Events Manager - en to hu_HU translation catalogue (1112 entries)

en: If you're using the Google Maps, the more detail you provide, the more accurate Google can be at finding your location. If your address isn't being found, please <a href='http://maps.google.com'>try it on maps.google.com</a> by adding all the fields below separated by commas.
hu_HU: Ha Google Maps-et használsz akkor annál részletesebb a térkép, minél több adatot adsz meg. Ha a cím nem található, kérlek <a href='http://maps.google.com'>próbáld ki a  maps.google.com oldalon</a> úgy, hogy a lenti mezők tartalmát egymás mellé írod vesszővel elválasztva.

en: Color
hu_HU: Szín

en: Image
hu_HU: Kép

en: There was an error uploading the image.
hu_HU: Hiba történt a kép feltötlése közben.

en: Translated Event Information
hu_HU: Lefordított esemény információk

en: This is a translated event, therefore your time, location and booking information is handled by your original event translation.
hu_HU: Ez egy lefordított esemény, ezért az Ön ideje, helyzete és a foglalás információi az eredeti esemény fordításánál lesznek kezelve.

en: See original translation.
hu_HU: Eredeti fordításának megtekintése.

en: This is a translated event, therefore address information is handled by the original location translation.
hu_HU: Ez egy lefordított esemény, ezért a helyszín információi az eredeti nyelven lesznek kezelve.

en: Below are translations for your tickets. If left blank, the language of the original event will be used.
hu_HU: Itt találhatóak a lefordított jegy-információk. Ha üresen hagyja, az eredeti nyelv lesz használva.

en: Disable  WordPress Thumbnails?
hu_HU: Wordpress bélyegképek tiltása?

[ctx: [Date] - [Name] wrote]
en: %1$s - %2$s wrote
hu_HU: %1$s - %2$s írt

en: The format of a single %s page title.
hu_HU: A formátum egyetlen %s oldal címét.

en: %s Excerpts
hu_HU: %s Részletek

en: %s excerpt
hu_HU: %s szemelvény

en: %s excerpt fallback
hu_HU: %s részlet visszaesése

en: Enter a number.
hu_HU: Adjon meg egy számot.

en: Distance Values
hu_HU: Távolság értékek

en: The format of a single %s page.
hu_HU: A formátum egyetlen %s oldalon.

en: Event Reapproved
hu_HU: esemény Reapproved

en: Quantity
hu_HU: mennyiség

en: Before
hu_HU: előtt

en: After
hu_HU: után

en: Submit %s
hu_HU: Elküld %s

en: Update %s
hu_HU: frissítés %s

en: The maximum allowed width for images uploads
hu_HU: A maximális megengedett szélesség a képek feltöltésének

en: The minimum allowed width for images uploads
hu_HU: Minimum engedélyezett szélesség a képek feltöltésének

en: This is only used when showing events from other blogs.
hu_HU: Csak akkor van használva, ha az események egy másik blogról vannak megjelenítve.

en: Default distance
hu_HU: Alapértelmezett távolság

en: Default distance unit
hu_HU: Alapértelmezett távolság mértékegysége

en: Show distance options?
hu_HU: Távolság lehetőség mutatása?

en: Default Country
hu_HU: Alapértelmezett ország

en: Default %s color
hu_HU: Alapértelmezett %s szín

en: RSS Scope
hu_HU: RSS hatáskör

en: Event title format
hu_HU: Esemény cím formátuma

en: HTML is not accepted.
hu_HU: A HTML nincs engedélyezve.

en: Event tooltips format
hu_HU: Esemény elemleírások formátuma

en: Remove Image
hu_HU: Kép eltávolítása

[ctx: events]
en: Future <span class="count">(%s)</span> | Future <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[0]: Jövő <span class="count">(%s)</span>
hu_HU[1]: Jövő <span class="count">(%s)</span>

en: Within
hu_HU: belül

en: We are going to use %s for searching.
hu_HU: %s alapján keresünk

en: If this is incorrect, click cancel and try a more specific address.
hu_HU: Ha ez hibás, akkor kattintson a mégse gombra és próbálja meg pontosítani a címet.

en: Please enter your Location ID, or leave blank for no location.
hu_HU: Kérjük írja be a helyszínjének az ID-jét, vagy hagyja üresen, ha nincs helyszín.

en: Please enter your Location ID.
hu_HU: Kérjük, adja hozzá az ön helyszínének ID-jét.

en: Please add a User ID.
hu_HU: Kérjük, adjon hozzá egy felhasználói ID-t.

en: Styling Options
hu_HU: Stílus beállítások

en: Search forms
hu_HU: Keresés

en: Event/Location admin pages
hu_HU: Esemény/helyszín admin oldala

en: Booking admin pages
hu_HU: Foglalások admin oldala

en: Events list page
hu_HU: Esemény lista oldal

en: Locations list page
hu_HU: Helszín lista oldal

en: Event booking forms
hu_HU: Esemény folglalási űrlap

en: Categories list page
hu_HU: Kategória lista oldal

en: Tags list page
hu_HU: Címke lista oldal

en: Show locations search?
hu_HU: Legyen helyszín kereső?

en: Main Search Fields
hu_HU: Keresés mezői

en: Label
hu_HU: Cím

en: Geolocation Search
hu_HU: Helyzet alapú kereső

en: Show geolocation search?
hu_HU: Legyen helyzet alapú kereső?

en: Advanced Search Fields
hu_HU: Részletes kereső mezői

en: Enable advanced fields?
hu_HU: Részletes kereső engedélyezése?

en: Hidden by default?
hu_HU: Alapértelmezetten rejtett?

en: If set to yes, advanced search fields will be hidden by default and can be revealed by clicking the "Advanced Search" link.
hu_HU: Ha igen, akkor a részletes kereső alapértelmezetten rejtve van, és csak a "Részletes kereső" gomb segítségével lesz látható.

en: Show label
hu_HU: Cím megjelenítése

en: Hide label
hu_HU: Cím elrejtése

en: Dates
hu_HU: Időpontok

en: Categories dropdown label
hu_HU: Kategória legördülő menü

en: Region
hu_HU: Régió:

en: State/County
hu_HU: Megye:

en: City/Town
hu_HU: Város:

en: Maximum spaces per booking
hu_HU: Foglalásonkénti maximum mennyiség

en: %d will be replaced by a number.
hu_HU: %d egy számmal lesz helyettesítve.

en: edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Show Advanced Search
hu_HU: Részletes kereső mutatása

en: Hide Advanced Search
hu_HU: Részletes keresés elrejtése

en: Near...
hu_HU: Közelében...

en: You cannot book more than %d spaces for this event.
hu_HU: Nem igényelhet több, mint %d jegyet erre az eseményre,

[ctx: spaces per booking]
en: At least
hu_HU: Legkevesebb

en: spaces per booking
hu_HU: hely foglalásonként

[ctx: spaces per booking]
en: At most
hu_HU: Legfeljebb

[ctx: time]
en: at
hu_HU: ekkor [idő]

en: Available until
hu_HU: Elérhető eddig

en: Available for
hu_HU: Elérhető ekkortól

en: Everyone
hu_HU: Mindenki

en: Logged In Users
hu_HU: Bejelentkezett felhasználó

en: Guest Users
hu_HU: Vendég felhasználó

en: Restrict to
hu_HU: Átirányítás ide

en: Show Advanced Options
hu_HU: Részletes beállítások megjelenítése

en: Hide Advanced Options
hu_HU: Részletes beállítások elrejtése

en: Ticket Options
hu_HU: Jegy beállítások

en: Close Ticket Editor
hu_HU: Jegyszerkesztő bezárása

en: Event Options
hu_HU: Esemény beállítások

en: Maximum Spaces Per Booking
hu_HU: Foglalásonkénti maximum mennyiség

en: Leave blank for no limit.
hu_HU: Hagyja üresen, ha nincs felső/alsó határ.

en: RSS limit
hu_HU: RSS korlát

en: Default map width
hu_HU: Alapértelmezett térkép szélesség

en: Default map height
hu_HU: Alapértelmezett térkép magasság

en: Upcoming Events
hu_HU: Jövőbeli események

en: Month format
hu_HU: Hónap formátum

en: The format of the month/year header of the calendar.
hu_HU: A naptár hónap/év fejlécének formátuma

en: iCal Description
hu_HU: iCal leírás

en: The description of the event that will appear in the calendar.
hu_HU: Az esemény leírása, ami a naptárban fog megjelenni.

en: iCal Location
hu_HU: iCal helyszín

en: The location information that will appear in the calendar.
hu_HU: A naptárban megjelenő helyszín információk.

en: Show member-only tickets?
hu_HU: Csak tagoknak jegyek mutatása?

en: If there are member-only tickets, you can choose whether or not to show these tickets to guests.
hu_HU: Ha vannak csak tagoknak szóló jegyek, akkor beállíthatod, hogy ezek megejelenjenek-e a vendégeknek.

en: If guests cannot make bookings, they will be asked to register in order to book. However, enabling this will still show available tickets.
hu_HU: Ha a vendégek nem tudnak foglalni, akkor meg lesznek kérve, hogy regisztráljanak, azonban evvel az opcióval engedélyezni lehet az elérhető jegyek megjelenítését.

en: Registration Email Templates
hu_HU: Regisztrációs e-mailek sablonjai

en: This is only applicable when %s is not active.
hu_HU: Ez csak akkor alkalmazható, amikor %s nem aktív.

en: When a guest user makes a booking for the first time in Events Manager, a new user account is created for them and they are sent their credentials in a separate email, which can be modified below.
hu_HU: Amikor egy vendég felhasználó első alkalommal foglal az Events Manager-ben, akkor egy új felhasználó jön létre, melyről a felhasználó emailben értesül. Ennek az emailnek a sablonja módosítható itt.

en: Registration email subject
hu_HU: Regisztrációs e-mail tárgya

en: Registration email
hu_HU: Regisztrációs e-mail

en: %s is replaced by username and %s is replaced by the user password.
hu_HU: %s helyettesítve lesz a felhasználónévvel, és a(z) %s a jelszóval

en: You have successfully created an account at %s
hu_HU: Sikeresen létrehozott egy felhasznái fiókot itt: %s

en: You can log into our site here : %s
hu_HU: Bejelentkezhet az oldalra itt: %s

en: To view your bookings, please visit %s after logging in.
hu_HU: A foglalásainak megtekintéséhez jelentkezzen be, majd menjen ide: %s.

en: Sub Total
hu_HU: Összesen

en: Discounts Before Taxes
hu_HU: Ár adó nélkül

en: Taxes
hu_HU: Adók

en: Discounts (After Taxes)
hu_HU: Ár (adóval)

en: Each event spans %s day(s)
hu_HU: Minden esemény %s napig tart

en: Email Sent.
hu_HU: Levél kiküldve.

en: ERROR : Email Not Sent.
hu_HU: HIBA : Levél nem lett elküldve.

[ctx: bookings]
en: No emails to send for this booking.
hu_HU: Nincs elküldendő email ehhez a foglaláshoz.

en: iCal Scope
hu_HU: iCal hatáskör

en: By using formats, you can control how your %s are displayed from within the Events Manager <a href='#formats' class='nav-tab-link' rel='#em-menu-formats'>Formatting</a> tab above without having to edit your theme files.
hu_HU: Formátumok használatával testreszabható a(z) %s megjelenése az Events Manager <a href='#formats' class='nav-tab-link' rel='#em-menu-formats'>Formázás</a> lapján a téma fájljainak módosítása nélkül.

en: Event archives scope
hu_HU: Esemény archívum hatáskör

en: Tags
hu_HU: Címkék

en: When listing tags, this order is applied.
hu_HU: A címkék felsorolásánál ez a sorrend.

en: Controls how many events belonging to a tag are shown per page when using placeholders such as %s. Leave blank for no limit.
hu_HU: Ez a beállítás vezérli, hány esemény jelenjen meg egy címkében egy oldalon, amikor placeholdereket használsz (pl. %s). Hagyd üresen a limit tiltásához.

en: Choose to show events within a specific time range.
hu_HU: Válaszd ki az események adott időintervallumon belüli megjelenítéséhez.

en: Single %s Format
hu_HU: Egyéni %s formátum

en: Next event format
hu_HU: Következő események formátuma

en: The format of the next upcoming event in this %s.
hu_HU: A következő esemény formátuma ebben: %s.

en: Allow bookings with registered emails?
hu_HU: Foglalás engedélyezése regisztrált e-mail címről?

en: By default, if a guest tries to book an event using the email of a user account on your site they will be asked to log in, selecting yes will bypass this security measure.
hu_HU: Ha egy vendég foglalni próbál egy regisztrált email címmel, be kell jelentkeznie. Válaszd az igent, hogy ne kelljen.

en: <strong>Warning : </strong> By enabling this, registered users will not be able to see bookings they make as guests in their "My Bookings" page.
hu_HU: <strong>Figyelem: </strong> Ennek az opciónak az engedélyezésével a regisztrált felhasználók nem fogják látni a vendégként leadott foglalásaikat a "Foglalásaim" oldalon.

en: No events in this location
hu_HU: Nincs esemény ezen a helyszínen

en: No events with this tag
hu_HU: Nincs esemény ilyen címkével

en: Reset this form to create a location or search again.
hu_HU: Űrlap törlése egy új helyszín létrehozásához.

en: Draft
hu_HU: Vázlat

en: Theme Templates
hu_HU: Téma sablonok

en: Body Classes
hu_HU: Body osztályok

en: Post Classes
hu_HU: Bejegyzés osztályok

en: Edit Details
hu_HU: Részletek szerkesztése

en: Booking already made
hu_HU: A foglalás már elkészül

en: Event Admin/Owner Emails
hu_HU: Esemény szervezője/tulajdonos e-mail címei

en: Booked User Emails
hu_HU: Foglaló felhasználók e-mail címei

en: Event Admin Emails
hu_HU: Esemény adminok e-mail címei

en: Event Submitter Emails
hu_HU: Esemény beküldők e-mail címei

en: A test email will be sent to your account email - %s
hu_HU: Egy próba e-mail lesz küldve az ön e-mail címére – %s

en: Personal details have successfully been modified.
hu_HU: A személyes adatok sikeresen módosítva.

en: Already Booked
hu_HU: Már foglalt

en: Loading Map....
hu_HU: Térkép betöltése...

en: Map Unavailable
hu_HU: Térkép nem érhető el

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Upcoming
hu_HU: Közelgő

en: All %s
hu_HU: Összes %s

en: No locations have been inserted yet!
hu_HU: Nem lett még helyszín hozzáadva!

en: Bookings for %s
hu_HU: Foglalások erre: %s

en: Bookings data
hu_HU: Foglalási adatok

en: Available
hu_HU: Elérhető

en: You do not have any bookings.
hu_HU: Önnek még nincs foglalása.

en: Please <a href="%s">Log In</a> to view your bookings.
hu_HU: Kérjük <a href="%s">jelentkezzen be</a> a foglalásainak megtekintéséhez.

en: Display your events in a calendar widget.
hu_HU: Események megjelenítése a naptárban widgetben.

en: Events Calendar
hu_HU: Esemény-naptár

en: Title
hu_HU: Cím

en: Show Long Events?
hu_HU: Hosszú események megjelenítése?

en: Category IDs
hu_HU: Kategória ID

en: 1,2,3 or 2 (0 = all)
hu_HU: 1,2,3 vagy 2 (0=mind)

en: all events
hu_HU: az összes esemény

en: No events
hu_HU: Nincs esemény

en: start date, start time, event name
hu_HU: kezdő dátum, kezdési időpont, esemény neve

en: name, start date, start time
hu_HU: név, kezdő dátum, kezdési időpont

en: name, end date, end time
hu_HU: név, záró dátum, befejezési idő

en: end date, end time, event name
hu_HU: záró dátuma, befejezési idő, az esemény neve

en: Display a list of events on Events Manager.
hu_HU: Lista megjelenítése az eseményekből.

en: Number of events
hu_HU: Események száma

en: Scope
hu_HU: Láthatóság

en: Order By
hu_HU: Rendezés

en: Order
hu_HU: Rendezés

en: List item format
hu_HU: Listaelem formátuma

en: Show all events link at bottom?
hu_HU: Összes esemény link megjelenítése lent?

en: All events link text?
hu_HU: Összes esemény link szöveg?

en: Event Locations
hu_HU: Rendezvény helyszínek

en: Event start date/time, location name
hu_HU: Esemény kezdés dátuma, kezdési időpont, helyszín neve

en: Display a list of event locations on Events Manager.
hu_HU: Esemény helyszínek listájának mutatása.

en: No locations
hu_HU: Nincs helyszín

en: Show number of locations
hu_HU: Helyszínek számának mutatása

en: Scope of the locations
hu_HU: Helyszínek hatóköre

en: Order of the locations
hu_HU: A helyszínek sorrendje

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Bulk Actions
hu_HU: Csoportművelet

en: Approve
hu_HU: Elfogad

en: Decline
hu_HU: Elutasít

en: Booker
hu_HU: Foglaló

en: Phone number
hu_HU: Telefonszám

en: Spaces
hu_HU: Helyek

en: Restore
hu_HU: Visszaállít

en: Edit/View
hu_HU: Szerkeszt/Megtekint

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: No cancelled bookings.
hu_HU: Nincs lemondott foglalás.

en: Unapprove
hu_HU: Függőbe

en: Reject
hu_HU: Visszautasít

en: No confirmed bookings.
hu_HU: Nincs megerősített foglalás.

en: Past events
hu_HU: Múltbeli események

en: All events
hu_HU: Összes esemény

en: Future events
hu_HU: Jövőbeli események

en: Past Events
hu_HU: Múltbeli események

en: All Events
hu_HU: Összes esemény

en: Future Events
hu_HU: Jövőbeli események

en: Delete selected
hu_HU: Kiválasztott(ak) törlése

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: Filter
hu_HU: Szürő

en: no events
hu_HU: nincs esemény

en: Event
hu_HU: Esemény

en: Date and time
hu_HU: Időpont

en: Booked Spaces
hu_HU: Lefoglalt helyek

en: Pending
hu_HU: Függőben

en: No pending bookings.
hu_HU: Nincs függőben lévő foglalás.

en: Status
hu_HU: Állapot

en: No rejected bookings.
hu_HU: Nincs visszautasított foglalás.

en: Bookings
hu_HU: Foglalások

en: Events Manager Settings
hu_HU: Events Manager beállítások

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Getting Help for Events Manager
hu_HU: Segítség az Events Managerhez

en: Help
hu_HU: Súgó

en: Locations
hu_HU: Helyszínek

en: Events Manager
hu_HU: Esemény szervező

en: Update Blogs
hu_HU: Blogok frissítése

en: Dev Mode active: Just a friendly reminder that you are updating to development versions. Only admins see this message, and it will go away when you disable this <a href="#pro-api">here</a> in your settings.
hu_HU: Fejlesztő mód aktív: Ez csak egy emlékeztető, hogy jelenleg a bővítmény jelenleg frissül az időközi fejlesztői kiadásokra. Csak adminisztrátorok láthatják ezt az üzenetet, az opció bármikor letiltható <a href="#pro-api">itt</a>.

en: Events
hu_HU: Események

en: Uninstall
hu_HU: Törlés

en: Event Bookings Dashboard
hu_HU: Foglalások kezelése

en: Recent Bookings
hu_HU: Legfrissebb foglalások

en: Events With Bookings Enabled
hu_HU: Események, ahol lehet foglalni

en: Unauthorized Access
hu_HU: Nem engedélyezett hozzáférés

en: You do not have the rights to manage this event.
hu_HU: Nincs jogod ezt az eseményt kezelni!

en: Manage %s Bookings
hu_HU: %s esemény foglalásainak kezelése

en: View %s
hu_HU: %s megtekintése

en: Edit %s
hu_HU: %s szerkesztése

en: Export CSV
hu_HU: Exportálás CSV-be

en: Event Name
hu_HU: Esemény neve

en: Availability
hu_HU: Elérhetőség

en: Spaces confirmed
hu_HU: hely megerősítve

en: Available spaces
hu_HU: Rendelkezésre álló helyek

en: Date
hu_HU: Időpont

en: Location
hu_HU: Helyszín

en: You do not have the rights to manage this ticket.
hu_HU: Nincs joga, hogy ezt a jegyet kezelje.

en: Ticket for %s
hu_HU: Jegy a(z) %s eseményre

en: View/Edit Event
hu_HU: Esemény megtekintése/szerkesztése

en: View Event Bookings
hu_HU: Esemény foglalásainak megtekintése

en: Name
hu_HU: Név

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Price
hu_HU: Ár

en: Start
hu_HU: Kezdés

en: End
hu_HU: Befejezés

en: Edit Booking
hu_HU: Foglalás szerkesztése

en: Event Details
hu_HU: Esemény részletei

en: Date/Time
hu_HU: Időpont

en: Personal Details
hu_HU: Személyes adatok

en: Booking Details
hu_HU: Foglalás részletei

en: Change
hu_HU: Változtatás

en: Resend Email
hu_HU: E-mail újraküldése

en: Send Email
hu_HU: E-mail küldése

en: Submit Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: Cancel
hu_HU: Lemond

en: Ticket Type
hu_HU: Jegy típusa

en: Total Price
hu_HU: Összesen

en: %d Spaces
hu_HU: %d hely

en: Tax
hu_HU: Adó

en: Comment
hu_HU: Megjegyzés

en: Modify Booking
hu_HU: Foglalás szerkesztése

en: Booking Notes
hu_HU: Foglaláshoz kapcsolódó jegyzetek

en: You can add private notes below for internal reference that only event managers will see.
hu_HU: Ide írhat megjegyzéseket belső hasznáaltra, amiket csak az esemény-szervezők láthatnak.

en: Manage Person's Booking
hu_HU: A személy foglalásainak kezelése

en: Edit User
hu_HU: Személy szerkesztése

en: Delete User
hu_HU: Felhasználó törlése

en: Past And Present Bookings
hu_HU: Régebbi és jelenlegi foglalások

en: Placeholders for customizing event pages
hu_HU: Placeholderek az esemény oldalak testreszabásához

en: In the <a href='%s'>settings page</a>, you'll find various textboxes where you can edit how event information looks, such as for event and location lists. Using the placeholders below, you can choose what information should be displayed.
hu_HU: A <a href='%s'>beállítások oldalon</a> , megtalálja a különböző szövegdobozokat, ahol lehet szerkeszteni, hogyan nézzenek ki az információk, mind az esemény, mind a helyszín listán. A placeholderek segítségével megadhatja, milyen információkat szeretne megjeleníteni.

en: Event Related Placeholders
hu_HU: Eseményekkel kapcsolatos placeholderek

en: Category Related Placeholders
hu_HU: Kategóriákkal kapcsolatos placeholderek

en: Location Related Placeholders
hu_HU: Helyszínnel kapcsolatos placeholderek

en: Booking Related Placeholders
hu_HU: Foglalással kapcsolatos placeholderek

en: Add location
hu_HU: Új helyszín hozzaádása

en: Edit location
hu_HU: Helyszín szerkesztése

en: Update Network
hu_HU: Hálózat frissítése

en: Update
hu_HU: Frissítés

en: This accepts %s and %s placeholders.
hu_HU: Ez %s és %s placeholdereket fogad.

en: This accepts %s placeholders.
hu_HU: Ez %s placeholdereket fogad.

en: This accepts %s, %s and %s placeholders.
hu_HU: Ez %s,%s és %s placeholdereket fogad.

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: All
hu_HU: Minden

en: Collapse All
hu_HU: Az összes összecsukása

en: Expand All
hu_HU: Az összes kibontása

en: General
hu_HU: Általános beállítások

en: Event Manager Options
hu_HU: Event Manager beállításai

en: Click to toggle
hu_HU: Kattints a váltáshoz

en: Multi Site Options
hu_HU: Multi Site beállítások

en: Enable global tables mode?
hu_HU: Engedélyezi a globális táblázatok módot?

en: %s Options
hu_HU: %s beállítások

en: Display global events on main blog?
hu_HU: Megjelenjenek a globális eseményeket a fő blogon?

en: events
hu_HU: eseményeket

en: event
hu_HU: esemény

en: Example:
hu_HU: Például:

en: Locations on main blog?
hu_HU: Helyszínek a blogon?

en: locations
hu_HU: helyszinek

en: Display global %s on main blog?
hu_HU: Globális %s megjelenítése a fő blogon?

en: location
hu_HU: helyszín

en: Changes saved.
hu_HU: Változások mentve.

en: Settings have been reset back to default. Your events, locations and categories have not been modified.
hu_HU: A beállítások sikeresen visszaállítva az alapértelmezett állapotra. Az események, helyszínek, kategóriák nem módosultak.

en: If there are any new updates, you should now see them in your Plugins or Updates admin pages.
hu_HU: Ha van frissítés, azt látni fogja a Bővítmények vagy a Frissítések oldalon a vezérlőpultban.

en: Checking for dev versions.
hu_HU: Dev verzió ellenőrzése

en: Events Manager Test Email
hu_HU: Event Manager teszt e-mail

en: Congratulations! Your email settings work.
hu_HU: Gratulálunk! Az e-mail beállítások működnek.

en: Email sent successfully to %s
hu_HU: Az e-mail sikeresen elküldve ide: %s

en: Email not sent.
hu_HU: HIBA : Levél nem lett elküldve.

en: Reset Events Manager
hu_HU: Events Manager visszaállítása

en: Are you sure you want to reset Events Manager?
hu_HU: Biztos, hogy visszaállítja az Events Managert?

en: All your settings, including email templates and template formats for Events Manager will be deleted.
hu_HU: Az összes beállítása (beleértve az e-mail sablonokat és formázásokat) törlődni fog.

en: Uninstall Events Manager
hu_HU: Events Manager törlése

en: Are you sure you want to uninstall Events Manager?
hu_HU: Biztos, hogytörli az Events Managert?

en: All your settings and events will be permanently deleted. This cannot be undone.
hu_HU: Az összes beállítása és eseménye törlődni fog. Figyelem, nem lehet visszavonni!

en: Uninstall and Deactivate
hu_HU: Törlés és deaktiválás

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Formatting
hu_HU: Formázás

en: Emails
hu_HU: E-mail

en: General Options
hu_HU: Általános beállítások

en: Disable thumbnails?
hu_HU: Bélyegképek tiltása?

en: Select yes to disable Events Manager from enabling thumbnails (some themes may already have this enabled, which we cannot be turned off here).
hu_HU: Válassza az igent a bélyegképek tiltásához az Events Managerben (vannak témák, ahol ez engedélyezve van, és azt itt nem tudjuk kikapcsolni).

en: %s Settings
hu_HU: %s beállítások

en: Enable recurrence?
hu_HU: Ismétlődés engedélyezése?

en: Select yes to enable the recurrence features feature
hu_HU: Válassza az igent, hogy engedélyezze az ismétlődés funkciót

en: Enable bookings?
hu_HU: Foglalások engedélyezése?

en: Select yes to allow bookings and tickets for events.
hu_HU: Válassza az igent, ha engedélyezni szeretnénk a foglalásokat és jegyeket az eseményekhez.

en: Enable tags?
hu_HU: Címkék engedélyezése?

en: Select yes to enable the tag features
hu_HU: Válassza az igent, a kategóriák engedélyezéséhez

en: Enable categories?
hu_HU: Kategóriák engedélyezése?

en: Select yes to enable the category features
hu_HU: Válassza az igent, ha szeretne kategorizálást

en: no default category
hu_HU: nincs alapértelmezett kategória

en: Default Category
hu_HU: Alapértelmezett kategória

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: Enable %s attributes?
hu_HU: %s attribútumok engedélyezése?

en: Select yes to enable the attributes feature
hu_HU: Válassza az igent, az attribútumok engedélyezéséhez

en: Enable %s custom fields?
hu_HU: %s egyedi mezők engedélyezése?

en: Custom fields are the same as attributes, except you cannot restrict specific values, users can add any kind of custom field name/value pair. Only available in the WordPress admin area.
hu_HU: Az egyéni mezők ugyanolyanok mint az attribútumok azt leszámítva, hogy nem határozható meg a tartalma, a felhasználók bármilyen név/érték pár megadható. Csak a WordPress admin felületről érhető el.

en: %s Attributes
hu_HU: %s attribútumok

en: no default location
hu_HU: nincs alapértelmezett helyszín

en: Default Location
hu_HU: Alapértelmezett helyszín

en: Default Location Country
hu_HU: Alapértelmezett ország

en: no default country
hu_HU: nincs alapértelmezett ország

en: Enable locations?
hu_HU: Helyszínek engedélyezése?

en: Require locations for events?
hu_HU: Kötelező helyszín megadása?

en: Use dropdown for locations?
hu_HU: Használjunk legördülő menüt a helyszínek megadásához?

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: Show some love?
hu_HU: Mutatassunk szeretet?

en: Event Submission Forms
hu_HU: Esemény beküldési űrlap

en: Use Visual Editor?
hu_HU: Vizuális szerkesztő használata?

en: Users can now use the WordPress editor for easy HTML entry in the submission form.
hu_HU: A felhasználó most már használhatja a WordPress szerkesztőt egyszerű HTML kód létrehozására az űrlapnál.

en: Show form again?
hu_HU: Űrlap mutatása újra?

en: Success Message
hu_HU: Üzenet a sikerességről

en: Customize the message your user sees when they submitted their event.
hu_HU: Szerkessze az üzenetet, amit a felhasználó lát, ha javasolt egy eseményt.

en: Successfully Updated Message
hu_HU: Sikeres frissítés üzenet

en: Customize the message your user sees when they resubmit/update their event.
hu_HU: Szerkessze az üzenetet, amit a felhasználó lát, ha újra javasolt/frissített egy eseményt.

en: Anonymous event submissions
hu_HU: Névtelen esemény

en: Allow anonymous event submissions?
hu_HU: Engedélyezi a névtelen esemény beküldését?

en: Guest Default User
hu_HU: Vendég alapértelmezett felhasználó

en: Anonymous submitters cannot see or modify their event once submitted. You can customize the success message they see here.
hu_HU: Névtelen esemény beküldők a beküldés után már nem módosíthatják az eseményt. Itt szerkesztheted a beküldés sikerességét visszaigazoló üzenetet.

en: Advanced
hu_HU: Haladó

en: Warning!
hu_HU: Figyelem!

en: JavaScript Files
hu_HU: JavaScript fájlok

en: Limit JS file loading?
hu_HU: JS fájlok betöltésének korlátozása?

en: General JS
hu_HU: Általános JS

en: Search Forms
hu_HU: Keresés

en: Event Edit and Submission Forms
hu_HU: Esemény szerkesztése és Javasoló űrlap

en: Booking Management Pages
hu_HU: Foglalás kezelő oldalak

en: CSS File
hu_HU: CSS fájl

en: Limit loading of our CSS files?
hu_HU: CSS fájlok betöltésének korlátozása?

en: Include on
hu_HU: Beleértve

en: Our CSS file will only be INCLUDED on all of these pages.
hu_HU: A CSS fájl be lesz olvasva ezeken az oldalakon.

en: Exclude on
hu_HU: Kivéve

en: Our CSS file will be EXCLUDED on all of these pages. Takes precedence over inclusion rules.
hu_HU: A CSS fájl nem lesz beolvasva ezeken az oldalakon.

en: Thumbnails
hu_HU: Bélyegképek

en: Be aware that some themes will not work with this option, if so (or you want to make your own changes), you can create a file named <code>single-%s.php</code> <a href='#'>as shown on the WordPress codex</a>, and leave this set to Posts.
hu_HU: Figyelj arra, hogy néhány téma nem működik evvel az opcióval. Ha nem működne, vagy szeretnél módosításokat végezni, akkor hozz létre egy <code>single-%s.php</code> nevű fájlt és hagyd ezt a beállítást Bejegyzésen.

en: Permalink Slugs
hu_HU: Keresőbarát nevek

en: You can change the permalink structure of your events, locations, categories and tags here. Be aware that you may want to set up redirects if you change your permalink structures to maintain SEO rankings.
hu_HU: Módosíthatja az események, helyszínek, kategóriák, címkék hivatkozási struktúráját. Legyen tudatában, hogy érdemes lehet átirányításokat létrehozni, ha a SEO értékét meg szeretné őrizni.

en: e.g. %s - you can use / Separators too
hu_HU: pl. %s – használhatja a "/" jelet is

en: Event Categories
hu_HU: Esemény kategóriák

en: Event Tags
hu_HU: Esemény címkék

en: %s Pages
hu_HU: %s oldalak

en: Display %s as
hu_HU: %s megjelenítése mint

en: Posts
hu_HU: Bejegyzések

en: Override with Formats?
hu_HU: Formázás felülírása?

en: Enable Comments?
hu_HU: Hozzászólások engedélyezése?

en: %s List/Archives
hu_HU: %s Lista/Archívum

en: Events page
hu_HU: Események oldal

en: [No %s Page]
hu_HU: [Nincs %s oldal]

en: Show events search?
hu_HU: Legyen esemény kereső?

en: Display calendar in events page?
hu_HU: Naptár megjelenítése az események oldalon?

en: Disable title rewriting?
hu_HU: Cím átírásának tiltása?

en: Event Manager titles
hu_HU: Events Manager címek

en: WordPress %s Archives
hu_HU: Wordpress %s archívum

en: Enable Archives?
hu_HU: Archívum engedélyezése?

en: Allow WordPress post-style archives.
hu_HU: WordPress bejegyzés archívum stílus engedélyezése.

en: Default event archive ordering
hu_HU: Alapértelmezett esemény archívum rendezési mód

en: Order by start date, start time
hu_HU: Rendezés kezdés dátuma és kezdési időpontja alapján

en: Order by name
hu_HU: Rendezés név alapján

en: Ascending
hu_HU: növekvő

en: Descending
hu_HU: csökkenő

en: General settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Are current events past events?
hu_HU: Az aktuális események múltbeli események?

en: Include in WordPress Searches?
hu_HU: WordPress keresőhöz hozzáadás?

en: Allow %s to appear in the built-in search results.
hu_HU: %s megjelenítése a keresési találatok között.

en: Default %s list options
hu_HU: Alapértelmezett %s lista lehetőségek

en: Default event list ordering
hu_HU: Az eseménylista alapértelmezett rendezése

en: Order by start date, start time, then event name
hu_HU: Rendezés: kezdő dátum, kezdési időpont, majd az esemény neve

en: Order by name, start date, then start time
hu_HU: Rendezés: név, kezdő dátum, majd a kezdési időpont

en: Order by name, end date, then end time
hu_HU: Rendezés: név, záró dátum, majd a befejezési idő

en: Order by end date, end time, then event name
hu_HU: Rendezés: záró dátum, befejezés időpontja, majd az esemény neve

en: All Ascending
hu_HU: Minden növekvő

en: All Descending
hu_HU: Minden csökkenő

en: Event list scope
hu_HU: Eseménynaptár köre

en: Event List Limits
hu_HU: Eseménylista határértékek

en: Controls how many events being held at a location are shown per page when using placeholders such as %s. Leave blank for no limit.
hu_HU: Ez a beállítás vezérli, hány esemény jelenjen meg egy helyszínhez egy oldalon, amikor placeholdereket használsz (pl. %s). Hagyd üresen a limit tiltásához.

en: %s page
hu_HU: %s oldal

en: Default archive ordering
hu_HU: Aalapértelmezett archívum rendezési mód

en: Order by %s
hu_HU: Rendezés %s alapján

en: Country
hu_HU: Ország

en: Town
hu_HU: Város

en: Default list ordering
hu_HU: Alapértelmezett lista rendezés

en: List Limits
hu_HU: Lista korlát

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: categories
hu_HU: kategoriak

en: When listing events for a category, this order is applied.
hu_HU: Események kategória szerinti listázásánál ez a sorrend.

en: category
hu_HU: kategória

en: Count
hu_HU: Szám

en: Slug
hu_HU: Keresőbarát név

en: When listing categories, this order is applied.
hu_HU: Kategóriák listázásánál ez a sorrend.

en: Controls how many events belonging to a category are shown per page when using placeholders such as %s. Leave blank for no limit.
hu_HU: Ez a beállítás vezérli, hány esemény jelenjen meg egy kategóriában egy oldalon, amikor placeholdereket használsz (pl. %s). Hagyd üresen a limit tiltásához.

en: tags
hu_HU: címkék

en: My Bookings
hu_HU: Foglalásaim

en: My bookings
hu_HU: Foglalásaim

en: Users can view their bookings for other events on this page.
hu_HU: A felhasználó láthatja a foglalásait a további eseményekhez.

en: bookings
hu_HU: foglalasok

en: Start Date
hu_HU: Kezdés dátuma

en: Booking Date
hu_HU: Foglalás dátuma

en: Edit events
hu_HU: Esemény szerkesztése

en: Users can view, add and edit their %s on this page.
hu_HU: A felhasználó megtekintheti, létrehozhatja és szerkeszheti a saját %s-ét/át ezen az oldalon.

en: Edit locations
hu_HU: Helyszín szerkesztése

en: Manage bookings
hu_HU: Foglalások menedzselése

en: Users can manage bookings for their events on this page.
hu_HU: A felhasználó kezelheti a foglalásolat az eseményeinél.

en: %s Page
hu_HU: %s oldal

en: Yearly
hu_HU: Évente

en: Monthly
hu_HU: Havonta

en: Weekly
hu_HU: Hetente

en: Daily
hu_HU: Naponta

en: Events page grouping
hu_HU: Események oldal csoportosítása

en: Date and Time formats follow the <a href="%s">WordPress time formatting conventions</a>
hu_HU: A dátum és idő furmátumának megadásakor kövesse a <a href="%s">WordPress formázási útmutatóját.</a>

en: Default event list format header
hu_HU: Alapértelmezett eseménylista fejléc formátum

en: Default event list format
hu_HU: Az eseménylista alapértelmezett formétuma

en: Default event list format footer
hu_HU: Alapértelmezett esemény lista formátum lábléc

en: No events message
hu_HU: Nincs esemény üzenet

en: The message displayed when no events are available.
hu_HU: Ez az üzenet jelenik meg, ha nincs bejegyzett esemény.

en: List events by date title
hu_HU: Eseménylista dátum alapján

en: Single %s Page
hu_HU: Egyetlen %s oldal

en: Search Form
hu_HU: Keresés

en: Search button text
hu_HU: Keresés gomb szövege

en: Show text search?
hu_HU: Legyen esemény kereső?

en: Show date range?
hu_HU: Dátumtartomány mutatása?

en: Show categories?
hu_HU: Kategóriákat megjelenítése?

en: Appears as the first default search option.
hu_HU: Mint alapértelmezett érték jelenik meg.

en: Show countries?
hu_HU: Ország megjelenítése?

en: All countries text
hu_HU: Összes ország

en: Show regions?
hu_HU: Régiók megjelenítése?

en: All regions text
hu_HU: Összes régió

en: Show states?
hu_HU: Államok mutatása?

en: All states text
hu_HU: Összes megye

en: Show towns/cities?
hu_HU: Települések mutatása?

en: All towns/cities text
hu_HU: Összes város/település szövege

en: Date Format
hu_HU: Dátum formátum

en: Date Picker Format
hu_HU: Date Picker Formátum

en: Date Separator
hu_HU: Dátum elválasztó

en: dates
hu_HU: időpontok

en: Time Format
hu_HU: Idő formátum

en: Time Separator
hu_HU: Idő elválasztó

en: All Day Message
hu_HU: Egész napos üzenet

en: Use 24h Format?
hu_HU: 24 órás formátum használata?

en: Calendar
hu_HU: Naptár

en: By default, if a calendar day only has one event, it display a single event when clicking on the link of that calendar date. If you select Yes here, you will get always see a list of events.
hu_HU: Ha a naptárban a napnak csak egy eseménye van, akkor a linkre kattintva az esemény adatlapjára léphetsz. Válaszd az igent, ha mindenképpen az események listáját szeretnéd látni.

en: Small Calendar
hu_HU: Kis naptár

en: Event titles
hu_HU: Esemény címe

en: Title separator
hu_HU: Cím elválasztó

en: Abbreviated weekdays
hu_HU: Rövidített hétköznapok

en: Full Calendar
hu_HU: Teljes naptár

en: Event format
hu_HU: Esemény formátum

en: Abbreviated weekdays?
hu_HU: Rövidített hétköznapok?

en: Calendar Day Event List Settings
hu_HU: Naptári Nap Esemény Lista Beállítások

en: Calendar events/day limit
hu_HU: Naptár esemény/nap korlát

en: More Events message
hu_HU: Több esemény üzenet

en: iCal Feed Settings
hu_HU: iCal Feed beállítások

en: iCal Title
hu_HU: iCal cím

en: iCal Limit
hu_HU: iCal határ

en: Limits the number of future events shown (0 = unlimited).
hu_HU: A megjelenített jövőbeni események számát adja meg (0 = korlátlan).

en: %s list header format
hu_HU: %s lista fejlécének formátuma

en: %s list item format
hu_HU: %s listaelem formátuma

en: The format of a single %s in a list.
hu_HU: Egy %s elem formátuma a listában.

en: %s list footer format
hu_HU: %s lista lábléc formátuma

en: No %s message
hu_HU: Nincs %s üzenet

en: The message displayed when no %s are available.
hu_HU: A megjelenő üzenet, ha %s nem áll rendelkezésre.

en: Single %s title format
hu_HU: Egyetlen %s címének a formátuma

en: Single %s page format
hu_HU: Egyetlen %s oldal formátuma

en: %s List Formats
hu_HU: %s lista formátuma

en: Default %s list format
hu_HU: Alapértelmezett %s lista formátuma

en: Category
hu_HU: Kategória

en: The format of a single category page title.
hu_HU: Kategória címének formátuma.

en: Tag
hu_HU: Címke

en: tag
hu_HU: címke

en: RSS main title
hu_HU: RSS főcím

en: The main title of your RSS events feed.
hu_HU: Az RSS események folyamának főcíme

en: RSS main description
hu_HU: RSS fő leírása

en: The main description of your RSS events feed.
hu_HU: Az RSS események folamának fő leírása.

en: RSS title format
hu_HU: RSS cím formátuma

en: RSS description format
hu_HU: RSS leírás formátuma

en: Maps
hu_HU: Térképek

en: Enable Google Maps integration?
hu_HU: Engedélyezi a Google Maps integráció?

en: Yes
hu_HU: Igen

en: No
hu_HU: Nem

en: Check this option to enable Goggle Map integration.
hu_HU: Jelöld be, ha engedélyezed a Google Maps integrációt.

en: Global Map Format
hu_HU: Általános térkép formátum

en: Event.
hu_HU: Esemény.

en: Single Location/Event Map Format
hu_HU: Helyszín/Esemény térkép formátuma

en: Allow guest bookings?
hu_HU: Endedélyezi, hogy vendégek is foglalhassanak?

en: Approval Required?
hu_HU: Jóváhagyás szükséges?

en: Bookings will not be confirmed until the event administrator approves it.
hu_HU: A foglalás nem lesz megerősítve, amíg az adminisztrátor azt jóvá nem hagyja.

en: Reserved unconfirmed spaces?
hu_HU: Nem megerősített helyek fenntartása?

en: By default, event spaces become unavailable once there are enough CONFIRMED bookings. To reserve spaces even if unapproved, choose yes.
hu_HU: Az eseményre szóló helyek elfogynak, amint elegendő MEGERŐSÍTETT foglalás gyűlik össze. Válaszd az igent a helyek lefoglalásához megerősítés nélkül.

en: Can users cancel their booking?
hu_HU: A felhasználók lemondhatják a foglalásaikat?

en: Allow overbooking when approving?
hu_HU: Túlfoglalás engedélyezése jóváhagyásakor?

en: Allow double bookings?
hu_HU: Dupla foglalás engedélyezése?

en: Pricing
hu_HU: Ár

en: Currency
hu_HU: Valuta

en: Choose your currency for displaying event pricing.
hu_HU: Válaszd ki a pénznemet az események áraihoz.

en: Thousands Separator
hu_HU: Ezres választó

en: Decimal Point
hu_HU: Tizedes pont

en: Currency Format
hu_HU: Pénznem

en: Choose how prices are displayed. <code>@</code> will be replaced by the currency symbol, and <code>#</code> will be replaced by the number.
hu_HU: Válaszd ki, hogy az árak hogy legyenek megjelenítve. <code>@</code> helyettesíti a pénznem szimbólumát és <code>#</code> a számot.

en: Tax Rate
hu_HU: Adó

en: Add a tax rate to your ticket prices (entering 10 will add 10% to the ticket price).
hu_HU: Adó hozzáadása a jegy árához (pl: 10 beírásával 10% adódik hozzá a jegy árához).

en: Add tax to ticket price?
hu_HU: Adó hozzáadása a jegy árához?

en: Customize Feedback Messages
hu_HU: Visszajelzés szövegének szerkesztése

en: Below you will find texts that will be displayed to users in various areas during the bookings process, particularly on booking forms.
hu_HU: Az alábbiakban található szövegek a foglalás során jelennek meg a felhasználóknak.

en: My Bookings messages
hu_HU: Foglalásaim üzenetek

en: Booking Cancelled
hu_HU: Foglalás lemondva

en: Booking Cancellation Warning
hu_HU: Foglalás lemondása figyelmeztetés

en: Booking form texts/messages
hu_HU: Foglalás űrlap szövegei/üzenetei

en: Bookings disabled
hu_HU: Foglalás tiltva

en: An event with no bookings.
hu_HU: Összes esemény, ahol nincs foglalás.

en: Bookings closed
hu_HU: Foglalás lezárva

en: Bookings have closed (e.g. event has started).
hu_HU: Foglalás lezárva (pl. mert elkezdődött az esemény).

en: Fully booked
hu_HU: Teltház

en: Event is fully booked.
hu_HU: Az eseményre nincs már szabad hely.

en: Already attending
hu_HU: Már részt vesz az eseményen

en: Manage bookings link text
hu_HU: Foglalások kezelése link szövege

en: Booking form feedback messages
hu_HU: Foglalás űrlap visszajelzései

en: Successful booking
hu_HU: Sikeres foglalás

en: When a booking is registered and confirmed.
hu_HU: Ha a foglalás regisztrált és megerősített.

en: Successful pending booking
hu_HU: Sikeres függőben levő foglalás

en: When a booking is registered but pending.
hu_HU: Ha a foglalás regisztrált, de még függőben van.

en: Not enough spaces
hu_HU: Nincs elég szabad hely

en: Errors
hu_HU: Hibák

en: Email Exists
hu_HU: E-mail cím már létezik

en: User must log in
hu_HU: A felhasználónak be kell jelentkeznie

en: Already booked
hu_HU: Már foglalt

en: No spaces booked
hu_HU: Nincsenek foglalt helyek

en: Sold Out
hu_HU: Eladva

en: Booking button feedback messages
hu_HU: Foglalás gomb visszajelző szövege

en: User can book
hu_HU: Felhasználó foglalhat

en: Booking in progress
hu_HU: Foglalás folyamatban

en: Booking complete
hu_HU: Foglalás kész

en: Booking error
hu_HU: Foglalási probléma

en: Event fully booked
hu_HU: Az eseményre nincs már szabad hely.

en: Cancelation in progress
hu_HU: Lemondás folyamatban van

en: Cancelation complete
hu_HU: Lemondás sikeresen befejezve

en: Cancelation error
hu_HU: Lemondás nem sikerült

en: Booking Form
hu_HU: Foglalás űrlap

en: Display login form?
hu_HU: Megjelenjen a bejelentkező űrlap?

en: Choose whether or not to display a login form in the booking form area to remind your members to log in before booking.
hu_HU: Válaszd ki, hogy megjelenjen-e vagy sem a bejelentkező űrlap a foglalás közben, hogy emlékeztesse a felhasználókat a bejelentkezésre.

en: Submit button text
hu_HU: Submit gomb szövege

en: Ticket
hu_HU: Jegy

en: Single ticket mode?
hu_HU: Egy-jegy mód?

en: Show ticket table in single ticket mode?
hu_HU: Mutassunk jegy táblázatot egy-jegy módban?

en: Show unavailable tickets?
hu_HU: Mutassuk a nem elérhető jegyeket?

en: Ticket Price (Descending)
hu_HU: Jegyár (csökkenő)

en: Ticket Price (Ascending)
hu_HU: Jegyár (növekvő)

en: Ticket Name (Ascending)
hu_HU: Jegy elnevezése (növekvő)

en: Ticket Name (Descending)
hu_HU: Jegy elnevezése (csökkenő)

en: Order Tickets By
hu_HU: Jegyek rendezés ez alapján:

en: Choose which order your tickets appear.
hu_HU: Válaszd ki, hogy milyen sorrendben jelenjenek meg a jegyek.

en: No-User Booking Mode
hu_HU: Nem felhasználók foglalásai mód

en: By default, when a booking is made by a user, this booking is tied to a user account, if the user is not registered nor logged in and guest bookings are enabled, an account will be created for them.
hu_HU: Ha a foglalást egy felhasználó végzi, akkor a foglalás az ő fiókjához lesz hozzárendelve. Ha nincs belépve vagy regisztrálva és a vendég foglalás engedélyezve van, egy új fiók jön létre neki.

en: Enable No-User Booking Mode?
hu_HU: Nem felhasználók foglalásai mód engedélyezése?

en: This disables user registrations for bookings.
hu_HU: Megtiltja a felhasználók regisztrációját a foglalásra.

en: Assign bookings to
hu_HU: Foglalások hozzárendelése ide:

en: Booking Email Templates
hu_HU: Foglalás e-mailek sablonjai

en: Email events admin?
hu_HU: Küldjünk emailt az eseményszervezőnek?

en: For multiple emails, separate by commas (e.g. email1@test.com,email2@test.com,etc.)
hu_HU: Több e-mail cím esetén használjon vesszőt (pl. email1@test.com,email2@test.com,stb.)

en: Email event owner?
hu_HU: Küldjünk emailt az esemény szervezőjének?

en: Check this option if you want the event contact to receive an email when someone books places. An email will be sent when a booking is first made (regardless if confirmed or pending)
hu_HU: Válaszd ki ezt az opciót, ha azt szeretnéd, hogy az esemény kapcsolattartója emailben értesüljön, ha valaki foglalást ad le. Egy email lesz kiküldve, amikor valaki elsőként ad le foglalást (Megerősítettségre tekintet nélkül)

en: Disable new registration email?
hu_HU: Regisztrációs e-mail letiltása a továbbiakban?

en: An email will be sent to the event contact if someone cancels their booking.
hu_HU: Egy e-mailt fog küldeni az esemény szervezőjének, ha valaki lemondja a foglalást.

en: Confirmed booking email
hu_HU: Megerősített foglalás e-mailje

en: Booking confirmed email subject
hu_HU: Megerősített foglalás e-mailjének tárgya

en: Booking confirmed email
hu_HU: Megerősített foglalás e-mailje

en: Pending booking email
hu_HU: Függőben levő foglalás e-mailje

en: Booking pending email subject
hu_HU: Folyamatban levő foglalás e-mailjének tárgya

en: Booking pending email
hu_HU: Folyamatban levő foglalás e-mailje

en: Rejected booking email
hu_HU: Elutasított foglalás e-mailje

en: Booking rejected email subject
hu_HU: Elutasított foglalás e-mailjének tárgya

en: Booking rejected email
hu_HU: Foglalás elutasítva e-mail

en: Booking cancelled
hu_HU: Foglalás lemondva

en: This will be sent when a user cancels their booking.
hu_HU: Ez lesz elküldve, ha a felhasználó lemondja a foglalását.

en: Booking cancelled email subject
hu_HU: Törölt foglalás e-mailjének tárgya

en: Booking cancelled email
hu_HU: Foglalás lemondva e-mail

en: Administrator Email
hu_HU: Adminisztrátor e-mail

en: If left blank, no emails will be sent. Separate emails with commas for more than one email.
hu_HU: Ha üresen hagyja, nem lesz elküldve az e-mail. Több cím esetén használjon vesszőt az elválasztáshoz.

en: Event Submitted
hu_HU: Benyújtott esemény

en: An email will be sent to your administrator emails when an event is submitted and pending approval.
hu_HU: Az adminisztrátor emailben értesül, ha egy esemény jóváhagyásra vár.

en: Event submitted subject
hu_HU: Benyújtott esemény tárgy

en: Event submitted email
hu_HU: Esemény javasló e-mail

en: Event Re-Submitted
hu_HU: Esemény újrajavasolva

en: Event resubmitted subject
hu_HU: Újrajavasolt esemény tárgya

en: Event resubmitted email
hu_HU: Újrajavasolt esemény e-mail címe

en: Event Published
hu_HU: Esemény közzétéve

en: An email will be sent to an administrator of your choice when an event is published by users who are not administrators.
hu_HU: A kiválasztott adminisztrátor emailben értesül, ha egy nem adminisztrátor felhasználó közzétesz egy eseményt.

en: Event published subject
hu_HU: Esemény közzétéve tárgy

en: Event published email
hu_HU: Esemény közzétéve e-mail

en: Event Approved
hu_HU: Esemény jóváhagyva

en: An email will be sent to the event owner when their event is approved. Users requiring event approval do not have the <code>publish_events</code> capability.
hu_HU: Az esemény tulajdonosa emailben értesül, ha az eseményét jóváhagytát. Jóváhagyást igénylő felhasználók azok, akiknek nincs <code>publish_events</code> jogköre.

en: Event approved subject
hu_HU: Jóváhagyott esemény tárgy

en: Event approved email
hu_HU: Jóváhagyott esemény e-mail

en: Event reapproved subject
hu_HU: Átdolgozott esemény tárgy

en: Event reapproved email
hu_HU: Átdolgozott esemény e-mail

en: Image Sizes
hu_HU: Kép mérete

en: Maximum width (px)
hu_HU: Legnagyobb szélessége (px)

en: Minimum width (px)
hu_HU: Minimum szélessége (px)

en: Maximum height (px)
hu_HU: Maximális magasság (px)

en: The maximum allowed height for images uploaded, in pixels
hu_HU: A maximális megengedett magassága a feltöltött képeknek pixelben

en: Minimum height (px)
hu_HU: Minimum magasság (px)

en: The minimum allowed height for images uploaded, in pixels
hu_HU: Minimum engedélyezett magasság a feltöltött képeknél pixelekben.

en: Maximum size (bytes)
hu_HU: Maximális méret (bájtok)

en: The maximum allowed size for images uploaded, in bytes
hu_HU: A legnagyobb megengedett mérete a feltöltött képeknek bájtban

en: Email Settings
hu_HU: E-mail beállítások

en: Before you save your changes, you can quickly send yourself a test email by clicking this button.
hu_HU: Mielőtt elmentené a módosításokat, kattintson ide egy próba e-mail küldéséhez.

en: Test Email Settings
hu_HU: Teszt e-mail beállítások

en: Notification sender name
hu_HU: Értesítést küldő neve

en: Insert the display name of the notification sender.
hu_HU: Írja be a nevét az értesítések küldőjének.

en: Notification sender address
hu_HU: Értesítés küldő címe

en: Insert the address of the notification sender.
hu_HU: Írja be a címét az értesítések küldőjének.

en: Mail sending method
hu_HU: E-mail küldési módszer

en: PHP mail function
hu_HU: PHP mail funkció

en: Select the method to send email notification.
hu_HU: Válassza ki az e-mail értesítés küldésének módját.

en: Send HTML Emails?
hu_HU: HTML e-mailek küldése

en: If set to yes, your emails will be sent in HTML format, otherwise plaintext.
hu_HU: Ha igenre állítja, az e-mail HTML formátumban lesz elküldve, amúgy sima szövegként.

en: Depending on server settings, some sending methods may ignore this settings.
hu_HU: Szerverfüggő, néhány küldési módszer ignorálja ezt a beállítást.

en: Add br tags to HTML emails?
hu_HU: br tag hozzáadása a HTML e-mailekhez?

en: If HTML emails are enabled, br tags will automatically be added for new lines.
hu_HU: Ha a HTML e-mailek negedélyezve vannak, a br tag automatikusan hozzá lesz adva minden új sorhoz.

en: Use SMTP authentication?
hu_HU: SMTP hitelesítés használata?

en: SMTP authentication is often needed. If you use Gmail, make sure to set this parameter to Yes
hu_HU: SMTP hitelesítésre gyakran van szükség. Ha GMailt használ, győződjön meg arról, hogy ez igenre van állítva

en: The SMTP host. Usually it corresponds to 'localhost'. If you use Gmail, set this value to 'ssl://smtp.gmail.com:465'.
hu_HU: Az SMTP hoszt. Ez általában "localhost". Ha GMailt használ, állítsa ezt az értéket erre: 'ssl://smtp.gmail.com:465'.

en: SMTP username
hu_HU: SMTP felhasználónév

en: Insert the username to be used to access your SMTP server.
hu_HU: Írja be a felhasználónevet, hogy hozzáférjen a SMTP szerverhez

en: SMTP password
hu_HU: SMTP jelszó

en: Insert the password to be used to access your SMTP server
hu_HU: Írja be a jelszót, hogy hozzáférjen a SMTP szerverhez

en: Checking...
hu_HU: Ellenőrzés...

en: User Capabilities
hu_HU: Felhasználói jogosultságok

en: %s Capabilities
hu_HU: %s jogosultságok

en: User can delete other users %s
hu_HU: A felhasználó törölheti a többi felhasználónál ezt: %s.

en: User can edit other users %s
hu_HU: A felhasználó szerkesztheti a többi felhasználónál ezt: %s.

en: User can delete their own %s
hu_HU: A felhasználó törölheti a saját %s-t.

en: User can create and edit %s
hu_HU: A felhasználó létrehozhatja és szerkesztheti a saját %s-t.

en: User can view private %s
hu_HU: A felhasználó megtekintheti a privát %s-t.

en: Recurring Event
hu_HU: Ismétlődő esemény

en: recurring events
hu_HU: ismétlődő események

en: User can use other user locations for their events.
hu_HU: A felhasználó használhatja mások helyszíneit az eseményeihez.

en: User can delete %s categories and tags.
hu_HU: A felhasználó tudja törölni a(z) %s kategóriákat és címkéket.

en: User can edit %s categories and tags.
hu_HU: A felhasználó tudja szerkeszteni a(z) %s kategóriákat és címkéket.

en: User can use and manage bookings with their events.
hu_HU: A felhasználó használhatja és kezelheti a foglalásolat az eseményein.

en: Admin Tools
hu_HU: Admin eszközök

en: Development Versions &amp; Updates
hu_HU: Fejlesztői változat &amp; Frissítések

en: Enable Dev Updates?
hu_HU: Fejlesztői változat engedélyezése?

en: Re-Check Updates
hu_HU: Frissítések újraellenőrzése

en: If you would like to check and see if there is a new stable update.
hu_HU: Ha ellenőrizni szeretné, hogy van-e új stabil változat.

en: Check Dev Versions
hu_HU: Fejlesztői változat ellenőrzése

en: Uninstall/Reset
hu_HU: Törlés/Visszaállítás

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: %s added the event %s
hu_HU: %s létrehozta a(z) %s eseményt

en: %s added the event %s to %s.
hu_HU: %s hozzáadta a(z) %s eseményt a(z) %s csoporthoz.

en: %s is attending %s.
hu_HU: %s részt vesz a(z) %s eseményen.

en: %s will not be attending %s anymore.
hu_HU: %s már nem vesz részt a(z) %s eseményen.

en: %s is attending %s of the group %s.
hu_HU: %s részt vesz itt: %s a(z) %s csoportból.

en: %s will not be attending %s of group %s anymore.
hu_HU: %s már nem vesz részt a(z) %s eseményen a(z) %s csoportból.

en: Search %s...
hu_HU: Keresés: %s...

en: My Profile
hu_HU: Profilom

en: Events I'm Attending
hu_HU: Részvétel

en: My Events
hu_HU: Saját események

en: My Locations
hu_HU: Helyszíneim

en: My Event Bookings
hu_HU: Foglalások

en: Group Ownership
hu_HU: Csoport tulajdonosa

en: You have a pending booking
hu_HU: Van egy függő foglalásod

en: You have %s pending bookings
hu_HU: %s függő foglalásod van

en: You have a confirmed booking
hu_HU: Van egy elfogadott foglalásod

en: You have %s confirmed bookings
hu_HU: %s megerősített foglalásod van

en: A user cancelled a booking
hu_HU: Egy felhasználó lemondta a foglalását

en: %s users cancelled bookings.
hu_HU: %s felhasználó lemondta a foglalását.

en: Group Events
hu_HU: Csoport események

en: Reschedule Events
hu_HU: Események átütemezése

en: Edit Event
hu_HU: Esemény szerkesztése

en: Add Event
hu_HU: Esemény hozzáadása

en: Add Location
hu_HU: Helyszín hozzáadása

en: Edit Location
hu_HU: Helyszín szerkesztése

en: You are currently viewing your public page, this is what other users will see.
hu_HU: Jelenleg a publikus lapját nézi, ezt látja a többi felhasználó.

en: Approved
hu_HU: Elfogadott

en: Rejected
hu_HU: Visszautasítva

en: Cancelled
hu_HU: Lemondva

en: Awaiting Online Payment
hu_HU: Online fizetésre vár

en: Awaiting Payment
hu_HU: Fizetésre vár

en: Changes saved
hu_HU: Változások mentve.

en: Your booking has been recorded
hu_HU: Az Ön foglalása felvételre került

en: There was a problem saving the booking.
hu_HU: Hiba történt a foglalás mentésekor.

en: You cannot manage this %s.
hu_HU: Nem tudja kezelni ezt a %s.

en: Booking
hu_HU: Foglalás

en: You are trying to book a non-existent ticket for this event.
hu_HU: Nem létező jegyet próbálsz meg lefoglalni!

en: Guest User
hu_HU: Vendég felhasználó

en: %s deleted
hu_HU: %s törölve

en: %s could not be deleted
hu_HU: %s nem törölhető

en: Not approved, spaces full.
hu_HU: Nem engedélyezett, mindegyik hely betelt.

en: Booking %s.
hu_HU: Foglalás %s.

en: Booking could not be %s.
hu_HU: Foglalást nem lehet %s

en: Booking note successfully added.
hu_HU: Foglalás megjegyzés sikeresen hozzáadva.

en: Confirmation email could not be sent to admin. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
hu_HU: Megerősítő emailt nem sikerült elküldeni az adminisztrátornak. A regisztráló elvileg megkapta (csak az admin látja ezt a figyelmeztetést).

en: Confirmed
hu_HU: Megerősítve

en: Needs Attention
hu_HU: Figyelmet igényel

en: Incomplete Bookings
hu_HU: Befejezetlen foglalások

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Event Date(s)
hu_HU: Esemény dátuma

en: Event Time(s)
hu_HU: Esemény időpontja

en: Phone Number
hu_HU: Telefonszám

en: Total
hu_HU: Összes

en: Booking ID
hu_HU: Foglalás ID

en: Booking Comment
hu_HU: Foglalás hozzászólás

en: Ticket Name
hu_HU: Jegy elnevezése

en: Ticket Description
hu_HU: Jegy leírása

en: Ticket Price
hu_HU: Jegy ára

en: Ticket ID
hu_HU: Jegy ID

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Bookings Table Settings
hu_HU: Foglalási Táblázat Beállítások

en: Columns to show
hu_HU: Oszlopok megjelenítésre

en: Export Bookings
hu_HU: Foglalások exportálása

en: Columns to export
hu_HU: Oszlopok exportálásra

en: Export these bookings.
hu_HU: Kijelölt foglalások exportálása.

en: %s Rows
hu_HU: %s sorok

en: Displaying Event
hu_HU: Esemény megjelenítése

en: Displaying User
hu_HU: Felhasználó megjelenítése

en: No bookings.
hu_HU: Nincsenek foglalások

en: %s created.
hu_HU: %s létrehotva.

en: Bookings %s. Mails Sent.
hu_HU: Foglalás %s. Levelek elküldve.

en: An error occurred.
hu_HU: Hiba történt.

en: Choose a color for your category. You can access this using the %s placeholder.
hu_HU: Válasszon egy színt a kategóriának. Használhatja a(z) %s placeholder segítségével.

en: Choose/Upload Image
hu_HU: Fénykép kiválasztása/feltöltése

en: Choose an image for your category, which can be displayed using the %s placeholder.
hu_HU: Válassz egy képet a kategóriának, amit a %s placeholder segítségével jeleníthetsz meg.

en: WARNING: This is a recurring event.
hu_HU: FIGYELEM: Ez egy ismétlődő esemény.

en: WARNING: This is a event belonging to the group "%s". Other group admins can also modify this event.
hu_HU: FIGYELEM: Ez az esemény a(z) "%s" csoporthoz tartozik. A többi csoport adminisztrátor is szerkesztheti ezt az eseményt!

en: Anonymous Submitter Info
hu_HU: Névtelen beküldő

en: When
hu_HU: Időpont

en: Where
hu_HU: Helyszín

en: Bookings/Registration
hu_HU: Foglalások/regisztrációk

en: Bookings Stats
hu_HU: Foglalás statisztika

en: Attributes
hu_HU: Attribútumok

en: Site Categories
hu_HU: Kategóriák

en: No categories available, <a href="%s">create one here first</a>
hu_HU: Nem áll rendelkezésre kategória, <a href="%s">hozzon létre egyet itt</a>

en: Recurrences
hu_HU: Ismétlődés

en: View all posts in %s
hu_HU: Az összes bejegyzés megtekintése itt: %s

en: View all categories
hu_HU: Összes kategória megjelenítése

en: Date and Time
hu_HU: Időpont

en: Owner
hu_HU: Szerző

en: Booked
hu_HU: Lefoglalt

en: Edit Recurring Events
hu_HU: Ismétlődő események szerkesztése

en: Detach
hu_HU: Leválasztás

en: Duplicate %s
hu_HU: %s duplikálása

en: Duplicate
hu_HU: Esemény duplikálása

en: %s is required.
hu_HU: %s megadása kötelező.

en: Event name
hu_HU: Esemény neve

en: A valid email
hu_HU: Valós e-mail cím

en: Your name
hu_HU: Az Ön neve

en: Events cannot start after they end.
hu_HU: Események nem kezdődhetnek el miután véget értek.

en: Dates must have correct formatting. Please use the date picker provided.
hu_HU: Helyesen formázott dátumot szükséges megadni. Kérlek használd a Date Picker-t.

en: Missing fields:
hu_HU: Hiányzó mezők:

en: There were some errors saving your location.
hu_HU: Hiba lépett fel a helyszín mentése közben.

en: Successfully saved %s
hu_HU: %s sikeresen mentve.

en: %s successfully duplicated.
hu_HU: %s sikeresen duplikálva.

en: N/A
hu_HU: Ismeretlen

en: Profile
hu_HU: Profil

en: Event detached.
hu_HU: Esemény leválasztva.

en: Undo
hu_HU: Vissza

en: Event could not be detached.
hu_HU: Az eseményt nem lehet leválasztani.

en: Event re-attached to recurrence.
hu_HU: Esemény visszacsatolva az ismétlésig.

en: Event could not be attached.
hu_HU: Az eseményt nem lehet csatolni.

en: Sunday
hu_HU: vasárnap

en: Monday
hu_HU: hétfő

en: Tuesday
hu_HU: kedd

en: Wednesday
hu_HU: szerda

en: Thursday
hu_HU: csütörtök

en: Friday
hu_HU: péntek

en: Saturday
hu_HU: szombat

en: the first %s of the month
hu_HU: A hónap első %s

en: the second %s of the month
hu_HU: A hónap második %s

en: the third %s of the month
hu_HU: A hónap harmadik %s

en: the fourth %s of the month
hu_HU: A hónap negyedik %s

en: the last %s of the month
hu_HU: A hónap utolsó %s

en: From %1$s to %2$s
hu_HU: %1$s-tól %2$s-ig

en: everyday
hu_HU: mindennap

en: every %s days
hu_HU: minden %s nap

en: every week
hu_HU: minden héten

en: every %s weeks
hu_HU: minden %s héten

en: every %s months
hu_HU: minden %s hónapban

en: every year
hu_HU: minden héten

en: every %s years
hu_HU: minden %s. évben

en: Address
hu_HU: Cím

en: State
hu_HU: Megye

en: The location address
hu_HU: A helyszín címe

en: The location town
hu_HU: A helyszín városa

en: The country
hu_HU: Az ország

en: Location name
hu_HU: Helyszín név

en:  is required.
hu_HU:  nincs megadva.

en: You do not have permission to create/edit %s.
hu_HU: Nincs engedélye létrehozni/szerkeszteni %s.

en: Could not send email.
hu_HU: Az e-mail elküldése sikertelen volt.

en: Please supply a valid email format.
hu_HU: Kérjük érvényes e-mail formátumot adjon meg.

en: The image file is too big! Maximum size:
hu_HU: A kép fájl túl nagy! Maximális méret:

en: The image is too big! Maximum size allowed:
hu_HU: A kép túl nagy! Maximális megengedett méret:

en: The image is too small! Minimum size allowed:
hu_HU: A kép túl kixai! Minimum méret:

en: The image is in a wrong format!
hu_HU: A képnek rossz a formátuma!

en: User deleted by administrators
hu_HU: A felhasználót egy adminisztrátor törölte

en: Phone
hu_HU: Telefonszám

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Ticket booking created
hu_HU: Jegyfoglalás létrehozva

en: There was a problem saving the ticket booking.
hu_HU: Hiba történt a jegyfoglalás mentése közben.

en: Standard Ticket
hu_HU: Általános jegy

en: Ticket created
hu_HU: Jegy létrehozva.

en: There was a problem saving the ticket.
hu_HU: Hiba történt a jegy mentése közben.

en: You cannot delete a ticket that has a booking on it.
hu_HU: Nem lehet törölni egy jegyet, amin foglalás van.

en: You do not have the rights to manage this %s.
hu_HU: Nincs jogod ezt a(z) %s kezelni!

en: You cannot delete tickets if there are any bookings associated with them. Please delete these bookings first.
hu_HU: Nem törölhet jegyeket, amíg van hozzájuk kapcsol foglalás. Először törlje ezeket a foglalásokat.

en: Standard
hu_HU: Szabványos

en: No ticket id provided
hu_HU: Nincs jegy azonosító megadva

en: %s successfully deleted.
hu_HU: %s sikeresen törölve.

en: %s could not be deleted.
hu_HU: %s nem törölhető.

en: %s successfully deleted
hu_HU: %s sikeresen törölve

en: You must log in to cancel your booking.
hu_HU: Be kell jelentkeznie, hogy lemondhassa a foglalást.

en: <li>No events in this location</li>
hu_HU: <li>Nincs esemény ezen a helyszínen</li>

en: My %s
hu_HU: Saját %s

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
hu_HU: Megjelenítve %1$s&#8211;%2$s ennyiből: %3$s

en: Today's events
hu_HU: Mai események

en: Tomorrow's events
hu_HU: Holnapi események

en: Events this month
hu_HU: Ehavi események

en: Events next month
hu_HU: Jövő havi események

en: Events current and next month
hu_HU: Ehavi és következő havi események

en: Events within 2 months
hu_HU: 2 hónapon belüli események

en: Events within 3 months
hu_HU: 3 hónapon belüli események

en: Events within 6 months
hu_HU: Féléven belüli események

en: Events within 12 months
hu_HU: 12 hónapon belüli események

en: Mon
hu_HU: h

en: Tue
hu_HU: k

en: Wed
hu_HU: sze

en: Thu
hu_HU: cs

en: Fri
hu_HU: p

en: Sat
hu_HU: szo

en: Sun
hu_HU: v

en: Trying to perform an illegal action.
hu_HU: Illegális műveletet próbál végrehajtani.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
hu_HU: <strong>HIBA</strong>: Kérjük, írja be e-mail címét.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
hu_HU: <strong>HIBA</strong>: Az email cím helytelen.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
hu_HU: <strong>HIBA</strong>: Kérjük, adjon meg egy felhasználónevet.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
hu_HU: <strong>HIBA</strong>: Ez a felhasználónév érvénytelen, mert illegális karakter van benne. Kérlek adj meg egy érvényes felhasználónevet.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
hu_HU: <strong>HIBA</strong>: Ez a felhasználónév már regisztrálva van, kérlek válassz másikat.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
hu_HU: <strong>HIBA</strong>: Az email már regisztrálva van, kérlek válassz másikat.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
hu_HU: <strong>HIBA</strong>: Nem sikerült a regisztráci... kérjük, forduljon a <a href="mailto:%s">webmesterhez</a>!

en: New user registration on your blog %s:
hu_HU: Új felhasználó a blogon %s:

en: Username: %s
hu_HU: Felhasználónév: %s

en: [%s] New User Registration
hu_HU: [%s] Új felhasználó regisztrációja

en: [%s] Your username and password
hu_HU: [%s] A felhasználóneve és jelszava

en: If left blank, the default value will be used.
hu_HU: Ha üres marad, az alapértelmezett érték lesz használva.

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>You have successfully reserved #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_EVENTNAME.<br/>When : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Where : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
hu_HU: Kedves #_BOOKINGNAME, <br/>#_BOOKINGSPACES helyre szóló foglalást adtál le a(z) #_EVENTNAME eseményre.<br/>Mikor: #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Hol: #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>A foglalás sikeres és érvényes.<br/>Üdvözlettel,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>You have requested #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_EVENTNAME.<br/>When : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Where : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>Your booking is currently pending approval by our administrators. Once approved you will receive an automatic confirmation.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
hu_HU: Kedves #_BOOKINGNAME, <br/>#_BOOKINGSPACES helyre szóló foglalást adtál le a(z) #_EVENTNAME eseményre.<br/>Mikor: #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Hol: #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>A foglalás jelenleg megerősítésre vár. Amint ez megtörtént, egy automatikus értesítő email kerül kiküldésre.<br/>Üdvözlettel,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been rejected.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
hu_HU: Kedves #_BOOKINGNAME, <br/>Az általad korábban leadott, #_BOOKINGSPACES helyre szóló foglalás a(z) #_EVENTNAME (#_EVENTDATES) eseményre vissza lett utasítva.<br/>Üdvözlettel,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been cancelled.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
hu_HU: Kedves #_BOOKINGNAME, <br/>Az általad korábban leadott, #_BOOKINGSPACES helyre szóló foglalás a(z) #_EVENTNAME (#_EVENTDATES) eseményre törölve lett.<br/>Üdvözlettel,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_CONTACTNAME, <br/>Your event #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been approved.<br/>You can view your event here: #_EVENTURL
hu_HU: Kedves #_CONTACTNAME, <br/>Az általad létrehozott #_EVENTNAME (#_EVENTDATES) esemény jóvá lett hagyva.<br/>Megtekintheted itt: #_EVENTURL

en: A new event has been submitted by #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Please visit #_EDITEVENTURL to review this event for approval.
hu_HU: Új esemény lett létrehozva #_CONTACTNAME által.<br/>Név: #_EVENTNAME <br/>Dátum: #_EVENTDATES <br/>Időpont: #_EVENTTIMES <br/>Kérlek látogasd meg #_EDITEVENTURL az esemény jóváhagyásához.

en: A new event has been published by #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Edit this event - #_EDITEVENTURL <br/> View this event - #_EVENTURL
hu_HU: Új esemény lett közzétéve #_CONTACTNAME által.<br/>Név: #_EVENTNAME <br/>Dátum: #_EVENTDATES <br/>Időpont: #_EVENTTIMES <br/>Esemény szerkesztése - #_EDITEVENTURL <br/> Esemény megtekintése - #_EVENTURL

en: A previously published event has been modified by #_CONTACTNAME, and this event is now unpublished and pending your approval.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Please visit #_EDITEVENTURL to review this event for approval.
hu_HU: Egy korábban közzétett esemény módosítva lett #_CONTACTNAME által és jóváhagyást igényel.<br/>Név: #_EVENTNAME <br/>Dátum: #_EVENTDATES <br/>Időpont: #_EVENTTIMES <br/>Kérlek látogasd meg #_EDITEVENTURL az esemény jóváhagyásához.

en: All Categories
hu_HU: Összes kategória

en: All Countries
hu_HU: Összes ország

en: All Regions
hu_HU: Összes régió

en: All States
hu_HU: Összes megye

en: All Cities/Towns
hu_HU: Összes település

en: Published Event
hu_HU: Nyilvános esemény

en: All Day
hu_HU: Egész napos

en: No %s
hu_HU: Nincs %s

en: No events in this category
hu_HU: Nincs esemény ebben a kategóriában

en: more...
hu_HU: tovább...

en: Send your booking
hu_HU: Foglalás elküldése

en: Online bookings are not available for this event.
hu_HU: Online foglalás nem lehetsége ehhez az eseményhez.

en: Bookings are closed for this event.
hu_HU: Foglalás zárva erre az eseményre.

en: This event is fully booked.
hu_HU: Az eseményre az összes jegy elkelt.

en: You are currently attending this event.
hu_HU: Már részt veszel az eseményen.

en: Manage my bookings
hu_HU: Saját foglalások menedzselése

en: Are you sure you want to cancel your booking?
hu_HU: Biztos, hogy lemondod a foglalást?

en: Booking %s
hu_HU: Foglalás %s

en: Booking successful, pending confirmation (you will also receive an email once confirmed).
hu_HU: Sikeres foglalás! A visszaigazolás folyamatban (amint véglegesítettük a foglalást, e-mailt küldünk!)...

en: Booking successful.
hu_HU: Foglalás sikeres.

en: Booking cannot be made, not enough spaces available!
hu_HU: Nem lehet foglalni, nincs elérhető hely!

en: You must log in or register to make a booking.
hu_HU: Be kell jelentkeznie, vagy regisztrálnia a foglaláshoz.

en: However, there were some problems whilst sending confirmation emails to you and/or the event contact person. You may want to contact them directly and letting them know of this error.
hu_HU: Azonban problémák adódtak az értesítő emailek küldésével, vagy neked vagy a kapcsolattartónak. Kérjük vegye fel velünk a kapcsolatok személyesen, hogy biztos legyen a foglalása!

en: Booking could not be created
hu_HU: Foglalás nem hozható létre

en: This email already exists in our system, please log in to register to proceed with your booking.
hu_HU: Az email már létezik a rendszerben, kérjük, jelentkezzen be a foglalás befejezéséhez.

en: A new user account has been created for you. Please check your email for access details.
hu_HU: Az új felhasználói fiókot létrehozva. Kérjük, ellenőrizze az e-mailjeit belépési adatokért.

en: There was a problem creating a user account, please contact a website administrator.
hu_HU: Nem sikerült létrehozni a felhasználói fiókot, kérjük lépjen kapcsolatba a honlap adminisztrátorával.

en: You already have booked a seat at this event.
hu_HU: Már foglalt helyet erre az eseményre.

en: You must request at least one space to book an event.
hu_HU: Legalább egy helyet le kell foglalnod!

en: Book Now
hu_HU: Foglalja le most

en: Booking...
hu_HU: Foglalás...

en: %s Submitted
hu_HU: %s beküldve

en: %s Error. Try again?
hu_HU: %s hiba. Megróbálja újra?

en: Canceling...
hu_HU: Lemondás...

en: Cancellation
hu_HU: Lemondás

en: Booking Pending
hu_HU: Foglalás függőben

en: Booking Rejected
hu_HU: Foglalás visszautasítva

en: Booking Confirmed
hu_HU: Foglalás megerősítve

en: No Events
hu_HU: Nincsenek események

en: Event Tag
hu_HU: Esemény címke

en: Search Event Tags
hu_HU: Események címke keresése

en: Popular Event Tags
hu_HU: Népszerű esemény címkék

en: All Event Tags
hu_HU: Összes esemény címke

en: Parent Event Tags
hu_HU: Szülő esemény címkék

en: Parent Event Tag:
hu_HU: Szülő esemény címke:

en: Edit Event Tag
hu_HU: Esemény címke szerkesztése

en: Update Event Tag
hu_HU: Esemény címkék szerkesztése

en: Add New Event Tag
hu_HU: Új esemény címke hozzáadása

en: New Event Tag Name
hu_HU: Új esemény címke neve

en: Separate event tags with commas
hu_HU: A címkéket vesszővel válassza el

en: Add or remove events
hu_HU: Esemény létrehozása/törlése

en: Choose from most used event tags
hu_HU: Válasszon a leggyakrabban használt címkék közül

en: Event Category
hu_HU: Esemény kategóriák

en: Search Event Categories
hu_HU: Esemény kategória keresése

en: Popular Event Categories
hu_HU: Népszerű esemény kategóriák

en: All Event Categories
hu_HU: Összes esemény kategória

en: Parent Event Categories
hu_HU: Szülő esemény kategóriák

en: Parent Event Category:
hu_HU: Szülő esemény kategória

en: Edit Event Category
hu_HU: Esemény kategória szerkesztése

en: Update Event Category
hu_HU: Esemény kategória frissítése

en: Add New Event Category
hu_HU: Új esemény kategória hozzáadása

en: New Event Category Name
hu_HU: Új esemény kategória

en: Separate event categories with commas
hu_HU: A kategóriákat vesszővel válassza el

en: Choose from most used event categories
hu_HU: Válasszon a leggyakrabban használt kategóriákból

en: Display events on your blog.
hu_HU: Események megjelenítése a blogon.

en: Add New Event
hu_HU: Esemény hozzáadása

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: New Event
hu_HU: Új esemény

en: View
hu_HU: Megtekintése

en: View Event
hu_HU: Esemény megtekintése

en: Search Events
hu_HU: Események keresése

en: No Events Found
hu_HU: Nincsenek események

en: No Events Found in Trash
hu_HU: Események nem találhatóak a lomtárban

en: Parent Event
hu_HU: Szülő esemény

en: Recurring Events
hu_HU: Ismétlődő események

en: Recurring Events Template
hu_HU: Ismétlődő esemény sablonja

en: Add Recurring Event
hu_HU: Ismétlődő esemény hozzáadása

en: Add New Recurring Event
hu_HU: Új ismétlődő esemény hozzáadása

en: Edit Recurring Event
hu_HU: Ismétlődő esemény szerkesztése

en: New Recurring Event
hu_HU: Új ismétlődő esemény

en: Search Recurring Events
hu_HU: Ismétlődő események keresése

en: No Recurring Events Found
hu_HU: Nem található ismétlődő esemény

en: No Recurring Events Found in Trash
hu_HU: Nem található ismétlődő esemény a lomtárban

en: Parent Recurring Event
hu_HU: Szülő ismétlődő esemény

en: Display locations on your blog.
hu_HU: Helyszínek megjelenítése a blogon.

en: Add New Location
hu_HU: Új helyszín hozzáadása

en: New Location
hu_HU: Új helyszín

en: View Location
hu_HU: Helyszín megtekintése

en: Search Locations
hu_HU: Helyszínek keresése

en: No Locations Found
hu_HU: Helyszín nem található

en: No Locations Found in Trash
hu_HU: Helyszín nem található a lomtárban

en: Parent Location
hu_HU: Szülő helyszín

en: You must log in to view and manage your events.
hu_HU: Be kell jelentkeznie, hogy megtekinthesse és kezelhesse az eseményeit.

en: You must log in to view and manage your locations.
hu_HU: Be kell jelentkeznie, hogy megtekinthesse és kezelhesse az helyszíneit.

en: You must log in to view and manage your bookings.
hu_HU: Be kell jelentkeznie, hogy megtekinthesse és kezelhesse az foglalásait.

en: Please wait while the booking is being submitted.
hu_HU: Kérem várjon, amíg a foglalás beküldésre kerül.

en: Save Ticket
hu_HU: Jegy mentése

en: Save Settings
hu_HU: Beállítások mentése

en: Are you sure you want to delete?
hu_HU: Biztos, hogy törli?

en: Searching...
hu_HU: Keresés...

en: Loading...
hu_HU: Töltés...

en: Are you sure you want to reschedule this recurring event? If you do this, you will lose all booking information and the old recurring events will be deleted.
hu_HU: Biztos benne, hogy szeretné átütemezni az ismétlődő eseményt? Ha ezt megteszi, akkor elveszti az összes eddig foglalást és a régi ismétlődő események törlődnek.

en: Are you sure you want to detach this event? By doing so, this event will be independent of the recurring set of events.
hu_HU: Biztos, hogy leválasztod az eseményt? A leválasztás után az esemény független lesz az ismétlődő esemény többi tagjától.

en: This cannot be undone.
hu_HU: Nem lehet visszalépni

en: All events will be moved to trash.
hu_HU: Az összes esemény át lesz helyezve a kukába.

en: Are you sure you want to delete all recurrences of this event?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy törölni szeretnéd az esemény összes előfordulását?

en: Are you sure you want to disable bookings? If you do this and save, you will lose all previous bookings. If you wish to prevent further bookings, reduce the number of spaces available to the amount of bookings you currently have
hu_HU: Biztos benne, hogy le szeretné tiltani a foglalásokat? Ha ezt megteszi az összes eddigi foglalást elveszti. Amennyiben korlátozni szeretné a további foglalásokat, csökkentse az elérhető jegyek számát.

en: You do not have permission to manage others %s
hu_HU: Nincs jogosultságod mások %s menedzselni

en: You do not have permission to manage %s
hu_HU: Nincs jogosultságod %s menedzselni

en: You do not have permission to publish %s
hu_HU: Nincs jogosultságod %s publikálni

en: You do not have permission to delete others %s
hu_HU: Nincs jogosultságod mások %s törölni

en: You do not have permission to delete %s
hu_HU: Nincs jogosultságod %s törölni

en: You do not have permission to edit others %s
hu_HU: Nincs jogosultságod mások %s szerkeszteni

en: You do not have permission to edit %s
hu_HU: Nincs jogosultságod %s szerkeszteni

en: You cannot read private %s
hu_HU: Nem nézheted meg a privát %s

en: You cannot view others %s
hu_HU: Nem nézheted meg mások %s eseményét.

en: You do not have permission to upload images
hu_HU: Nincs jogosultságod fényképet feltölteni

en: Duplicate this event
hu_HU: Esemény duplikálása

en: Log in if you already have an account with us.
hu_HU: Lépj be, ha már van felhasználói neved!

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Log In
hu_HU: Bejelentkezés

en: Remember Me
hu_HU: Megjegyez

en: Sign Up
hu_HU: Regisztráció

en: Password Lost and Found
hu_HU: Jelszó elfelejtve és megtalálva

en: Lost your password?
hu_HU: Elfelejtett jelszó?

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Events Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
hu_HU: Nem hozott létre egyéni attribútumot a sablonok beállításainál. Kérjük a <a href='%s'>beállítások oldalon</a> adjon hozzá.

en: Deprecated Attributes
hu_HU: Nem használt tulajdonságok

en: Available Spaces
hu_HU: Rendelkezésre álló helyek

en: Confirmed Spaces
hu_HU: Megerősített helyek

en: Pending Spaces
hu_HU: Függőben lévő helyek

en: manage bookings
hu_HU: foglalások menedzselése

en: printable view
hu_HU: nyomtatható nézet

en: export csv
hu_HU: exportálás CSV-be

en: No responses yet!
hu_HU: Nincs válasz még!

en: Enable registration for this event
hu_HU: Foglalás engedélyezése ehhez az eseményhez

en: Tickets
hu_HU: Jegyek

en: Basic HTML is allowed in ticket labels and descriptions.
hu_HU: A HTML engedélyezve van a jegy címénél és leírásánál.

en: Min/Max
hu_HU: Min/max

en: Start/End
hu_HU: Kezdés/befejezés

en: Avail. Spaces
hu_HU: Elérhető helyek

en: Add new ticket
hu_HU: Új jegy hozzáadása

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: View Bookings
hu_HU: Foglalások megtekintése

en: Total Spaces
hu_HU: Összes hely

en: Booking Cut-Off Date
hu_HU: Foglalás záró dátum

en: Category:
hu_HU: Kategória:

en: No image uploaded for this event yet
hu_HU: Még nincs feltöltve kép az eseményhez

en: Upload/change picture
hu_HU: Kép feltöltése/változtatása

en: Delete Image?
hu_HU: Fénykép törlése?

en: Not a Group Event
hu_HU: Nem csoportos esemény

en: As a site admin, you see all group events, users will only be able to choose groups they are admins of.
hu_HU: Az oldal adminisztrátoraként látod az összes csoport eseményt. A többi felhasználó csak azokat a csoport eseményeket látja, amelyiknek admnisztrátora.

en: No groups defined yet.
hu_HU: Még nincsenek csoportok definiálva.

en: This event does not have a physical location.
hu_HU: Az eseménynek nincs megnevezhető helyszíne.

en: Location:
hu_HU: Helyszín:

en: No Location
hu_HU: Nincs helyszín

en: Location Name:
hu_HU: Helyszín neve:

en: Create a location or start typing to search a previously created location.
hu_HU: Hozz létre egy új helyszínt, vagy kezdj el gépelni, hogy a már létrehozott helyszínek közül válassz.

en: You cannot edit saved locations here.
hu_HU: Itt nem lehet szerkeszteni az elmentett helyszíneket.

en: Address:
hu_HU: Cím:

en: City/Town:
hu_HU: Város:

en: State/County:
hu_HU: Megye:

en: Postcode:
hu_HU: Irányítószám:

en: Region:
hu_HU: Régió:

en: Country:
hu_HU: Ország:

en: none selected
hu_HU: nincs kiválasztva

en: Location not found
hu_HU: A helyszín nem található

en: This event repeats
hu_HU: Ez az esemény ismétlődik

en: every
hu_HU: minden

en: day
hu_HU: nap

en: days
hu_HU: nap

en: week on
hu_HU: hét

en: weeks on
hu_HU: hét

en: month on the
hu_HU: hónapban az

en: months on the
hu_HU: hónapban a

en: year
hu_HU: év

en: years
hu_HU: évek

en: first
hu_HU: első

en: second
hu_HU: második

en: third
hu_HU: harmadik

en: fourth
hu_HU: negyedik

en: last
hu_HU: utolsó

en: of each month
hu_HU: minden hónap

en: Recurrences span from
hu_HU: Ismétlődés frissítése

en: to
hu_HU: eddig:

en: Events start from
hu_HU: Események kezdése ekkor:

en: All day
hu_HU: Egész napos

en: day(s)
hu_HU: nap(ok)

en: For a recurring event, a one day event will be created on each recurring date within this date range.
hu_HU: Ismétlődő esemény esetén egy napos esemény jön létre az összes ismétlődő időpontra az adott időszakon belül.

en: This is a recurring event.
hu_HU: Ez egy ismétlődő esemény

en: From
hu_HU: Ekkortól:

en: Event starts at
hu_HU: Esemény ekkor kezdődik

en: This event spans every day between the beginning and end date, with start/end times applying to each day.
hu_HU: Az esemény a kezdési és befejezési dátum közötti napokon van, minden nap a megadott időben.

en: Your Details
hu_HU: Részletek

en: The event name. Example: Birthday party
hu_HU: Az esemény neve. Például: Születésnapi buli

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Details about the event.
hu_HU: Részletek az eseményről.

en: HTML allowed.
hu_HU: HTML engedélyezett.

en: Event Image
hu_HU: Eseménykép

en: No image uploaded for this location yet
hu_HU: Még nincs feltöltve kép a helyszínhez.

en: Location Name
hu_HU: Helyszín név

en: The name of the location
hu_HU: A helyszín neve

en: Details about the location.
hu_HU: Részletek a helyszínről

en: HTML Allowed.
hu_HU: HTML engedélyezett.

en: Location Image
hu_HU: Kép a helyszínről

en: Enter a ticket name.
hu_HU: Jegy nevének beírása

en: Enter a maximum number of spaces (required).
hu_HU: Adja meg a maximális férőhelyek számát (kötelező).

en: Available from
hu_HU: Elérhető

en: Add a start or end date (or both) to impose time constraints on ticket availability. Leave either blank for no upper/lower limit.
hu_HU: Adj meg egy kezdő vagy egy vég dátumot (vagy mindkettőt) a jegy rendelkezésreállásának korlátozásához. Hagyd üresen a limit elhagyásához.

en: and
hu_HU: és

en: Leave either blank for no upper/lower limit.
hu_HU: Hagyja üresen, ha nincs felső/alsó határ.

en: Required?
hu_HU: Kötelező?

en: If checked every booking must select one or the minimum number of this ticket.
hu_HU: Ha ez ki van választva, minden foglalás kötelezően egy vagy minimum számú jegyet igényelhet.
