Events Manager - en to he_IL translation catalogue (1040 entries)

[ctx: [Date] - [Name] wrote]
en: %1$s - %2$s wrote
he_IL: %1$s - %2$s כתבתי

en: The format of a single %s page title.
he_IL: הפורמט של יחיד %s כותרת דף.

en: %s Excerpts
he_IL: %s קטעים

en: %s excerpt
he_IL: %s קטע

en: Enter a number.
he_IL: הזן מספר.

en: Distance Values
he_IL: ערכי מרחק

en: The format of a single %s page.
he_IL: הפורמט של דף %s בודדים.

en: Event Reapproved
he_IL: האירוע אושר מחדש

en: Quantity
he_IL: כמות

en: Before
he_IL: לפני

en: After
he_IL: לאחר

en: at
he_IL: ב

en: Submit %s
he_IL: %s שלח

en: Update %s
he_IL: %s עדכון

en: The maximum allowed width for images uploads
he_IL: הרוחב המרבי מוותרים להעלאת תמונות

en: The minimum allowed width for images uploads
he_IL: הרוחב המינימאלי מוותרים להעלאת תמונות

en: Default distance
he_IL: מרחק ברירת מחדל

en: Default Country
he_IL: מדינה ברירת מחדל

en: Default %s color
he_IL: צבע %s ברירת מחדל

en: RSS Scope
he_IL: RSS היקף

en: Remove Image
he_IL: הסר תמונה

[ctx: events]
en: Future <span class="count">(%s)</span> | Future <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: עתיד <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: עתיד <span class="count">(%s)</span>

en: Within
he_IL: בתוך

en: Styling Options
he_IL: אפשרויות עיצוב

en: Search forms
he_IL: צורות חיפוש

en: Label
he_IL: תווית

en: Geolocation Search
he_IL: חיפוש Geolocation

en: Show label
he_IL: הצג תווית

en: Hide label
he_IL: תווית הסתר

en: Dates
he_IL: תאריכים

en: Region
he_IL: אזור

en: State/County
he_IL: מדינה / מחוז

en: City/Town
he_IL: עיר / יישוב

en: edit
he_IL: עריכה

en: Near...
he_IL: ליד ...

[ctx: spaces per booking]
en: At least
he_IL: לפחות

[ctx: spaces per booking]
en: At most
he_IL: לכל היותר

[ctx: time]
en: at
he_IL: ב

en: Available until
he_IL: זמין עד

en: Available for
he_IL: זמין ל

en: Everyone
he_IL: כולם

en: Guest Users
he_IL: משתמשי אורחים

en: Restrict to
he_IL: להגביל ל

en: Ticket Options
he_IL: אפשרויות כרטיס

en: Event Options
he_IL: אפשרויות אירוע

en: RSS limit
he_IL: RSS גבול

en: Upcoming Events
he_IL: אירועים קרובים

en: Month format
he_IL: פורמט חודש

en: iCal Description
he_IL: iCal תיאור

en: iCal Location
he_IL: iCal מיקום

en: Registration email
he_IL: דואר אלקטרוני רישום

en: Sub Total
he_IL: סה"כ משנה

en: Taxes
he_IL: מסים

en: Discounts (After Taxes)
he_IL: הנחות)לאחר מסים)

en: iCal Scope
he_IL: iCal היקף

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Single %s Format
he_IL: פורמט %s אחת

en: Draft
he_IL: טיוטה

en: Theme Templates
he_IL: תבניות נושא

en: Body Classes
he_IL: חוגי גוף

en: Post Classes
he_IL: חוגי הודעה

en: Edit Details
he_IL: עריכת פרטים

en: Loading Map....
he_IL: מעלה מפה...

en: Map Unavailable
he_IL: המפה לא זמינה

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Upcoming
he_IL: קרובים

en: All %s
he_IL: כל %s

en: No locations have been inserted yet!
he_IL: לא הוכנסו עדיין מקומות בכלל!

en: Bookings data
he_IL: מידע הזמנות

en: Available
he_IL: זמינים

en: You do not have any bookings.
he_IL: אין לך הזמנות.

en: Please <a href="%s">Log In</a> to view your bookings.
he_IL: אנא <a href="%s">הכנס לחשבונך</a> כדי לראות את ההזמנות.

en: Display your events in a calendar widget.
he_IL: הצג את האירועים שלך בווידגט לוח שנה

en: Events Calendar
he_IL: לוח אירועים

en: Title
he_IL: כותרת

en: Show Long Events?
he_IL: הצג אירועים ארוכים?

en: Category IDs
he_IL: זיהוי קטגוריה

en: 1,2,3 or 2 (0 = all)
he_IL: 1,2,3 או 2 )0=הכל)

en: all events
he_IL: כל האירועים

en: No events
he_IL: אין אירועים

en: start date, start time, event name
he_IL: תאריך תחילה, זמן תחילה, שם האירוע

en: name, start date, start time
he_IL: שם, תאריך התחלה, זמן התחלה

en: name, end date, end time
he_IL: זםן, תאריך סיום זמן סיום

en: end date, end time, event name
he_IL: תאריך סיום, זמן סיום ושם האירוע

en: Display a list of events on Events Manager.
he_IL: הצג רשימת אירועים במנהל האירועים

en: Number of events
he_IL: מספר אירועים

en: Scope
he_IL: אפיון

en: Order By
he_IL: סדר לפי

en: Order
he_IL: סדר

en: List item format
he_IL: פורמט רשימת הפריטים

en: Show all events link at bottom?
he_IL: הצג קישור לכל האירועים בתחתית?

en: All events link text?
he_IL: טקסט קישור כל האירועים?

en: Event Locations
he_IL: מיקומי אירועים

en: Event start date/time, location name
he_IL: תאריך/זמן התחלת אירוע, שם מקום

en: Display a list of event locations on Events Manager.
he_IL: הצג רשימת מיקומי האירועים במנהל האירועים.

en: No locations
he_IL: אין מיקומים

en: Show number of locations
he_IL: הצג מספר של מיקומים

en: Scope of the locations
he_IL: אפיון המיקומים

en: Order of the locations
he_IL: סדר המיקומים

en: Search
he_IL: חפש

en: Bulk Actions
he_IL: פעולות בצרור

en: Approve
he_IL: אשר

en: Decline
he_IL: דחה

en: Booker
he_IL: מזמין

en: E-mail
he_IL: אימייל

en: Phone number
he_IL: מספר טלפון

en: Spaces
he_IL: מקומות

en: Restore
he_IL: שחזר

en: Edit/View
he_IL: ערוך/ראה

en: Delete
he_IL: מחק

en: No cancelled bookings.
he_IL: אין הזמנות מבוטלות

en: Unapprove
he_IL: בטל אישור

en: Reject
he_IL: דחה

en: No confirmed bookings.
he_IL: אין הזמנות מאושרות

en: Past events
he_IL: אירועי העבר

en: All events
he_IL: כל האירועים

en: Future events
he_IL: אירועים בעתיד

en: Past Events
he_IL: אירועים בעבר

en: All Events
he_IL: כל האירועים

en: Future Events
he_IL: אירועים בעתיד

en: Delete selected
he_IL: מחק נבחרים

en: Apply
he_IL: בצע

en: Filter
he_IL: סנן

en: no events
he_IL: אין אירועים

en: Event
he_IL: אירוע

en: Date and time
he_IL: תאריך וזמן

en: Booked Spaces
he_IL: מקומות מוזמנים

en: Pending
he_IL: ממתין

en: No pending bookings.
he_IL: אין הזמנות ממתינות

en: Status
he_IL: סטטוס

en: No rejected bookings.
he_IL: אין הזמנות דחויות

en: Bookings
he_IL: הזמנות

en: Events Manager Settings
he_IL: הגדרות מנהל האירועים

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Getting Help for Events Manager
he_IL: קבל עזרה למנהל האירועים

en: Help
he_IL: עזרה

en: Locations
he_IL: מקומות

en: Events Manager
he_IL: מנהל האירועים

en: Update Blogs
he_IL: עדכן בלוגים

en: <p>Events Manager is ready to go! It is highly recommended you read the <a href='%s'>Getting Started</a> guide on our site, as well as checking out the <a href='%s'>Settings Page</a>. <a href='%s' title='Don't show this advice again'>Dismiss</a></p>
he_IL: <p>מנהל האירועים מוכן לשימוש! מומלץ שתקרא את המדריך  <a href='%s'>Getting Started</a> וכן תבדוק את ההגדרות ותגדיר מה שצריך <a href='%s'>Settings Page</a>. <a href='%s' title='לא צריך להראות שוב'>שכח מזה</a></p>

en: Uh Oh! For some reason WordPress could not create an events page for you (or you just deleted it). Not to worry though, all you have to do is create an empty page, name it whatever you want, and select it as your events page in your <a href="%s">settings page</a>. Sorry for the extra step! If you know what you are doing, you may have done this on purpose, if so <a href="%s">ignore this message</a>
he_IL: אויש, שאני אמות: מסיבה כלשהי לא ניתן היה ליצור דף אירועים עבורך, או שפשוט מחקת אותו. לא לדאוג: כל מה שאתה צריך לעשות, הוא ליצור דף ריק חדש, לקרוא לו איך שאתה רוצה ולבחור אותו כדף האירועים שלך בדף ההגדרות <a href="%s">settings page</a> . מצטערים על אי הנוחות. בכל אופן, אם אתה יודע מה אתה עושה, אתה יכול להתעלם מההודעה הזאת <a href="%s">ignore this message</a>.

en: MultiSite options have moved <a href="%s">here</a>. <a href="%s">Dismiss message</a>
he_IL:  <a href="%s">לכאן</a>. <a href="%s">בטל הודעה</a>אופציות אתרים מרובים הוזזה

en: Dev Mode active: Just a friendly reminder that you are updating to development versions. Only admins see this message, and it will go away when you disable this <a href="#pro-api">here</a> in your settings.
he_IL: מוד פיתוח פעיל: רק להזכיר לך שאתה משדרג למערכת שבפיתוח. רק מנהלים רואים את ההודעה הזאת, והיא תוסר כאשר בהגדרות שלך תבטל את זה <a href="#pro-api">כאן</a>

en: Events
he_IL: אירועים

en: Uninstall
he_IL: הסר התקנה

en: Event Bookings Dashboard
he_IL: ממשק ניהול הזמנת אירועים

en: Recent Bookings
he_IL: הזמנות אחרונות

en: Events With Bookings Enabled
he_IL: אירועים עם הזמנות מאופשרות

en: Unauthorized Access
he_IL: גישה לא מורשית

en: You do not have the rights to manage this event.
he_IL: אין לך יכולת לנהל אירועי זה

en: Manage %s Bookings
he_IL: נהל אירועי %s

en: View %s
he_IL: צפה ב- %s

en: Edit %s
he_IL: ערוך את %s

en: Export CSV
he_IL: יצא קובץ CSV

en: Event Name
he_IL: שם אירוע

en: Availability
he_IL: זמינות

en: Spaces confirmed
he_IL: מקומות אושרו

en: Available spaces
he_IL: מושבים פנויים

en: Date
he_IL: תאריך

en: Location
he_IL: מקום

en: You do not have the rights to manage this ticket.
he_IL: אין לך יכולת או אישור לנהל את הכרטיס הזה

en: Ticket for %s
he_IL: כרטיס לאירוע %s

en: View/Edit Event
he_IL: ראה או נהל אירוע

en: View Event Bookings
he_IL: ראה הזמנות האירוע

en: Name
he_IL: שם

en: Description
he_IL: תיאור

en: Price
he_IL: מחיר

en: Min
he_IL: מינימום

en: Max
he_IL: מקסימום

en: Start
he_IL: התחלה

en: End
he_IL: סוף

en: Edit Booking
he_IL: ערוך הזמנה

en: Event Details
he_IL: פרטי אירוע

en: Date/Time
he_IL: תאריך/זמן

en: Personal Details
he_IL: פרטים אישיים

en: Booking Details
he_IL: פרטי הזמנה

en: Change
he_IL: שנה

en: Send Email
he_IL: שלח מייל

en: Submit Changes
he_IL: הגש שינויים

en: Cancel
he_IL: בטל

en: Ticket Type
he_IL: סוג כרטיס

en: Total Price
he_IL: מחיר כולל

en: %d Spaces
he_IL: %d מושבים

en: Tax
he_IL: מסים

en: Comment
he_IL: הערה

en: Modify Booking
he_IL: שנה הזמנה

en: <strong>Notes:</strong> Ticket availability not taken into account (i.e. you can overbook). Emails are not resent automatically.
he_IL: שם לב שלא נלקחה בחשבון זמינות מושבים ואתה יכול לעשות אובר-בוקינג. מיילים לא נשלחים אוטומטית.

en: Booking Notes
he_IL: הערות להזמנה

en: You can add private notes below for internal reference that only event managers will see.
he_IL: אתה יכול להכניס הערות בהזמנה שרק אתה ומנהלי המערכת יכולים לראות.

en: Manage Person's Booking
he_IL: נהל הזמנות של משתמש

en: Edit User
he_IL: נהל משתמש

en: Past And Present Bookings
he_IL: הזמנות בעבר ובהווה

en: In the <a href='%s'>settings page</a>, you'll find various textboxes where you can edit how event information looks, such as for event and location lists. Using the placeholders below, you can choose what information should be displayed.
he_IL: In the <a href='%s'>settings page</a>, תמצא כל מיני תיבות טקסט שאתה יכול לערוך, וכוללות איך אירועי נראה, רשימות אירועים וכדומה.  בשימוש בהגדרות שלמטה, אתה יכול לבחור מתי המידע יוצג.

en: Event Related Placeholders
he_IL: סמני מקום שקשורים לאירוע

en: Category Related Placeholders
he_IL: זמני מקום שקשורים לקטגוריה

en: Location Related Placeholders
he_IL: סמני מקום שקשורים למיקום

en: Booking Related Placeholders
he_IL: סמני מקום שקשורים להזמנות

en: Add location
he_IL: הוסף מקום

en: Edit location
he_IL: ערוך מקום

en: Update Network
he_IL: עדכן רשת

en: To update your network blogs with the latest Events Manager automatically, click the update button below.
he_IL: כדי לעדכן את כל האתרים ברשת שלך במנהל האתרים בגרסא האחרונה, אנא לחץ על כפתור עדכן שלמטה.

en: Update
he_IL: עדכן

en: This accepts %s and %s placeholders.
he_IL: זה מקבל סמני מקום %s וכן %s.

en: This accepts %s placeholders.
he_IL: זה מקבל סמן מקום %s

en: This accepts %s, %s and %s placeholders.
he_IL: זה מקבל סמני מקום %s, %s וכן %s.

en: Save Changes
he_IL: שמור השינויים

en: All
he_IL: הכל

en: Collapse All
he_IL: סגור הכל

en: Expand All
he_IL: פתח הכל

en: General
he_IL: כללי

en: Event Manager Options
he_IL: אפשרויות מנהל האירועים

en: Multi Site Options
he_IL: אפשרויות אתרים מרובים

en: Enable global tables mode?
he_IL: אפשר מוד טבלאות גלובליות?

en: %s belonging to other sub-sites will have an extra slug prepended to it so that your main site can differentiate between its own %s and those belonging to other sites in your network.
he_IL: %s  שייך לתת אתרים אחרים והוא יקבל זיהוי מיוחד כך שתוכל להפריד ולהבדיל בין %s שלו לבין זה של אתרים אחרים ברשת שלך.

en: %s Options
he_IL: אופציות %s

en: Display global events on main blog?
he_IL: הצג אירועים גלובליים באתר הראשי?

en: events
he_IL: אירועים

en: Link sub-site %s directly to sub-site?
he_IL: לקשר ישירות את תת אתר %s לתת האתר

en: event
he_IL: אירוע

en: Example:
he_IL: דוגמא:

en: Locations on main blog?
he_IL: מקומות באתר העיקרי?

en: locations
he_IL: מקומות

en: If you would prefer all your locations to belong to your main blog, users in sub-sites will still be able to create locations, but the actual locations are created and reside in the main blog.
he_IL: אם אתה מעדיף שכל המקומות ישוייכו לאתר המרכזי, משתמשים בתת אתרים יוכלו להשתמש במקומות האלה, אבל הם יהיו בפועל באתר המרכזי.

en: Display global %s on main blog?
he_IL: להציג %s גלובלי באתר המרכזי?

en: location
he_IL: מקום

en: Changes saved.
he_IL: השינויים נשמרו

en: Settings have been reset back to default. Your events, locations and categories have not been modified.
he_IL: ההגדרות שונות חזרה לברירות המחדל. האירועים, המקומות והקטגוריות לא שונו.

en: If there are any new updates, you should now see them in your Plugins or Updates admin pages.
he_IL: אם יש עדכונים, אתה אמור לראות אותם עכשיו בניהול התוספים או האתר שלך.

en: Checking for dev versions.
he_IL: בודק גרסאות פיתוח.

en: Reset Events Manager
he_IL: אתחל את מנהל האירועים

en: Are you sure you want to reset Events Manager?
he_IL: בטוח שאתה רוצה לאתחל את מנהל האירועים?

en: All your settings, including email templates and template formats for Events Manager will be deleted.
he_IL: כל ההגדדרות שלך, כולל תבניות אימייל ותבניות למנהל האירועים יימחקו.

en: Uninstall Events Manager
he_IL: הסר את מנהל האירועים

en: Are you sure you want to uninstall Events Manager?
he_IL: בטוח שאתה רוצה להסיר את מנהל האירועים?

en: All your settings and events will be permanently deleted. This cannot be undone.
he_IL: כל ההגדרות והאירועים שלך יימחקו לעד. אי אפשר לחזור מזה...

en: If you just want to deactivate the plugin, <a href="%s">go to your plugins page</a>.
he_IL: אם אתה רק רוצה לכבות את התוסף, לך לדף התוספים שלך <a href="%s">your plugins page</a>.

en: Uninstall and Deactivate
he_IL: הסר וכבה

en: Pages
he_IL: דפים

en: Emails
he_IL: מיילים

en: General Options
he_IL: אופציות כלליות

en: Disable thumbnails?
he_IL: לכבות אגודליות?

en: Select yes to disable Events Manager from enabling thumbnails (some themes may already have this enabled, which we cannot be turned off here).
he_IL: בחר בכן כדי להפסיק שימוש באגודליות על ידי מנהל האירועים. קח בחשבון שבתלות בעיצוב הכללי של האתר, יתכן ולא ניתן לשלוט בכך מכאן.

en: %s Settings
he_IL: הגדרות %s

en: Enable recurrence?
he_IL: אפשר חזרות?

en: Select yes to enable the recurrence features feature
he_IL: בחר כן כדי לאפשר את תכונת המאפיינים החוזרים

en: Enable bookings?
he_IL: אפשר הזמנות?

en: Select yes to allow bookings and tickets for events.
he_IL: בחר כן כדי לאפשר הזמנות וכרטיסים לאירועים.

en: Enable tags?
he_IL: אפשר תגים?

en: Select yes to enable the tag features
he_IL: בחר בכן כדי לאפשר שימוש בתגים

en: Enable categories?
he_IL: אפשר קטגוריות?

en: Select yes to enable the category features
he_IL: בחר כן כדי לאפשר את תכונות הקטגוריה

en: no default category
he_IL: אין קטגורית מחדל

en: Default Category
he_IL: קטגוריית מחדל

en: None
he_IL: אף אחד

en: This option allows you to select the default category when adding an event.
he_IL: אופציה זו מאפשר לך לבחור בקטגוריית המחדל בהוספת אירוע.

en: If an event does not have a category assigned when editing, this one will be assigned automatically.
he_IL: אם לאירוע אין קטגוריה מתאימה בזמן העריכה, זו תיוצר עבורו אוטומטית.

en: Enable %s attributes?
he_IL: לאפשר מאפיינים %s?

en: Select yes to enable the attributes feature
he_IL: בחר כן כדי לאפשר את תכונת האטריבוטים

en: Enable %s custom fields?
he_IL: לאפשר שדות יחודיים %s?

en: Custom fields are the same as attributes, except you cannot restrict specific values, users can add any kind of custom field name/value pair. Only available in the WordPress admin area.
he_IL: שדות מיוחדים דומים למאפיינים, אבל אתה לא יכול להגדיר ערכים ספציפיים, משתמשים יכולים להוסיף כל שם שדה וערך. זמין רק במשרד האחורי.

en: %s Attributes
he_IL: מאפיינים %s

en: You can also add event attributes here, one per line in this format <code>#_ATT{key}</code>. They will not appear on event pages unless you insert them into another template below, but you may want to store extra information about an event for other uses. <a href='%s'>More information on placeholders.</a>
he_IL: אתה יכול להוסיף תכונות אירוע כאן, תכונה בכל שורה, בופרמט הזה: <code>#_ATT{key}</code>. הן לא תופענה בדפי האירועים אלא אם כן תכניס אותן לתבנית למטה, אבל כך תוכל לשמור אינפורמציה לעתיד, לשימושים אחרים. . <a href='%s'>עוד אינפורמציה על סמני מקום.</a>

en: no default location
he_IL: אין מקום מחדל

en: Default Location
he_IL: מקום מחדל

en: This option allows you to select the default location when adding an event.
he_IL: אופציה זאת מאפשרת לך לבחור במקום המחדל בהוספת אירוע.

en: (not applicable with event ownership on presently, coming soon!)
he_IL: (כרגע לא זמין. יתאפשר בעתיד!)

en: Default Location Country
he_IL: מדינת מחדל למקום

en: no default country
he_IL: אין מדינת מחדל

en: If you select a default country, that will be pre-selected when creating a new location.
he_IL: אם תבחר במדינת מחדל, היא תופיע בהגדרת אתר חדש.

en: Enable locations?
he_IL: אפשר מקומות?

en: Require locations for events?
he_IL: לדרוש מקומות לאירועים?

en: Setting this to no will allow you to submit events without locations. You can use the <code>{no_location}...{/no_location}</code> or <code>{has_location}..{/has_location}</code> conditional placeholder to selectively display location information.
he_IL: בחירה בלא במקום זה תאפשר להגיש אירועים בלי לציין מקום האירוע. You can use the <code>{no_location}...{/no_location}</code> or <code>{has_location}..{/has_location}</code> conditional placeholder to selectively display location information.

en: Use dropdown for locations?
he_IL: להשתמש בתפריט נפתח למקומות?

en: Other
he_IL: סדר

en: Show some love?
he_IL: הראה קצת אהבה?

en: Event Submission Forms
he_IL: טפסי הגשת אירוע

en: You can allow users to publicly submit events on your blog by using the %s shortcode, and enabling anonymous submissions below.
he_IL: אתה יכול להתיר למשמתמשים להגיש אירועים באתר שלך עד ידי שימוש בקוד %s, ואיפשור הגשות אנונימיות למטה.

en: Use Visual Editor?
he_IL: השתמש בעורך ויזואלי?

en: Users can now use the WordPress editor for easy HTML entry in the submission form.
he_IL: משתמשים יכולים כעת להשתמש בעורך הטמל שלך וורדפרס במילוי טפסי הגשה.

en: Show form again?
he_IL: הצג שוב טופס?

en: When a user submits their event, you can display a new event form again.
he_IL: כאשר משתמש מגיש אירוע, אתה יכול להציג לו בסיום טופס הגשה ריק, חדש.

en: Success Message
he_IL: הודעת הצלחה

en: Customize the message your user sees when they submitted their event.
he_IL: הגדר את ההודעה שהמשתמש רואה כאשר הוא הגיש את האירוע שלו.

en: Anonymous event submissions
he_IL: הגשות אירועים אנונימיות (לא רשומים)

en: Allow anonymous event submissions?
he_IL: להתיר משלוח אירועים בלי רישום?

en: Would you like to allow users to submit bookings anonymously? If so, you can use the new [event_form] shortcode or <code>em_event_form()</code> template tag with this enabled.
he_IL: האם תרצה שמתמשמשים יציגו אירועים בלי להרשם? אם כן, אתה יכול להשתמש בקוד קיצור  [event_form]  או בקוד <code>em_event_form()</code> template tag with this enabled.

en: Guest Default User
he_IL: ברירת מחדל למשתמש אורח

en: Events require a user to own them. In order to allow events to be submitted anonymously you need to assign that event a specific user. We recommend you create a "Anonymous" subscriber with a very good password and use that. Guests will have the same event permissions as this user when submitting.
he_IL: אירועים דורשים שיהיו להם בעלים. כדי לאפשר גם הגשת אירועים על ידי אורחים, צור משתמש  "Anonymous" מוגן על ידי סיסמא טובה וחזקה, והשתמש בו. לאורחים תהיינה אותן אופציות כלמשתמש זה כשהם יגישו אירוע.

en: Anonymous submitters cannot see or modify their event once submitted. You can customize the success message they see here.
he_IL: משתמשים לא רשומים לא יכולים לראות או לשנות את האירוע שלהם לאחר שהעלו אותו. אתה יכול לשנות את הודעת ההצלחה שיקבלו, כאן

en: Many themes display extra meta information on post pages such as 'posted by' or 'post date' information, which may not be desired. Usually, page templates contain less clutter.
he_IL: הרבה ערכות עיצוב מכילות קוד לא ממש נחוץ, כמו מי יצר אותן וכדומה. לרוב, תבניות דפים מכילות פחות רעש מסוג זה.

en: Event Categories
he_IL: קטגוריות אירועים

en: Event Tags
he_IL: תגי אירועים

en: %s Pages
he_IL: %s דפים

en: Display %s as
he_IL: הצג %s בתור

en: Posts
he_IL: פוסטים

en: Override with Formats?
he_IL: דרוס עם פורמטים?

en: Enable Comments?
he_IL: לאפשר תגובות?

en: %s List/Archives
he_IL: %s רשומה/ארכיבים

en: Events page
he_IL: דף אירועים

en: [No %s Page]
he_IL: [אין עמוד %s]

en: This option allows you to select which page to use as an events page. If you do not select an events page, to display event lists you can enable event archives or use the appropriate shortcodes and/or template tags.
he_IL: אופציה זאת מאפשרת לך להגדיר איזה עמוד יהיה עמוד האירועים. אם לא תבחר עמוד אירועים, הרי שכדי להציג רשימות אירועים ניתן לאפשר שימוש בארכיונים או שתשתמש בקיצורי קוד מתאימים ו/או בתגי תבניות.

en: Show events search?
he_IL: הראה חיפוש אירועים?

en: If set to yes, a search form will appear just above your list of events.
he_IL: אם תגדיר כן, טופס חיפוש יופיע מעל לרשימת האירועים שלך.

en: Display calendar in events page?
he_IL: הצג לוח שנה בדף האירועים?

en: This options allows to display the calendar in the events page, instead of the default list. It is recommended not to display both the calendar widget and a calendar page.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת לך להציג את לוח השנה בדף האירועים, במקום רשימת המחדל. מומלץ לא להשתמש בווידגט לוח ובעמוד לוח שנה

en: If you would like to show events that span over more than one day, see the Calendar section on this page.
he_IL: אם אתה רוצה להציג אירועים שנמשכים יותר מיום אחד, ראה את חלק הלוח בעמוד זה.

en: Disable title rewriting?
he_IL: בטל אפשרות עריכת כותרת?

en: Some WordPress themes don't follow best practices when generating navigation menus, and so the automatic title rewriting feature may cause problems, if your menus aren't working correctly on the event pages, try setting this to 'Yes', and provide an appropriate HTML title format below.
he_IL: לעיתים תבניות עיצוב שונות לא מקפידות על הקוד כאשר הן מייצרות תפריטי ניווט, ולכן שכתוב כותרת אוטומטי עלול לגרום לבעיות. אם התפריטים שלך לא פועלים כהלכה על דף האירועים, נסה לבחור כאן ב'כן', והוסף קוד הטמל מתאים לכותרת למטה.

en: Event Manager titles
he_IL: כותרות מנהל האירועים

en: This only setting only matters if you selected 'Yes' to above. You will notice the events page titles aren't being rewritten, and you have a new title underneath the default page name. This is where you control the HTML of this title. Make sure you keep the #_PAGETITLE placeholder here, as that's what is rewritten by events manager. To control what's rewritten in this title, see settings further down for page titles.
he_IL: מצד יחיד זה חשוב רק אם בחרת 'כן' למעלה. שים לב שכותרות דפי האירועים לא נכתבות מחדש, ויש לך כותרת חדשה מתחת לשם המחדל של העמוד. זה המקום בו אתה שולט בקוד של הכותרת. הקפד שאתה שומר על סמן מקום #_PAGETITLE כאן, כיון שזה מה שמנהל האירועים מעדכן. כדי לשלוט על מה שיופיע בכותרת, ראה את הגדרות כותרות העמודים בהמשך.

en: WordPress %s Archives
he_IL: ארכיבי וורדפרס %s

en: Enable Archives?
he_IL: הפעל ארכיונים?

en: Allow WordPress post-style archives.
he_IL: אפשר ארכיוני פוסט בסטייל של וורדפרס.

en: Default event archive ordering
he_IL: סידור המחדל של ארכיוני אירועים

en: Order by start date, start time
he_IL: סדר לפי תאריך התחלה, זמן התחלה

en: Order by name
he_IL: סדר לפי שם

en: Ascending
he_IL: עולה

en: Descending
he_IL: יורד

en: When Events Manager displays lists of events the default behavior is ordering by start date in ascending order. To change this, modify the values above.
he_IL: כאשר מנהל האירועים מציג אירועים, הוא עושה זאת לפי תאריך ההתחלה, בסדר עולה. כדי לשנות זאת, שנה את ההגדרות למעלה.

en: General settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Are current events past events?
he_IL: האם אירועים עכשווים נחשבים כאירועי עבר?

en: Include in WordPress Searches?
he_IL: להכיל בחיפושי וורדפרס?

en: Allow %s to appear in the built-in search results.
he_IL: אפשר ל %s להופיע בתוצאות החיפוש המובנה

en: Default %s list options
he_IL: ברירת מחדל לרשימת %s

en: Default event list ordering
he_IL: סידור מחדל של רשימת האירועים.

en: Order by start date, start time, then event name
he_IL: סדר לפי תאריך תחילה, זמן תחילה ושם האירועי

en: Order by name, start date, then start time
he_IL: סדר לפי שם, תאריך התחלה וזמן התחלה

en: Order by name, end date, then end time
he_IL: סדר לפי שם, תאריך סיום וסמן סיום

en: Order by end date, end time, then event name
he_IL: סדר לפי תאריך סיום, זמן סיום ושם האירוע

en: All Ascending
he_IL: כולם בסדר עולה

en: All Descending
he_IL: כולם בסדר יורד

en: Event list scope
he_IL: הקף רשימת האירועים

en: Only show events starting within a certain time limit on the events page. Default is future events with no end time limit.
he_IL: הצג רק אירועים שמתחילים בתחום זמן מסוים. ברירת המחדל היא אירועים עתידייםף ללא תאריך סיום.

en: Event List Limits
he_IL: גבולות רשימת אירוע

en: This will control how many events are shown on one list by default.
he_IL: זה שולט במספר האירועים שייראו ברשימה אחת כברירת מחדל.

en: %s page
he_IL: עמוד %s

en: Default archive ordering
he_IL: ברירת מחדל לסידור הארכיון

en: Order by %s
he_IL: סדר לפי %s

en: Country
he_IL: מדינה

en: Town
he_IL: עיר

en: Default list ordering
he_IL: סידור ברירת מחדל לרשימה

en: List Limits
he_IL: גבולות רשימה

en: This will control how many %s are shown on one list by default.
he_IL: זה שולט בכמה %s מוצגים ברשימה אחת כברירת מחדל.

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: This option allows you to select which page to use as the %s page.
he_IL: אופציה זו מאפשרת לך להגדיר איזה דף ישמש כדף ה %s.

en: categories
he_IL: קטגוריות

en: Setting this to yes will make categories display as a page rather than an archive.
he_IL: בחירה בכן תציג קטגוריות כרשימה ולא כארכיב.

en: category
he_IL: קטגוריה

en: tags
he_IL: תגים

en: These pages allow you to provide an event management interface outside the admin area on whatever page you want on your website. Bear in mind that this is overridden by BuddyPress if activated.
he_IL: עמודים אלה מאפשרים לך להציג ממשק מנהל אירועים מחוץ לאזור האדמין באיזה עמוד שתבחר באתר. זכור שזה יידרס על ידי BuddyPress אם יופעל.

en: My Bookings
he_IL: ההמזנות שלי

en: My bookings
he_IL: ההזמנות שלי

en: Users can view their bookings for other events on this page.
he_IL: משתמשים יכולים לראות את ההזמנות שלהם לאירועים בדף זה.

en: bookings
he_IL: הזמנות

en: Start Date
he_IL: תאריך התחלה

en: Booking Date
he_IL: תאריך הזמנה

en: Front-end management pages
he_IL: דפי ניהול קדמיים

en: Edit events
he_IL: ערוך אירועים

en: Users can view, add and edit their %s on this page.
he_IL: משתמשים יכולים לראות ולערות את ה- %s שלהם בדף זה.

en: Edit locations
he_IL: ערוך מקומות

en: Manage bookings
he_IL: נהל הזמנות

en: %s Page
he_IL: עמוד %s

en: Yearly
he_IL: שנתי

en: Monthly
he_IL: חודשית

en: Weekly
he_IL: שבועית

en: Daily
he_IL: יומית

en: Date and Time formats follow the <a href="%s">WordPress time formatting conventions</a>
he_IL: פורמט תאריכים ושעות לפי פורמט וורדפרס <a href="%s">WordPress time formatting conventions</a>

en: Default event list format header
he_IL: כותרת ברירת מחדל לדף אירועים

en: This content will appear just above your code for the default event list format. Default is blank
he_IL: תוכן זה יופיע ממש מעל לקוד שלך לפורמט דפי אירועים. ברירת המחדל היא ללא תוכן.

en: Default event list format
he_IL: פורמט המחדל של רשימת אירועים

en: The format of any events in a list.
he_IL: הפורמט של כל אירועי שהוא ברשימה.

en: Default event list format footer
he_IL: פורמט ה- footer של רישמת האירועים.

en: This content will appear just below your code for the default event list format. Default is blank
he_IL: תוכן זה יופיע ממש מתחת לקוד שלך לפורמט דפי אירועים. ברירת המחדל היא ללא תוכן.

en: No events message
he_IL: הודעת אין אירועים

en: The message displayed when no events are available.
he_IL: ההודעה שתופיע כאשר אין אירועים בתאריך

en: List events by date title
he_IL: הצג אירועים לפי כותרת התאריך

en: Single %s Page
he_IL: דף %s יחיד

en: Show text search?
he_IL: הצג חיפוש טקסטואלי?

en: Appears within the input box.
he_IL: מופיעה בתיבת החיפוש

en: Show date range?
he_IL: הצג טווח תאריכים?

en: Show categories?
he_IL: הצג קטגוריות?

en: Appears as the first default search option.
he_IL: מופיע כאופצית החיפוש הראשונה.

en: Show countries?
he_IL: הצג מדינות?

en: All countries text
he_IL: טקסט כל המדינות

en: Show regions?
he_IL: הצג אזורים?

en: All regions text
he_IL: טקסט כל האזורים

en: Show states?
he_IL: הצג מדינות ארהב?

en: All states text
he_IL: טקסט כל מדינות ארהב

en: Show towns/cities?
he_IL: הצג ערים וישובים?

en: All towns/cities text
he_IL: טקסט כל הערים והישובים

en: Date Format
he_IL: פורמט תאריך

en: For use with the %s placeholder
he_IL: לשימוש עם שומר המקום %s

en: For when start/end %s are present, this will separate the two (include spaces here if necessary).
he_IL: לכאשר התחלה/סיום %s נמצא, זה יפריד בין השניים.

en: dates
he_IL: תאריכים

en: Time Format
he_IL: פורמט זמן

en: times
he_IL: זמנים

en: All Day Message
he_IL: הודעת כל היום

en: If an event lasts all day, this text will show if using the %s placeholder
he_IL: אם אירוע נמשך כל היום, הטקסט הזה יראה אם משתמשים בשומר מקום %s.

en: Use 24h Format?
he_IL: להשתמש בפורמט 24 שעות?

en: When creating events, would you like your times to be shown in 24 hour format?
he_IL: כאשר יוצרים אירוע,  האם אתה רוצה שהזמנים יופיעו בפורמט של 24 שעות?

en: Calendar
he_IL: לוח שנה

en: Link directly to event on day with single event?
he_IL: לקשר ישירות לאירוע בדף שיש בו אירוע בודד?

en: If a calendar day has only one event, you can force a direct link to the event (recommended to avoid duplicate content).
he_IL: אם ביום מסוים בלוח השנה יש רק אירוע אחד, אתה יכול להגדיר כך, שהקישור לדך יהיה למעשה הקישור לאירוע. מומלץ.

en: Show list on day with single event?
he_IL: להראות רשימה על יום עם אירועי יחיד?

en: By default, if a calendar day only has one event, it display a single event when clicking on the link of that calendar date. If you select Yes here, you will get always see a list of events.
he_IL: כברירת מחדל, אם ביום מסוים יש רק אירוע אחד, הוא מציג אירוע בודד בהקלקה על הלינק לאותו אירוע. אם תבחר כאן בכן, תמיד תקבל רשימת אירועים.

en: The format of the title, corresponding to the text that appears when hovering on an eventful calendar day.
he_IL: פורמט הכותרת שמרחפת מעל ליום מלא אירועים

en: The separator appearing on the above title when more than one events are taking place on the same day.
he_IL: המפריד שמופיע בין כותרות אירועים שונים שמופיעים באותו יום.

en: The format of each event when displayed in the full calendar. Remember to include <code>li</code> tags before and after the event.
he_IL: הפורמט של כל אירוע כאשר הוא מוצד בלוח השנה המלא. זכור לכלול תגי <code>li</code> לפני ואחרי האירוע.

en: Calendar Day Event List Settings
he_IL: הגדרות רשימת אירועים בלוח השנה

en: Order by event name, then event start time
he_IL: סדר לפי שם אירועי ואז לפי זמן ההחלה.

en: Order by event start time, then event name
he_IL: סדר לפי זמן ההתחלה ואז לפי שם האירוע.

en: Calendar events/day limit
he_IL: מגבלת ארועים ליום בלוח

en: Limits the number of events on each calendar day. Leave blank for no limit.
he_IL: מגביל את מספר האירועים בלוח השנה בכל יום. השאר ריק ללא הגבלה.

en: More Events message
he_IL: הודעת עוד אירועים

en: Text with link to calendar day page with all events for that day if there are more events than the limit above, leave blank for no link as the day number is also a link.
he_IL: טקסט עם קישור ליתר האירועים ביום נתון שבו יש יותר אירועים מהמהגבלה. השאר ריק אם אתה לא מעוניין בטקסט מיוחד כיון שמספר היום גם הוא מקושר.

en: iCal Feed Settings
he_IL: הגדרות iCal

en: iCal Title
he_IL: כותרת iCal

en: The title that will appear in the calendar.
he_IL: הכותרת שתופיע בלוח השנה

en: iCal Limit
he_IL: מגבלת iCal

en: Limits the number of future events shown (0 = unlimited).
he_IL: מגביל את מספר אירועי העתיד שמוצגים (אפס=ללא הגבלה)

en: %s list header format
he_IL: פורמט כותר רשימת %s

en: This content will appear just above your code for the %s list format below. Default is blank
he_IL: תוכן זה יופיע ממש מעל הקוד לפורמט רשימת %s שלמטה. ברירת המחדל היא ריק.

en: %s list item format
he_IL: פורמט פריט ברשימת %s

en: The format of a single %s in a list.
he_IL: הפורמט של %s בודד ברשימה

en: %s list footer format
he_IL: פורמט הפוטר של רשימת %s

en: This content will appear just below your code for the %s list format above. Default is blank
he_IL: תוכן זה יופיע ממש מתחת לקוד לפורמט רשימת %s. ברירת מחדל ריקה.

en: No %s message
he_IL: אין הודעת %s

en: The message displayed when no %s are available.
he_IL: ההודעה שמוצגת כאשר אין %s

en: Single %s title format
he_IL: פורמט כותרת %s בודד

en: Single %s page format
he_IL: פורמט עמוד %s בודד

en: %s List Formats
he_IL: פורמט רשימת %s

en: Default %s list format
he_IL: פורמט ברירת מחדל לרשימת %s

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: The format of a single category page title.
he_IL: הפורמט של כותרת עמוד לקטגוריה בודדת.

en: Tag
he_IL: תג

en: tag
he_IL: תג

en: The format of a single tag page title.
he_IL: פורמט כותרת תג בודד

en: RSS main title
he_IL: כותרת RSS ראשית

en: The main title of your RSS events feed.
he_IL: הכותרת הראשית של מזין RSS האירועים שלך.

en: RSS main description
he_IL: תיאור RSS עיקרי

en: The main description of your RSS events feed.
he_IL: התיאור העיקרי של מזין הRSS שלך

en: RSS title format
he_IL: פטורמט כותרת RSS

en: The format of the description of each item in the events RSS feed.
he_IL: הפורמט של תיאור כל פריט במזין RSS האירועים שלך.

en: Enable Google Maps integration?
he_IL: לשלב מפות גוגל?

en: Yes
he_IL: כן

en: No
he_IL: לא

en: Check this option to enable Goggle Map integration.
he_IL: בחר באופציה זאת כדי לשלב גוגל מפסץ

en: Allow guest bookings?
he_IL: אפשר הזמנות על ידי אורחים?

en: If enabled, guest visitors can supply an email address and a user account will automatically be created for them along with their booking. They will be also be able to log back in with that newly created account.
he_IL: במבצ זה, לא חובה להרשם לפני ביצוע הזמנה. האימייל והרפטים ישמרו להזמנות חוזרות של לקוחות אלה.

en: Approval Required?
he_IL: דרוש אישור?

en: Bookings will not be confirmed until the event administrator approves it.
he_IL: ההזמנות לא מאושרות לפני שמנהל האתר מאשר אותן.

en: Reserved unconfirmed spaces?
he_IL: לשמור גם מושבים לא מאושרים?

en: By default, event spaces become unavailable once there are enough CONFIRMED bookings. To reserve spaces even if unapproved, choose yes.
he_IL: במצב רגיל, מושבים באירוע הופכים בלתי זמינים כאשר הזמנתם אושרה. בחר באופציה זאת אם תרצה לשמור מושבים גם כשלא אושרו.

en: Can users cancel their booking?
he_IL: האם משתמשים יכולים לבטל הזמנותיהם?

en: If enabled, users can cancel their bookings themselves from their bookings page.
he_IL: אם תאפשר, משתמשים יוכלו למחוק הזמנותיהם מדף ההזמנות שלהם.

en: Allow overbooking when approving?
he_IL: אפשר אובר-בוקינג?

en: If you get a lot of pending bookings and you decide to allow more bookings than spaces allow, setting this to yes will allow you to override the event space limit when manually approving.
he_IL: השתמש באופציה זו אם יש לך הרבה הזמנות לא מאושרות ולא משולמות.

en: Allow double bookings?
he_IL: אפשר הזמנות כפולות?

en: If enabled, users can book an event more than once.
he_IL: במצב זה, לקוחות יכולים לבצע יותר מהזמנה אחת לאירוע.

en: Pricing
he_IL: תמחיר

en: Currency
he_IL: סוג מטבע

en: Choose your currency for displaying event pricing.
he_IL: בחר בסוג המטבע להצגת המחיר.

en: Decimal Point
he_IL: נקודה עשרונית

en: Currency Format
he_IL: פורמט מטבע

en: Tax Rate
he_IL: שיעור המס

en: Add a tax rate to your ticket prices (entering 10 will add 10% to the ticket price).
he_IL: הוסף שעור מס למחיר הכרטיס (לדוגמא 10 יוסיף 10%).

en: Add tax to ticket price?
he_IL: להוסיף מס למחיר הכרטיס?

en: When displaying ticket prices and booking totals, include the tax automatically?
he_IL: כשמוצג מחיר הכרטיס, לחשב לתוכו את המס, אוטומטית?

en: Customize Feedback Messages
he_IL: נהל הודעות משוב

en: Below you will find texts that will be displayed to users in various areas during the bookings process, particularly on booking forms.
he_IL: למטה תמצא מגוון הודעות שיוצגו למשתמשים בתהליך ההזמנה, במיוחד בטפסים. ניתן להתאים אותן.

en: My Bookings messages
he_IL: הודעות ההזמנות שלי

en: Booking Cancelled
he_IL: ההזמנה בוטלה

en: When a user cancels their booking, this message will be displayed confirming the cancellation.
he_IL: כשמשתמש מבטל את ההזמנה שלו, זאת ההודעה שיראה לאישור.

en: Booking Cancellation Warning
he_IL: אזהרת ביטול הזמנה

en: When a user chooses to cancel a booking, this warning is displayed for them to confirm.
he_IL: כשמשתמש מנסה לבטל הזמנה, באת ההתראה שהוא מקבל, כדי שיאשר אותה

en: Booking form texts/messages
he_IL: טקסט טופס הזמנה/הודעות

en: Bookings disabled
he_IL: הזמנות מבוטלות

en: An event with no bookings.
he_IL: אירוע ללא הזמנות

en: Bookings closed
he_IL: הזמנות סגורות

en: Bookings have closed (e.g. event has started).
he_IL: האירוע החל ואין יותר הזמנות לביצוע

en: Fully booked
he_IL: הכל מלא

en: Event is fully booked.
he_IL: האירוע מלא לגמרי

en: Already attending
he_IL: כבר מגיע...

en: If already attending and double bookings are disabled, this message will be displayed, followed by a link to the users booking page.
he_IL: אם יש כבר הזמנה ואין אפשרות להזמין פעמיים מקום, ההודעה הזאת תשלח למשתמש, עם לינק לדף ההזמנות שלו.

en: Manage bookings link text
he_IL: טקסט הלינק לניהול הזמנות

en: Link text used for link to user bookings.
he_IL: הטקסט שילווה את הלינק להזמנות של המשתמש.

en: Booking form feedback messages
he_IL: הודעות טופס ביצוע הזמנה

en: When a booking is made by a user, a feedback message is shown depending on the result, which can be customized below.
he_IL: ניתן לזנות את ההודעות שגולש מקבל לאחר שביצע הזמנה

en: Successful booking
he_IL: כשההזמנה בוצעה בהצלחה.

en: When a booking is registered and confirmed.
he_IL: כאשר ההזמנה נרשמה ואושרה.

en: Successful pending booking
he_IL: הזמנה התקבלה ומחכה לאישור.

en: When a booking is registered but pending.
he_IL: כשההזמנ נרשמה אבל מחכה לאישור

en: Not enough spaces
he_IL: אין מספיק מושבים או מקומות

en: When a booking cannot be made due to lack of spaces.
he_IL: כאשר אין מספיק מקומות לבצע את ההזמנה

en: Errors
he_IL: שגיאות בטופס

en: When a booking cannot be made due to an error when filling the form. Below this, there will be a dynamic list of errors.
he_IL: כאשר הזמנה לא ניתנת לביצע בגלל מילוי שגוי של הטופס. מתחת לזה תוצג רשימת השגיאות.

en: Email Exists
he_IL: קיים אימייל

en: When a guest tries to book using an email registered with a user account.
he_IL: כאשר משתמש מנסה לבצע הזמנה עם אימייל שקיים במערכת

en: User must log in
he_IL: המשתמש חייב להכנס למערכת.

en: When a user must log in before making a booking.
he_IL: כאשר משתמש חייב להכנס למערכת לפני שהוא מזמין.

en: Error mailing user
he_IL: שגיאה במשלוח מייל למשתמש

en: If a booking is made and an email cannot be sent, this is added to the success message.
he_IL: כאשר הזמנה מתבצעת, אבל אי אפשר לשלוח מייל למשתמש, מצורפת הודעה זו להודעת הצלחת ההזמנה.

en: Already booked
he_IL: כבר מוזמן

en: If the user made a previous booking and cannot double-book.
he_IL: כאשר משתמש כבר הזמין בעבר, ולא יכול לבצע הזמנה כפולה.

en: No spaces booked
he_IL: לא הוזמנו מושבים

en: If the user tries to make a booking without requesting any spaces.
he_IL: אם המשתמש מנסה לבצע הזמנה בלי להגדיר מספר מושבים

en: Booking Form
he_IL: טופס הזמנה

en: Display login form?
he_IL: הצג טופס לוגין?

en: Choose whether or not to display a login form in the booking form area to remind your members to log in before booking.
he_IL: בחר אם כן או לא להציג טופס לוגין להזכיר לגולשים שלך להכנס למערכת לפני ביצוע הזמנה.

en: Submit button text
he_IL: טקסט לכפתור הגש (submit)

en: Ticket
he_IL: כרטיס

en: Single ticket mode?
he_IL: מצב כרטיס בודד?

en: Show ticket table in single ticket mode?
he_IL: הצב טבלת כרטיסים במצב כרטיס בודד?

en: If you prefer a ticket table like with multiple tickets, even for single ticket events, enable this.
he_IL: אם אתה מעדיף טבלת כרטיסים גם למצב 'כרטיס בודד', בחר באופציה זאת.

en: Show unavailable tickets?
he_IL: הצג כרטיסים לא זמינים?

en: You can choose whether or not to show unavailable tickets to visitors.
he_IL: אתה יכול לבחור להציג או לא להציג כרטיסים לא זמינים.

en: Show multiple tickets if logged out?
he_IL: להציג כרטיסים מרובים אם הלקוח לא רשום?

en: Ticket Price (Descending)
he_IL: מחיר כרטיס - יורד

en: Ticket Price (Ascending)
he_IL: מחיר כרטיס - עולה

en: Ticket Name (Ascending)
he_IL: שם כרטיס - עולה

en: Ticket Name (Descending)
he_IL: שם כרטיס - יורד

en: Order Tickets By
he_IL: סדר כרטיסים לפי

en: Choose which order your tickets appear.
he_IL: בחר באיזה סדר ולפי מה לסדר את רשימת הכרטיסים.

en: No-User Booking Mode
he_IL: No-user booking mode

en: By default, when a booking is made by a user, this booking is tied to a user account, if the user is not registered nor logged in and guest bookings are enabled, an account will be created for them.
he_IL: באופן רגיל, כל הזמנה משויכת למשתמש, ואם המשתמש לא רשום, מיוצר עבורו חשבון לשיוך ההזמנה.

en: The option below allows you to disable user accounts and assign all bookings to a parent user, yet you will still see the supplied booking personal information for each booking. When this mode is enabled, extra booking information about the person is stored alongside the booking record rather than as a WordPress user.
he_IL: האופציה למטה מאפשרת לך לבטל חשבונות משתמשים ולחבר את כל ההזמנות עם משתמש העל, ועדיין תוכל לראות את הפרטים האישיים שקשורים בכל הזמנה. כשאופציה זו מופעלת, מאוחסן מידע נוסף על המשתמש יחד עם ההזמנה, מלבד מידע עליו כמשתמש וורדפרס.

en: <strong>Warning : </strong> Various features afforded to users with an account will not be available, e.g. viewing bookings. Once you enable this and select a user, modifying these values will prevent older non-user bookings from displaying the correct information.
he_IL: <strong>אזהרה : </strong> תכונות מסוימות שזמינות למשתמש רשום יבוטלו. אם תבחר משתמש ותבצע את זה, עלולות להיות בעיות בהצגת הזמנות מהעבר.

en: Enable No-User Booking Mode?
he_IL: האם לאפשר No-User Booking Mode?

en: This disables user registrations for bookings.
he_IL: זה מבטל רישום משתמשים להזמנות.

en: Assign bookings to
he_IL: שייך הזמנות ל:

en: Choose a parent user to assign bookings to. People making their booking will be unaware of this and will never have access to those user details. This should be a subscriber user you do not use to log in with yourself.
he_IL: בחר במשתמש אב לשייך אליו הזמנות. אנשים שיעשהו הזמנות לא יהיו מודעים לכך ולעולם לא יקבלו גישה לנתוני משתמש אלה. זה צריך להיות משתמש מנוי, ואל תשתמש בו להכנס למערכת בעצמך.

en: Booking Email Templates
he_IL: תבניות אימייל להזמנות

en: You can disable this email by leaving the subject blank.
he_IL: אתה יכול לבטל את המייל הזה על ידי השארת הנושא ריק.

en: Email events admin?
he_IL: אימייל מנהל האירועים?

en: If you would like every event booking confirmation email sent to an administrator write their email here (leave blank to not send an email).
he_IL: אם אתה רוצה ליידע את מנהל האירועים בכל פעם שמתבצעת הזמנה רשום את המייל כאן. השאר ריק לאי משלוח מייל.

en: For multiple emails, separate by commas (e.g. email1@test.com,email2@test.com,etc.)
he_IL: למספר מיילים, הפרד בפסיקים בינהם.

en: Check this option if you want the event contact to receive an email when someone books places. An email will be sent when a booking is first made (regardless if confirmed or pending)
he_IL: בחר באופציה זאת אם אתה רוצה שאיש הקשר לאירוע יקבל מייל בכל פעם שמישהו מבצע הזמנה. אימייל יישלח אם הזמנה מתבצעת גם אם היא מאושרת וגם אם עדיין ממתינה.

en: Disable new registration email?
he_IL: בטל אימייל בכל רישום חדש?

en: Check this option if you want to prevent the WordPress registration email from going out when a user anonymously books an event.
he_IL: בחר באופציה הזאת אם אתה רוצה למנוע מהמערכת להוציא אימייל כאשר משתמש מבצע הזמנה כמשתמש אורח.

en: An email will be sent to the event contact if someone cancels their booking.
he_IL: אימייל יישלח לאיש הקשר לאירוע אם מישהו מבטל הזמנה.

en: Confirmed booking email
he_IL: אימייל הזמנה מאושרת

en: This is sent when a person's booking is confirmed. This will be sent automatically if approvals are required and the booking is approved. If approvals are disabled, this is sent out when a user first submits their booking.
he_IL: הודעה זו נשלחת כאשר הזמנה מאושרת. היא נשלחת אוטומטית אם נדרשים אישורים וההזמנה מאושרת. אם לא נדרשים אישורים, ההודעה תשלח כאשר המשתמש מבצע את ההזמנה לראשונה.

en: Booking confirmed email subject
he_IL: נושא אימייל של הזמנה מאושרת

en: Booking confirmed email
he_IL: אימייל הזמנה מאושרת

en: Pending booking email
he_IL: אימייל הזמנה ממתינה לאישור.

en: This will be sent to the person when they first submit their booking. Not relevant if bookings don't require approval.
he_IL: הודעה זאת תשלח כאשר משתמש מבצע הזמנה לראשונה. לא רלוונטית אם הזמנות לא דורשות אישורים.

en: Booking pending email subject
he_IL: נושא אימייל שהזמנה ממתינה לאישור

en: Booking pending email
he_IL: אימייל הזמנה ממתינה לאישור

en: Rejected booking email
he_IL: אימייל הזמנה נדחתה

en: This will be sent automatically when a booking is rejected. Not relevant if bookings don't require approval.
he_IL: אימייל זה יישלח במידה והזמנה נדחתה. לא רלוונטי אם הזמנות אינן דורשות אישורים.

en: Booking rejected email subject
he_IL: נושא אימייל הזמנה נדחתה

en: Booking rejected email
he_IL: אימייל הזמנה נדחתה

en: Booking cancelled
he_IL: ההזמנה בוטלה

en: This will be sent when a user cancels their booking.
he_IL: זה יישלח כאשר משתמש מבטל את ההזמנה שלו.

en: Booking cancelled email subject
he_IL: נושא אימייל של הזמנה מבוטלת

en: Booking cancelled email
he_IL: אימייל הזמנה מבוטלת

en: Administrator Email
he_IL: אימייל מנהל

en: Event Submitted
he_IL: אירוע הוגש

en: Event Approved
he_IL: האירוע אושר

en: An email will be sent to the event owner when their event is approved. Users requiring event approval do not have the <code>publish_events</code> capability.
he_IL: אימייל יישלח לבעל האירוע כאשר האירוע שלו מאושר. משתמשים שזקוקים לאישור אירועים לא יכולים להשתמש בתכונת <code>publish_events</code>.

en: Event approved subject
he_IL: נושא מייל אירוע אושר

en: Event approved email
he_IL: מייל אירוע אושר

en: Image Sizes
he_IL: גדלי תמונות

en: Maximum width (px)
he_IL: רוחב מקסימלי בפיקסלים

en: Minimum width (px)
he_IL: רוחב מינימום בפיקסלים

en: Maximum height (px)
he_IL: גובה מקסימלי בפיקסלים

en: The maximum allowed height for images uploaded, in pixels
he_IL: גובה מקסימלי לתמונות שמעלים

en: Minimum height (px)
he_IL: גובה מינימום בפיקסלים

en: The minimum allowed height for images uploaded, in pixels
he_IL: גובה תמונה מינימלי שמותר להעלות

en: Maximum size (bytes)
he_IL: גודל מקסימלי (בייטים)

en: The maximum allowed size for images uploaded, in bytes
he_IL: משקל בבייטים, מקסימלי לתמונות שמעלים

en: Email Settings
he_IL: הגדרות אימייל

en: Notification sender name
he_IL: שם שולח ההודעה

en: Insert the display name of the notification sender.
he_IL: הכנס את שם מי שאתה רוצה שיופיע בהודעות

en: Notification sender address
he_IL: כתובת שולח ההודעות

en: Insert the address of the notification sender.
he_IL: הכנס כתובת שולח ההודעות

en: Mail sending method
he_IL: שיטת משלוח מייל

en: PHP mail function
he_IL: פונקצית דיוור PHP

en: Select the method to send email notification.
he_IL: בחר בשיטת משלוח הודעות מייל

en: Send HTML Emails?
he_IL: שלח מיילים בהטמל?

en: If set to yes, your emails will be sent in HTML format, otherwise plaintext.
he_IL: אם תגדיר כן, המיילים שתוציא יהיו בפורמט HTML. אחרת - בטקסט פשוט.

en: Depending on server settings, some sending methods may ignore this settings.
he_IL: בהתאם להגדרות השרת, בחלק מהמקרים הוא מתעלם מהגדרות אלה.

en: The port through which you e-mail notifications will be sent. Make sure the firewall doesn't block this port
he_IL: הפורט דרכו מתבצע משלוח מיילים והודעות. בדוק שמספרו לא חסום על ידי פיירוול.

en: Use SMTP authentication?
he_IL: להשתמש ב- SMTP?

en: SMTP authentication is often needed. If you use Gmail, make sure to set this parameter to Yes
he_IL: אותנטיקציית SMTP נדרשת לעיתים. בחר בה במיוחד אם אתה משתמש בגימייל, למשל

en: The SMTP host. Usually it corresponds to 'localhost'. If you use Gmail, set this value to 'ssl://smtp.gmail.com:465'.
he_IL: שרת  SMTP. לרוב זה 'localhost'. אם תשתמש בגימייל, בחר בערך הזה: 'ssl://smtp.gmail.com:465'.

en: SMTP username
he_IL: שם משתמש SMTP

en: Insert the username to be used to access your SMTP server.
he_IL: הכנס שם משתמש לגישה לשרת SMTP שלך

en: SMTP password
he_IL: סיסמת SMTP

en: Insert the password to be used to access your SMTP server
he_IL: סיסמא לשרת SMTP שלךץ

en: User Capabilities
he_IL: יכולות משתמש

en: Warning: Changing these values may result in exposing previously hidden information to all users.
he_IL: אזהרהף שינוי ערכים אלה עלול לחשוף פריטים שהיו חסויים קודם לכן.

en: %s Capabilities
he_IL: יכולות %s

en: Users can publish %s and skip any admin approval
he_IL: משתמשים יכולים לפרסם %s ללא צורך באישור מנהל.

en: User can delete other users %s
he_IL: משתמש יכול למחוק %s של משתמשים אחרים.

en: User can edit other users %s
he_IL: משתמש יכול לערוך %s של משתמשים אחרים.

en: User can delete their own %s
he_IL: משתמש יכול למחוק את ה- %s שלו.

en: User can create and edit %s
he_IL: משתמש יכול ליצור ולערוך %s שלו.

en: User can view private %s
he_IL: משתמש יכול לראות %s פרטי.

en: Recurring Event
he_IL: אירוע חוזר

en: recurring events
he_IL: אירועים חוזרים

en: User can use other user locations for their events.
he_IL: משתמש יכול להשתמש במקומות של אחרים לאירועים שלו.

en: User can delete %s categories and tags.
he_IL: משתמש יכול למחוק קטגוריות ותגי %s.

en: User can edit %s categories and tags.
he_IL: משתמש יכול לערוך קטגוריות ותגי %s

en: User can manage other users individual bookings and event booking settings.
he_IL: משתמש יכול לנהל הזמנות של אחרים והגדרות הזמנה.

en: User can use and manage bookings with their events.
he_IL: משתמש יכול לנהל ולהשתמש בהזמנות האירועים שלו.

en: User can upload images along with their events and locations.
he_IL: משתמש יכול להעלות תמונות עם האירועים והמקומות שלהם.

en: You can now give fine grained control with regards to what your users can do with events. Each user role can have perform different sets of actions.
he_IL: אתה יכול להגדיר הגדרות למה שכל משתמש יכול לבצע או שלא. כל תפקיד יכול לקבל הרשאות שונות.

en: Admin Tools
he_IL: כלי ניהול

en: We're always making improvements, adding features and fixing bugs between releases. We incrementally make these changes in between updates and make it available as a development version. You can download these manually, but we've made it easy for you. <strong>Warning:</strong> Development versions are not always fully tested before release, use wisely!
he_IL: אנחנו תמיד משפרים ומחדשים ומשחררים גרסאות פיתוח למי שמעוניין בהן. אתה יכול להוריד ולהתקין ידנית אבל קח בחשבון שגרסאות אלה לא תמיד יציבות - השתמש בהן בחוכמה!

en: Enable Dev Updates?
he_IL: אפשר עדכוני גרסאות פיתוח?

en: If enabled, the latest dev version will always be checked instead of the latest stable version of the plugin.
he_IL: אם תאפשר, המערכת תחפש תמיד את גרסת הפיתוח האחרונה ולא את הגרסא היציבה האחרונה.

en: Re-Check Updates
he_IL: בדוק עדכונים מחדש

en: If you would like to check and see if there is a new stable update.
he_IL: אם אתה רוצה לבדוק אם קיימים עדכונים יציבים חדשים.

en: Check Dev Versions
he_IL: בדוק עדכוני פיתוח

en: Uninstall/Reset
he_IL: הסר/אתחל

en: Use the buttons below to uninstall Events Manager completely from your system or reset Events Manager to original settings and keep your event data.
he_IL: השתמש בכפתור למטה להסיר את מנהל האירועים לחלוטין מהמערכת שלך או כדי לאתחל אותו ולשמור על הנתונים שלך.

en: Reset
he_IL: אתחל

en: %s added the event %s
he_IL: %s הוסיף את הארוע %s

en: %s added the event %s to %s.
he_IL: %s הוסיף את האירוע %s ל %s

en: %s is attending %s.
he_IL: %s מגיע/ה %s.

en: %s will not be attending %s anymore.
he_IL: %s לא יגיעו לארוע %s יותר.

en: %s is attending %s of the group %s.
he_IL: %s מגיע/ה %s של הקבוצה %s.

en: %s will not be attending %s of group %s anymore.
he_IL: %s לא יגיעו לארוע %s של הקבוצה %s יותר.

en: Search %s...
he_IL: חפש %s...

en: My Profile
he_IL: הפרופיל שלי

en: Events I'm Attending
he_IL: האירועים שלי

en: My Events
he_IL: האירועים שלי

en: My Locations
he_IL: המקומות שלי

en: My Event Bookings
he_IL: ההזמנות שלי

en: Group Ownership
he_IL: בעלות על קבוצה

en: You have a pending booking
he_IL: יש לך הזמנה עומדת.

en: You have %s pending bookings
he_IL: יש לך %s הזמנות עומדות

en: You have a confirmed booking
he_IL: יש לך הזמנה מאושרת.

en: You have %s confirmed bookings
he_IL: יש לך %s הזמנות מאושרות

en: A user cancelled a booking
he_IL: משתמש ביטל הזמנה.

en: %s users cancelled bookings.
he_IL: %s משתמשים בטילו הזמנות

en: Group Events
he_IL: אירועי קבוצה.

en: Reschedule Events
he_IL: תזמן אירועים מחדש

en: Edit Event
he_IL: ערוך אירוע

en: Add Event
he_IL: הוסף אירוע

en: Add Location
he_IL: הוסף מקום

en: Edit Location
he_IL: ערוך מקום

en: You are currently viewing your public page, this is what other users will see.
he_IL: אתם כרגע צופים בעמוד הציבורי שלכם, שמשתמשים אחרים יראו.

en: Approved
he_IL: מאושר

en: Rejected
he_IL: נדחה

en: Cancelled
he_IL: בוטל

en: Awaiting Online Payment
he_IL: ממתין לתשלום מקוון

en: Awaiting Payment
he_IL: ממתין לתשלום

en: Changes saved
he_IL: שינויים נשמרו

en: Your booking has been recorded
he_IL: ההזמנה שלך נרשמה

en: There was a problem saving the booking.
he_IL: היתה בעיה לשמור את ההזמנה.

en: You cannot manage this %s.
he_IL: אתה לא יכול לנהל את %s

en: Booking
he_IL: הזמנה

en: Guest User
he_IL: משתמש אורח

en: Not Supplied
he_IL: לא סופק

en: %s deleted
he_IL: %s נמחק

en: %s could not be deleted
he_IL: %s לא ניתן למחיקה

en: Not approved, spaces full.
he_IL: לא אושר, המקומות מלאים.

en: Booking %s.
he_IL: הזמנה %s

en: Booking could not be %s.
he_IL: הזמנה לא יכולה להיות %s

en: Booking note successfully added.
he_IL: הערה להזמנה הוספה בהצלחה.

en: Confirmation email could not be sent to admin. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
he_IL: לא ניתן היה לשלוח אימייל אישור לאדמין או המנהל. הרשם היה אמור לקבל את המייל שלהם (הודעה למנהל האתר בלבד).

en: Confirmed
he_IL: מאושר

en: Needs Attention
he_IL: זקוק לטיפולך

en: Incomplete Bookings
he_IL: הזמנה שלא השולמה

en: Phone Number
he_IL: מספר טלפון

en: Total
he_IL: סך הכל

en: Booking ID
he_IL: מזהה הזמנה (ID)

en: Ticket Name
he_IL: שם כרטיס

en: Ticket Description
he_IL: תיאור כרטיס

en: Ticket Price
he_IL: מחיר כרטיס

en: Ticket ID
he_IL: מזהה כרטיס

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Bookings Table Settings
he_IL: הגדרות טבלת הזמנות

en: Modify what information is displayed in this booking table.
he_IL: שנה איזה מידע מוצג בטבלת ההזמנותץ

en: Export Bookings
he_IL: יצא הזמנות

en: Select the options below and export all the bookings you have currently filtered (all pages) into a CSV spreadsheet format.
he_IL: בחר באופציה שלמטה ויצא את כל ההזמנות שיש לך כרגע לקובץ CSV לשימוש באקסל או דומה לה.

en: Split bookings by ticket type
he_IL: חלק הזמנות לפי סוג כרטיס

en: If your events have multiple tickets, enabling this will show a separate row for each ticket within a booking.
he_IL: אם יש לאירועים שלך כרטיסים מרובים, אפשר אופציה זו וכל כרטיס יוצג בשורה נפרדת בכל הזמנה.

en: Export these bookings.
he_IL: יצא הזמנות אלה

en: %s Rows
he_IL: %s שורות

en: Displaying Event
he_IL: מציג אירוע

en: Displaying User
he_IL: מציג משתמש

en: No bookings.
he_IL: אין הזמנות

en: %s created.
he_IL: %s נוצרה

en: Bookings %s. Mails Sent.
he_IL: הזמנות %s. נשלחו מיילים.

en: An error occurred.
he_IL: אופס. התחוללה שגיאה (בעסה).

en: Choose a color for your category. You can access this using the %s placeholder.
he_IL: בחר בצבע לקטגוריה שלך. אתה יכול לגשת לכך בעזרת %s.

en: Choose/Upload Image
he_IL: בחר או העלה תמונה

en: Choose an image for your category, which can be displayed using the %s placeholder.
he_IL: בחר תמונה לקטגוריה שלך, שאותה ניתן להציג בעזרת מחזיק מקום %s

en: WARNING: This is a recurring event.
he_IL: זהירות: זהו אירוע חוזר.

en: Modifications to this event will cause all recurrences of this event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and disassociate them with this recurring event.
he_IL: שינויים לאירוע זה יגרמו לכל האירועים החוזרים שלו להמחק והזמנות שלו יבוטלו. ניתן לערוך מופעים בצורה בודדת, ובכך לנתק אותם מהאירוע החוזר הזה.

en: WARNING: This is a recurrence in a set of recurring events.
he_IL: זהירות! זוהי חזרה בסט של אירועים חוזרים.

en: If you update this event data and save, it could get overwritten if you edit the recurring event template. To make it an independent, <a href="%s">detach it</a>.
he_IL: אם תאדכן את נתוני האירוע ותשמור, זה עלול להדרס על ידי תבנית אירועים חוזרים. כדי להפוך אותו לעצמאי, <a href="%s">detach it</a>.

en: To manage the whole set, <a href="%s">edit the recurring event template</a>.
he_IL: כדי לנהל את כל הסט, <a href="%s">edit the recurring event template</a>.

en: WARNING: This is a event belonging to the group "%s". Other group admins can also modify this event.
he_IL: אזהרה: זהו אירוע ששייך לקבוצה "%s". מנהלי קבוצה אחרים יכולים גם הם לשנות אותו.

en: Your event details are incorrect and recurrences cannot be created, please correct these errors first:
he_IL: פרטי האירוע שלך לא נכונים ולא ניתן ליצור אירועים חוזרים. אנא תקן קודם את השגיאות:

en: Your %s details are incorrect and cannot be published, please correct these errors first:
he_IL: פרטי  %s שלך לא נכונים ולא ניתנים לפרסום, אנא תקן את השגיאות האלה קודם:

en: When
he_IL: מתי

en: Where
he_IL: כאשר

en: Bookings/Registration
he_IL: הזמנות/רישום

en: Bookings Stats
he_IL: סטטיסטיקות

en: Attributes
he_IL: מאפיינים

en: Site Categories
he_IL: קטגוריות אתר

en: No categories available, <a href="%s">create one here first</a>
he_IL: לא יצרת קטגוריות, צור אחת כאן  <a href="%s">create one here first</a>

en: Recurrences
he_IL: חזרות

en: View all posts in %s
he_IL: ראה כל הפוסטים ב %s

en: View all categories
he_IL: ראה כל הקטגוריות

en: Date and Time
he_IL: תאריך ושעה

en: Owner
he_IL: בעלים

en: Booked
he_IL: הוזמן

en: WARNING! You will delete ALL recurrences of this event, including booking history associated with any event in this recurrence. To keep booking information, go to the relevant single event and save it to detach it from this recurrence series.
he_IL: אזהרה! אתה תמחק את כל החזרות של האירוע הזה, כולל הסטוריית ההזמנות שקשורה בכל אחד מהאירועים החוזרים. כדי לשמור על מידע ההזמנות, לך לאירוע היחידני המסוים ושמור אותו כדי לנתק אותו מסדרת האירועים החוזרים.

en: Edit Recurring Events
he_IL: ערוך אירועים חוזרים

en: Detach
he_IL: נתק

en: Duplicate %s
he_IL: שכפל %s

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Modifications to these events will cause all recurrences of each event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and detach them from recurring events by visiting the <a href="%s">events page</a>.
he_IL: שינויים באירועים האלה יגרמו למחיקה של כל אירוע וליצירה שלהם מחדש וכל ההזמנות שלהם יימחקו! אתה יכול לערוך כל אירוע בנפרד ולנתק אותם מחזרות, בדף האירועים  <a href="%s">events page</a>.

en: Event name
he_IL: שם האירוע

en: Events cannot start after they end.
he_IL: אירוע לא יכול להתחיל אחרי שנגמר. אנא סדר את הזמנים.

en: For recurring events that end the following day, ensure you make your event last 1 or more days.
he_IL: לאירועים חוזרים שמסתיימים ביום שלאחרי, ודא שהאירוע שלך נמשך יום שלם או יותר.

en: Dates must have correct formatting. Please use the date picker provided.
he_IL: תאריכים חייבים להיות בפורמט הנכון. אנא השתמש בבוחר התאריכים.

en: Missing fields:
he_IL: שדות חסרים:

en: Since the event is repeated, you must specify an event end date greater than the start date.
he_IL: כיון שהאירוע חוזר, אתה חייב להגדיר זמן סיום שהוא מאוחר מתאריך ההתחלה.

en: There were some errors saving your location.
he_IL: היו כמה שגיאות בשמירת המקום שלך.

en: It will not be displayed on the website listings, to correct this you must <a href="%s">edit your location</a> directly.
he_IL: הוא לא יוצג ברשימות האתר שלך, וכדי לתקן את זה אתה חייב לערוך את המקום ישירות: <a href="%s">edit your location</a>.

en: Something went wrong saving your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
he_IL: משהו קרה בזמן שמירת %s שלך לטבלת האינדקס. אנא הודע למנהל האתר על זה.

en: Successfully saved %s
he_IL: שמרת בהצלחה את %s

en: Something went wrong updating your %s to the index table. Please inform a site administrator about this.
he_IL: משהו קרה בזמן עדכון ה- %s לטבלת האינדקס. אנא הודע למנהל האתר על כך.

en: Something went wrong with the recurrence update...
he_IL: קרה משהו לא טוב עם העדכון החוזר הזה...

en: There was a problem saving the recurring events.
he_IL: היתה בעיה בשמירת האירועים החוזרים

en: %s successfully duplicated.
he_IL: %s שוכפל בהצלחה

en: N/A
he_IL: לא רלוונטי

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Event detached.
he_IL: אירוע נותק

en: Undo
he_IL: undo

en: Event could not be detached.
he_IL: לא ניתן היה לנתק את האירוע

en: Event re-attached to recurrence.
he_IL: אירוע חובר שוב לאירועים החוזרים

en: Event could not be attached.
he_IL: לא ניתן היה לחבר את האירוע

en: Sunday
he_IL: ראשון

en: Monday
he_IL: שני

en: Tuesday
he_IL: שלישי

en: Wednesday
he_IL: רביעי

en: Thursday
he_IL: חמישי

en: Friday
he_IL: שישי

en: Saturday
he_IL: שבת

en: the first %s of the month
he_IL: ה- %s הראשון של החודש

en: the second %s of the month
he_IL: ה- %s השני של החודש

en: the third %s of the month
he_IL: ה- %s השלישי של החודש

en: the fourth %s of the month
he_IL: ה- %s הרביעי של החודש

en: the last %s of the month
he_IL: ה- %s האחרון של החודש

en: From %1$s to %2$s
he_IL: מ 1%s עד ל 2%s

en: everyday
he_IL: כל יום

en: every %s days
he_IL: כל %s ימים

en: every week
he_IL: כל שבוע

en: every %s weeks
he_IL: כל %s שבועות

en: every %s months
he_IL: כל %s חודשים

en: every year
he_IL: כל שנה

en: every %s years
he_IL: כל %s שנים

en: Address
he_IL: כתובת

en: State
he_IL: מדינה בארהב

en: The location address
he_IL: כתובת המקום

en: The location town
he_IL: עיר המקום

en: The country
he_IL: המדינה

en: Location name
he_IL: שם מקום

en:  is required.
he_IL:   דרושים

en: You do not have permission to create/edit %s.
he_IL: אין לך אישור ליצור או לערוך  %s.

en: Could not send email.
he_IL: לא יכולתי לשלוח אימייל

en: Please supply a valid email format.
he_IL: אנא כתוב אימייל בפורמט נכון.

en: The image file is too big! Maximum size:
he_IL: קובץ התמונה גדול מדי. מקסימום הגודל:

en: The image is too big! Maximum size allowed:
he_IL: התמונה גדולה מדי. מקסימום הגודל המותרף

en: The image is too small! Minimum size allowed:
he_IL: התמונה קטנה מדי! גודל מינימלי מותר הוא:

en: The image is in a wrong format!
he_IL: התמונה בפורמט לא נכון.

en: User deleted by administrators
he_IL: המנהלים מחקו את המשתמש הזה

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Email
he_IL: אימייל

en: Ticket booking created
he_IL: נוצרה הזמנת הכרטיס

en: There was a problem saving the ticket booking.
he_IL: היתה בעיה לשמור את הזמנת הכרטיס הזו.

en: Standard Ticket
he_IL: כרטיס רגיל

en: Ticket created
he_IL: כרטיס נוצר

en: There was a problem saving the ticket.
he_IL: היתה בעיה לשמור את הכרטיס

en: Please enter a valid ticket price e.g. 10.50 (no currency signs)
he_IL: אנא הכנס מחיר כרטיס תקף, ללא סימן מטבע. למשל 10.50

en: You cannot delete a ticket that has a booking on it.
he_IL: אי אפשר למחוק כרטיס שיש לו כבר הזמנות

en: You do not have the rights to manage this %s.
he_IL: אין לך סמכות לנהל את %s

en: You cannot delete tickets if there are any bookings associated with them. Please delete these bookings first.
he_IL: אי אפשר למחוק כרטיסים אם יש הזמנות שקשורות בהם. מחק קודם את ההזמנות, ואז מחק את הכרטיסים.

en: Standard
he_IL: רגיל

en: No ticket id provided
he_IL: לא ניתן כרטיס

en: %s successfully deleted.
he_IL: %s נמחק בהצלחה.

en: %s could not be deleted.
he_IL: %s לא ניתן למחיקה.

en: %s successfully deleted
he_IL: %s נמחק בהצלחה

en: You must log in to cancel your booking.
he_IL: עליך להכנס לחשבונך על מנת לבטל הזמנתך.

en: Exported booking on %s
he_IL: הזמנות מיוצאות על %s

en: <li>No events in this location</li>
he_IL: <li>אין ארועים במקום הזה</li>

en: My %s
he_IL: ה- %s שלי

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
he_IL: מציג  %2$s&#8211;%1$s של %3$s

en: Today's events
he_IL: אירועי היום

en: Tomorrow's events
he_IL: אירועים מחר

en: Events this month
he_IL: אירועים החודש

en: Events next month
he_IL: אירועים בחודש הבא

en: Events current and next month
he_IL: אירועים החודש ובחודש הבא

en: Events within 2 months
he_IL: אירועים בחודשיים הקרובים

en: Events within 3 months
he_IL: אירועים בתוך שלושה חודשים

en: Events within 6 months
he_IL: אירועים בתוך שישה חודשים

en: Mon
he_IL: ב

en: Tue
he_IL: ג

en: Wed
he_IL: ד

en: Thu
he_IL: ה

en: Fri
he_IL: ו

en: Sat
he_IL: ש

en: Sun
he_IL: א

en: Trying to perform an illegal action.
he_IL: מנסה לבצע פעולה לא חוקית

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: אנא הקלידו כתובת אימייל.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: זו כתובת דואר לא נכונה...

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: אנא הכנס שם משתמש.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: שם משתמש זה אינו חוקי, כיון שהוא משתמש בתווים לא תקניים. אנא הכניסו שם משתמש תקני.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: שם משתמש זה כבר תפוס. אנא בחרו אחר.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: אימייל זה כבר תפוס. אנא בחרו אחר.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: לא הצלחתי לרשום אותך. אנא שלח/י אימייל ל- <a href="mailto:%s">webmaster</a> תודה!

en: New user registration on your blog %s:
he_IL: יש לך משתמש חדש באתר %s:

en: Username: %s
he_IL: שם משתמש: %s

en: E-mail: %s
he_IL: אימייל: %s

en: [%s] New User Registration
he_IL: [%s] רישומי משתמש חדש

en: [%s] Your username and password
he_IL: [%s] שם המשתמש והסיסמא שלך

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>You have requested #_BOOKINGSPACES space/spaces for #_EVENTNAME.<br/>When : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>Where : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>Your booking is currently pending approval by our administrators. Once approved you will receive an automatic confirmation.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
he_IL:  #_BOOKINGNAME היקר , <br/>ביקשת  #_BOOKINGSPACES מושבים לאירוע  #_EVENTNAME.<br/>מתי : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br/>איפה : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br/>ההזמנה שלך נמצאת כרגע בתהליך אישור. תקבל הודעה אוטומטית ברגע שיתקבל האישור. תודה רבה,. Once approved you will receive an automatic confirmation.<br/>ובברכה,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been rejected.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
he_IL: #_BOOKINGNAME היקר , <br/>לצערנו, ההזמנה שביקשת לשריין של  #_BOOKINGSPACES מקומות לאירוע #_EVENTNAME בתאריך  #_EVENTDATES נדחתה.<br/>בברכה,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br/>Your requested booking for #_BOOKINGSPACES spaces at #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been cancelled.<br/>Yours faithfully,<br/>#_CONTACTNAME
he_IL: #_BOOKINGNAME היקר, <br/> ההזמנה שביקשת לבצע של  #_BOOKINGSPACES מושבים לאירוע  #_EVENTNAME בתאריך  #_EVENTDATESבוטלה.<br/>בברכה,<br/>#_CONTACTNAME

en: Dear #_CONTACTNAME, <br/>Your event #_EVENTNAME on #_EVENTDATES has been approved.<br/>You can view your event here: #_EVENTURL
he_IL: #_CONTACTNAME היקר, <br/>האירוע #_EVENTNAME בתאריך #_EVENTDATES אושר בשמחה.<br/>צפה בפרטי האירוע כאן, בבקשה: #_EVENTURL

en: A new event has been submitted by #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/>Please visit #_EDITEVENTURL to review this event for approval.
he_IL: אירוע חדש הוגש בתאריך ובזמן המצוינים על ידי  #_CONTACTNAME.<br/>Name : #_EVENTNAME <br/>Date : #_EVENTDATES <br/>Time : #_EVENTTIMES <br/> אנא גלוש ל  #_EDITEVENTURL על מנת לאשר את האירוע.

en: All Categories
he_IL: כל הקטגוריות

en: All Countries
he_IL: כל המדינות

en: All Regions
he_IL: כל האיזורים

en: All States
he_IL: כל מדינות ארצות הברית

en: All Cities/Towns
he_IL: כל הישובים

en: You have successfully submitted your event, which will be published pending approval.
he_IL: הגשתי בהצלחה את האירוע שלך, שיבחן ויאושר על ידי המנהל.

en: Submitted Event Awaiting Approval
he_IL: אירוע שהוגש וממתין לאישור

en: All Day
he_IL: כל היום

en: No %s
he_IL: אין  %s

en: more...
he_IL: עוד...

en: Send your booking
he_IL: שלח את הזמנתך

en: Online bookings are not available for this event.
he_IL: הזמנות מקוונות בלתי אפשריות לאירוע זה.

en: Bookings are closed for this event.
he_IL: הזמנות לאירוע זה הסתיימו.

en: This event is fully booked.
he_IL: האירוע הזה מלא.

en: You are currently attending this event.
he_IL: אתה כרגע מגיע לאירוע.

en: Manage my bookings
he_IL: נהל ההזמנות שלי

en: Are you sure you want to cancel your booking?
he_IL: בטוח שאתה רוצה לבטל את ההזמנה?

en: Booking %s
he_IL: מזמין %s

en: Booking successful, pending confirmation (you will also receive an email once confirmed).
he_IL: ההזמנה הצליחה, בכפוף לאישור. אימייל אישור יישלח בקרוב.

en: Booking successful.
he_IL: הזמנה הצליחה

en: Booking cannot be made, not enough spaces available!
he_IL: אין מספיק מקומות בשביל הזמנה זו.

en: You must log in or register to make a booking.
he_IL: אתם חייבים להרשם או להכנס למערכת כדי לבצע הזמנה.

en: However, there were some problems whilst sending confirmation emails to you and/or the event contact person. You may want to contact them directly and letting them know of this error.
he_IL: למרות זאת, היתה בעיה כלשהי במשלוח האישור, אנא צרו קשר עם מנהלי האתר, לברור.

en: Booking could not be created
he_IL: לא ניתן היה לציור את ההזמנה.

en: This email already exists in our system, please log in to register to proceed with your booking.
he_IL: אימייל זה כבר קיים במערכת. אנא הרשמו עם אימייל אחר.

en: A new user account has been created for you. Please check your email for access details.
he_IL: נוצר חשבון משתמש חדש עבורכם. אנא בידקו את תיבת הדואר שלכם, לקבלת פרטי כניסה.

en: There was a problem creating a user account, please contact a website administrator.
he_IL: היתה בעיה עם יצירת המשתמש. אנא צרו קשר עם מנהלי האתר.

en: You already have booked a seat at this event.
he_IL: יש לך כבר מקום מוזמן לאירוע.

en: You must request at least one space to book an event.
he_IL: אתם חייבים להזמין לפחות כסא אחד כדי לבצע הזמנה.

en: Book Now
he_IL: הזמן עכשיו

en: Booking...
he_IL: מזמין...

en: %s Submitted
he_IL: הוגש %s

en: %s Error. Try again?
he_IL: שגיאת %s. לנסות שוב?

en: Canceling...
he_IL: מבטל...

en: Cancellation
he_IL: ביטול

en: Booking Pending
he_IL: ההזמנה ממתינה לאישור

en: Booking Rejected
he_IL: ההזמנה נדחתה

en: Booking Confirmed
he_IL: ההזמנה אושרה

en: No Events
he_IL: אין אירועים

en: Event Tag
he_IL: תג אירוע

en: Search Event Tags
he_IL: חפש בתגי אירוע

en: Popular Event Tags
he_IL: תגי אירוע נפוצים

en: All Event Tags
he_IL: כל תגי אירוע

en: Parent Event Tags
he_IL: תגי אירוע אב

en: Parent Event Tag:
he_IL: תג אירוע אב:

en: Edit Event Tag
he_IL: ערוך תג אירוע

en: Update Event Tag
he_IL: עדכן תג אירוע

en: Add New Event Tag
he_IL: הוסף תג אירוע

en: New Event Tag Name
he_IL: שם תג אירוע חדש

en: Separate event tags with commas
he_IL: הפרד בין תגי אירוע בפסיקים

en: Add or remove events
he_IL: הוסף או הסר אירועים

en: Choose from most used event tags
he_IL: בחר מאירועי תג נפוצים

en: Event Category
he_IL: קטגוריית אירוע

en: Search Event Categories
he_IL: חפש בקטגוריות אירוע

en: Popular Event Categories
he_IL: קטגוריות אירוע נפוצות

en: All Event Categories
he_IL: כל קטגוריות אירוע

en: Parent Event Categories
he_IL: קטגוריות ארוע אב

en: Parent Event Category:
he_IL: קטגורית אירוע אב:

en: Edit Event Category
he_IL: ערוך קטגורית אירוע

en: Update Event Category
he_IL: עדכן קטגוריית אירוע

en: Add New Event Category
he_IL: הוסף קטגוריית אירוע חדשה

en: New Event Category Name
he_IL: שם קטגוריית אירוע חדשה

en: Separate event categories with commas
he_IL: הפרד בין  קטגוריות אירוע בפסיקי

en: Choose from most used event categories
he_IL: בחר מקטגוריות אירוע נפוצות

en: Display events on your blog.
he_IL: הצג אירועים באתר שלך

en: Add New Event
he_IL: הוסף אירוע חדש

en: Edit
he_IL: ערוך

en: New Event
he_IL: אירוע חדש

en: View
he_IL: צפה

en: View Event
he_IL: צפה באירוע

en: Search Events
he_IL: חפש אירועים

en: No Events Found
he_IL: לא נמצאו אירועים

en: No Events Found in Trash
he_IL: לא נמצאו אירועים בפח

en: Parent Event
he_IL: אירוע אב

en: Recurring Events
he_IL: אירועים חוזרים

en: Recurring Events Template
he_IL: תבנית אירועים חוזרים

en: Add Recurring Event
he_IL: הוסף אירוע חוזר

en: Add New Recurring Event
he_IL: הוסף אירוע חוזר חדש

en: Edit Recurring Event
he_IL: ערוך אירוע חוזר

en: New Recurring Event
he_IL: אירוע חוזר חדש

en: Search Recurring Events
he_IL: חפש אירועים חוזרים

en: No Recurring Events Found
he_IL: לא נמצאו אירועים חוזרים

en: No Recurring Events Found in Trash
he_IL: לא נמצאו אירועים חוזרים בפח

en: Parent Recurring Event
he_IL: אירועי אב חוזרים

en: Display locations on your blog.
he_IL: הצג מקומות באתר שלך.

en: Add New Location
he_IL: הוסף מקום חדש

en: New Location
he_IL: מקום חדש

en: View Location
he_IL: צפה במקום

en: Search Locations
he_IL: חפש מקומות

en: No Locations Found
he_IL: לא נמצאו מקומות

en: No Locations Found in Trash
he_IL: לא נמצאו מקומות בפח

en: Parent Location
he_IL: מקום אב

en: You must log in to view and manage your events.
he_IL: אתה חייב להתחבר למערכת כדי לצפות ולערוך אירועים שלך

en: You must log in to view and manage your locations.
he_IL: אתה חייב להתחברה למערכת כדי לצפות ולערוך את המיקומים שלך.

en: You must log in to view and manage your bookings.
he_IL: אתה חייב להתחבר למערכת כדי לראות ולנהל את ההזמנות שלך.

en: Please wait while the booking is being submitted.
he_IL: אנא המתן בזמן שאנו מבצעים את ההזמנה

en: Save Settings
he_IL: הגדרות שמירה

en: Searching...
he_IL: מחפש...

en: Loading...
he_IL: מעלה...

en: Are you sure you want to reschedule this recurring event? If you do this, you will lose all booking information and the old recurring events will be deleted.
he_IL: בטוח שאתה רוצה לתזמן מחדש את האירוע החוזר הזה? אם תעשה זאת, תאבד את כל מידע ההזמנות ואירועים חוזרים מהעבר ימחקו.

en: Are you sure you want to detach this event? By doing so, this event will be independent of the recurring set of events.
he_IL: בטוח שאתה רוצה לנתק את האירוע החוזר הזה? במקרה כזה, הוא יהיה עצמאי מכל האירועים החוזרים.

en: This cannot be undone.
he_IL: זה סופי ואי אפשר לבטל.

en: All events will be moved to trash.
he_IL: כל האירועים יועברו לפח.

en: Are you sure you want to delete all recurrences of this event?
he_IL: בטוח שאתה רוצה למחוק את כל האירועים החוזרים של אירוע זה?

en: Are you sure you want to disable bookings? If you do this and save, you will lose all previous bookings. If you wish to prevent further bookings, reduce the number of spaces available to the amount of bookings you currently have
he_IL: בטוח שאתה רוצה לבטל יכולת להזמנות? אם תעשה זאת ותשמור, תאבד את כל ההזמנות הקודמות. אם אתה רוצה למנוע הזמנות נוספות, הורד את מספר המקומות הפנויים למספר ההזמנות שיש לך.

en: You do not have permission to manage others %s
he_IL: אין לך הרשאות לנהל %s של אחרים.

en: You do not have permission to manage %s
he_IL: אין לך הרשאות לנהל %s

en: You do not have permission to publish %s
he_IL: אין לך הרשאות לפרסם %s

en: You do not have permission to delete others %s
he_IL: אין לך הרשאות למחוק %s של אחרים

en: You do not have permission to delete %s
he_IL: אין לך הרשאות למחוק %s

en: You do not have permission to edit others %s
he_IL: אין לך הרשאות לערוך %s של אחרים.

en: You do not have permission to edit %s
he_IL: אין לך הרשאות לערוך %s

en: You cannot read private %s
he_IL: אתה לא יכול לקרוא %s פרטי.

en: You cannot view others %s
he_IL: אתה לא יכול לראות %s של אחרים.

en: You do not have permission to upload images
he_IL: אין לך היתר להעלות תמונות.

en: Duplicate this event
he_IL: שכפל אירוע זה

en: Not attending any events yet.
he_IL: לא מגיע לשום אירוע עדיין.

en: Log in if you already have an account with us.
he_IL: הכנס לחשבונך, אם כבר קיים אצלנו.

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Password
he_IL: סיסמא

en: Log In
he_IL: הכנס לחשבון

en: Remember Me
he_IL: זכור אותי

en: Sign Up
he_IL: הרשם

en: Password Lost and Found
he_IL: סיסמא אבדה ונמצאה

en: Lost your password?
he_IL: איבדת את הסיסמא?

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Events Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
he_IL: לא הגדרת מאפיינים לאף אחת מההגדרות של מנהל האירועים. אנא הוסף אותם. the <a href='%s'>דף הגדרות</a

en: Deprecated Attributes
he_IL: מאפיינים מבוטלים

en: If you see any attributes under here, that means they're not used in Events Manager formats. To add them, you need to add the custom attribute again to a formatting option in the settings page. To remove any of these deprecated attributes, give it a blank value and save.
he_IL: אם אתה רואה מאפיינים כאן, זה אומר שהם לא בשימוש פורמטים של מנהל האירועים.  כדי להוסיף אותם, אתה צריך להוסיף כל מאפיין שתרצה לאופציות המאפיינים בדף ההגדרות. כדי להסיר איזהשהו מאפיין מכאן, תן להם ערך ריק ושמור.

en: In order to use attributes, you must define some in your templates, otherwise they'll never show. Go to Events > Settings > General to add attribute placeholders.
he_IL: כדי להשתמש במאפיינים, אתה חייב להגדיר כמה כאלה בתבניות שלך, אחרת הן לא תופענה. גלוש לאירועים>הגדרות>כללי והוסף שם מחזיקי מקום למאפיינים.

en: Available Spaces
he_IL: מושבים פנויים

en: Confirmed Spaces
he_IL: מושבים מאושרים

en: Pending Spaces
he_IL: מושבים ממתינים לאישור

en: manage bookings
he_IL: נהל הזמנות

en: export csv
he_IL: יצא קובץ CSV

en: No responses yet!
he_IL: אין תגובה עדיין!

en: Enable registration for this event
he_IL: אפשר רישום לאירוע זה

en: Tickets
he_IL: כרטיסים

en: You can have single or multiple tickets, where certain tickets become available under certain conditions, e.g. early bookings, group discounts, maximum bookings per ticket, etc.
he_IL: יכולים להיות לך כרטיס בודד או כרטיסים מרובים, כאשר כרטיסים מסוימים מתפנים תחת תנאים מסוימים כמו הזמנות יתר, החזרות, הנחות שונות ועוד

en: Basic HTML is allowed in ticket labels and descriptions.
he_IL: הטמל בסיסי מותר בתוויות כרטיסים ותיאורים.

en: Min/Max
he_IL: מינימום/מקסימום

en: Start/End
he_IL: תחילה/סוף

en: Avail. Spaces
he_IL: מקומות זמינים

en: Add new ticket
he_IL: הוסף כרטיס חדש

en: Free
he_IL: חינם

en: View Bookings
he_IL: ראה הזמנות

en: Total Spaces
he_IL: סך כל מושבים

en: Individual tickets with remaining spaces will not be available if total booking spaces reach this limit. Leave blank for no limit.
he_IL: כרטיסים בודדים עם מושבים פנויים לא יהיו זמינים אם סך כל ההזמנות יגיעו למקסימום זה. השאר ריק ללא הגבלה.

en: Booking Cut-Off Date
he_IL: תאריך אחרון להזמנות

en: This is the definite date after which bookings will be closed for this event, regardless of individual ticket settings above. Default value will be the event start date.
he_IL: זהו התאריך האחרון בו ניתן להזמין מושבים, בלי חשיבות לתאריך האירוע או ההזמנות.

en: Category:
he_IL: קטגוריה:

en: No image uploaded for this event yet
he_IL: לאירוע זה אין עדיין תמונה

en: Upload/change picture
he_IL: העלה או שנה תמונה

en: Delete Image?
he_IL: הסר תמונה?

en: Not a Group Event
he_IL: לא אירוע קבוצתי

en: No groups defined yet.
he_IL: לא הוגדרו עדיין קבוצות

en: This event does not have a physical location.
he_IL: לאירוע זה אין מקום פיסי

en: Location:
he_IL: המקום:

en: No Location
he_IL: אין מיקום

en: Location Name:
he_IL: שם מקום:

en: Create a location or start typing to search a previously created location.
he_IL: צור מקום או התחל להקליד, כדי להעלות מקום שכבר נוצר.

en: You cannot edit saved locations here.
he_IL: אתה לא יכול לערוך מקומות שנשמרו בנקודה זאת.

en: Address:
he_IL: כתובת:

en: City/Town:
he_IL: עיר:

en: State/County:
he_IL: מדינה:

en: Postcode:
he_IL: מיקוד:

en: Region:
he_IL: מחוז:

en: Country:
he_IL: מדינה:

en: none selected
he_IL: לא נבחרו

en: Location not found
he_IL: מיקום לא נמצא

en: This event repeats
he_IL: אירוע זה חוזר

en: every
he_IL: בכל

en: days
he_IL: ימים

en: week on
he_IL: שבוע ב

en: weeks on
he_IL: שבועות ב

en: month on the
he_IL: חודש ב

en: months on the
he_IL: חודשים ב

en: year
he_IL: שנה

en: years
he_IL: שנים

en: first
he_IL: ראשון

en: second
he_IL: שני

en: third
he_IL: שלישי

en: fourth
he_IL: רביעי

en: last
he_IL: אחרון

en: of each month
he_IL: בכל חודש

en: Recurrences span from
he_IL: חזרות נמשכות ממועד

en: to
he_IL: עד

en: Events start from
he_IL: אירועים מתחיל מ:

en: All day
he_IL: כל היום

en: day(s)
he_IL: ימים

en: For a recurring event, a one day event will be created on each recurring date within this date range.
he_IL: לאירוע חוזר, יווצר אירוע יחידני לכל יום חוזר בין התאריכים המצוינים.

en: This is a recurring event.
he_IL: זהו אירוע חוזר.

en: From
he_IL: מ

en: Event starts at
he_IL: אירוע מתחיל ב

en: This event spans every day between the beginning and end date, with start/end times applying to each day.
he_IL: האירוע הזה מתקיים בכל יום בין תאריך ההתחלה והסיום, עם זמני התחלה וסיום רלוונטיים לכל יום.

en: The event name. Example: Birthday party
he_IL: שם האירוע - לדוגמה: יום הולדת

en: Details
he_IL: פרטים

en: Details about the event.
he_IL: פרטים אודות האירוע.

en: Event Image
he_IL: תמונת אירוע

en: You don't have any custom attributes defined in any of your Locations Manager template settings. Please add them the <a href='%s'>settings page</a>
he_IL: אין לך מאפיינים יחודיים מוגדרים באף הגדרת תבנית. אנא הוסף אותם כאן: <a href='%s'>settings page</a>

en: If you see any attributes under here, that means they're not used in Locations Manager formats. To add them, you need to add the custom attribute again to a formatting option in the settings page. To remove any of these deprecated attributes, give it a blank value and save.
he_IL: אם אתה רואה מאפיינים כאן, סימן שהם לא בשימוש פורמט המקומות של מנהל האירועים. כדי להוסיף מאפיין, עליך להוסיף את המאפיין היחודי שוב לאופצית פורמט בדף ההגדרות. כדי להסיר מאפיינים תן להם ערך ריק, ושמור.

en: No image uploaded for this location yet
he_IL: לא הועלת תמונה למקום זה עדיין

en: Location Name
he_IL: שם מקום

en: The name of the location
he_IL: שם המקום

en: Details about the location.
he_IL: פרטים אודות המקום

en: HTML Allowed.
he_IL: מותר HTML.

en: Location Image
he_IL: תמונת המקום

en: Enter a ticket name.
he_IL: הכנס שם כרטיס

en: Enter a maximum number of spaces (required).
he_IL: הכנס מספר מקומות מקסימלי (חובה)

en: Available from
he_IL: זמין מ-

en: Add a start or end date (or both) to impose time constraints on ticket availability. Leave either blank for no upper/lower limit.
he_IL: הוסף תאריך התחלה או סיום או שניהם כדי להגדיר מסגרת זמן לזמינות כרטיסים. השאר את שניהם ריקים, כדי לא להגביל בזמן.

en: and
he_IL: לבין

en: Leave either blank for no upper/lower limit.
he_IL: השאר את שניהם ריקים כדי לא להגביל בזמן.
