

en: Canceling...
sk_SK: Zrušenie...

en: Cancellation
sk_SK: Zrušenie

en: Booking Pending
sk_SK: Čakajúca rezervácia

en: Booking Rejected
sk_SK: Zamietnutá rezervácia

en: Booking Confirmed
sk_SK: Potvrdená rezervácia

en: No Events
sk_SK: Žiadne udalosti

en: Event Tag
sk_SK: Značka udalosti

en: Search Event Tags
sk_SK: Hľadať značky udalosti

en: Popular Event Tags
sk_SK: Oľúbené značky udalosti

en: All Event Tags
sk_SK: Všetky značky udalosti

en: Parent Event Tags
sk_SK: Nadriadené značky udalosti

en: Parent Event Tag:
sk_SK: Nadradená značka udalosti:

en: Edit Event Tag
sk_SK: Upraviť značku udalosti

en: Update Event Tag
sk_SK: Aktualizovať značku udalosti

en: Add New Event Tag
sk_SK: Pridať novú značku udalostí

en: New Event Tag Name
sk_SK: Nový názov značky udalosti

en: Separate event tags with commas
sk_SK: Značky udalosti oddeľujte čiarkou

en: Add or remove events
sk_SK: Pridať alebo vymazať udalosti

en: Choose from most used event tags
sk_SK: Vyberte si z najpoužívanejších značiek udalostí

en: Event Category
sk_SK: Kategórie udalosti

en: Search Event Categories
sk_SK: Hľadať kategórie udalosti

en: Popular Event Categories
sk_SK: Obľúbené kategórie udalosti

en: All Event Categories
sk_SK: Všetky kategórie udalosti

en: Parent Event Categories
sk_SK: Nadriadené kategórie udalosti

en: Parent Event Category:
sk_SK: Nadriadená kategória udalosti:

en: Edit Event Category
sk_SK: Upraviť kategóriu udalosti

en: Update Event Category
sk_SK: Aktualizovať kategóriu udalosti

en: Add New Event Category
sk_SK: Pridať novú kategóriu udalostí

en: New Event Category Name
sk_SK: Nový názov kategórie udalosti

en: Separate event categories with commas
sk_SK: Kategórie udalosti oddeľujte čiarkou.

en: Choose from most used event categories
sk_SK: Vyberte si z najpoužívanejších kategórií udalostí

en: Display events on your blog.
sk_SK: Zobraziť udalosti na vašom blogu.

en: Add New Event
sk_SK: Pridať novú udalosť

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: New Event
sk_SK: Nová udalosť

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View Event
sk_SK: Zobraziť udalosť

en: Search Events
sk_SK: Hľadať udalosti

en: No Events Found
sk_SK: Nebola nájdená žiadna udalosť

en: No Events Found in Trash
sk_SK: V koši nebola nájdená žiadna udalosť

en: Parent Event
sk_SK: Nadriadená udalosť

en: Recurring Events
sk_SK: Opakujúce sa udalosti

en: Recurring Events Template
sk_SK: Šablóna opakujúcich sa udalostí

en: Add Recurring Event
sk_SK: Pridať opakujúcu sa udalosť

en: Add New Recurring Event
sk_SK: Pridať novú opakujúcu sa udalosť

en: Edit Recurring Event
sk_SK: Upraviť opakujúcu sa udalosť

en: New Recurring Event
sk_SK: Nová opakujúca sa udalosť

en: Search Recurring Events
sk_SK: Hľadať opakujúce sa udalosti

en: No Recurring Events Found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne opakujúce sa udalosti

en: No Recurring Events Found in Trash
sk_SK: V koši neboli nájdené žiadne opakujúce sa udalosti

en: Parent Recurring Event
sk_SK: Nadriadená opakujúca sa udalosť

en: Display locations on your blog.
sk_SK: Zobraziť miesta konania na vašom blogu.

en: Add New Location
sk_SK: Pridať nové miesto konania

en: New Location
sk_SK: Nové miesto konania

en: View Location
sk_SK: Zobraziť miesto konania

en: Search Locations
sk_SK: Hľadať miesta konania

en: No Locations Found
sk_SK: Nebolo nájdené žiadne miesto konania

en: No Locations Found in Trash
sk_SK: V koši nebolo nájdené žiadne miesto konania

en: Parent Location
sk_SK: Nadradené miesto konania

en: You must log in to view and manage your events.
sk_SK: Pre zobrazenie a správu udalostí sa musíte prihlásiť.

en: You must log in to view and manage your locations.
sk_SK: Pre zobrazenie a správu miest konaní sa musíte prihlásiť.

en: You must log in to view and manage your bookings.
sk_SK: Pre zobrazenie a správu rezervácií sa musíte prihlásiť.

en: Please wait while the booking is being submitted.
sk_SK: Čakajte, rezervácia sa odosiela.

en: Save Ticket
sk_SK: Uložiť vstupenku

en: Save Settings
sk_SK: Uložiť nastavenia

en: Are you sure you want to delete?
sk_SK: Naozaj chcete vymazať?

en: Searching...
sk_SK: Hľadanie…

en: Loading...
sk_SK: Načítanie…

en: Are you sure you want to reschedule this recurring event? If you do this, you will lose all booking information and the old recurring events will be deleted.
sk_SK: Naozaj chcete preplánovať túto opakujúcu sa udalosť? Ak to urobíte, stratíte všetky údaje o rezerváciách a staré opakujúce sa udalosti budú zmazané.

en: Are you sure you want to detach this event? By doing so, this event will be independent of the recurring set of events.
sk_SK: Naozaj chcete zrušiť prepojenie tejto udalosti? Jej odpojením sa táto udalosť stane nezávislou od opakujúcej sa udalosti.

en: This cannot be undone.
sk_SK: Tento krok nie je možné vrátiť späť.

en: All events will be moved to trash.
sk_SK: Všetky udalosti boli presunuté do koša.

en: Are you sure you want to delete all recurrences of this event?
sk_SK: Naozaj chcete vymazať všetky opakovania tejto udalosti?

en: Are you sure you want to disable bookings? If you do this and save, you will lose all previous bookings. If you wish to prevent further bookings, reduce the number of spaces available to the amount of bookings you currently have
sk_SK: Naozaj chcete zakázať rezervácie? Ak to urobíte, stratíte všetky predchádzajúce rezervácie. Ak chcete, aby sa zabránilo ďalšej rezervácii, znížte počet miest, ktoré sú v súčasnej dobe v rezerváciách k dispozícii.

en: You do not have permission to manage others %s
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre správu cudzích %s

en: You do not have permission to manage %s
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre správu %s

en: You do not have permission to publish %s
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre zverejnenie %s

en: You do not have permission to delete others %s
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre odstránenie cudzích %s

en: You do not have permission to delete %s
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre odstránenie %s

en: You do not have permission to edit others %s
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre úpravu cudzích %s

en: You do not have permission to edit %s
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre úpravu %s

en: You cannot read private %s
sk_SK: Nemôžete čítať súkromné %s

en: You cannot view others %s
sk_SK: Nemôžete zobraziť cudzie %s

en: You do not have permission to upload images
sk_SK: Nemáte oprávnenie pre nahrávanie obrázkov

en: Duplicate this event
sk_SK: Duplikovať túto udalosť

en: Not attending any events yet.
sk_SK: Zatiaľ nie je nahlásená účasť na žiadnej udalosti.

en: Log in if you already have an account with us.
sk_SK: Pokiaľ už máte vytvorený účet, prihláste sa.

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Log In
sk_SK: Prihlásiť

en: Remember Me
sk_SK: Zapamätovať údaje

en: Sign Up
sk_SK: Registrácia

en: Password Lost and Found
sk_SK: Zabudnuté heslo

en: Lost your password?
sk_SK: Zabudli ste heslo?

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Events Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
sk_SK: Nemáte definované žiadne vlastné atribúty v nastaveniach šablóny vášho správcu udalostí. Prosím, pridajte ich na <a href='%s'>stránke nastavenia</a>.

en: Deprecated Attributes
sk_SK: Atribúty zníženia ceny

en: If you see any attributes under here, that means they're not used in Events Manager formats. To add them, you need to add the custom attribute again to a formatting option in the settings page. To remove any of these deprecated attributes, give it a blank value and save.
sk_SK: Ak tu vidíte akékoľvek atribúty znamená to, že neviete používať formáty správcu udalostí. Ak ich chcete používať, musíte tieto atribúty nastaviť na nastavovacej stránke v možnostiach formátovania. Ak chcete niektorý z týchto atribútov odstrániť, zadajte mu prázdnu hodnotu a uložte.

en: In order to use attributes, you must define some in your templates, otherwise they'll never show. Go to Events > Settings > General to add attribute placeholders.
sk_SK: Aby bolo možné používať atribúty, musíte ich definovať v šablónach, inak sa nikdy neprejavia. Prejdite na Udalosti >  Nastavenie > Hlavné pre pridanie atribútov zástupných kódov.

en: Available Spaces
sk_SK: Voľné miesta

en: Confirmed Spaces
sk_SK: Potvrdené miesta

en: Pending Spaces
sk_SK: Miesta čakajúce na schválenie

en: manage bookings
sk_SK: spravovať rezervácie

en: printable view
sk_SK: náhľad tlače

en: export csv
sk_SK: exportovať CSV súbor

en: No responses yet!
sk_SK: Zatiaľ žiadne reakcie!

en: Enable registration for this event
sk_SK: Povoliť registráciu na túto udalosť

en: Tickets
sk_SK: Vstupenky

en: You can have single or multiple tickets, where certain tickets become available under certain conditions, e.g. early bookings, group discounts, maximum bookings per ticket, etc.
sk_SK: Môžete mať jednoduché alebo viacnásobné vstupenky, pričom niektoré vstupenky môžu byť platné za určitých podmienok, napr. skoré rezervácie, skupinové zľavy, najvyšší počet rezervácií na vstupenku, atď.

en: Basic HTML is allowed in ticket labels and descriptions.
sk_SK: Základné HTML je povolené v označeniach a popisoch vstupeniek.

en: Min/Max
sk_SK: Min./Max.

en: Start/End
sk_SK: Začiatok/Koniec

en: Avail. Spaces
sk_SK: Voľné miesta

en: Add new ticket
sk_SK: Pridať novú vstupenku

en: Free
sk_SK: Voľný

en: View Bookings
sk_SK: Zobraziť rezervácie

en: Total Spaces
sk_SK: Miesta celkom

en: Individual tickets with remaining spaces will not be available if total booking spaces reach this limit. Leave blank for no limit.
sk_SK: Jednotlivé lístky so zostávajúcimi miestami nebudú k dispozícii, ak celkový rezervovaný počet miest dosiahnutie túto hranicu. Ak toto nechcete obmedzovať, ponechajte údaj prázdny.

en: Booking Cut-Off Date
sk_SK: Dátum uzavretia rezervácie

en: This is the definite date after which bookings will be closed for this event, regardless of individual ticket settings above. Default value will be the event start date.
sk_SK: Toto je definitívny dátum, po ktorom sa rezervácie na túto udalosť uzavrú bez ohľadu na nastavenia jednotlivých vstupeniek. Predvolená hodnota je dátum začatia udalosti.

en: Category:
sk_SK: Kategória:

en: No image uploaded for this event yet
sk_SK: K tejto akcii ešte nebol priložený žiadny obrázok

en: Upload/change picture
sk_SK: Pridať/zmeniť obrázok

en: Delete Image?
sk_SK: Odstrániť obrázok?

en: Not a Group Event
sk_SK: Nie je skupina udalostí

en: As a site admin, you see all group events, users will only be able to choose groups they are admins of.
sk_SK: Ako administrátor webu uvidíte všetky skupiny udalostí, používatelia budú môcť vybrať len tie skupiny, ktoré spravujú oni.

en: No groups defined yet.
sk_SK: Žiadne skupiny zatiaľ neboli definované.

en: This event does not have a physical location.
sk_SK: Táto udalosť nemá určené fyzické miesto konania.

en: Location:
sk_SK: Miesto konania:

en: No Location
sk_SK: Žiadne miesto konania

en: Location Name:
sk_SK: Názov miesta konania:

en: Create a location or start typing to search a previously created location.
sk_SK: Vytvorte miesto konania alebo začnite písať názov už vytvoreného miesta konania (vyhľadávanie sa spustí automaticky)

en: You cannot edit saved locations here.
sk_SK: Tu nie je možné upravovať uložené miesta konania.

en: Address:
sk_SK: Adresa:

en: City/Town:
sk_SK: Mesto/Obec:

en: State/County:
sk_SK: Okres/kraj/štát:

en: Postcode:
sk_SK: PSČ:

en: Region:
sk_SK: Oblasť:

en: Country:
sk_SK: Krajina:

en: none selected
sk_SK: nie je vybrané

en: Location not found
sk_SK: Miesto konania nenájdené

en: This event repeats
sk_SK: Tato udalosť sa opakuje

en: every
sk_SK: každý

en: day
sk_SK: deň

en: days
sk_SK: dní

en: week on
sk_SK: týždeň v

en: weeks on
sk_SK: týždne v

en: month on the
sk_SK: mesiac v

en: months on the
sk_SK: mesiace v

en: year
sk_SK: rok

en: years
sk_SK: roky

en: first
sk_SK: prvý

en: second
sk_SK: druhý

en: third
sk_SK: tretí/ia

en: fourth
sk_SK: štvrtý

en: last
sk_SK: posledný

en: of each month
sk_SK: každý mesiac

en: Recurrences span from
sk_SK: Opakované výskyty môžu byť od

en: to
sk_SK: do

en: Events start from
sk_SK: Udalosti začínajú od

en: All day
sk_SK: Celodenná

en: day(s)
sk_SK: dní

en: For a recurring event, a one day event will be created on each recurring date within this date range.
sk_SK: Pri opakujúcich sa udalostiach bude vytvorená jednodenná udalosť v každý deň, ktorý spadá do tohto rozmedzia.

en: This is a recurring event.
sk_SK: Toto je opakujúca sa udalosť.

en: From
sk_SK: Od

en: Event starts at
sk_SK: Udalosť začíná o

en: This event spans every day between the beginning and end date, with start/end times applying to each day.
sk_SK: Táto udalosť zahŕňa každý deň medzi začiatočným a koncovým dátumom, časové údaje o začiatku/konci sa vzťahujú na každý deň.

en: Your Details
sk_SK: Vaše údaje

en: The event name. Example: Birthday party
sk_SK: Názov udalosti. Príklad: Narodeninová párty

en: Details
sk_SK: Podrobnosti

en: Details about the event.
sk_SK: Podrobnosti o udalosti.

en: HTML allowed.
sk_SK: Povolené HTML.

en: Event Image
sk_SK: Obrázok udalosti

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Locations Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
sk_SK: Nemáte definované žiadne vlastné atribúty v nastaveniach šablóny vášho správcu miest konaní. Prosím, pridajte ich na <a href='%s'>stránke nastavenia</a>.

en: If you see any attributes under here, that means they're not used in Locations Manager formats. To add them, you need to add the custom attribute again to a formatting option in the settings page. To remove any of these deprecated attributes, give it a blank value and save.
sk_SK: Ak tu vidíte akékoľvek atribúty znamená to, že neviete používať formáty správcu miest udalostí. Ak ich chcete používať, musíte tieto atribúty nastaviť na nastavovacej stránke v možnostiach formátovania. Ak chcete niektorý z týchto atribútov odstrániť, zadajte mu prázdnu hodnotu a uložte.

en: No image uploaded for this location yet
sk_SK: K tomuto miestu konania ešte nebol priložený žiadny obrázok

en: Location Name
sk_SK: Názov miesta konania

en: The name of the location
sk_SK: Názov miesta konania

en: Details about the location.
sk_SK: Podrobnosti o mieste konania.

en: HTML Allowed.
sk_SK: Povolené HTML.

en: Location Image
sk_SK: Obrázok miesta konania

en: Enter a ticket name.
sk_SK: Zadajte názov vstupenky.

en: Enter a maximum number of spaces (required).
sk_SK: Zadajte maximálny počet miest (povinné).

en: Available from
sk_SK: Dostupné od

en: Add a start or end date (or both) to impose time constraints on ticket availability. Leave either blank for no upper/lower limit.
sk_SK: Pridať dátum začiatku a/alebo skončenia časovej dostupnosti vstupenky. Ponechať jeden a/alebo druhý prázdny pre zrušenie hornej/dolnej hranice.

en: and
sk_SK: a

en: Leave either blank for no upper/lower limit.
sk_SK: Pokiaľ nechcete horné či dolné obmedzenie nastaviť, ponechajte pole prádne.

en: Required?
sk_SK: Povinné?

en: If checked every booking must select one or the minimum number of this ticket.
sk_SK: Ak je začiarknutá povinnosť rezervácie vstupenky, musí byť vybraný jeden alebo minimálny počet tejto vstupenky.
